Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1742
Az irodalomjegyzékből melyik a klinikai tesztek eredményességét bizonyító dolgozat?
Előzmény: Nika cica (1732)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1741

Én meg a helyedben nem dicsekednék azzal, hogy egy ilyen átvágós-parasztvakítós cég hátsóját nyalom....

 

:-)))

Előzmény: Nika cica (1740)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1740
Szia!

Ha neked 10 db kérdőív kitöltése több óra, akkor gratulálok!
A helyedben nem dicsekednék ezzel a munkatempóval!
Előzmény: Egy valaki üzenete (1737)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.08 0 0 1739
Elhanyagolható azok száma, akik nálam jobban lenézik a Zepter eladási és munkaerő-toborzási módszereit.

De szabadjon megkérdeznem: te, mint diák, milyen tanulmányokat folytatsz, amikor nem zepterezel? A helyesírásod és a fogalmazási készséged látva érdekelne ez.
Előzmény: Egy valaki üzenete (1738)
Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.08 0 0 1738

Igen igaz amit írtam! egy nyár erre ment rá szinte:S

Nincs ezekszerint náluk diákmunka!De még rendes munka sincs,nemhogy diákoknak!Szerintem ezek után ezt tudom csak mondani!

Előzmény: joy (1722)
Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.08 0 0 1737

Hát nem 30 perces munka volt ez a kérdőívezés naponta! több órát elvett az időmből!

Itt fix fizut ígértek a mocskok! Róluk ennyit.

De mostmár tudni lehet,hogy mi a fix fizetés náluk.

Alapból ott kezdődik,hogy már meglátják az emberek a kérdőíven, hogy "zepter",már  szóba se állnak az emberrel úgy!

Előzmény: Nika cica (1720)
cumpika Creative Commons License 2009.09.08 0 0 1736
hogy ki fizeti az ügynök kb. 30%-os jutalékát!

Modjuk,én köztudottan Zepter és MLM ellenes vagyok, de nem ez a lényeg, bármelyik árúcikken többnyire jóval nagyobb haszonkulcs van.

Aki dolgozott kereskedelemben az valószínűleg tudja.
Előzmény: John Zero (1733)
tuutuu Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1735
Ilyeneket ne irkálj, rontod a bizniszt, ráadásul a nagyfesz agyoncsapja a barkácsoló népeket, az meg kifejezetten káros az egészségre, és kész...:}}}
Előzmény: John Zero (1734)
John Zero Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1734
A negatív ion generátor (elektronikai modul) egy filléres technológia.

Van modulban is pl.: (4 USD)
http://www.goldmine-elec-products.com/prodinfo.asp?number=G1783&variation=&aitem=1&mitem=1
De lehet építeni is.
Előzmény: Nika cica (1732)
John Zero Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1733
Nem válaszoltál arra, hogy ki fizeti az ügynök kb. 30%-os jutalékát! :-)
Előzmény: Nika cica (1732)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1732
Az ionok a levegőben található ( pozitív vagy negatív ) töltéssel rendelkező részecskék. Ezek az ionok természetes módon keletkeznek. Például az óceáni hullámok tengerpartot érő hullámzása során rengeteg negatív töltésű ion keletkezik, ez lehet a magyarázata, hogy sok ember jobban érzi magát a tengerparton. És ellenkezőleg: működő elektromos eszközök vagy más pozitív ionokat kibocsátó források sok embernél az egészségi állapot romlását okozzák. Jelenleg még nincs adat arra vonatkozóan, hogy az emberek hány százaléka érzékeny a környező levegő ionizációjára.

A pozitív ionok, a tudomány jelenlegi állása szerint, károsak az emberi szervezetre. Az emberek és a pozitív ionok közötti kedvezőtlen kölcsönhatások több millió éve fennállnak. A népi megfigyelések bizonyos szezonális szeleknek ártó hatást tulajdonítottak, mely szelekről a tudósok manapság már tudják, hogy erősen telítettek pozitív ionokkal.

Jóllehet a természetben keletkeznek negatív ionok, a legtöbb ember nem olyan helyen él, ahol sok természetesen jelen levő negatív ion van. Azoknak, akik aggódnak a pozitív ionok miatt, a negatív ion generátor praktikus eszköz lehet a káros pozitív ionok semlegesítésében.

Az ionizált levegőnek szerepe lehet az allergiákban. Kutatások igazolják, hogy bizonyos allergiát kiváltó anyagok, mint például a por vagy a pollenek, pozitív elektromos töltéssel rendelkeznek. A negatív ionok, úgy tűnik, csökkentik ezen pozitív töltésű anyagok allergenitását a légzőrendszer sejtjeiben.1 2 A negatív ionoknak egyéb kedvező hatásai is vannak a légzőrendszerre.3 4

Jóllehet páciensek különböző változásokat észlelnek, a negatív ionok általánosságban kedvező hatással vannak rájuk, és sokan közülük a légzőszervi allergiák enyhülését tapasztalják. Más - szintén allergiában szenvedő - betegek a tünetek jelentős csökkenéséről vagy teljes megszűnéséről számolnak be negatív ion terápia eredményeként.

Az ionizált levegő terápia az alábbi betegségek esetén került eredményesen alkalmazásra:

* Allergiás bronhitis
* Allergiás sinusitis
* Asztma
* Krónikus légzőszervi betegség (COPD)
* Krónikus légzőszervi allergiák

Forrás:

1. Gualtierotti R, Solimene U, Tonoli D. Ionized air respiratory rehabilitation technics. Minerva Medica 1977;68:3383–9.

2. Jones DP, O’Connor SA, Collins JV, et al. Effect of long-term ionized air treatment on patients with bronchial asthma. Thorax 1976;31(4):428–32.

3. JG Llaurado, A Sances, JH Battocletti. Biologic and Clinical Effects of Low-Frequency Magnetic and Electric Fields Springfield, IL: Charles C. Thomas, 1974.

4. CC Thomas, 1973 [review].2. Fred Soyka and Alan Edmonds. The Ion Effect. Bantam, 1977 [review].

2007-06-21

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.07 0 0 1731

Ez az "'így is nevezik" súlyos milliókba is fájhat a zepternek...!

Szóval jöhet még kutyára Zepterre kamion GVH! :-DDDDDD

 

http://www.gvh.hu/gvh/alpha?null&m5_doc=6023&pg=72

 

A GVH többször ismertetett álláspontja szerint az emberi szervezetre esetlegesen gyakorolt valamilyen kedvező hatás (amellyel egy termék, akár egy élelmiszer is rendelkezhet) nem azonosítható a gyógyhatással

 

....

 GVH álláspontja szerint nem tekinthetők tudományos ismeretnek a pozitív terméktapasztalatok, a betegektől és kezelőorvosaiktól származó vélemények

Előzmény: Nika cica (1711)
Ludicros Creative Commons License 2009.09.06 0 0 1730
Előszőr is hagyjuk az ilyen idétlen becézgetést!

Ha azt nézzük, hogy ez a cég hány országban működik, hány embert foglalkoztat, mennyi árréssel forgalmaz termékeket, akkor igenis az telefonszámla, oktatás (nyilván nem 1 az 1-ben történik), iroda annyira elenyésző kockázatot jelent egyetlen egy emberre leosztva.

Én mit kockáztatok? Tegyük fel, hogy nincs megtakarított pénzem, az alapvető életkörülmények fenntartásához sűrgősen pénzre van szükségem , az idő nagyon sürget, úgyhogy az a lehetőség, hogy egy hónapig ingyen dolgozzak egy cégnek hatalmas kockázatot jelent.

Ennek a rendszernek is van létalapja, de azért van különbség a között, hogy én mit vállalok, és a cég mit vállal! Ég és föld!
Előzmény: Nika cica (1721)
tuutuu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 1729

Nono, a serbli azért másfajta edényzet.:-)))

 

Nem éppen, pont olyan zománcos kotla, mint a többi, csak az alakja más, meg nem szendvicstalpú...:}}}

Bár én láttam porcelán kivitelűt is, azzal más főzési technológia kívánatos...:}}}

Előzmény: encián (1694)
tuutuu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 1728
Persze, mert ők már meggyógyultak...:}}}
Előzmény: Zitka (1672)
tuutuu Creative Commons License 2009.09.06 0 0 1727

 igenis létezik, hogy zsiradék és viz nélkül lehet benne főzni.

 

Csakhogy pl. a paprika csak zsírban oldódik, a késztermék úgy fog kinézni színtelenül, mint a hótt ember valaga, már bocsánat...

 

olyan marhapörköltet tudok benne produkálni, amit még a legkényesebb ízlésüek is különleges gasztronómiai élményként emlegetnek.

 

Azt hajlandó vagyok elhinni, hogy finom, de hogy a szaftja milyen lehet, azt el tudom képzelni..

Előzmény: encián (1661)
John Zero Creative Commons License 2009.09.06 0 0 1726
"Ha viszont eladsz, akkor kimagasló jutalékod van:18-33 % között."

Meg se merem kérdezni, hogy honnan van ez a magas jutalék, ki fizeti?

Csak nem A VEVŐ?

Miért jó az nekem, mint VEVŐNEK, hogy az általam kifizetett pénz legalább 30%-a jutalék, és még ennél is több a profit?
Előzmény: Nika cica (1721)
joy Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1725

Bezony!

Ott a pont!

:o)

Előzmény: paljoc (1719)
joy Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1724

Bocsi, de nem ugyan arról beszéltek!

A vigécsosr, a sikeres üzletkötésexámától függ.

Aki fix, alapfizetéséses munkát akar, menjen állíami alkalmazottnak!

Családom egyik saját tagja üzletet visz.

Mit gondolsz, neki ki fizet alapbért?

Tulképp ő is vigéc, csak nem egy pécé előtt csücsül, se nem házal, hanem a boltjában van.

Mutass bármely vállalkozót, aki alapbérért vállalkozik!

Előzmény: Ludicros (1718)
joy Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1723

Hm.

Azért a Zepternél sok, korrektebb cég létezik.

Ne feledjük azt el, amit a hiteles beetetéssel folytatnak!

Erről már volt szó anyáron itt is!

Előzmény: Nika cica (1716)
joy Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1722

Ha igaz, amit írsz, megszívatott bennőtöket egy úgynök.

A Zepternél nincs diákmunka!

Előzmény: Egy valaki üzenete (1715)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1721
Aranybogár!

Szóval csak te vállalsz kockázatot!
Lássuk:
A cég csak fizeti az irodát, a telefonszámlát, a képzésedet, a logisztikát, a reklámot, az ajándékokat, készüléket a kezeléshez, kollégát, aki betanít, képzett előadókat, stb.
Te mit is fektetsz bele:
Időt, ami persze drága.
Ha ennyi segítséggel sem megy, akkor nem vagy idevaló!
Ennyi!
Ha viszont eladsz, akkor kimagasló jutalékod van:18-33 % között.
Ennyit sehol máshol nem keresel.
Szánj rá egy hónapot, és meglátod!
Én felveszlek FIX 60 000-rel, juti nélkül.
8 óra, végig meló.
Áll az alku?
Előzmény: Ludicros (1718)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1720
Szia!

Akkor téged tényleg átbasztak!

1 kérdőívért 50 azaz ötven forint jár!

Napi 10 db kérdőív az kb napi 30 perc meló, nemm szakadtál bele?

Mit vártok semmi melóért sok pénzt?

Anyám!

Ha rendesen csinálod, tehát úgy mint az én kollégám:NAPI 100 db, napi 5 rugó!

3 kérdés feltevése, 2 perces meló= 50 Ft

Nem rossz Órabér, csak csinálni kellett volna.
Előzmény: Egy valaki üzenete (1717)
paljoc Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1719

Mi az hogy nem lett hasznod belőle???

Az életben többet nem fogsz foglalkozni ilyen zepter, amway, sciennet és egyéb baromságokkal....Megtanultad. Ez is haszon: a tudás! ;-)

 

Előzmény: Egy valaki üzenete (1715)
Ludicros Creative Commons License 2009.09.05 0 0 1718
Ez a járulékos (teljesítményfüggő) fizetés alapfizetés nélkül elég igazságtalan. A cégnél úgy vannak vele, hogy aki napi 8 órában benn van és telefonálgat, emailezget, stb., magyarul csak "elvan", azt miért díjazzák, fizessék meg??
Lehet így is hozzáállni, de sajnos a munka sikere nem csak a dolgozón múlik! Végiggürcölheti az egész hónapot napi 8 órában, s ha netalántán egyetlen-egy szerződést sem tud összehozni, akkor teljesen ingyen dolgozott a cégnek! Lehet, hogy a cégnek nem hozott hasznot, de ez a hozzáállás, hogy a "dolgozóink csak akkor emberek", ha pénzt hoznak a házhoz..." visszataszító!
A cég bebiztosítja magát, hogy ha a dolgozó sikertelen, őket ne érje egy fillér kár sem, a dolgozót meg csak és kizárólag akkor fizetik meg, ha sikeres.
A jóból kiveszik a részüket, a rosszat meg a dolgozóra hárítják!

Havi 40.000 fixért (+a sokat emlegetett jutalékért) én megpróbálnám, kipróbálnám mennyire menne ez a munka. De nehogymár csak én vállaljak kockázatot!!!!!!!!

Ludicros
Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1717

Nekünk FIX fizetés lett ígérve kézpénzbe! Ekkorát munkában még nem csalódott az ember! Meg lett csinálva a havi 200 Db. Kérdőív! (Napi 10) 80 000-ért.

És végén kapunk egy olyat,hogy 80 Ft / kérdőív! 200 kérdőívből ahány jó, annyiszor 80 Ft! Na menyjenek el a ......

 

Nika cica Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1716
Szia!

A Zepternél nincs fix fizetés.
A kereskedők és menedzserek jutalékot kapnak a munkájuk után, a kérdőíveket pedig darabra fizetik.
Te mit csináltál?
Az én kérdőívező kollégám napi 4-5 ezret keres, azonnal fizetve.
Ennél korrektebb céget nem ismerek, amelyik annak fizet és annyit, aki és amennyit dolgozik.

Üdv
Előzmény: Egy valaki üzenete (1715)
Egy valaki üzenete Creative Commons License 2009.09.04 0 0 1715
Üdv!
A Zepterről!Csak annyit,hogy végig dolgoztuk majdnem az egész nyarat a Zepternél egy másik emberrel, megcsináltuk azt ami az elvárás volt! 100%-ig! Netto 80 000Ft. volt megbeszélve fizetésnek!Plusz az útiköltséget is állják egy részét biztos! Ez lett belebeszélve az emberbe! Végén adtak szerződést is,amikor már rég letelt a munkánk!1hónap késéssel megjött a fizetésünk: egyikünk 11 000 Ft-ot kapott! Másikunk 12 000Ft-ot, a megbeszélt helyett!Egész Zepter egy nagy CSALÓ!Senki se dolgozzon ennél és ez csak diákmunka volt!Kérdőívezés. Röviden ennyit róluk, erre ment el az egész nyár. Erre tessék kb, visszajött ezzel az útiköltségünk.!Véleményeket várok.
Ludicros Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1714
Azt hiszem elbeszélsz mellettem, az üzenetem lényegére nem reagálsz, így semmi értelme győzködnünk egymást! :)
Előzmény: joy (1712)
joy Creative Commons License 2009.09.02 0 0 1713

Ma már nem sok értelme van elhallgatni az árát, úgy is kideríthető seperc alatt a NET-ről...

 

Nálunk rég bevett szkás, hogy megbeszéljük az ajándékokat egymással. Plusszban az ünnepelt kap még valami nemvárt, vicces apróságot.

Utolsó eset az esküvőnkön volt, hogy 2 kávéfőzőt és 3 esszcájg készletet kaptunk.

:o)

Előzmény: John Zero (1709)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!