Keresés

Részletes keresés

abacsaba Creative Commons License 2013.01.11 0 0 438

Mi is voltunk ott (tavaly húsvétkor) valóban teljesen szeparált a natúr rész (egy öltözőből nyílik a natúr szauna rész) nincs merülő medence de van zuhanyzó (élményzuhany jelleggel, többfajta vízsugár...) kettő is illetve egy pihenő szoba ágyakkal és kis asztalon mindig volt friss limonádé:-)

legtöbbször csak magunkban voltunk, 1 alkalommal egy másik pár is  volt, ill. szóló pasi. de nekünk jól esett ez a csend, nyugalom! De érdemes a textiles részt is meglátogatni, nekünk nagyon tetszett az is. Úgy minden oké az említett szálodában!

Előzmény: icevolf (436)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.10 0 0 437

Mikor mi ott voltunk (nem sokkal a szálloda nyitása után, azaz kb. másfél éve) akkor csak mi voltunk a naturista részeben. A naturista szauna nagyon el van választva a "nagy" wellness-től, külön kell bóklászni a folyosón. Merülő-medence nincs, egy szép (ám annál hidegebb) pihenőszoba van a szauna mellett. 

Előzmény: icevolf (436)
icevolf Creative Commons License 2013.01.09 0 0 436

Sziasztok!

 

Valakinek van véleménye,tapasztalata a Lifestyle Hotel Mátra natúr wellnesséről? Bármi + -?

 

Köszi!



swingersklub Creative Commons License 2013.01.04 0 0 435

BUÉK!

 

idén is várunk minden érdeklődőt keddi naturista szauna naponkon

 

www.clubhedonism.hu

revambr Creative Commons License 2013.01.02 0 0 434

szerintem a fürdőruhás szaunákban is lehet úgy lenni, hogy fürdőruha nélkül, de törölközőbe vagy lepedőbe csavarva!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.16 0 0 433

Egy kis levél melyet facebookon küldtem aquasziget részére , és folyamatosan törlödik.

Tisztelt Aquasziget.

 Örömmel tapasztalom hogy nagy hangsúlyt fektetnek a reklámra , és a régi vendégek vissza csábítására.Ezért megosztanám önökkel 1-2 tapasztalatomat amiket 2012.12.15 -én tapasztaltam a wellness részleg területén, és amelyeken érdemes lenne javítani , illetve korrigálni.

1. Megérkezéskor a pénztárnál a kolléganő közölte hogy a fürdő lepedő használat lepedőnként 200 Ft .Idáig ez rendben is van csak mondjuk ez a weboldalon (http://www.aquasziget.hu) miért nem látható?

2. Szauna: Hang és fény szauna egy nagyon kellemes relaxációs helység lenne ha a nevéhez méltóan hang szolgáltatás is üzemelne. :(

3. Relaxációs pezsgő medence ,hát itt aztán van mit sorolni . "Kellemes 32-34 C -os víz" tapasztalatom szerint ez a szombati napon  22-23 C-fok között alakult. " medencébe merüléskor ,miután a fülünk a víz alá került kellemes zenét  hallgathatunk" hát én nem voltam rest és kipróbáltam ebben a kellemes hőmérsékletű vízben , de sajnos csak valami lefolyó cső csobogását hallottam." mennyezeten futó fények" hát a nagy félhomályban sajnos ezt sem láttam sehol.

4. Távozáskor tapasztaltam ,hogy több vendég fürdőruhában használta a szaunákat a személyzet láttára és ezt szó nélkül hagyták. Félre értés ne essék nem azzal van a problémám hogy valaki szégyenlős , mert hát ezért van a lepedő , de a szaunákat próbáljuk meg rendeltetés szerűen használni, és szerintem ezt a  személyzetnek kellene betartatnia.

 

válaszukat köszönöm.

swingersklub Creative Commons License 2012.12.10 0 0 432

SZIASZTOK!

 

 

Minden érdeklődőt várunk keddenként naturista szaunánkba!

 

különböző felőntések 

 

www.clubhedonism.hu

BAZS Creative Commons License 2012.12.02 0 0 431

Megnyílt és dec. 7-ig ingyenes...és textilmentes! Vagy az is? :) Ki járt ott?

 

Előzmény: revambr (428)
revambr Creative Commons License 2012.11.28 0 0 429

állitólag ott szoktak lepedőbe csavarva "nudizni", nyilván nem hivatalosan...

revambr Creative Commons License 2012.11.28 0 0 428

azt mondták, néhány hét mulva

Előzmény: BAZS (427)
BAZS Creative Commons License 2012.11.28 0 0 427

Mikor?

Előzmény: revambr (426)
revambr Creative Commons License 2012.11.26 0 0 426

Lukácsban új szaunavilág nyílik, lesz egy meztelen szaunarész is! Hamarosan!

 

Előzmény: Editkém (345)
BAZS Creative Commons License 2012.11.20 0 0 425

A NaVKE dec. 8-i Mikulásnapi csúszdázós programján is lesznek (nudi) szaunaszeánszok az Aquaworldben. Van még pár férőhely, akit érdekel jelezze, s lehet még kedvezményes belépőre is utalni pár napig. A szeánszok díját természetesen  a helyszínen kell fizetni, kijáratkor, hisz a karszalagra terhelődik.

Mustár Creative Commons License 2012.11.18 0 0 424

Az budapesti fürdőruhamentes helyeken / napokon (Aquaworld, Normafa stb.) mi a szaunázási szokás? Törülközőbe, lepedőbe csavarva vagy mindent leengedve szoktak menni az emberek?

kukkolda Creative Commons License 2012.11.18 0 0 423

Valóban nem járnak homokosok szaunázni ekkor?

Mert tudom,hogy jó hely a tietek, de azért a vicces fiúkkal nem barátkoznék.:-)

Lehet-e párban menni, s kaphatunk-e pihenőszobát?

Mennyien vannak ilyenkor?

Előzmény: swingersklub (419)
BAZS Creative Commons License 2012.11.09 0 0 422

Én kedden is voltam már, páros hét keddenként is hasonló a program. S valóban klassz... :-)

Előzmény: Porgr (421)
Porgr Creative Commons License 2012.11.03 0 0 421

Ja meg szauna szeanszok is vannak: http://www.aqua-world.hu/hu/szaunavilag

Porgr Creative Commons License 2012.11.03 0 0 420

Király a hely! 1800 ha csak szauna jegyet veszel is csut-pent 16:30 tol naturista este van! Javaslom mindenkinek!

Előzmény: nage (396)
swingersklub Creative Commons License 2012.10.23 0 0 419

SZIA!

 

 

www.clubhedonism.hu

Előzmény: seci (418)
seci Creative Commons License 2012.10.20 0 0 418

Sziasztok!

Egy kerdes: van arra lehetoseg, hogy az ember a finn szauna utan beugorjon valami medencefelebe, amiben hideg viz van?

Es persze mindezt ugy, hogy ehhez se kelljen feloltozni, hanem csak ugy bele lehessen csobbanni a szauna utan.

 

Sajnos torol nem almodozom, de egy 2m x 2m x 1m-es hidegvizes medence mar elfogadhato lenne otthoni viszonyok kozott.

-seci

Előzmény: icevolf (406)
swingersklub Creative Commons License 2012.10.18 0 0 417

 

 

 

 Sziasztok!

 

 

 

 minden kedden szauna napot tartunk!

 

info a honlapon

Bianka.Bius84 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 416

Tényleg nagyon jó hely az Aquasziget Esztergomban. Amióta újranyitott már többször voltunk ott,nagyon sajnáltuk,amikor bezárt és már vártuk,hogy kinyisson újra!!! És téyleg nagyon ügyesek a szaunamesterek,akik ott dolgoznak. Nekem is a szívem csücske... :-) Ja és azóta még megfázva sem voltam,amióta rendszeresen szaunázom!!!

Előzmény: pretex26 (414)
Bianka.Bius84 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 415

Sziasztok!

Megy valaki hétvégén az esztergomi Aquasziget élményfürdőbe? Okt 19-én és 20-án pénteken és szombaton 21-24 óráig nudista szauna est lesz. 1000 Ft lesz a belépő. Mi többen is megyünk,mert ott mindig nagyon jól érezzük magunkat! Több szaunájuk is van,hölgyeknek külön rózsa szauna, jázmin illattal (nagyon kellemes), nekem az a kedvencem és több pihenő részleg is van,ahol akár még aludni is lehet.Szerintem aki szeret szaunázni,az most használja ki,mert nagyon kedvezményes a belépő és a helyet tényleg csak ajánlani tudom!!!És próbáljátok ki a felöntéseket is,nagyon ügyesek,akik ott dolgoznak. Nekem a mézes a kedvencem...

pretex26 Creative Commons License 2012.10.17 0 0 414

Tudom ajánlani Tamásiban a szaunákat, nagyon csinos lányok vannak ott, és maga a szauna felöntésnél (sörös volt), "táncoló" mozdulatokkal legyezett, csinálta végig a programot. Ilyet nem láttam még sehol kegyetlen jó volt:) A másik a szívem csücske Esztergomi Aquasziget, ott meg a különleges felöntések miatt, nagyon jól csinálják azt, amit csinálnak

Tudoros Creative Commons License 2012.09.30 0 0 413

Üdv, volt mostanság valami pozitív szauna szeánszos élményetek?

krik69 Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 412

Sziasztok,

 

Szombaton este voltam a Királyban ruha nélkül szaunáztunk és fürödtünk. Összesen 3-an voltunk.

Előzmény: revambr (380)
Jancsi44 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 411

Ha szaunába megy valaki ne nézze a másikat hanem meztelenül kell lenni és dobja le ami rajta van.a Többiek majd követik a példáját.Mire jo a prüdéria? Szerencse hogy a gyerekeink is igy látják.

gavinyoung Creative Commons License 2012.04.18 0 0 410

A sárvári fürdő szaunájáról ki tud valamilyen friss véleményt írni? Mi egy hónap múlva megyünk.

johnny9900 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 409

Sziasztok!

 

Friss, régóta olvasó, de újonnan regisztrált tagként egy gyors helyzetjelentés Kehidakustányból, egy hónappal ezelőtt kb. 

 

A szaunavilág 85%-ban fürdőruhamentes, tartják is az emberek, bár csak 15-20% engedi le magáról a lepedőt. Viccesen be is jönnek a jakuba lepedőben páran, főleg a fiatalok - rajtuk látni, hogy szeretnének meztelenkedni, de még nem vetkőzték le a prüdériát. 

 

néhány karótnyelt magyar pár és a 16-28 közötti réteg kezeli a legrosszabbul a helyzetet. 

 

néhányan, főleg 30+ meztelenül jakuznak, de lepedőben közlekednek, gondolom mert midnenki így tesz.

 

A szolgáltatás remek, tiszta szép minden, ingyen tea, jó felszerelés, jó felöntések. 

 

a hely pozitív csalódás volt.

 

üdv, 

 

Jani

 

nagyon érdekelne egy hasonló, arányos beszámoló az Aquaworld-ről...

 

nage Creative Commons License 2012.02.06 0 0 408

Tudtok olyan bp-i edzőtermet, ahol lehet ruha nélkül szaunázni, és pl. egy diák számára is megfizethető áron van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!