Keresés

Részletes keresés

madvi Creative Commons License 2001.09.24 0 0 17
A legnagyobb tisztelettel szeretném kérdezni, hogy mi van olyankor, ha a chat nem enged be az indexes névvel-jelszóval, mert állítólag már vki használja azt?
bgrbftby Creative Commons License 2001.09.24 0 0 16
Nyugi, folyamatban.
Előzmény: Csülök (15)
Csülök Creative Commons License 2001.09.24 0 0 15
Halló, valaki!
Takarítsátok ki a Törzsasztalt!!! Tele floodolták!!!
Wágner úr Creative Commons License 2001.09.23 0 0 14
Megnéztem, most éppen müx... próba-szerencse,... vagy szerencsétlenség... de nem nagy baj, legfeljebb saját magam elcammogok a Sörér', nem akkora strapa... Egészség!
Előzmény: gnémárta (13)
gnémárta Creative Commons License 2001.09.23 0 0 13
Köszi !
Most sem müx!
Előzmény: Wágner úr (12)
Wágner úr Creative Commons License 2001.09.22 0 0 12
Most nekem sem müx, reggel viszont élt. Biztosan sokan hivják aztat a pincéret es a sok rohangálástól elfárad és kifex... Próbáld meg később valamikor, hátha magához tér.
Előzmény: gnémárta (11)
gnémárta Creative Commons License 2001.09.22 0 0 11
Köszi a segítséget,de így sem lehet hozzáférni a Sörhöz.
Nekem ezt írja ki: 425 HTTP Error
Unable to connect with remote host.
Most hogyan tovább?
Előzmény: Wágner úr (10)
Wágner úr Creative Commons License 2001.09.22 0 0 10
Ez a sztrovacsek, kérem szépen, itten található és hozza a Söröt, ha köll... Egészség!
Előzmény: gnémárta (9)
gnémárta Creative Commons License 2001.09.22 0 0 9
Bocs,hogy zavarok!
Valakitől felvilágosítást szeretnék kapni,hogy a NETPINCÉR szolgáltatást keresem de nem találom.
Megszünt vagy csak elköltözött?
SEGÍTSEN VALAKI!
Köszi
e-papi Creative Commons License 2001.08.22 0 0 8
Hááát, köszönöm a kimerítő választ!
Azé nem adom fel, hátha csak szabin vagy!
Egye gyakrabban fordul elő, hogy a Kedvencek helyén olyan sablon-szöveg jelenik meg, mintha még nem jelöltem volna ki semmit kedvencként! Ennek mi lehet az oka???
Előzmény: e-papi (7)
e-papi Creative Commons License 2001.08.13 0 0 7
Kedves Pozsi!
Ugye jol tudom, hogy te vagy az index egyik programozoja? Mert akkor lenne hozzad (hozzatok) nehany keresem, kerdesem:
- Azt eddig is tudtam, hogy a tablazatkezelo HTML utasitasok eltunnek a hozzaszolasokbol. Most megdobbenve tapasztaltam, hogy a DIV utasitas is hasonlo sorsra jutott! Tudom hogy sokan visszaeltek ennek az utasitasnak a lehetosegeivel, ugyhogy valahol igazatok is van, de nem lehetett volna ugy megoldani, hogy az utasitas es a hozzatartozo szoveg ne tunjon el teljesen, hanem jelenjen meg ugy, ahogy a hozzaszolo beirta, csak ne hajtodjon vegre? Utana lehet-e valahol nezni, hogy milyen utasitasokat szurtok ki a hozzaszolasokbol?

- Jo lenne, ha a forum fejlecebe valahova visszacsempesznetek a naptarat az aktualis nevnapokkal, esetleg egy futo oraval.

- Nem lehetne valahogy megoldani, hogy a fejlecben megjeleno Kedvencek lista hosszat mindenki maganak allithassa be, ugy mint pl a megjeleno hozzaszolasok szamat?

Elore is koszi a valaszokat!

e-papi

Előzmény: Pozsi (6)
Pozsi Creative Commons License 2001.08.08 0 0 6
Nekem megtalálta. A harmadik oldalon van.
Előzmény: trash (5)
trash Creative Commons License 2001.08.08 0 0 5
Tényleg nem jó a topik kereső, beírom, hogy "rák"
erre nem találja meg ezt a topikot:
"UD - SETI@home helyett a rák ellen"
Most szívtam meg ötödször. A "seti" re megtalálja, nyilván a kukac a baja, idegesítő.
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.06.29 0 0 4
Közben többé-kevésbé megoldódott a rejtély: ha aposztróffal kezdem a keresést, akkor jó (ld.: 'M3)
Előzmény: _LaJoS_ (3)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.06.29 0 0 3
Üzemel ez a hibabejelentő egyáltalán? Mert ha igen, akkor tudatom, hogy a topikkereső nem valami fényes: a számokat nagyon nem szereti! Próbálj meg rákeresni pl. arra, hogy 77. Nem talál eredményt, pedig van olya topik is, hogy "'77-es vagy?", meg, hogy "Nehogymá pont '77-es topic ne legyen", "777sms.hu", stb. Ugyanez a helyzet, ha arra keresünk, hogy M3. Hadd ne részletezzem, hogy az M3-asról hány topik van. Miért nem találja meg ezeket a kereső? Ki kéne javítani.
-alo Creative Commons License 2001.06.26 0 0 2
udv!

format-c utan nem tudom a regi jelszavamat.
most uj cimrol jelentkeztem fel, de szeretnem tudni a regi emilcimemhez tartozot. vissza akarok terni ahhoz.
hogyan lehetseges, hogy megkaphassam a jelszot a
symulf@freemail.hu
cimre?

koszonettel>
Halo

Vadalmafa Creative Commons License 2001.06.25 0 0 1
Valaki ellopta az én55 közösnicket. Kérem a 98765 publikus jelszó visszaállítását.
fulgur Creative Commons License 2001.06.22 0 0 0
Az új dizájn egy relatív 0 (az előzőhöz képest).
htmm Creative Commons License 2001.06.21 0 0 topiknyitó
Ha valami hibat talaltok az Indexen, ide irjatok, remelhetoleg, ki fogjak javitani. En mar talaltam is egyet: A Percrol percre rovatban minden link a http://www.index.hu cimre mutat. Igy nem sok ujdonsagot tudunk meg :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!