Keresés

Részletes keresés

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7765

Nekem meg azóta fáj a farokcsontom meg a fenekem mióta voltam a manuálterapeutánál,lehet valamit jól elrontott.Akupunktúrán én is voltam,de nekem bejött,fertőzést a vérvétel kimutatná,meg az Mr is a gyulladást,volt mostanában vérvételed vagy lázas voltál utánna?

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7764

Oké,de ha nem műt meg Veres,akkor keresd meg Varga Péter Pált.Tudom nem az a cél hogy mindenképp műtét,de lehet hogy veszélyes és nem merik bevállalni,de olyan nincs hogy nem lehet megoldani.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7763

Azt mondta, hogy elvan csúszva, de nem mozdul ki a funkcionális röntgenen ezért nem instabil, viszont rengeteg kopásom van, amitől fáj a derekam, de nem szabadna, hogy ilyen mértékbe. Akupunktúra után lettem ilyen rosszul, nem lehet, hogy fertőzésem van és az tartja fent a gyulladást?

Előzmény: Barba81 (7760)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7762

Nekem sincs semmi keresetem a férjem fizeti a TB-t, havi 4950 ft. 

 

Még azért erre a vizsgálatra kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Előzmény: Barba81 (7757)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7761

Unokatesómat is műtötték 6 vagy 7 éve műtét után fél évre terhes lett.Azóta csak időjárás változáskor van baja.Amúgy jól van.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7760

Nem tudom miért nem műt meg Veres!Nagyon veszélyes lenne azt mondta vagy mi?Ha elvan csúszva akkor cseszheti az ember a rehabot.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7759

Anyósomék tegnap itt voltak, jó megnyugtatott azt mondta, hogyha Ő ennyit feküdne mint én már bekattant volna. Amúgy neki műtve van a nyaka 1 percet nem feküdt miatta, megműtötték 4 nap múlva apósom ment érte a kórházba nyak merevítője volt és haza fele bementek a corába vásárolni. 1 hét múlva mentünk le hozzájuk azt sütötte a húst be volt hajolva a sütőhöz locsolgatta a zsírral a húst apósom meg veszekedett vele, hogy megmondta a doki, hogy nem lehet hajolni, erre anyósom kit érdekel. És le van százalékolva a nyaka miatt.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7758

Szerintem azonnal hívd fel Varga Péter Pált,ő az ilyen nagyon súlyos esetekkel foglalkozik,hátha tb alapon nem kell várólista.Szerintem se menj rehabra,nem az való neked,hanem sürgős műtét.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7757

Drága Gica!

 

Nem néz itt le senki téged ezért mert ezt csináltad!Én is sokszor gondolkodom ezen,de nagyon félek a haláltól,sokat sírok én is,de hátha jobb lesz,engem is tetolt már ilyenért Malagurski,és jól esett.Látod ő is mennyit szenvedett és most sokkal jobban van.Tudom te már az én helyzetemnek is örülnél,de én is nagyon kétségbe vagyo esve.Szeretném vissza kapni az életem,de nem nagyon jön össze a dolog.Azon is idegeskedek,hogy mi a sz..ból fogok élni,ha dolgozni nem tudok,és nem % le.A tb fizessem magam után,hogy ha véletlenül  rosszabbul leszek és műteni kell,ne mondják at hogy nincs biztosításom.Ilyenkor tényleg mi van ha semmi keresetem nincs és műteni kell?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7756

Nem akar műteni. Elküldött neurológiára ENG és EMG vizsgálatra, hogy megállapítsák, hogy nem sérült e az ideg vagy az izomzat. De még oda sincs időpontom, mert azt mondta felhív az aszisztens nője, de még nem hívott. Mindig csak várok valami vizsgálatra, kész röhej az egész. A kistarcsai kórházba be vitt a mentő tavaly, tele voltam injekcióval meg gyógyszerrel, erre azt mondta a Dr nő, amikor megvizsgált, hogy az eredmény téves, mert agyonra le vagyok gyógyszerezve, és haza küldött. Reumás meg azt mondta nincs értelme be feküdnöm a kórházba 10 napos kezelésre, mert semmi értelme, menjek vissza az idegsebészhez, mert nagyon súlyos gerincbeteg vagyok, azt mondta, hogy engem műteni kellene, mert benne vagyok egy ördögi körbe, elkezdem a rehabot és ugyan oda jutok mindig vissza ahonnan indultam. Rehabbal soha nem épülök fel.

Előzmény: Barba81 (7754)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7755

A gerincgyógyászati honlapján van telefonszám,a titkárnőjét kapcsolják,és visszahív majd Varga.Én így már megbántam hogy nem oda mentem.Mert azért az durva hogy 3 hónap után már kivan újjulva a sérvem.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7754

De most akkor nem műt meg Veres?Talán megpróbálhatnád Varga Péter Pált.Ismerősömet ő műtötte,óriási hege lett első után,és rendbe rakta,felbukott nem tudott járni,morfiumon élt már ő is,most sportol,meg mindent csinál.Amúgy is sportolt mert testépítő a gyerek a felesége is nagy sport women,hozzá jártam aerobicra.Csak fizetni kell sajna.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7753

Az a legnagyobb baj, hogy a tüneteim alapján instabil a gerincem, ki mondta több orvos is. És most megint ott tartok, hogy ezt nem kell műteni, akkor meddig feküdjek életem végéig? Lelkileg padlón vagyok, annyira szeretnék menni, valamelyik nap egy kicsit jobban voltam kimentem a konyhába megnézni mi van a hűtőbe, hát kár volt, mert utána csúcson volt a fájdalmam, sírtam is.

Előzmény: Barba81 (7751)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7752

Lehet, hogy most le fogtok nézni, de egy elborult pillanatomba be vettem 4 Contramalt meg 3 om xanaxot, hogy vége legyen, hát nem lett vége, csak 2 napig aludtam. Még ehez is szerencsétlen vagyok, hogy meghaljak. Most félre téve az egészet nem akarok meghalni, ez tényleg egy nagy kiborulás volt, ami miatt ezt tettem, így utólag visszagondolva azt mondom, hogy nem vagyok normális. Csak sokszor érzem azt, hogy elfogyott az erőm, főleg mikor azt mondja a kisfiam, hogy nem szeret, mert beteg vagyok.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7751

Akkor a 2 műtétnél már stabilizálni kellett volna,lehet akkor jobb lenne.Olvastam egy másik fórumon egy pasinak is ilyen lett az 1 műtéte után,és stabilizálták,a többit nem tudom mert nem olvastam azóta.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7750

1 ső műtétem után tudtam ülni. Állni meg menni nehezen, mert 100 m után olyan fájdalmam jött, hogy le kellett feküdnöm, terhelésre fájt a derekam, tudtam melyik fájdalomnál kell lefeküdnöm Egy 20 percre és, akkor megpihent, ha túl terheltem, akkor egésznap feküdnöm kellett és utána lett jobb. Ez miatt műtöttek mégegszer. Tüskék voltak az 5 ös csigolyánál, csak itt az a bibi, hogy az egyik doki azt mondta, hogy a második műtétem már azért jött létre, mert instabil volt a gerinc és azért növesztett a gerincem tüskéket, mert stabilizálni akarta magát. Ezt utána olvastam is az egyik oldalon.

 

A második műtétem után ugyanez a panaszom megmaradt, addig még el nem mentem a méltán híreshez, ott történt valami ami miatt ilyen állapotban vagyok.

 

János, ezt én sem értem, hogy miért kell itt feküdnöm és nem foglalkozik velem senki, pedig nem kevés orvost jártam meg úgy, hogy a férjem az ölébe vitt. Ezért vagyok iszonyat mód elkeseredve, hogy én nem érdemlek infúziót, injekciót, nekem meg kell őrülni a fájdalomba? Ja a legutóbbi olyan állapotom, hogy nem bírtam megmozdulni az ágyba, anyu hívta az ügyeletet és azt mondták, hogy Ők már nem jönnek ki hozzám emeljem a gyógyszer adagomat. napi 300 mg Contramalt szedek, hova emeljem? A háziorvosom meg azt mondta, hogy igyak a contramalra alkoholt, hogy elbírjam viselni a fájdalmat, rá kérdeztem, hogy alkoholista ne legyek? Tudtommal ezekre a gyógyszerekre nem is lehet alkoholt fogyasztani. Én már írtam az ÁNTSZ-nek is, hogy ugyan már segítsenek, mert nem bírom tovább. Nagyon sokat gondolkodok, hogy van értelme küzdenem, vagy adjam fel és, akkor rá nézek a fiamra és azt mondom, hogy küzdenem kell, csak egyenlőre nem látom a kiutat. :-(

Előzmény: Barba81 (7747)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7749

Varga Péter Pálhoz akartam menni,de a neurológus akihez jártam(tanítványa volt a neves L.L-nek)azt mondta hogy ne menjek oda mert ilyen piti műtétekkel ő nem foglalkozik.(Neki lehet piti,nekem ráment az életem).500 ezerért ő is megcsinálta volna,csavar és akkor most nem kandikálna ott a recidíva,meg talán nem szakadna be a hátam.Mindig azon gondolkodom,hogy történhetett ilyen velem,a semmiből.Pedig olyan boldog voltam elötte,tökéletes volt az életem.Kár hogy nem élhettem még vagy 10 évet boldogan :-(

Szerintetek mit csináljak,ha nem változik a helyzetem a mandula műtét után sem,elmenjek Vereshez én is?Talán ő tudna mondani valamit.Úgy látom Malagurskinak elég jól megcsinálta a műtétet és szimpatikus a rehabilitáció is.

János55 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7748

Olvastam az  előző hsz.-eidet, mint ahogy mindenkiét okulásomra. Eddig Úgy olvastam, hogy aki ilyen súlyos állapotban van azt soron kívül mindenre viszik. Hogy lehet, hogy nem sürgős a Te problémád???

Előzmény: Törölt nick (7746)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7747

Gica,azt szeretném kérdezni,hogy akkor végül is te az első műtét után, tudtál járni?Vagyis jobban voltál mint most?Én is nehezen tudom terhelni magam,a hátam minden nap fáj,és a keresztcsontom is,nem tudok ülni,mert nagyon fáj a farokcsontom üléskor,és most már járáskor is bele hasogat a fenekembe.Elvagyok itthon de mindíg lepihengetek,mert fájni szokott a hátam vagy a derekam.Nem tudok így dolgozni,de leszázalékni sem fognak,csak azt nem tudom így mit csináljak?Ezért gondoltam hogy talán egy újabb műtét segítene,úgy érzem,hogy a keresztcsontomnál olyan instabil,mintha nem tartaná semmi,lehet ezért fáj a hátam is mert lent nem ok.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7746

Sziasztok!

 

Voltam 1 órát az udvaron a napozó ágyon feküdtem, olyan jól esett ez a kis napsütés. :-)

János55 Creative Commons License 2011.03.13 0 0 7745

Szia Emese! Igazán naygon örülök, hogy ilyen jól javulsz! Csak így tovább. Nekm egy "sejobb-serosszabb" állapotom van, néha már azt hiszem gyógyulok a konzervatív módszerekkel. Aztán mint ma reggel is, megbolondul és úgy fáj majdnem mint az elején. De azért végigerőltettem a reggeli tornát nagy nyögések kíséretében. A gerincpadot egy hete nem használom, mert legutóbb másnap rosszabb lett. De akkor ma reggel miért? A tanácstalanság idegörlő piruláit nyelem.

 

 

Előzmény: Malagurski75 (7742)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7744

Nyugi Gica,hívni fog és ki fogja találni mit csinál veled hogy meggyógyuljon a hátad!

Előzmény: Törölt nick (7743)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7743

Szia Malagurski!

 

Nagyon örülök neki, hogy ilyen jól vagy. Olyan szép idő volt kint én meg itt fekszek.

 

Nem hívott még a Mirtil. :-( Itt van mellettem a telefon, lázasan várom a hívást, mikor megszólal olyan örömmel kapom fel, de sajnos nem Ő hívott egyszer sem. 

Előzmény: Malagurski75 (7742)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 7742

Sziasztok! Gica ma 3 órát sétáltam Harkányban a napsütésben...Ennyi még sose ment.Hétfőn du-tán haza megyek,szerda CT,21-én Veres kontroll.Megbeszélem Vele a bal oldali artrózisom,az fáj csak...Aztán remélem még márciusba tudok menni Hévízre....Addig torna,úszás...Gica nem hívott a Mirtil még?Emlékszem annak idején hogy vártam a telefonját,Istenem....

luci71 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7741

Szia!

Gondolom anyagi okok miatt akarjátok?De ha lehet ilyenbe ne nagyon gondolkozz.Én dolgoztam zöldség osztályon áruházba(Tesco)nem csak mint feltöltő és még ugyis nehéz volt.Majd pékségbe kerültem mint készletes az azért könnyebb volt és még azt se bírtam. Egy idő után kénytelen voltam kilépni,pedig én még nem vagyok megműtve.Akkor találtam könnyebb munkát,de annak vége lett 2010.01.ba azóta semmi.És a saját válalkozás nem 4 órát vagy 8 órát vesz igénybe.

Előzmény: Barba81 (7736)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7740

Van 1 fogam amiből kiesett a tömés ilyen fél fog,és szégyenlem de már 2 éve nem csináltattam meg,nem fájt,fent van leghátul,nem zavart,egyébként meg szépek a fogaim,de már bejelentkeztem a fogorvoshoz a műtét elött,csináltattam egy panoráma röntgent is,én nem látok rajta semmi különöset hogy góc lenne,de nem vagyok orvos.azért is nem mentem el mert magánorvos és nem is helyben van buszközlekedés arra elég gáz,az itteni doki nagyon rossz.A párom majd elvisz.Nagyon várom már a műtétet,hogy kiderüljön az okozza e a bajt.Ráadásul még ez a candida is okoz izületi gyulladást,ettől meg megszabadulni.....Szóval elöbb a fogorvos,utána a mandula,közben csinálom a candida írtást :-)Ha a műtét után 1 hónappal is így marad akkor a heg okozza a problémát :-(((((((((((((((((((

Barba81 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7739

ja 10 napot voltam napi 6 ezerét.9 lett volna csak valaki lemondta és így muszáj volt elpasszolnia,én úgy begyulladtam utána,hogy semmi kedvem ilyenekre menni.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7738

Te Barba az nem egy könnyű munka ott emelgetni kell nem? Csak azért gondolom, mert kereskedelmit végeztem, de nem sokat dolgoztam benne, mert kemény volt a meló és kevés a lóvé. Hát nem tudom ez nagyon kemény vállalkozás, de próba szerencse, hátha bejön.

Előzmény: Barba81 (7736)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7737

Telefonon megállapította ez jó.:-) Félre téve a viccet, megműtik a manduládat és, akkor ki fog derülni, hogy az okozza e a gyulladást, mert nincs kizárva, mivel folyamatosan ott van neked az a gyulladás a manduládnál előfordulhat, hogy az okozza. Még azt is olvastam, hogyha valakinek van 1 gócos foga és műtve van a gerince be gyulladhat.

 

Ne keseredj el. Mennyit voltál Hévízen 10 napot? Ha igen, akkor kezd el intézni, hogy 3 hét komlett kezelést kapjál, mert szerintem a 10 nap az kevés. Nekem is ez a doki a 10 naposat erőltette, de én beadtam a beutalót, és teljesen ingyen mentem 3 hétre. Gondolom téged is ahoz a reumáshoz küldött jó pénzért. Én is bevettem és elmentem 10 napra ott hagytam egy valag pénzt és semmit nem ért az a 10 nap. Ahogy haza jöttem egyből intéztem és vissza mentem 3 hétre. Dehát ez is csak úgy sikerült, mert a reumás ráírta a papíromra, hogy 3 hetes kórházi kezelés javasolt.

Előzmény: Barba81 (7731)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7736

M ost gondolkodtunk egy kis zöldséges nyitásán itt helyben,de nem tudom így hogy merjem csinálni,kapnék rá támogatást,de ahhoz 1 évig mennie kellene a vállalkozásnak,mi lesz ha még ettől is rosszabul leszek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!