Keresés

Részletes keresés

Nitttta Creative Commons License 2016.01.31 0 0 36295

Milyen vírusról beszélsz? A borrelia egy baktérium.

Előzmény: Timi II (36290)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.31 0 0 36294

A Ceroxim felülete nem síkos, nehezen csúszik valóban. Én amikor azt írták, a gyógyszertárban 250 mg-os kiszerelésben kértem, az úgy lement. Zinnatból meg az 500 mg-os is könnyen csúszik, mert az síkos és le is van kerekítve. Ilyen esetben én a bontatlan dobozt blokkal együtt vissza szoktam vinni a gyógyszertárba, hogy adjanak kisebbet, vagy legalább másfajtát ugyanazon hatóanyagon belül. Nekem a legtöbb esetben ezt megtették, de a jóindulatukon múlik.

 

A másik lehetséges ok pszichológiai eredetű, az ember tudat alatt elutasítja a gyógyszert. A nyelvem közepére szoktam helyezni a gyógyszert, majd ahogy húzom vissza a nyelvemet (de tartom rajta még ekkor is), hirtelen nagy pohár vizet legurítok rá, miközben magamban kimondom a szót: "a gyógyulásomra". Ez segít, hogy pont abban a percben, amikor nyeléskor jönne a pánik, ne negatívan gondoljak a gyógyszerre. Ezáltal is kicsit könnyebben megy le.

Előzmény: hajnicaaa (36293)
hajnicaaa Creative Commons License 2016.01.31 -1 0 36293

Sziasztok!
Nálatok volt olyan, hogy nem tudjátok lenyelni a gyógyszert? A lányomnak egyszerűen leblokkolja valami, és nem engedi lenyelni a Ceroximot. Múltkor egy hétre kihagyatta Esztó doktornő, mondta, addigra elmúlik ez a torokzár. Utána kb öt napig szedte, és most megint előjött. Van esetleg valami javaslatotok? Ezt a gyógyszert sajnos nem szabad eltörni. Mellette Duomoxot szed és háromhetente Kliont. Azokkal nincs baj. 

Nitttta Creative Commons License 2016.01.31 0 0 36292

Ezt jó, hogy írod, akkor majd ilyet is próbálok. Mondjuk 5 féle gyógyszer lenne egyszerre, a Malarone-nal kell bevezetni az egész kúrát, én feltettem magamban, hogy az ötöt nem szedem majd egyszerre, még E. is mondta, hogy "okosan szedjem", mert nagyon nagy az adag, nehogy gond legyen.

Előzmény: milla10 (36286)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.31 0 0 36291

Nekem nem a mennyiség befolyásolja, mert eddig sem ettem sokat. Egyszerűen most megy lefelé, eddig meg valami gátolta. Az is lehet, hogy én tényleg a babéziától híztam. Mert attól viszont lehet.

Előzmény: szerencse3 (36288)
Timi II Creative Commons License 2016.01.31 0 0 36290

sziasztok, csak beleolvastam a forumba, informaciot keresek a GcMAF -rol illetev GOLEIC - nek is hivjak. ismeri valaki? Angolul sok informaciom van rola, csak kivancsi vagyok hogy Magyarorszagon ismerik e. talaltam egy Magyar oldalt ahol aruljak, de sokkal dragabban mint amenyiert igazabol kapni lehet. es hamisitjak is, ugyhogy vigyazni kell.

Erdekesseg, hogy tavaly 13 floridai holisztikus gyogyaszt tettek el lab alol 3 honap leforgasa alatt. mind a 13 gyogyito GCMAF hasznalt. Iden az euoropai kutato intezetekben is elkezdtek razziazni.

 

Es meg egy dolog. Ismeri valaki az MMS - Jim Humble ? Na mert itt sokat beszelgettek az antibiotikumokrol, gondoltam felhivom ra a figyelmet. MMS szepen lassan egyre ismertebbe valik az vilagon, annak ellenere hogy mindent megtesznek hogy eltitkoljak, lezarjak, betiltsak. MMS -t mindenkinek ismernie kene, es minden hazipatikaban ott a helye.

 

A Lyme-korral az a baj, hogy a virusnak vedoburka van, amin nehez atjutni. Vannak amik elpusztitjak illetve gyengitik ezt a vedoburkot, ilyen peldaul az alma ecet, papaya, ananasz vagy a nigel sativa/fekete mag, vagy peldaul a Serapeptase a selyemhernyotol.

 

ja es a D vitamin nagyon fontos.

 

egyebb tenyezok: az amalgan tomes es allitolag a gyokerkezelt fogak rosszabithatjak a helyzetet, valakiknel.

Marobert1 Creative Commons License 2016.01.31 -1 0 36289

Nincs mit,szívesen! :) Hát igen.... az adrenalin velem is mindig csodát tesz. :)

Előzmény: Jesurun under Lyme (36269)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36288

Dehogy tartom jól magam.:) 2 hét alatt 6 kiló hizás nem valami jó.:)  Én csak azt irtam eddig nem volt gáz, mert a diétáimmal valamennyire kordában tudtam tartani a dolgot. Most mino után ujabb ab-t szedek, ez már kissé sok a szervezetemnek.

 Nekem az artemisin nem vette el az étvágyamat.  Az a jobbik eset, ha valakinek a kaja mennyiségétől/minőségétől függ a testsúlya.

Nekem kb. 30% -ban befolyásolja csak.

Nekem pedig  ezután jön majd a 2. artemisin kúra. Csak borzasztó fejfájásaim voltak tőle múltkor a végén.

Előzmény: Nitttta (36284)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36287

Bocs Pozo45 az elobb nem tudtam be feeing. 

18-a ota 12 nap telt el es ebbol 4szer fajtak ugy a csukloim h bevettem egy szemet.

de egy jo forro szauna ugyanaz a hatas.

Arthritiszes kezfajdalomra.

 

 

Nittta!   

Nem tudom h kialakul e rezisztencia. 

Fogalmam sincs h mi az elmelet. 

Fura nekem nagyon. 

300 mg utan az 50 nem sok. 

De hat.  Csillapitja a fajdalmat. 

 

 

Előzmény: Jesurun under Lyme (36285)
milla10 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36286

a német ír azi mellé, artemisint, szedheted nyugodtan.

Előzmény: Nitttta (36281)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36285

50 napig szedtem a minot.

300mg/ nap

150 reggel es 150 este.

Jan 18-n lett vege. 

Maradt 15 db 50mg-os mino.

20-n v 21-n nagyon elkezdtek fajni  a kezeim es bekaptam 

Egy szemet es 2 ora mulva elmult a fajdalom.

Azota osszesen 4 nap volt amikor

 

Előzmény: pozo45 (36271)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36284

Persze, tudom, hogy jól tartod magadat,  hisz erről már írtál itt. Nem is azért írtam, mert fogynod kéne bármit is. Csak nem tudom, hogy nálam hat csak így, hogy nincs étvágyam tőle? Hm, érdekes. Ezt is írják a külföldi fórumokon mások is, akik babéziát kezelnek.  Hamarosan vége ennek a kúrának, és jön az igazi, ab-s kúra. Előtte van egy nagy munkahelyi vizsgám, amíg azon nem esem túl, nem szedhetek ab-t, mert nem tudnék koncentrálni.

Előzmény: szerencse3 (36282)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36283

Azt olvastam nem is szabad keverni semmilyen más gyógyszerrel az annuát. 

Előzmény: Nitttta (36281)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36282

Én már szedtem artemisint , ez már második kúra lesz.

Nem volt szükségem eddig fogyásra, mert 60 kg is alig voltam, és magas vagyok, 174 cm. 

Mikor régen meghiztam pár hónapra nagyon, az a pajzsmirigy miatt volt. Utána meg csontra fogytam.

Most az ab-k tesznek be hizásban.

Nekem világ életemben /3 hónapot kivéve/ mindig nagy étvágyam volt, most végképp. Eszem is , koplalás ellenes vagyok.

 

Előzmény: Nitttta (36280)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36281

Ezt ugyan nem tudtam, de angol fórumon olyat is olvastam, hogy valaki 4 napig szedte az artemisint, aztán 3 napig az azit, és ez így ment hetekig. Amit meg azért sem értek, mert az azi kummulálódik, hiába veszed be csak 3 nap, a felezési idők miatt még utána lesz a csúcson a szervezetben. Én így együtt semmivel nem mertem szedni, jobb a békesség. 

Előzmény: szerencse3 (36274)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36280

Lehet, hogy majd ha szeded az artemisint, az segít, én legalábbis azóta tudok fogyni.

Előzmény: szerencse3 (36276)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36279

Tényleg? Ezt nem is olvastam, jó tudni akkor. Zhangnél olvastam, hogy a kúra ideje 40-80 nap, hát én maradok csak a 40-nél, mert aztán el is fogy, és most nem tudok még venni másikat. Március elején megyek Pestre anyuval, neki akkor lesz kontroll, akkor majd megint kimegyek venni.  Nekem amúgy azóta megy a fogyás, hogy ezt szedem, de azt hozzáteszem, hogy nagyon nincs étvágyam, azóta összeszűkült a gyomrom és valószínűleg csak ezért.

Előzmény: szerencse3 (36274)
Naive Ben Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36278

Én is mindig hízok tőle, mert bélpoklos leszek tőle. No meg napi 6-8 szem gyógyszer, amit nem egyszerre kell bevenni, és minden bevételhez ajánlott enni...

Előzmény: szerencse3 (36276)
nonoka87 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36277

Én is úgy hallotem hogy ezek a synlabos tesztek pl a bartonella nem a legjobb mert sajnos gyakori hogy nem mutat ki semmit se.... a G1 intézetben van erre lehetőség de sjanos baromian drága.

Előzmény: hajnicaaa (36262)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36276

6kg-ot? Az nagyon jó, ügyes vagy!:) Lehet, hogy a kilóidat elküldted nekem?:D  Ennyit hiztam a doxi+mino mellett most elég rövid idő alatt.  Világ életemben hiztam az ab-től, tök mindegy, h. milyen fajta volt, lyme előtti időszakban is.  De most ez számottevő.  

Remélem nem leszek ujra 80 kg. Pedig már kb.1.5 éve csak picit ingadoztam az előzőekhez képest, 58-62 kg. között . De akkor még nem szedtem a lyme-ra minot. Eleve a pajzsmirigy alulm.miatt is hizékony vagyok, és inzulin-rezisztencia miatt is.  Fura, mert lyme előtt az ellenkezője volt, inkább hajlamos voltam túl vékonyra fogyni, nem volt súly problémám. Sőt, voltam nagyon régen kórházban soványság miatt. 

Na, ilyen problémám már szerintem nem lesz. Kezdek szépen "disznósodni":D

 

Előzmény: Nitttta (36266)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36275

Szép eredmény, örülök Jesu!:)

Előzmény: Jesurun under Lyme (36269)
szerencse3 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36274

Ezt nem értem Nitta. Ha jól tudom,az artemisint sem szabad mindennap szedni, 5 naponta 2-3 nap szünetet kell tartani.

Előzmény: Nitttta (36270)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36273

Én is azért írtam a kommentemet, mert 4 szemnek értelmeztem, de aztán lehet, hogy 4 doboz, négy levél stb.

Előzmény: pozo45 (36271)
Naive Ben Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36272

Szia Moki, köszönöm, hatott a cefi. Azonban utána több mint 2 hónapig ab nélkül voltam, és volt is visszaesés. Most végeztem a cefit követő kúrával (Minó, Azi Sandoz, a harmadik most nem ugrik be, ha érdekel, később megírom). Most megint jól vagyok, de már így 4 gyógyszermentes nap után érezni vélem, hogy bújnak ki a biofilmből. Tegnap például a fülzúgás jött elő nagyon enyhe formában, ami már rég nem jelentkezett, meg volt egy két pár másodperces "roham" hirtelen fejnyomással, és megszédüléssel. Kicsi olyan volt, mint amikor rendesen tarkón vágnak, és hirtelen megszédülsz tőle, csak a "lökést" belül éreztem a jobb féltekémben. Következő viziten felvetem a pulzáló kúra lehetőségét, ha sikerül kibontakoznom :)

 

Neked mi az aktuális "kórtörténeted"?

Előzmény: Moki66 (36260)
pozo45 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36271

Szia Jesu.....!

 

Örülök, hogy ennyit javultál, csak az utolsó mondatodat nem értem 4 minot szedtem be két hét alatt.Tudnád ezt kicsit részletesebben, hogy ez mit jelent, és összesen mennyi minot szedtél?Engem nagyon érdekel a mino.Előre is köszönöm a válaszod!

Üdv.:pozo45

Előzmény: Jesurun under Lyme (36269)
Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36270

De ha nem szeded rendszeresen, attól nem alakul ki rezisztencia? Én nem tudom, nagyon félek a rezisztenciától, mert ha egy szer (legyen ab vagy alter, mindegy) már jól működik, még bírom is, akkor arra nagyon nem szeretném, ha rezisztensek lennének a bacik. Még az artemisinről is olvastam, hogy könnyen alakul rá ki a rezisztencia. 2 estém volt, amiben nem vettem be, de már akkor is paráztam, hogy utána meg már nem fog hatni.

Előzmény: Jesurun under Lyme (36269)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2016.01.30 0 1 36269

Koszi Marobert a segitseget.

Tegnap volt lehetoseg sielni (elozo nap nem, eluszott a lehetoseg).

Egesz jol ment a sieles, bar nagyon kezdo szinten vagyok, kb ugy ahogy voltam 23 evvel ezelott.

De siman lementem a kek palyakon tobbszor is!

Amikor jelentkeztem erre a sitaborra segitonek, akkor nem is almodtam arrol h fogok tudni en is, az izuleteim miatt.

Nem volt feltetel a situdas, csak nagyon sokat kell segiteni itt a tobbieknek, es elmeletileg nekunk is van ra lehetosegunk ha akarunk.....

 

Szoval a mino csodakat muvel velem ..... marmint arthritiszes fajdalom teren.

Nemigen herxeltem, csak enyhe herxjeim voltak, es hatalmasat javultak az izuleteim.

A Baker cisztam meg mindig megvan, lepcson meg mindig feloldalazva megyek lefele 

(felfele normalisan)

DE!!!! nem fajnak a terdeim!  Es sieles kozben mintha nem is lenne ciszta, a benasag a kezdoseg miatt van es nem a ciszta vagy arthritisz miatt.

Hihetetlen szamomra!

Boka igen, kicsiket fajdogal, es a kezeim (csuklo es kezfej is) szokott eleg rendesen neha, es ha beveszek egy 50mg-os minot, akkor mint a fajdalomcsillapito, 1-2 oraval kesobb sokat enyhul a fajdalom a kezfejemben.

Azert irom le ilyen reszletesen, mert hatha vki masnak is segit kesobb arthritisz-lyme eseten.

Eddig 4 minot szedtem be a 2 het alatt.

Előzmény: Marobert1 (36223)
One of the millions Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36268

G1-ben(Német teszt, megbízható) nézethetsz vitamin szintet.

Előzmény: hajnicaaa (36261)
klarix Creative Commons License 2016.01.30 0 0 36267

A múlthéten olvastam, hogy a fűlzúgás nem múlt el az AB kúra után. Meg lehet próbálni az OSTEOHEEL-t (homeopátiás szer). Elég nagy a valószínűsége, hogy segít, csak kicsit drágás, mint minden gyógyszer amit nem adnak receptre.

Nitttta Creative Commons License 2016.01.30 0 1 36266

Sokat írtam a babéziáról, a hozzászólásaimat visszaolvasva vannak infók, cikk, kép stb. Nos azt hiszem, az én esetemben ez okozhatja a főbb problémát a lyme mellett, mert az izomrángás nagyon szépen lecsökkent az artemisin szedése alatt. Igaz, diétázom is - fogytam 6 kg-ot végre! - de mégis úgy érzem, az artemisin mérföldköveket jelentett számomra. Ezt ha tesztelni akarjátok, reménytelen vállalkozás, a legtöbb teszt nem mutatná ki. A piros pöttyök árulkodóak lehetnek, de az sem minden esetben, mert nagyon hasonló bőrjelenség a véranyajegy is. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!