Keresés

Részletes keresés

RnD Creative Commons License 2016.05.22 -1 1 135881

Nem, őt már azt hiszem elküldték a NEKÁtól (is). De elnézve a NEKA mai 'játékát'......

Előzmény: peterszky (135879)
thordur Creative Commons License 2016.05.22 -1 1 135880

Esernyő, nyugger monnyon le, Kő for president :D

Előzmény: peterszky (135879)
peterszky Creative Commons License 2016.05.22 -1 1 135879

Akkor most játszott Esernyő Jr. is?

Előzmény: RnD (135878)
RnD Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135878

FRADI-NEKA: 38-24 (végeredmény) a szezon utolsó up-meccsén.

 

A NEKA a leggyengébb játékosait hozta el erre a meccsre és mit mondjak, ezek a játékosok tényleg nagyon gyengék.

 

A Fradi jó volt viszont, ment mindenki mint a rakéta.  Olyan macska-egér harc volt az egész. Persze a meccs eredményétől függetlenül a NEKA lett a junior-bajnok (nem a mai totál fogalmatlan csapattal...)

RnD Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135877

Fradi-NEKA:20-7 (félidő)

FTC1899 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135876

Én azt hallottam felbontják övékét is.

Előzmény: jasszgeri (135868)
akosli Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135875

Köszi,ezeket én is így láttam jórészt.Mondjuk a Zizi-Orbán eset nálam elég közel állt a piros laphoz,de szerencsére nem én vezettem :)

A szöveges értékelés is jön rövidesen? :-)

Előzmény: Fradista Utazó (135870)
RnD Creative Commons License 2016.05.22 -1 0 135874

Dalmose tuti megy Siófokról, és mindkét 'jugó' lány is megy.

Előzmény: hatosfalat (135871)
i_stv_an_01 Creative Commons License 2016.05.22 -1 0 135873

A 60. percről. Nekem már első pillanatban az volt ez érzésem, hogy a győri nem fog tudni megállni. Sajnos a kamera sem túl jól mutatta az esetet, de én nem érzékelem, hogy Zizi egy védőpozíciót elfoglalt ellenfélbe ment bele, hanem összeütközött egy rárontó játékossal. Nekem úgy tűnik, hogy az ütközés pillanatában nagyjából egyforma sebességgel mennek egymással szembe. A szememmel van baj, vagy a szabályértelmezésemmel?

Előzmény: Fradista Utazó (135870)
jasszgeri Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135872

16.p. Groot betör, Szekeres kb. öt méteren próbál sáncolni, végül Groot mellélövi. Nincs ítélet. Jó döntés, mivel Szekeres nem ért se Groothoz se a labdához. Ha lesáncolja a lövést, akkor büntetőt kellett volna ítélni.

 

ezt sose ertettem. oke, h a hatoson belul allo vedo nem avatkozik kozbe, viszont minden esetben zavarja a tamadot. nem lattam a merkozest, igy nem tudom hol tortent az eset, gondolom valahol kozepen. akkor megertem a hasonlo szituaciokat, ha mondjuk kimegy a labda szelre es onnan ront ziccert vki, mikozben pl. a beallo egy harmassal beesik kozepen. de igy - mar ha ugy tortent ahogy gondolom - sosem ertettem.

Előzmény: Fradista Utazó (135870)
hatosfalat Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135871

Nem lepődnék meg ha Dalmose is menne.

Az újak közül én a jugó lányt sajnálnám, bizonyos tekintetben biztos emelné a színvonalat.

Előzmény: FTC1899 (135866)
Fradista Utazó Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135870

No, megnéztem a csütörtöki Győr - FTC meccset. Kigyűjtöttem a szerintem érdekes (nem feltétlenül téves!) ítéleteket.

 

2.p. Szekerczés büntetőjét védi Grimsbö, a labda a kapuelőtér felett pattog. Groot felugrik, és a kapushoz üti a labdát. Teljesen egyértelmű hazaadás, a Ferencvárosnak kellett volna szabaddobással következnie, nem ítéltek semmit.
5.p. Szekeres faultolja Grootot. A győriek kiállítást szeretnének (Szekeresnek van már sárga lapja), nincs progresszív büntetés. Véleményem szerint helyes ítélet.
6.p. Groot passzol Amorimnak, Amorim négyet lép, leüti, megint négyet lép, majd Brochnak passzol. Broch kiharcol egy hétméterest. A hetes jó ítélet, de előtte lépésért el kellett volna venni.
8.p. Cifra belülről kerüli a védőit, az alapvonali játékvezető észreveszi és lefújja. Jó ítélet, még ha ebben a pillanatban valószínűleg ő is az egyetlen ember, aki tudja, hogy mit fújt és miért.
9.p. Szekeres szabálytalankodik Lökével szemben. Előnyszabállyal továbbengedik, majd utólagosan kiállítják Szekerest (volt már egy sárga lapja). Nem gondolom, hogy erre lapot kellett volna adni.
9.p. Szucsánszki próbál betörni, Groot faultolja. Groot egyrészt belép Szucsánszki elé a kapuelőtéren belülre, másrészt nekitolja Szucsánszkit Kovacsicsnak. A győriek támadót reklamálnak, tévesen. A játékvezetők héméterest ítélnek, helyesen.
15.p. Knedlikova faultolja Zácsikot. Hétméterest adnak, pedig Zácsik nem volt gólhelyzetben, szabaddobás lett volna a helyes ítélet.
16.p. Groot betör, Szekeres kb. öt méteren próbál sáncolni, végül Groot mellélövi. Nincs ítélet. Jó döntés, mivel Szekeres nem ért se Groothoz se a labdához. Ha lesáncolja a lövést, akkor büntetőt kellett volna ítélni.
19.p. Amorim passzolna Brochnak, de Broch nem tudja összeszedni, mert Zácsik szabálytalankodik vele szemben. Nincs ítélet, ezt le kellett volna fújni, a Győrnek kellett volna szabaddobással következnie.
25.p. Orbán indul meg, Schatzl faultolja, a Fradinak fújnak szabaddobást. Nem látszik, hogy mire, a riporter szerint lépéshibát mutattak. A fault előtt nem volt lépés, se más hiba, utána meg már mindegy, a faultot le kellett volna fújni, a Győrnek kellett volna jönnie.
25.p. Orbán passzol Amorimnak, közben Szucsánszki alkarral odaver egyet. Előnyszabályt adnak a játékvezetők, helyesen. Utólagosan viszont Szucsánszkit ki kellett volna állítani.
28.p. Zácsik gólt lő, de nem adják meg. Zácsik értetlenkedik, pedig hetet lépett, és nem volt a Győrből senki szabálytalan vele szemben. Jó ítélet.
28.p. Groot tör kapura, Lukács és Zácsik faultolják. A győriek hétméterest követelnek, de nincs igazuk, a fault kívül kezdődött, a szabaddobás jó ítélet. Zácsik sarka végig a vonalon van, az nem szabálytalan!

33.p. Visszafújják a Győr középkezdését, a felvételen nem látszik, hogy jogosan-e.
33.p. Lépést reklamálnak Cifránál, tévesen, három lépés után passzolt.
35.p. Hétméterest ítélnek a Ferencváros javára. Rossz ítélet, Kovacsicsot Pena tolta be Kovacsicz elé, a Győrnek kellett volna jönnie szabaddobással.
39.p. Löke nem tud befordulni, mert hárman védekeznek rajta. Szabaddobást fújnak, jó ítélet, nem volt gólhelyzet.
41.p. Sulland passzolna Lökének, és Löke azért nem tudja megfogni, mert faultolják. Nincs fújás, pedig kellett volna, a Győrnek kellett volna szabaddobással jönnie.
42.p. Szucsánszki próbál kapura lőni, két győri védő faultolja a vonal előtt, majd mindannyian beesnek a kapuelőtérbe. Hétméteres az ítélet, ami nem helyes, szabaddobás lett volna a jó ítélet (a győriek támadót reklamálnak, alaptalanul).
44.p. Szabálytalan zárást fújnak Broch ellen, nem látszik, hogy ő szabálytalan lett volna, rossz ítélet.
46.p. Hornyák lerántja Kovacsicsot. Előnyszabállyal továbbengedik, ez jó, de utólagosan Hornyákot ki kellett volna állítani.
52.p. Löke egy bejátszást nem tud összeszedni, mert Cifra szabálytalankodik vele szemben. Nincs ítélet, szabaddobást kellett volna a Győr javára ítélni.
53.p. Az ellentámadásból Kovacsicz indul, Groot szabálytalankodik vele szemben. Groot Kövacsicz előtt volt, ezért ez nem gólhelyzet, mégis hétméterest ítéltek, tévesen. Szabaddobás lett volna a jó ítélet.
60.p. Szucsánszki belefordul Grootba, Grootot kiállítják. Teljesen érthetetlen, támadó lett volna a helyes ítélet.

Fradista Utazó Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135869

>valószínűleg 

Ez a te tipped. Más szerint meg más lesz "valószínűleg". Tudni nem lehet semmit. Méghozzá azt hiszem, nem csak mi nem tudjuk, de még a szövetség sem. 

Előzmény: RnD (135865)
jasszgeri Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135868

liscevic es janjusevic alairt szerzodesevel mi lesz akkor? :)

Előzmény: FTC1899 (135866)
Hafali Creative Commons License 2016.05.22 -1 1 135867

"...most amikor először elosztották a pénzeket." - Ez egy politikai pénz. A szövetségben sok olyan van, aki FTC kötődésű valamint a Fidszeben is akad ilyen. Szóval egyhamar nem fog változni a dolog, hacsak az Audi meg nem gondolja magát az ETO-val kapcsolatban.

Viszont ami fontos, én személy szerint örülök, hogy kap pénzt az FTC. Lesz/lett, még egy tényleg valós célként, az FF-ért küzdő csapatunk. Talán ez több fiatal gyereket fog vonzani, hogy játsszon kézilabdát. Viszont a pénz nagy részét az utánpótlásra kellene költeni, mert abban rosszul áll az FTC. Keleti részeken utánpótlásközpontokat létrehozni, hogy az ottani fiatalokat tehetségeket megtalálja. 

Előzmény: RnD (135865)
FTC1899 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135866

Mindenkit elküldenek szinte. Lara Gonzalez El Ghaoui és a 2 francia jön. több idegenlégiósuk nem lesz.

Előzmény: hatosfalat (135859)
RnD Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135865

'....A Szerencsejáték Zrt. pedig a Győrnek adja az egyik legkisebb összeget, holott ők minimum másodikak a bajnokságban, és a BL-ben szerepelnek.'

 

...most amikor először elosztották a pénzeket. De a következő elosztás már valószínűleg más szempontokat fog figyelembe venni mint az előző. Így a bajnoki helyezés, fiatal játékosok száma és játékideje, nemzetközi kupaindulás etc. is számíthatnak.

Előzmény: Fradista Utazó (135862)
jamaica2 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135864

Zizinek én is boldog születésnapot kívánok és hozzá jó szereplést kedden neki meg a csapatnak.

hatosfalat Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135863

Nekem vmi olyasmi rémlett, hogy azért kaptuk mi a legnagyobb támogatást, mert mi lettünk tavaly a bajnokok. Ebből gondoltam, hogy a helyezés biztos számít. A kupaindulás figyelembe vétele meg logikus lenne, úgyhogy jobban belegondolva tényleg vszínűleg semmit nem számít.

Előzmény: Fradista Utazó (135862)
Fradista Utazó Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135862

A TAO nem függ a helyezéstől, kupaindulástól. Az állami cégek szponzorációja szintén nem (az teljesen átláthatatlan alapokon dől el, hogy ne fogalmazzak erősebben). A Szerencsejáték Zrt. pedig a Győrnek adja az egyik legkisebb összeget, holott ők minimum másodikak a bajnokságban, és a BL-ben szerepelnek. 

Előzmény: hatosfalat (135861)
hatosfalat Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135861

Azt gondoltam (de csak gondoltam), hogy az állami támogatásnál a bajnoki helyezés és a kupában indulás is számít. Gondolhattam volna arra is, hogy egy sikeres kupaszereplés hozza a magánszponzorok tömegét is, de ezt még én is tudom, hogy nem igazán reális.

Előzmény: Fradista Utazó (135860)
Fradista Utazó Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135860

>Amit nem tudok, hogy a Siófok így a 8. hellyel és kupaszereplés nélkül hogyan fogja tudni finanszírozni a jövő évi béreket.

Ezt pontosítanád, hogy mire gondolsz? Mert a kupaszereplés nem hozza a pénzt, hanem viszi, szóval könnyebben (még ha nem is sokkal, de mégiscsak könnyebben) fogják tudni így a csapatot finanszírozni, mintha bejutottak volna az EHF-kupába.

Előzmény: hatosfalat (135859)
hatosfalat Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135859

Tegnap akkor zárt a Siófok, érdekes a Dalmose fanok mostanában nem nagyon hozzák elő ezt a témát.

 

Amit nem tudok, hogy a Siófok így a 8. hellyel és kupaszereplés nélkül hogyan fogja tudni finanszírozni a jövő évi béreket. Nem lennék meglepődve, ha Európa 8 legjobban fizetett kerete között lennének jövőre. Hacsak nem lesznek kénytelenek most néhány jól kereső játékost visszamondani, illetve elküldeni.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.22 -1 0 135858

Remélem, ezt a fair-play dolgot azóta elmagyarázta Løkének és Amorimnak is, merthogy nemegyszer megesik, hogy az is messze van tőle, amit ők csinálnak.

 

Előzmény: peterszky (135856)
nicko Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135857

gondolod 18 gólón tartjuk őket? én nem kívántam ilyet felőlem lehet 30-25 is :)

Előzmény: peterszky (135856)
peterszky Creative Commons License 2016.05.22 -1 1 135856

Nekem jó a négy is, időn túli - jogtalan - hetessel, és idegenben lőtt több góllal. Sírjon csak Martín a fair-play miatt :)

 

Isten éltessen, Zizi!

Előzmény: nicko (135855)
nicko Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135855

HBD és min. 5-el nyerni kedden. :)

Előzmény: xy1212 (135853)
Gojira Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135854

Én is boldog születésnapot kívánok. És bajnoki címet :-)

Előzmény: xy1212 (135853)
xy1212 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 135853

Zizinek ma van a születésnapja, sok boldogságot, jó egészséget kívánok!

RnD Creative Commons License 2016.05.21 -1 1 135852

Egyébként válogatott szintű játékost nemcsak kívülről lehet igazolni, hanem a csapaton belül is ki lehet nevelni. Zizi anno nem válogatottként került ide, sőt....(ha jól tudom még korosztályos válogatott sem volt).

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!