Keresés

Részletes keresés

thordur Creative Commons License 2016.06.19 0 3 136416

+ 3-4 kiló fux a nyakában és az ujjain :)

Előzmény: pá_ria (136413)
jamaica2 Creative Commons License 2016.06.19 0 4 136415

 Vác Dunaújváros meccsen piros ing fekete nadrág nyakkendő nélkül volt Németh András. de valóban nem training ruhában volt. Azonban nem öltönyben volt.

Előzmény: pá_ria (136413)
Fradista Utazó Creative Commons License 2016.06.19 -6 3 136414

Emberek, ajánlom mindenkinek, hogy nézzétek rendszeresen a Rhein-Neckar Löwen mérkőzéseit. Egyrészt azért, mert egy nagyon jó csapat, élmény nézni a meccseiket. Másrészt az edzőjük miatt. Egy Nikolaj Jacobsen nevű dán fickó. Rendszeresen borostásan, csapzott hajjal jelenik meg, ráadásul van egy csomó tetoválása is. És persze nem hord öltönyt. 

És pont senki nem foglalkozik ezekkel. Mert megnyerte a világ vitathatatlanul legerősebb kézilabda-bajnokságát, a férfi Bundesligát.

 

Na, pont ennyit akartam hozzászólni ehhez a témához. 

pá_ria Creative Commons License 2016.06.19 0 1 136413

Bocs, utána néztem: nem követel semmit a sponzor.

Sőt, Németh András általában öltönyben van.

Előzmény: pá_ria (136410)
nicko Creative Commons License 2016.06.19 -6 1 136412

Bernd Stock: nem kiabál a játékosokkal

 

ahhoz előbb meg kellene tanulnia magyarul..különben marad a sájze...

 

Elek Gábor: Borzalmas póló/mackónadrág kombináció

 

Királynál már bevált a szürke színű mackónadrág..annyira, hogy a kanadai tv !!! embereinél divatott teremtett..

 

Akkor példaként ott van még az NFL és a Magyar válogatott is...nem magyar edző de öltönyben van, mert ezt szokta meg az NHL-ben..de van egy film is a Carter edző amiben megköveteli a játékosoktól, hogy öltönyben menjenek a meccsekre is...ugye nem akarunk ide eljutni?

De ez egy bullshit amin megy a vita vagy aki abba tud csak belekötni, hogyan öltözik az edző...nem azt nézem, hogy néz ki Elek, hanem milyen az eredmény mutatói. Az meg sajnos masszívan áll egy helyben nincs fejlődés..azt a bizonyos lépcsőfokot nem tudja meglépni. Amúgyis bőven letelt már az 5 év...

Én ezért cserélném le más edzőre, de magyart nem tudok, külföldit igen, de az meg nem akar klubedző lenni...így marad a mostani felállás.

Előzmény: Törölt nick (136396)
Fradista Utazó Creative Commons License 2016.06.19 0 1 136411

Gíslason, nem -asso-. Most megnéztem, mert nem tudtam fejből: Gíslason 1959-ben született, az ősszel 57 éves lesz. Hát, nem látszik annyinak. 

Előzmény: i perseguitati_ (136409)
pá_ria Creative Commons License 2016.06.19 -2 0 136410

Csak ne volna ez a gonosz sponzor, aki megkoveteli , hogy a  logojukat mutogatni kell a kispadosoknak is :))

Előzmény: Törölt nick (136396)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.06.18 -1 4 136409

Igen, ez a relatív slamposság a kézilabdasport sajátja általánosságban is. Kosárlabdában elképzelhetetlen lenne, hogy egy nemzetközi kupadöntőben nem öltönyben és nyakkendőben kap agyvérzést az edző a vonal mellet.

 

Egyébként meg nyilván nem nagyon múlik ezen semmi, nyári szócséplésnek jó. Nem vagyunk egyformák, és és a póló,jogging/farmer kombó sem mindenkin ugyanúgy áll. Elek kevésbé sportos alkat, rajta ugyanaz másképp mutat mint mondjuk Gislassonon.

Előzmény: jamaica2 (136407)
toto151 Creative Commons License 2016.06.18 0 2 136408

Nagyon uborkaszezon van... dobok fel még témákat.

Smink, frizkó, szoli, piercing, tetkó.

 

jamaica2 Creative Commons License 2016.06.18 0 2 136407

Rasmussen is a FF-en training ruhában nyert. Viszont szebb az ő tréningruhája mint Elek training ruhája. De szerintem nem cél megváltoztatni egy sportág szokását az edzői öltözetnél.

Előzmény: i perseguitati_ (136404)
jamaica2 Creative Commons License 2016.06.18 0 2 136406

Ez a játék szokása az edzői training ruha itt a kéziben. Nekem nem ellenszenves, sőt kevésbbé proc mint az öltöny nyakkendő. De abban egyetértek, hogy training ruha és traing ruha között van különbség.

Előzmény: i perseguitati_ (136404)
jamaica2 Creative Commons License 2016.06.18 0 2 136405

Valóban most néztem vissza a Thüringer FTC meccset és Herbert Müller sem nyakkendő öltönyben volt, bár az ő training ruhája reklámhotdozó. Ebben még fejlődhet a Fradi.

Előzmény: i perseguitati_ (136404)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.06.18 0 1 136404

A kosaras edzők (nemcsak Magyarországon, az egész világon) ugyanúgy együtt élnek a játékkal mint a kéziedzők, nekik mégis megy ez öltönyben :)

Előzmény: jamaica2 (136403)
jamaica2 Creative Commons License 2016.06.18 0 2 136403

1. Nem kell öltöny, ebben egyetértek. A kézi edzőknek ott kell a pályaszélen segíteni a csapatot, bekiabálni, tiltakozni az ellenőröknél, időt kérni. Ez nehezebben menne öltönyben nyakkendőben. A foci más az edző nem tudja direkben szervezni a játékot a partvonalról. Ott viszont az öltöny nyakkendő elmegy.

2. Ez nem azt jelenti azonban hogy a training ruha engedje mutatni a hasat. Az edző is kaphatna valamilyen egyen Fradi címeres training ruhát. Most van pénz szerintem a Fradinál egyen címeres tréningruhára.

Gojira Creative Commons License 2016.06.18 -1 2 136402

Nem értek veled egyet, de szerintem tök fölösleges ezen vitatkoznunk.

Előzmény: Törölt nick (136401)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.18 -3 2 136401

Az edző,újságíró, politikus közszereplő , igenis is közünk van hozzá hogy legalább normálisan nézzenek ki,nem igaz hogy több milliós fizetés mellet úgy kell kinézniük mint a csövesek , ezért amatőr sportág a kézilabda, itt még normálisan felöltőzni se képesek. És ezért amatőr a teljes kézilabda vezetőség mert nem képesek elérni hogy a beosztott munkavállaló alkalomra illően jelenjen meg. Ha valakinek a hasa kilátszik a kinőtt pólóból és mackónadrágba ugrál egy TV-és meccsen több 100 ezer néző előtt ahhoz igenis van közünk,mert az egyesületet és a sportágat is lejáratja (És ez nem Elek ügy mert a többi sem különb) aki így akar kinézni el lehet menni a tescoba árut kipakolni,csak akkor 8 órát kell dolgozni 2 helyett és nem 1-2 millió lesz a fizetés hanem 80 000.

Előzmény: Gojira (136400)
Gojira Creative Commons License 2016.06.18 -2 2 136400

Az edző a kispadon dolgozik, nem pedig előadást néz. Ha ő ezt öltönyben teszi, az az ő választása. Ha pedig nem, szintén az ő választása. Nekünk meg semmi közünk hozzá. Igen jó lenne, ha ez lenne a legnagyobb problémánk.

Előzmény: Törölt nick (136398)
thordur Creative Commons License 2016.06.18 0 1 136399

Vesd össze: magyar kosárlabda edzők mind öltönyben. Hol van a magyar kosárlabda nemzetközi szinten? A béka segge alatt. Rohadtul nem a ruha teszi a sportsikereket!

Előzmény: Törölt nick (136396)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.18 -3 1 136398

Persze hogy nem ezen múlik,DE MIÉRT engedi meg a Ferencváros vezetése,és a kézilabda szövetség hogy a kézilabda edzők úgy nézzenek ki mint a csövesek,miért tud a többi sportág edzője normálisan felöltőzni,és miért nézz ki minden kézilabda edző csöves módon ? Miért nem lehet kötelezni őket az emberi kinézetre?  

Előzmény: Gojira (136397)
Gojira Creative Commons License 2016.06.18 0 1 136397

Milyen egyszerű lenne, ha ezen múlna. De nem ezen múlik.

Előzmény: Törölt nick (136396)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.18 -4 5 136396

Bernd Stock: Öltöny,nyakkendő, nem kiabál a játékosokkal, remek fizikai állapot---siker

VS

Elek Gábor: Borzalmas póló/mackónadrág kombináció, kiabál ,és borzalmas fizikai állapot---30 gólos BL kiesés.

 

Uraim én kezdem megkövetni Nugger papát. (Mondjuk az tényleg érdekes hogy a futball és a kosár edzők,megtisztelik a nézőket azzal hogy tisztességesen felöltőznek,  miközben a kézilabda edzők, egyike másika olyan szakadt  ruhában van,mintha a Blaha Lujza téri ételosztásról jött volna).

pá_ria Creative Commons License 2016.06.16 0 1 136395

Azt csiripelik a verebek: nyolcadik hét, 1,5 cm.:))

Előzmény: jamaica2 (136350)
RnD Creative Commons License 2016.06.15 -5 1 136394

Abban a keretben mindenki ott van aki U20-as és él és mozog (kis túlzással).

 

Csibe gondolom nem megy az U18-as vb-re, bár ott inkább szükség lenne rá...:S

Előzmény: hatosfalat (136393)
hatosfalat Creative Commons License 2016.06.14 0 3 136393

Az IHF honlapján fenn van egy 28-as magyar keret a junior VB-re, Monorival és Faluvégivel. Utóbbi az egyetlen, aki még ifi korú. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.14 -15 0 136392

Mégis hallatlan, hogy nem hajlandók odaadni az öltözőt ilyen célra. Érthetetle, sőt, egyenesen felháborító.
Ja, nem. :-)

Előzmény: Peppo vagyok (136390)
van_Persil Creative Commons License 2016.06.14 -1 0 136391

Igen finoman fogalmaztál a "nudis party"-val...

Előzmény: Peppo vagyok (136390)
Peppo vagyok Creative Commons License 2016.06.14 -3 0 136390

"Tudod, a régi magyar mondás: nem a ruha teszi az embert."

 

Szegèny Budapest091-et mindenki bántja, nem kap válasz emailt, pedig csak egy nudis partyt akar az öltözőben. :)

Előzmény: Törölt nick (136389)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.14 -15 1 136389

Szerintem nagyon csúnyán el vagy tévedve.
Kezdve azzal, hogy az öltözködésnek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy ki milyen edző, az EU-nak meg még kevesebb (bár az igaz, hogy szeret sokmindenbe belevau, ha kell, ha nem, de biztos lehetsz benne, hogy nem fog kötelezettségszegési eljárást indítani EG öltözködése miatt). Tudod, a régi magyar mondás: nem a ruha teszi az embert. Ha a "szőrös-borostás kolléga" pedig ennyire zavar, ne nézd, senki sem kényszerít rá, vagy törődj bele végre, hogy a te kedvedért nem fog se megborotválkozni, se kozmetikushoz menni.
Egy felfokozott idegállapotban lévő edző először szép szóval baszikálja le a játékosokat (EG is így szokta, ha nem tűnt volna még fel), ha oka van rá, de ha nem így tenne, azon se lehetne csodálkozni 200-as pulzusnál és kituggyamekkora adrenalinszintnél. Mint ahogy azon sem, hogy ha a szép szó nem használ, előveszi a hangosabbik énjét. (Azt már külön meg sem említem, hogy ha hangzavar van a meccsen, "szép szóval" nem menne sokra, lévén egyszerűen nem is hallaná a játékos...) És mivel labdajátékoknál minden edző így tett eddig, akármelyiket megfigyeltem (az ütővel játszott labdajátékokat kivéve), öltözködéstől függetlenül, nem hinném, hogy EG-nak másképp kellene cselekednie.
Az utolsó mondatod pedig akkora blődség, hogy érdemben nem tudnék rá mit mondani, ezért el is tekintek tőle.

Előzmény: Törölt nick (136385)
nicko Creative Commons License 2016.06.14 -5 1 136388

neked is van megfelelő öltözék csak viselned kellene...válogas.

Előzmény: Törölt nick (136385)
uni-cum-laude Creative Commons License 2016.06.14 -2 1 136387

(Szigorúan magánvélemény)

Itt két dologról van szó. Az egyik a megjelenés. Egy edzésen szerintem nyugodtan lehet laza, ott belefér egy avétos póló.

Bocs, egy évközi, soros  mérkőzésen erős túlzásnak gondolom az öltönyt. Ugyanakkor a nézőket, szurkolókat meg lehetne tisztelni egy normálisabb megjelenéssel, ha már verbálisan edző-játékos szinten is gyakran elhangzik a szurkolók fontossága, "hozzáadott értéke" (ami amúgy nem jelenik meg pl. egy személyes fórum, találkozó létrejöttében).  .....és ennek soha nem volt és most sincs az ég adta világon semmi köze az EU-hoz.

 

Annak nem vagyok híve, hogy a kommunikáció folyamatosan csak és kizárólag üvöltve történjen.De amikor "szép szóval", nyugisan van "felvázolva a kívánt taktika", akkor azt meg kellene próbálni megvalósítani. Mert ha nem, akkor bizony van helye egy idő után az "emelkedettebb" hangerőnek. A pályán nem munka utáni (sarkítom: szövőnő, tanárnő, virágárus) hobbisták vannak!!

Nem kell bunkónak lenni, de ugye Te sem gondolod komolyan, amit az utolsó mondatodban írtál?

Előzmény: Törölt nick (136385)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!