Keresés

Részletes keresés

hot_JIZZ_band Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4351

Hogy miért nem mellettem fekszel így hajnali fél háromkor... :-)

Előzmény: kispetra19 (4350)
kispetra19 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4350

Igeeeen!

 

Editkém Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4349

Persze!



kaffaliz Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4348

Én imádom a Páromat szopni,látni ahogy élvezi..engem is izgat......:-O

lobó19 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4347

Ha nem szeretitek a mákosszaros tésztát, gondolom csak azért is  benyelitek......

HatfaludyFeri Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4346

Igen, férfi létemre megértelek és mélységesen egyet is értek veled.

 

Ettől a mentalitástól már csak az a megvetendőbb magatartás, amikor a nő a tetejébe még ki is köpi az anyagot. 

Azt az anyagot, amely az örök élet forrása, amely számos vitamint, eszenciális aminosavat, értékes fehérjéket és bio- anyagokat tartalmaz. A férfi szervezete csodálatos módon termeli azt az örökítő anyagot amely évezredek óta biztosítja az emberiség fennmaradását  -  és amit egy dőre, érzéketlen nő képes kiköpni!

Pfújjjj!!!!

 

A férfiak nagyrészénél ez az eltaszítottság érzetét kelti és számos esetben a felnőttkori devianciának is  lehet a forrása!

 

Lenin mondta: "tanulni, tanulni,. tanulni!"

Én mondom:    "lenyelni, lenyelni, lenyelni!"

:-)

Előzmény: brekkancs (4344)
brekkancs Creative Commons License 2011.06.11 0 0 4344

Nagyon sok olyan felnőtt férfit ismerek, aki megállt a fejlődésben, mert a barátnője olyan önző/szexuálisan éretlen volt, hogy nem szopta le végig. Igaz, ezek a nők drágán megfizettek, mert egyszerűen ha hiszed, ha nem, elmúlt a szexuális kisugárzásuk, bőrük csak úgy szottyadtan fénytelenkedett a testükön. És hát ugye egy ilyen nőt ki nyal ki szívesen? Az ilyen nők meg is érdemlik.

Előzmény: Laci Mainz (4337)
papa1000 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4343

Én is beleverném.

Előzmény: Kirakó2010 (4332)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.04.04 0 0 4342

?

ebben hol a szopás?

Előzmény: Törölt nick (4341)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.07 0 0 4340

Ja, az en felesegem nem szopott engem soha.  S nem engedi, hogy nyaljam. Ilyen is van.  Ezert en mast nyalok es massal szopatom magam....Probalni sem akarja, ilyen is van...

Előzmény: Laci Mainz (4337)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.06 0 0 4339

Nagyon is szeretnek !!! Főleg egy szép termetesebb darabot. :)

Laci Mainz Creative Commons License 2011.02.03 0 0 4337

Sok partnernöm volt már, és alig 2-3 szeretett és föleg tudott finoman és élvezetet is adva szopni. A végig-röl meg nem is beszélve. Azt még meg lehet érteni, ha a lány/nö az elsö  vagy a második héten nem végig szop - mert fél..de ugyanakkor a pasi viszont csak nyaljon szépen,igaz?

Az "orális kényeztetés" ugyan kicsit hivatalos, de ha a lány nem szivesen csinálja vagy gyorsan túl akar lenni-mert a "pasinak az jó" - az nem kényeztetés, csak "orális".

A párkapcsolati felmérések mind azt mutatják, hogy igazán akkor jó szexuálisan a párkapcsolat,ha mindkét fél jól érzi magát,és nincsenek tabuk. Ha mindkét fél "elvan" orális kényeztetés nélkül, az is lehet. De ha csak az egyik ad,a másik kap, abból baj lesz elöbb-utóbb.

Az igazán élvezetet adó orális gyönyör a férfi számára a magömlés végig a lány/nö szájában, az utolsó cseppig finoman kifejve. A magömlés élményét a szájból kivéve megszakitják, az orgazmus ivét is csökkentik vagy akár leállitják. Ezt csak nagyon nehezen lehet elviselni, és ha a pasi szivesen és élvezetet adva nyal, akkor a pasi nem is érdemli meg ezt a fajta "bánást".  

Az egészséges férfi spermája is egészséges, sok adat van arra, hogy azok a nök, akik szeretik a pasijuk spermáját, még nöiesebb kisugárzásúak, börük (ha nem is egyszeri alkalomtól..) selymesebb lesz(persze nem a börre felvitt, hanem a lenyelt spermától..!)

A legkevesebb szakitás várható azok a párok közt, akik szivesen élvezik egymás orális kényeztetétését(is).

Melyik nö nem örül(ne), ha az esti kiadós szeretkezés után a férfinak reggel a partnernöje illatára vagy kitakart testének látványára újra feláll,és melyik pasi ne örülne annak,hogy a nö finoman elélvezteti szájában a frissen zuhizott pasiját? 

Különben nem véletlenül "francia" a francia.. a francia nök nagy százalékban szivesen és finoman, jól és élvezve szopnak...a szemük villanásán lehet érezni, ha egy nagyobb példányt kapnak meg..!! A magyar nök (saját tapasztalatom is) sokan "kisasszonykodnak" de ugyanakkor a finom nyalás meg jól esik..

Laci

Szégyenlős Creative Commons License 2011.01.03 0 0 4334

Imádok szopni! Élvezem, ahogy a páromnak jó. Ahogy beveszem a számba és keményedik - nagyon jó érzés. Persze azt is élvezem, ha a párom kinyal - kölcsönösen imádjuk egymást szájjal kényeztetni. Egyetlen aktusból sem hiányozhat a nyalakodás!

baba224 Creative Commons License 2011.01.03 0 0 4333

Én kifejezetten szeretek,nem értem,hogy néhány hölgynek miért nem jön be,lehet,hogy csak nem megfelelő partnerrel próbálták eddig.

Szeretem nagyon csinálni,és jó érzés,az is,hogy a hallom közben,ahogy a párom élvezi,és jó neki,izgató nagyon!

 

Kirakó2010 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 4332

hotblood Creative Commons License 2010.10.25 0 2 4331
A többség igen, szerintem. Van akinek előítéletei vannak, és meg sem próbálta, így azt sem tudja, hogy milyen. De gondolom olyan is van, aki próbálta, de nem szereti csinálni.
Szép az, ha az ember kezei és szája közt"életre kel" :)
JohnnyJR. Creative Commons License 2010.10.25 0 0 4330
Sziasztok.

Nem tudom az igazságot ezzel kapcsolatban,viszont a tényeket igen.
Volt néhány barátőm az évek során,de egy kivételével mind leszopott.
Volt amelyik benyelte,volt amelyik kiköpte,de mindnek a szájába élveztem.
Két barátnőm volt akinek ez előjáték volt és maszturbált közben vagy én nyaltam,és soha egyiket se kértem vagy kényszerítettem.
Párkapcsolatban élek 10 éve és a párom rendszeresen leszop és ezt kérni se kell.
Lehet,hogy csak én fotam ki pont ilyen csajokat,de az én véleményem inkább az,hogy minden nő szopik csak vagy szégyenli mások előtt vagy tényleg még nem próbálta és nem tudja milyen.
returhangya Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4329
..és az a sós íz... mennyire szereti..:-))
Előzmény: kiskuki58 (4328)
kiskuki58 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4328
Igazad van! Én is imádom az ízét, főleg ha nedvezik is egy kicsit! Tök jó mikor élvez és érzem a remegését!
cs_m Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4327
igen szerintem is szeretnek szopni, legalabbis en meg nem talalkoztam olyan lannyal aki nem
returhangya Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4326
Csak azért?? Szerintem a férfiak imádjak az ízét. Az én barátom megveszik érte..:-)
Előzmény: kiskuki58 (4325)
kiskuki58 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 4325


Bár a minőség nem valami jó, de az aktion tök jól sikerült! Megint mondom (írom) nagyon jó adni és kapni! Ennél a nyalásnál én is elélveztem, mert amíg nyaltam, játszott a farkincámmal!
returhangya Creative Commons License 2010.10.23 0 0 4324
Jól mondod..:-)
Előzmény: Greenhaus44 (4317)
kiskuki58 Creative Commons License 2010.10.23 0 0 4323


Van ennél jobb? Egy párkapcsolatban, ahol szeretik egymást, az egymásnak való öröm szerzés , kapás elengedhetetlen! Egyébként, (szerintem) nem teljes a kapcsolat!
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2010.05.24 0 0 4320
Mit szólna a jó öreg szerepjáték-trükkhöz? Próbálja meggyőzni, hogy fagyiízű a puncija és gombóconként adjon neki 150 forintot.
Előzmény: Törölt nick (4316)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2010.05.24 0 0 4319
Namost szopatás esetén hogy is néz ki egy váratlan letámadás? A férfiú erősen préseli lefelé a hölgy tarkóját és eközben a "Cidázzá' má'!" kifejezést ismételgeti? Tényleg hogyan?
Előzmény: Greenhaus44 (4317)
Greenhaus44 Creative Commons License 2010.05.23 0 0 4317
Tapasztalatom szerint ha hölgyed kielégíted szájjal, akkor bizony hasonló örömökben részesít. Van persze kivétel, de ritka. Már az első alkalommal tegyél meg neki mindent, de még ne számíts viszonzásra. Sose légy erőszakos, de határozott igen. Dicsérd a szépségét, illatát. 3-4 együttlét, mire feloldódik. De azután behozza a lemaradást :) Csak akkor élvezhetsz a szájába, ha megbeszéltétek és beleegyezett, vagy félreérthetetlen jelét adta hogy akarja. Vigyázz! Mindent elronthatsz egy váratlan letámadással. Aki betartja a szabályokat, az megtapasztalhatja, hogy igen, a lányok szeretnek szopni!
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.10 0 0 4316
Ja, az asszony nem hajlando mert termeszetellenesnek tartja....s nem engedi hogy nyaljam.  Jo, mi?  De ez kivetel...
Előzmény: Törölt nick (4312)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.01 0 0 4313
az ám finoman és lazán....
Előzmény: Törölt nick (4312)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.31 0 0 4312
ez minden párkapcsolatban normális kellene hogy legyen!
Előzmény: devilcica (4310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!