Keresés

Részletes keresés

angyalhentes Creative Commons License 2010.02.18 0 0 50256
En ezt ugy kepzelem el, hogy Alex all kezeben a korongokkal, es fejet kisse felrebillentve figyeli, ahogy Rooney a tobbieket utlegeli a tablaval.
Előzmény: Pallister (50255)
Pallister Creative Commons License 2010.02.18 0 0 50255
Hát nem tudom, elég érdekes kép, h Rooney ordítozva felrajzolja a mágnestáblára a játszandó taktikát, miközben SAF magába roskadva ül az öltöző sarkában.
Nem tűnik túl hitelesnek.
Előzmény: DortmundFan (50254)
DortmundFan Creative Commons License 2010.02.18 0 0 50254
http://sportgeza.hu/futball/2010/02/17/rooney_a_szunetben_leuvoltotte_tarsait/
milton keynes Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50253
vegul a portoi gyereknek adtak a golt, ez nevetseges. az osszes idei ongolunkat felulvizsgalni, most.
Előzmény: Pallister (50252)
Pallister Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50252
Most nézem az Arsenal meccs összefoglalóját, és én még azt hittem h Kuszczak rossz kapus... :)
Pallister Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50251
Na ő volt az a srác! :)
Hát jobban örültem volna nekik mint a katalánoknak... :/

Csak én vagyok paranoiás, vagy ez az UEFA megint tolja a bajorokat, végül is nem lenne túl nézett egy Lyon-Fiorentina párharc a legjobb nyolc között.... ;)
Előzmény: Everred (50250)
Everred Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50250
a legjobb az volt, hogy amikor már többé-kevésbé visszanyertük az emberi arcunkat, odajött hozzánk egy Chelsea-fan, gratulált és azt mondta, "jövőre veletek ugyanitt".

Ha belegondolok, hogy kábé 20 másodpercet kellett volna még kibírniuk a Barca ellen, hogy össze is jöjjön a visszavágó...
Előzmény: Pallister (50249)
Pallister Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50249
Nem én a bejárat melletti kompániához tartoztam, de a végső fiestánál már mi is ott csüngtünk egymás nyakában.

Sosem fogom elfelejteni annak a kék mezbe öltözött zászlócipelő srácnak az arcát, ahogy jött le a lépcsőn.... :)
Előzmény: giornalista (50242)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50248
Ez hihetetlen Övrebö Bl meccset vezet!!!!
dinsdale_ Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50247
Basszus a ziccereket azért nem rúgták be, mert világklasszis a kapusunk és mert Huntelaar nem Milán szint. Nem pedig azért, mert valaki megtiltotta nekik, hogy berúgják. A futbal nevű játékot nem pontozásra, hanem gólokra játszák. Csak egy példa: tavaly ugyanott Millánóban játékban agyonvertük az Intert. Egy valag helyzetet kidolgoztunk és hagytunk ki. Mégsem azon vernyákoltunk, hogy de bizony a ziccerek alapján gólokkal kellett volna nyernünk. Pedig annyi alapunk lett volna, mint a mostani ellenfélnek...
Előzmény: zoltan-14 (50246)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50246
Lehet, hogy ennyi a reális külömbség, de ha csak a ziccerek, és nagy helyzetek arányát nézzük, legyünk őszínték nagyon hízelgő az eredmény!
Persze, hogy jobbak vagyunk ez ne is volt kérdés!
Előzmény: dinsdale_ (50245)
dinsdale_ Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50245
Ez, már ne haragudj, netto baromság. A második félidőben összecsuklottak, mint a colostok. Az eredmény hűen tükrözi a két csapat között meglévő különbséget. De tovább megyek! A visszavágón meg lehet mutatni, hogy a tegnapi meccs csak kisiklás volt a Milán részéről. Mondom a lehetőség mindig adott a bizonyításra.
Előzmény: zoltan-14 (50234)
Everred Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50244
Ja, ez a teljesítmény kevés lesz, de nem fogunk mindig egy meccshiányos Ferdinanddel és egy halálra rémült Rafaellel pályára lépni. És Naninál sem törvényszerű, hogy csak kerékkötő lehet.

Szóval egyelőre fölösleges arról beszélni, hogy jobb csapatok mit csinálnak majd velünk. Előbb jussunk el a jobb csapatokig.
Előzmény: Pallister (50239)
dinsdale_ Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50243
Ez feltevés! Ott sántít a gondolat, hogy a United sem fog ilyen gyengén játszani mindig. Aki figyelemmel kíséri a PL-t, az tudja, hogy sokkal jobb teljesítményre is képesek vagyunk. Ettől függetlenül még nem jutottunk tovább, másfelől állunk minden kihívás elé és minden csapat előtt ott a lehetőség, hogy lealázza a United-ot. Csak a gyakorlat azt mutatja, hogy ez papíron sokkalta egyszerűbb, mint a pályán. Márpedig csak ez utóbbi számít.
Előzmény: Fatboy Slim (50223)
giornalista Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50242
hát ha te ott voltál, akkor felháborító, hogy csak most regisztráltál, de jobb később, mint soha :))

micsoda este volt... velünk, a sarokban nézted a meccset?
Előzmény: Pallister (50239)
Everred Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50241
Rooney kommentjéhez: most megnéztem az egész interjút és bizony nem jó, hogy kiragadták azt az egy mondatot a kontextusból.

Riporter: Were you getting frustrated in the first half because you seemed to only have scraps to feed on?

Rooney: No, probably more with.....erm....a lot of things really. I don't really want to say, but...some people were not doing their job right.

Riporter: Did you let your feelings be known?

Rooney: Yeah, of course. It's...erm...everyone gets frustrated now and again but ...you know, erm...I got the booking and then learned from it and went on and managed to help us win the game, which I'm delighted with.

Így, ebben a formában nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő bizony a játékvezetői hármast illette ezzel a kritikával, nem a csapattársait. De azt nem mondhatja, hogy "the referees were not doing their job right", mert akkor megbüntetik.
giornalista Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50240
na akkor én félreértettem, nem "ellenőriztem" a nickjét.

ez viszont felmenti a hülyeség írásának bűntette alól, rajtuk ezt felesleges számon kérni.
Előzmény: Everred (50236)
Pallister Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50239
Sziasztok’

Már többször ránéztem a fórumra, most átolvasván úgy érzem megérett az idő, h regisztráljak.
Már egy jó ideje szurkolok a Unitednek, szinte már nem is emléxem a pontos dátumra, pár fórumozót sztem már láttam/öleltem személyesen is, mert magam is tiszteletemet tettem a Vén Diákban azon az ominózus estén mikor a londoniaknak megremegett a lába a tizi párbajban.

Jöhet az észrevétel:
A Milán már három hete erre a meccsre készül, /észrevételem szerint minden évben ezt teszi, mert eszük ágában sincs küzdeni a bajnoki címért, ezért is féltem ettől a mérkőzéstől/ sikerült magamat megerőszakolva belenéznem az Milán meccsbe /Bologna,Udinese/, és botrányhatárszarul játszottak, mintha teher lenne nekik pályára lépni.
- most nem akarok megbántani senkit, de Angliában, ilyen bajnoki teljesítménnyel a kiesés ellen harcolna bármelyik csapat -
Ennek köszönhetően, ahogy azt vártam tegnap beleadtak mindent ami bennük volt.
Az „olaszokban” remélhetőleg ennyi volt és úgy érzem, ezek után igen jó előjelekkel várjuk a visszavágót.
Viszont magam is egyetértek abban, h ez a teljesítmény egy jó csapat ellen kevés lesz.
mbd Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50238

Nem értem,hogy miért volt mákos Scholes gólja.Obertantól tanulta:

http://i36.tinypic.com/2zspc9x.jpg

Előzmény: Everred (50237)
Everred Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50237
"pedig pont egy ilyen kitamado milan ellen lehetett volna kibaszott sok labda nelkuli futassal, rovidpasszokkal tamadasokat vezetni, de lathatoan beszartunk."

Ez így van, és az a legjobb, hogy amikor sikerült ilyen támadást vezetni, az egyből gól is lett. Most persze arról megy a duma, hogy Scholes mennyire vicces dolgot művelt, de ha azt rendesen eltalálja, az év egyik legszebb gólja lett volna, gyakorlatilag tökéletes támadás volt. Annál érthetetlenebb, hogy miért nem produkáltunk többször hasonlót, a Milan középpályája nem állított áthághatatlan akadályokat az utunkba...
Előzmény: milton keynes (50228)
Everred Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50236
Emberünk egy Arsenal-fan, csak a félreértések elkerülése végett.
Előzmény: giornalista (50233)
C. Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50235

nektek az is szerencse hogy az utolsó percben nem Rooney hanem Valencia állt legelől,mert ha Rooney lódul meg akkor nem biztos hogy a kis thiago ilyen jól jön ki a dologból..

Előzmény: FreshPrince (50232)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50234
Nem szerencse kérdése, ha az egész meccset mérlegre tesszük akkor a reális eredmény 4-2 a Milánnak. Dehát a gólokat nem serpenyőre mérik szerencsére.
giornalista Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50233
érdekes kérdés azért ez a szerencse, picit könnyű ezzel elintézni az egész meccset talán.

kezdjük úgy, hogy a Milannak volt "szerencséje", amikor Evra nagyot hibázott, és Ronaldinhónak pont jól jött a labda. a gól felrázta a csapatot és a hangos szurkolókat, ezért volt egy nehéz fél óránk. ami alatt állítólag kaphattunk volna egy raklapnyi gólt. csakhogy nem kaptunk, mert a játékosaitok még a legnagyobb ziccereket sem voltak KÉPESEK befejezni. vagy éppen a világklasszis kapusunk állta útját a labdának. szerencse?

az egyenlítő gólunknál valóban, hát ezt nehéz lenne mással magyarázni, de az mitől szerencse, hogy a 60. percre úgy elfáradtatok, mint a Fradi az UEFA Kupában a Basel ellen? hogy a középpályások után már a védők sem tudtak lépni és Rooney kihasznált két ziccert?

valóban a szerencse döntött volna Rooney javára, és a szerencse fosztott meg titeket a góltól? ne már.
Előzmény: FreshPrince (50232)
FreshPrince Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50232
ugyan már. szerencsétek volt. Rooney nagyon kell és kész. nincs ezen mit szépíteni...
Előzmény: giornalista (50231)
giornalista Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50231
és ez nem teljesen mindegy? :) de most őszintén.

tavaly megnyertük volna BL-t, ha az első 10 percben berúgjuk a helyzeteinket, és egy szót sem szólhatott volna a Barcelona.

a helyzet nem gól, és igazából a gólnak is mindegy, hogy Ronaldo rúgja-e be Portóban 45 méterről, vagy Scholes rúg luftot, és pattan be így a támaszkodó lábáról.

hogy most ki mikor szólhatna bármit is...
Előzmény: Fatboy Slim (50211)
giornalista Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50230
ne haragudj, de ha már így írtad, megmagyarázhatnád, hogy van-e nem megfelelő pillanatban lőtt gól, illetve az ehhez hasonló "nem jókor" szerzett gól... köszi
Előzmény: szabóbácsi (50209)
onelove oneunited Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50229

Üdv mindenkinek....

Nagyon király este volt a tegnapi,szeretett csapatunk újabb sikerélménnyel ajándékozott meg bennünket.Köszönet érte.

A lényeget már megírtátok,csak annyival egészíteném ki,hogy külön öröm számomra,hogy a kétballábas Inzaghinak nem sikerüt meglőnie a szokásos bepattan a hátáról gólját...Amikor a végén játékra jelentkezett,akkor tartottam a dologtól,de mindig azért neki sem lehet szerencséje.Idén elégedjen meg annyival,hogy Marseille-ben bepattant róla a labda,a nyáron meg akár szögre is akaszthatja a cipőjét,nekem egyáltalán nem fog hiányozni....

milton keynes Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50228
az elso felidoben en megdobbenve neztem, hogy a terfelunkon a 4 vedonkon kivul allandoan 4 milan tamado tartozkodott, a kozeppalyasaink meg basztak visszazarni. nem csoda, hogy a vedoink jobb hijan megprobaltak felivelgetni a labdat, amit a milan kozeppalya siman leszedett es egybol dobtak is tamadasba. a meazza legkore szokas szerint folyekony olmot materializalt a labakba. pedig pont egy ilyen kitamado milan ellen lehetett volna kibaszott sok labda nelkuli futassal, rovidpasszokkal tamadasokat vezetni, de lathatoan beszartunk. hala az egnek a felidei hegyibeszed megint jot tett.

bejott, amit gondoltam, hogy nagyon sok fog mulni a jo erzekkel kivalasztott jobbszelson, amit most pont nem naninak kellett volna jatszani. meg az is, hogy ha seedorfot csak egy pillanatra szabadon hagyjuk, buntetni fog.

elkepesztoen nehez lesz a visszavago. kontracsapatot kell kikuldeni, rombolni mint az allat, aztan ha megvan a labda akkor ugy hengerelni mint az arsenal ellen. ha kapunk egy golt a meccs elejen, gyakorlatilag kiesunk, mert gondolom panikszeruen tamadni akarunk majd, amibol aztan jon a tobbi.
Előzmény: Everred (50208)
red-devil Creative Commons License 2010.02.17 0 0 50227
régi mondás, te is biztos ismered : a lónak a derbi napján kell jól futnia. ha 16-0-ra agyonverjük őket, akkor se jutunk előrébb, mint egy 3-2-vel - persze vitathatatlan, hogy részemre a szórakoztatási értéke az előbbi eredménynek lényegesen nagyobb ;)
Előzmény: Fatboy Slim (50223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!