Keresés

Részletes keresés

Dokee Creative Commons License 2002.07.29 0 0 91
Nagyon le vagyunk itt ülve.
Itt egy kis ébresztő azoknak, akik még nem látták. Egy pisegyveleg:
http://www.patches.net/vclips/missy/breanna1/breanna1.zip
(6 MB .mov)
Érdemes lehúzni!
wamshoes Creative Commons License 2002.07.26 0 0 90
fak-anal Creative Commons License 2002.06.16 0 0 89
Vannak. A latvany izgato. Passziv felkent is nagyon kellemes tud lenni, ofcoz ehhez partner is kell es nem bernostenyre gondolok.
Előzmény: Poivre (57)


Dokee Creative Commons License 2002.06.12 0 0 88
Igen le vagyunk itt ülve. :(
Kérdezném, hogy van-e máshol olyan fórum, ahol jobban pörög ez a téma??
Kanis Creative Commons License 2002.05.16 0 0 87
Sajna, erre is csak véletlenül bukkantam rá. Ha találok éredkesebb képeket (mert egyforma kép már annyi van, hogy kezdem unni azokat) megígérem, hogy felteszem ide, vagy a www.nexus.hu/pisi lapra.
Előzmény: scatman (86)
scatman Creative Commons License 2002.05.15 0 0 86
Szevasz Kanis!

Jó a topic, csak így tovább! És ez az őskori pisis kép király, nincs belőle több?

Kanis Creative Commons License 2002.05.15 0 0 85

Lehet, hogy ez a legrégebbi pisiszex kép?


GHETTOBOY Creative Commons License 2002.05.13 0 0 84
Erotikusan majd be vizelek!
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.04.24 0 0 83
Szex után jól esik pisilni, de inkább csak a wc-be!
Előzmény: Kanis (-)
Kanis Creative Commons License 2002.04.23 0 0 82
??????????
Kanis Creative Commons License 2002.04.19 0 0 81

Én így
szeretem a salátát, te meg a sárgarépát!


Kanis Creative Commons License 2002.03.25 0 0 80
Több topik is foglalkozik a témával, ajánlom még a "Pisiszex, pisiliés és szex" c. topikot. Ide kattints!
Előzmény: hajcsár (76)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.03.25 0 0 79
Ha szarás közben nézed őket az is izgat?
Előzmény: hajcsár (76)
Herbie_ Creative Commons License 2002.03.24 0 0 78
Én úgy vagyok vele, hogy pisilés közben inkább nem nyúlkálok:)) De ha neked ez jó? Hát élvezd.
Előzmény: hajcsár (76)
kompot67 Creative Commons License 2002.03.24 0 0 77
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
hajcsár Creative Commons License 2002.03.24 0 0 76
Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon felizgat egy pisilő csaj látványa. Majd' minden partnernőmet megkérem, hogy figyelhessem pisilés közben, van aki mereven elzárkózik, van aki röhög, hogy perverz vagyok, de engedi, és akad olyan is, akit szintén nagyon felizgat. Ez utóbbiak nagyon felpörögnek, ha finoman a lábuk közé csúsztatom a kezemet, és simogatom őket közben. Más hogy van ezzel? Lányok véleménye is érdekelne.
Nebolah Creative Commons License 2002.03.18 0 0 75
Csá!

Engem mindig hajt a kiváncsiság és érdekel a pisilős dolog.
Megnéztem. Az extrémek nagyon állatak. Én is kipróbálnám, de csak a testre dolgot, a szájba dolog nem igazán vonz. Szag, íz, háát?

De jó az oldal. :)

Előzmény: Dokee (72)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.03.18 0 0 74
Eddig én is ezt mondtam ,de mostanra megváltozott a véleményem ,és én is kipróbálnám!
Előzmény: Poivre (57)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.03.18 0 0 73
Nem szégyen az!
Előzmény: Poivre (61)
Dokee Creative Commons License 2002.03.16 0 0 72
Üdv!
Némi frissítést eszközöltem az "Erotic Peeing" oldalon.

visit:
http://www.extra.hu/peeing/

matisse Creative Commons License 2002.01.30 0 0 70
Én nem találom gusztustalanak:))Egyébként lány vagyok. Igaz, hogy a barátom ösztönzésére kezdtem el pipilni, de amikor az elsö közös pipilésen "túl estem" hihetetlen lelki kötödést éreztem kettőnk között. A legjobb szó szerintem erre, hogy erotikus pisislés. És be tud rendesen nedvesedni a barlangom, amikor a barátom aranysugarát a csiklómra irányítom.:)
Hajrá lányok!:)
Mat
Előzmény: Kanis (69)
Kanis Creative Commons License 2002.01.30 0 0 69
Ezel ponosan így vagyok én is, és éppen azért nyitottam a topikot, hátha akad egy NŐ, akit szintén izgat a pisilés a szexhez kapcsolva. Eddig még nem volt szerencsém, a lányok (legalábbis erre felé) gusztustalannak találják a dolgot, sajnos.
Előzmény: Sevillai Izidor (68)
Sevillai Izidor Creative Commons License 2002.01.29 0 0 68
Nekem még nincs személyes tapasztalatom, mégis irtózatosan vágyom a dologra. Eddig még csak képeken láttam pisilő lányokat, de már a puszta látvány a végsőkig felizgat.
netharcos Creative Commons License 2002.01.29 0 0 67
A lakására mentünk a Fradi meccs után. Mindketten levetköztünk tök meztelenre. Tibi leült a lehajtott WC ülődeszkára, én meg vele szemben a kissé széttárt combjaira úgy, hogy farkunk teljesen köztünk volt, és összeért. Elkezdük egymást ingerelni, miküzben forró csókjainkkal halmoztuk el egymás testét. Mindketten már nagyon bekeményedtünk, amikor mondtam, hogy beléülök a dákójába. Előtte fenekemet odatartottam arcához, és Tibi finoman megnyálazta anus-om környékét. Majd én bekaptam meredt farkát, és jó bő nyállal leszoptam. Ezután ismét visszahelyezkedve Tibi ölébe, lassan besegítettem farkát a fenekembe. Nagyon élveztem a dolgot, és szemmel láthatóan ő is. Elkezdtem rajta mozogni és ficánkolni, hogy méginkább fokozzam a kéjérzetünket. Elkezdtem lovagolni Tibi farkán, ami egyre vastagabb és vastagabb lett bennem. Tibi az én szerszámomat vette kezelésbe. Amikor éreztem, hogy rövidesen eljutok a csúcsra, ezzel szinte egy időben Tibi akkora adagot pumpált a hátsomba, hogy ettől az érzéstől abban a pillanatban én is elélveztem a mellén. Istenem, zöld sasok.
matisse Creative Commons License 2002.01.29 0 0 66
off
Szia Dokee!
Megnéztem az oldalt, amit ajánlottál.:)))
Gondoltam megírom neked a véleményemet. (Pozitív értelemben), de az e-mail címed nem működik. Tudnál adni egy újabbat?:)
on
Előzmény: Dokee (54)
Kanis Creative Commons License 2002.01.19 0 0 65
Nem hiszem, hogy Islamabadban a dolog nagyon könnyen utólérhető lenne.
A hölgy amúgy kellemes modorú, megnyerő külsejű, mindenképpen nagyon ápolt, bár nem a legifjabb generációhoz tartozó volt. Később többször láttam hirdetését a neten itt-ott, annyit elárulok róla, hogy egy leszbi páros tagjaként hirdette magát, akik között akár aktívan, akár passzívan lehetett részt venni (de amikor én meglátogattam, még nem hirdette magát neten).
Előzmény: perverzmusarat (63)
Rejtőzködő Creative Commons License 2002.01.18 0 0 64
Szerintem a pisiszex igenis erotikus tud lenni. Én pl. megnéztem az ajánlott oldalt, és izgatóak voltak a képek. Igaz, eddig még nem próbáltam a műfajt, csak úgy hogy saját magamat pisiltem le, meg egyszer még tini koromban direkt bepisiltem. Nekem valahogy izgató volt a dolog.
perverzmusarat Creative Commons License 2002.01.18 0 0 63
Kedves Kanis,

Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül manapság egy kurvától szájbahugyozást rendelni, valamint, hogy milyenek voltak az általad igénybevett prostituált általános paraméteri (arc/alak/ápoltság).

Előre is köszönöm válaszod, valamint kellemes hétvégét kivánok.

Islamabad, 2002. január 18.

Üdvözlettel:

Perverz Musarat

Előzmény: Kanis (62)
Kanis Creative Commons License 2002.01.18 0 0 62
Igen, meg.
1. Ami a gyönyörök kútjából, vagy ahhoz közeli helyről jön, az csak gyönyörű lehet. Képzeld el: csak ott az aranysárga sugár gyönyörű ívben az arcod felé!!!
(2. Egyébként is reuma kezelésére állítólag (többen teszik ezt) jó a vizelet fogyasztása.)
Előzmény: Herbie_ (59)
Poivre Creative Commons License 2002.01.18 0 0 61
Kanis Te kurvákkal csinálod? Erre én nem lennék büszke:-((
Előzmény: Kanis (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!