Keresés

Részletes keresés

Mooni Creative Commons License 2008.06.13 0 0 173

jó sütögetést

Jó sütögetést! :)

stefiadri Creative Commons License 2008.06.13 0 0 172
Nézd meg a 20, 21-es hozzászólást :-)))))
Előzmény: cili111 (171)
cili111 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 171
Nem akart megjelenni...          Boronatárcsa
cili111 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 170
Na így.
cili111 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 169
Biztos ismeritek, de azért mutatok egy képet róla.
cili111 Creative Commons License 2008.06.13 0 0 168

Sziasztok!

A faszenes grillezés után egyéb élvezetekre vágytunk. Sikerült vásárolnom egy 59 cm-es cikk-cakk szegélyű tárcsát - anyagáron - 1500 Ft-ért (10 kg!) egy vasgyűjtő telepen. Most a lakatosmunkák következnek: lyuk befoltozása, fülek/fogantyúk és/vagy lábak felrakása. Kérdésem: nem idegesítő, ha függ a cucc, és mozog-forog a hús kezelése közben? Nincs útban a lánc? Ha lábakat teszek rá, azok milyen hosszúak legyenek? Vagy hogy oldjam meg a magasságállítást? Olvastam "térd alatti", 25 cm-es és 50 cm-es magasságról is. Még nem tudom, hogy parázson sütök-e majd inkább, vagy lángon - ettől is függ a lábhossz.

Aztán a tűzhely. Találtam egy jó cikket egy klinkertéglából épült tűzrakóról, de azzal kapcsolatban is van kérdésem, és nem találom a cikk szerzőjét. Esetleg tudtok segíteni? Betonvasból készítette a rostélyt, azonban nem írta, hogy az milyen átmérőjű. Nem ég el, nem lágyul ki a betonvas? A tűzhely bélelésére nem javasolja a samott-téglát, mert drága. Sima piros tégla is megfelel?

Olyanra szeretném építeni, ami lehetővé teszi a bográcsozást is. Azonkívül, ha nincs kedvem vagy időm fával vacakolni, gázégőt is betehessek - kényelem, tisztaság, igaz, kisebb élvezeti érték.

Egyelőre ennyit. Izgatottan várom a válaszaitokat.

odree Creative Commons License 2008.06.11 0 0 167
Sziasztok!
Kíváncsian várom a részleteket kedves Kulináris kóstológia!!
További szép napot mindenkinek!
stefiadri Creative Commons License 2008.06.10 0 0 166

Szia!

Tudom, hogy régóta vágysz egy ilyen alkalmatosságra. Ezért aztán főlképpen örülök a vételnek. Sajnos hétvégére nem jósolnak szép időt. Azért remélem mielőbb sikerül kipróbálni! Várjuk a beszámolót!

 

(Megint écccakaji bagoly vagy?)

Előzmény: kulináris kóstológia (165)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2008.06.09 0 0 165

Szervusz, kedves Éberke!:-)

 

Gratulációdat köszönöm, az egész a "véletlen" műve volt:

meglátni, és megvenni!:-) Min. több éves vágyam teljesült, visszaemlékezhetsz!:-) 

 

A kellemes sütögetés lehetősége ütemezve . . .

 

*Képek esetleg???

Képet, s véleményt 1enlőre nincs miről, majd az 1. megtapasztalások után . . .

 

*Fűtés fával, esetleg lustásan gázzal??????

Lustás gáz kizárva, - hova is gondolsz!? - vissza az eredetiséghez! Hiszen tudod:

parázs, füst, illat, a sülő ízek zamata . . .

 

Előzmény: stefiadri (163)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2008.06.09 0 0 164

Szia Odree!

"A" nem publikuson jelentkezem: türelmed választ terem,

 Képekkel még nem rendelkezem . . . 

Előzmény: odree (162)
stefiadri Creative Commons License 2008.06.09 0 0 163

Szia!

Gratulálok a beszerzéshez!

Mielőbbi jóidőt (ez a hétvége sajna nem erről szólt) és kellemes sütögetést kívánok!

Képek esetleg???

Fűtés fával, esetleg lustásan gázzal??????

Előzmény: kulináris kóstológia (161)
odree Creative Commons License 2008.06.09 0 0 162
Szia Kulináris kostológia!
Én új vagyok itt de engem érdekelne a tárcsa hol és mennyiért szereztétek esetleg van még belőle?
Remélem válaszolsz nekem,ha esetleg nem publikus a válasz email címem:
odree@lutri.hu
Előre is köszike és én szeretném ha raknál fel képeket!!!!
kulináris kóstológia Creative Commons License 2008.06.07 0 0 161

Ez a topik nem kaphat léket,

Szezonja van/lesz a sütögetésnek!

!:-)

 

Ma rozsdamentes, 48 cm.-nyi átmérőjű, 50 cm.-es lábakon (is) álló, - de függeszthető (is) - tárcsa szegődött kulináris segédeszközként hozzá(nk)m, arányosan elfogadható áron, tehát megvettük! 

A teszteléshez a Medárd-cseppmentes, és az itthoni ráérős időt kell beütemezni!

Sütögetős beszámolók!? . . .  

Előzmény: stefiadri (3)
tuutuu Creative Commons License 2007.07.09 0 0 160

Kösz, nekem rohadjon a vasáru a régi dicsőség fényében..

A Francba, nekiálltam a spec sütőeszközt fotózni, de még sehol sincs.

Mea culpa...:}}

Előzmény: sajtmedve (159)
sajtmedve Creative Commons License 2007.07.09 0 0 159
talán azért mert neincsenek is olyan messze egymástól. A kenőanyagok egy más frakciót képviselnek, mint mondjuk a gázolaj (EN590 szabvány).
Ún. bázisolajból állítják elő (ha jól emlékszem), tehát ásványolaj alapú termék.
Előzmény: tuutuu (158)
tuutuu Creative Commons License 2007.07.06 0 0 158

Ez egy csavarlazító hatású,kenőanyag

 

A csavarlazító feliratú cucc, meg a WD-40 szaga  is számomra a régi gázolajat idézi fel..:}}

Előzmény: sajtmedve (147)
rainboW4 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 157
Tisztelt sajtmedve.

Kérdésére válaszolva,- igen. Amennyiben igényli a füleket természetesen elkészítjük.

üdvözlettel,
Előzmény: sajtmedve (156)
sajtmedve Creative Commons License 2007.07.06 0 0 156
Tisztelt rainboW4,
kérem olvassa el a 139-es hsz-t és ha nem, akkor mondjn rá nemet.
köszi,
SM.

már átvett és használt tárcsára is ráteszi nekem a foggantyúkat?
Borosjenőről bármikor átviszem a pénzben pedig meg tudunk egyezni.
csongor
sajtmedve Creative Commons License 2007.06.29 0 0 155
ismerős a történet.
Én sütés előtt zsírszalonnával körbedörgölöm a tárcsát, majd ha kisült a zsírja egy kis olajat utánaküldök.
Ezáltal a husokat át tudom úgy húzni a tárcsa túloldalára, hogy kap egy kis zsiradékot és nem szárad ki.
A krumpli nálam is rendszeresen elfogy mielőtt tálalnánk.
sm.
Előzmény: stefiadri (154)
stefiadri Creative Commons License 2007.06.29 0 0 154
Én olajat löttyintek a tárcsa közepébe, (aki szentségtörésnek véli ne olvassa tovább!) abba mehet a krumpli, hidd el isteni lesz! Én jártam úgy, hogy a krumpli készülése közben folyamatosan elfogyott.
Előzmény: Mooni (152)
homerx Creative Commons License 2007.06.29 0 0 153
akkor az otletem az, hogy a tarcsa kozepere tegyed, es oda onts idonkent egy kis vizet is, hogy parolodjon is.
Előzmény: Mooni (152)
Mooni Creative Commons License 2007.06.29 0 0 152

Köszi az ötleteket, de pont az a bajom, hogy nem külön szeretném főzöcskézni, ha már tárcsán sütök, hanem a hússal együtt, hogy átvegye a fűszerek ízét.

Finomra sikeredett a múltkor is, de mint említettem a krumpli, amit a hús sütésének kezdése után nem sokkal tettem a tárcsára, jóval később sült meg, mikor már kopogott a szemünk. Azért megérte várni, de ha nem szükséges, akkor minek. Azért gondoltam hátha van vkinek vmi jó tippje.

Előzmény: homerx (151)
homerx Creative Commons License 2007.06.29 0 0 151
javaslom, hogy ne veszodj kulon a fozessel, es kulon a sutessel. hasznald horasz kollega receptjet, amit itt lejjebb talalsz meg, ahol kepell is illusztralja.

igaz pont a szamunkra legerdekesebbet nem irja le, hogy hopgyan csinalta a krumplit. nos, tepsibe ontott egy kis olajat, meg vizet, es bele a tisztitott krumplit. amikor majdnem kesz, ra a fuszert es osszeriotty.

azota mar 2x is probaltam, es csodalatos!
Előzmény: ereik (150)
ereik Creative Commons License 2007.06.28 0 0 150
Isteni az a malacnak való apró újkrumpli héjában megfőzve és fűszeres olajban megsütve.
Előzmény: Mooni (137)
Boarhunter Creative Commons License 2007.06.28 0 0 149
Hmm, nem győztél meg. A hypoivás lényegesen veszélyesebb, mégis használunk klórtartalmú fertőtlenítőszereket. És egy sima felületről a meleg, mosószeres víz tökéletesen eltávolítja. Én inkább aggódnék a helyedben a valamikori festékréteg miatt.
Az meg, hogy a forgalmazó mit mond, egy dolog. Nyilván nem vállalják egy esetleges mérgezés kockázatát ha valaki elfelejti lepucolni használat előtt a cuccost.
Előzmény: sajtmedve (147)
ZsuR Creative Commons License 2007.06.28 0 0 148
Hm. Ok. . . :))
Előzmény: sajtmedve (147)
sajtmedve Creative Commons License 2007.06.28 0 0 147
szakmai ártalom miatt megkértem a biztonságtechnikai adatlapot.
a mailben leírtam hogy mire kellene (alaposan lemosnánk a tárcsáról!)
Válasz: Ez a termék nem alkalmas az ön által leírt feladatra!Ez egy csavarlazító hatású,kenőanyag

szemelvények az adatlapból:
összetétel:Nafta (ásványolaj), hidrogénnel kezelt nehéz

Lenyelés esetén: a sérülttel itassunk vizet, vigyük friss levegőre, szoros ruhadarabjait meglazítva fektessük le kényelmes testhelyzetbe. Aspirációs veszély! Hánytatni tilos! A helyszínre azonnal hívjunk orvost. Mutassuk meg a címkét az orvosnak.
Szembe jutás esetén: öblítsük ki a szemet - legalább 10-15 percen át - bő folyóvízzel, a szemhéjszélek széthúzása és a szemgolyó egyidejű mozgatása mellett. Panasz esetén a sérültet kísérjük szakorvoshoz.
Bőrre jutáskor: vegyük le a szennyezett ruházatot és mossuk le a bőrt bő szappanos folyóvízzel.
Belégzést követően: vigyük a sérültet friss levegőre, szoros ruhadarabjait meglazítva fektessük le kényelmes testhelyzetbe. Panasz esetén orvossal konzultáljunk

7. Kezelés és tárolás

Kezelés: Csak jól szellőztetett helyen használható. Gyújtóforrástól távol tartandó, tilos a dohányzás! Nyílt lángra, vagy izzó felületre ne permetezzük. Munka közben enni, inni nem szabad


Azt hiszem ennyi bőven elegendő elrettentésnek. Inkább kend le disznózsírral

SM.
Előzmény: ZsuR (146)
ZsuR Creative Commons License 2007.06.28 0 0 146
Ne tamadj. . .nem ellened van, hanem erted.

A mosogatoszerek es a tobbi amit irsz nem kellemes megenni - de ha megis, nem tortenik nagy baj, mig a WD40. . .
Előzmény: Boarhunter (144)
sajtmedve Creative Commons License 2007.06.28 0 0 145
úgy és azzal főzől amivel akarsz, de azt te sem gondolod komolyan, hogyha az otthoni lábast beáztatod pakurába, akkor azt mosószeres vízzel le lehet rendesen takarítani.
de te tudod.....
sm.
Előzmény: Boarhunter (144)
Boarhunter Creative Commons License 2007.06.28 0 0 144
Te elolvastad a hozzászólásomat, vagy elakadtál a wd-40-nél?
Nem azzal kenem ki a serpenyőt sütés előtt...
Ugyanannyi veszélye van a felhasználásának, mint a mosogatószereknek, súrolószereknek és egyéb vegyianyagnak, amiket értelemszerűen eltávolítunk a felületről főzés előtt.
Előzmény: sajtmedve (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!