Keresés

Részletes keresés

Klondike78 Creative Commons License 2016.11.05 0 0 354

Videó az ejakulációimról van, de ott nem mérem le.

Még a 20-as éveimben jártam spermavizsgálaton, akkor 17 ml-es mintát produkáltam. A mennyiséget kivéve minden paraméterem normális volt, gyerekem is van, tehát nincsenek meddőségi problémáim. Az orvos persze azt mondta, hogy ez abnormálisan nagy mennyiség, de mivel a spermaszámom rendben volt, ezért nem kell törődnöm vele. Vannak ilyen férfiak rajtam kívül is.

 

Engem csak az érekel, hogy fenn lehet-e ezt a nagy mennyiséget tartani mindennapi ejakulációhoz is. Persze úgy, hogy az ne menjen az egészség rovására. Nem híg vizet akarok spriccelni, hanem minőségi spermát.

Előzmény: Maszti Marci (352)
Klondike78 Creative Commons License 2016.11.05 0 0 353

Túlzás vagy sem, már többször lemértem. Fénykép van róla, videó nincs, de majd készítek neked egyet. :)

Nem tudom, minden nap ezt produkálni, de 4-5 nap után igen.

 

 

 

Előzmény: Maszti Marci (352)
Maszti Marci Creative Commons License 2016.11.05 0 0 352

Szia! 

A 18-20ml egy kicsit tulzasnak tartom.

Nem lehet hogy az csak max 12ml...

Video van rola???

Előzmény: Klondike78 (349)


sgtkrekk Creative Commons License 2016.11.04 0 0 351

Azért adom el mert a kapcsolati státuszom megváltozott, így nincs egyelőre szükségem ilyen étrend kiegészítőre! Ugyanazt a terméket tudod tőlem megvenni amit a hivatalos oldalról is rendelhetsz. Én is onnan rendeltem pár hete de egyelőre nem úgy áll a helyzet hogy használni fogom. Nemzőképesség javítására vettem egyébként.

Előzmény: Klondike78 (348)
Klondike78 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 350

Azt megkérdezhetem, hogy triplázás alatt mit értesz? Mert egészen más élmény egy alapból 3 ml-es, nagyjából átlagos adagot megtriplázni, mint mondjuk egy 10 ml-est. Én alapból elég bő spermájú vagyok, de szeretnék még többet lőni.

Előzmény: vi-viktor (344)
Klondike78 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 349

Üdv mindenkinek!

 

Van valakinek olyan tapasztalata, hogy az egyébként sem kis mennyiségű ondóját még tovább tudta növelni? Az oké, hogy ha valakinek eddig jött 2 ml és most jön 8, az óriási növekedés, hiszen 4x-esére nőtt az adagja. De nekem jelenleg 4-5 nap önmegtartóztatás és kiadós szex illetve önkielégítés után jön 18-20 ml ondó, ami elég sok. De én nem akarnék enynit várni, és jó lenne, ha naponta tudnék ekkora adagokat produkálni. Ilyen jellegű kísérletet folytatott valaki valamilyen táplálékkiegészítővel?

Klondike78 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 348

Szia!

 

Lenne egy kérdésem. Ha olyan jól bevált a termék, miért akarod eladni? Ha meg nem, akkor az nem túl jó reklám azoknak, akik még nem próbálták ki.

 

Tehát nálad mi a helyzet? Ha bevált, akkor mennyivel növelte meg a mennyiséget?

Előzmény: sgtkrekk (347)
sgtkrekk Creative Commons License 2016.11.01 0 0 347

Van egy bontatlan doboz voluman 69 lab tablettám (90db)

Ha valakinek drága kipróbálni, megvásárolhatja tőlem kevesebbért. 

8000ft/doboz 

Írjon akit érdekel!

Budapesten személyesen is átvehető

TeJay Creative Commons License 2016.10.30 0 0 346

Valaki próbálta már a volume 500 nevű tablettát?? Mennyi idő után érezte a hatását??

bumbi77 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 345

Szia Viktor.
Mennyire növelte meg a gecid mennyiségét nagyobbat is élvezel ,spriccelsz töle?
Melyik  L-kanitint vetted?

Üdv Gabesz

Előzmény: vi-viktor (344)
vi-viktor Creative Commons License 2016.09.25 0 1 344

Sziasztok,

 

már régen megakartam osztani a tapasztalatomat, de nem volt kedvem regisztrálni..

 

Nekem egy dolog vált be, de az nagyon. 

Edzés előtt szoktak szedni  a sportosabbak egy szert, ami erősebb izzadást okoz, zsírégetést.

L-Carnitine-nek hívják. Hogy zsírégetésre jó-e, nem tudom, de az ondó mennyiségét megtriplázza. 

Elég naponta 2000mg (nekem) és a kevés, fáradt mennyiség látványos, fürge spriccé alakul.

Ha 2-3 adagot megiszok, akkor az ondóm mennyisége tovább nő, még függőlegesen felfelé is komoly sikereket érek el.

 

Egy mellékhatása van, ha 4-5000mg-ot iszol (én a folyékony verziót szoktam venni), akkor előfordul hasmenés, meg lábizzadás ( :-) tényleg).

 

Azt vettem észre, hogy nélküle újra lecsökken a löket, de pótolva, 2-3 adag után már ismét megemelkedik a mennyiség.

 

Ha valakinek van tapasztalata, vagy kipróbálta, írja meg.

Maszti Marci Creative Commons License 2016.09.10 0 0 343

Ha így lesz akkor like....

Előzmény: Wolfrang (342)
Wolfrang Creative Commons License 2016.09.09 0 0 342

Mi van ha mégsem? Lentebb érdeklődtek a termék iránt csak a tapasztalatomat osztottam meg

Maszti Marci Creative Commons License 2016.09.09 0 0 341

Gondolom csak ezért regisztráltál be hogy ezt elmond, s 1-2 nap múlva "Törölt nick"-ként fog a hozzászólásod archiválódni az örökkévalóságnak?!

Előzmény: Wolfrang (340)
Wolfrang Creative Commons License 2016.09.08 0 0 340

Az elöbbi hozzá szolásomnál előnedv ettől akartam irni

Wolfrang Creative Commons License 2016.09.08 0 0 339

Én ma reggel vettem az első szem volume500 tablettát most este van és ágaskodok. 😊 ráadásul dől belőlem az élned (mára jó érzés) lehet hogy ez már a tabletta hatása? Szerintem biztos,mert életre nem volt ennyi 😊

TeJay Creative Commons License 2016.09.02 0 0 338

És a BioTech USA Triboosterrel mi a helyzet??

Sokan vannak róla jó véleménnyel még a termék weboldalán is, hogy felviszi a tesztoszteron szintet, ezáltal kanos lesz az ember és ahogy a tesztoszteron szint az egekben van, ezáltal spriccelsz nagyot és sokat.

Lehetséges, hogy ez a termék beválhat??

Sailing Man Creative Commons License 2016.08.29 0 0 337

Én régebben rendeltem 3 dobozzal, de xart sem ért. Nem tudom ajánlani.

Jelenleg is érdekel olyan recept, praktika amelytől lényegesebben több ondót tudok produkálni és erőteljesebben tudok spriccelni, valamint amitől  kanosabb leszek.

Előzmény: TeJay (332)
balatoniklub Creative Commons License 2016.08.22 -1 0 336

pasit keresek akinek sok az ondója

v=s/t Creative Commons License 2016.08.22 -1 1 335

Keress egy élvezettel és nagyon jól szopó partnert, aki időnként az utolsó cseppet is kiszívja belőled. Az ondó termelésed is nagyobb fokozatba fog kapcsolni.

Előzmény: azurka12 (238)
Nile83 Creative Commons License 2016.08.20 0 0 334

Sperma növelo tabletta

Bigpack Creative Commons License 2016.08.20 0 0 333

Szia!

 

Én néhány éve rendeltem egy dobozzal. Két hétig szedtem aztán kivágtam a kukába. Semmi hatását nem tapasztaltam. Legutóbb a BIOTECH USA TRIBOOSTER tablettáját szedtem-na attól több is lett és be is vadultam rendesen de komolyan!!!!!!!!! Azzal meg az volt a bajom, hogy a vérnyomásom 2 hónap alatt a rendszeres orrvérzésig emelte. Abbahagytam. Most a Volume 500-on gondolkodok. 

 

Szia!

Előzmény: TeJay (332)
TeJay Creative Commons License 2016.08.17 0 0 332

Valaki szedett már Maxatin tablettát?

Ha igen, volt valami eredménye?

Gondolkozok rajta, hogy rendelek egy 60db-osat.

Köszi a válaszokat.

albatros59 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 331

A prosztatamasszázs és az anális orgazmus nekem 10-20x-osra növeli a mennyiséget.

Maszti Marci Creative Commons License 2016.07.06 0 0 329

Semmilyen tabletta sem növeli a mennyiséget. Csak a bevitt folyadék, az önmegtartóztatás, és a spircc előtti hosszúra nyújtott Edging vagy Petting.

Nekem 1 órás Edging után:

http://www.goldengate.hu/video/286462-Slow-Motion-Close-Up-Spricc

 

Fejjes Creative Commons License 2016.06.23 0 0 328

Sperma növelő tabletta Maxatin 

groteszkszekx Creative Commons License 2016.03.18 0 0 326

Nekem akkor is sok spriccel ha harmadjára élvezek az nap igaz sokkal higabb.  Ha megtelsz a vizelettel magátol ürül folyamatosan,,,faszság a 4-5 nap.  Viszont a minőségi spermához kell a 4 nap pl gyerkcsináláshoz.   ANDRIOL- receptre vagy proviron,,,az megnyomja.

Testicles Creative Commons License 2016.03.16 0 0 325

Srácok!

 

- sok-sok vizet inni egész nap, minden nap! (NEM SZÉNSAVAS SZAROKAT!)

- önmegtartóztatás (3-4-5 nap, ki-meddig bírja) - aki nem bírja rakasson magára ERÉNYÖV-et a partnerével (manapság hihetetlen kínálat van belőle; ennek használatával össze fog gyűlni a sperma benned mivel nem tudod magad üríteni :-) - én is így jártam korábban és mondhatom az egész szexuális életünk SOKKAL jobb lett!!!!!!!!!!!!!!!!

- nekem nagyon bevált a BioTechUSA TRIBOOSTER nevű (óriás)tablettája, melyet 3 hónapja szedek (4.500 Ft 2 havi adag van egy dobozban) (szigorúan csak napi 1!) és most is majd nekimegyek a falnak. Ja - 37 éves vagyok, a tesztoszteron szintemet hihetetlenül felpumpálta, jelenleg is ki vagyok indulva mint az állat. Az asszony este akkorát kap mint a ház:-)

Korábban próbáltam a Maxatint nekem (mondom nekem-ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek) szart sem ért 11.000 Ft-ért. A TRIBOOSTER hatásai először úgy 2 hét elteltével jelentkeztek, sokkal többet kívántam az asszonyt, nappal is merevedéseim vannak csak úgy spontán mint 17 éves koromban. A spermám nekem mindig sok volt, ettől kicsivel még több lett viszont sárga színű és sokkal sűrűbb (ránézésre is jó "szaporítóanyag").

Mondanom sem kell 16-18 éves korban senki ne várjon valódi hatást a TRIBOOSTER-től sem mivel az ifjú bikák tesztoszteron termelése akkor mindig a maximumon van, az nem fog a maximumnál is többet tenni. 30-on túl viszont szuper (nekem). (Más, érdekes, de amióta a TRIBOOSTER-t szedem a seggem is valahogy "kockább" lett. Még férfiasabb. A feleségem is megjegyezte (sőt az egyik kolléganőm is - aki lehet, hogy akar tőlem valamit? Pszt...), hogy ritka jó seggem van. Ilyet korábban nem kaptam bók-ként. Még zavarba is jöttem kicsit a melóhelyen.

 

Ami tuti csökkenti a sperma mennyiségét:

 

- égész napi nem ivás (m,ég ha szex előtt 3 litert iszol is az akkor már nem jó)

- napi 1 max. 2 kisebb pohárnyi bor alkoholtartalmánál komolyabb mennyiségű alkohol rendszeres fogyasztása

- dohányzás (közhely, de tuti)

- napi (1-2-3 kinek mennyi) maszturbálás

- sok-sok só fogyasztása (kiszárít)

 

De mindent összevetve én azt mondom a legfontosabbnak a napi rendszeres és hosszú távon fenn tartott VÍZ fogyasztását javaslom. 

 

Jó spiccelgetést mindenkinek!

blackevilangel Creative Commons License 2016.03.11 0 1 324

Szerintem a mennyiséget úgy lehet növelni, ha kb.4-5 napig nem élvezel el, majd, amikor az aktusra kerül a sor, jó sokáig húzod. Ezt én úgy szoktam a feleségemmel, hogy megszakítom amikor érzem, hogy elmennék, kiveszem belőle a farkamat és kézzel csinálom tovább neki, vagy kinyalom. Közben a farkam "lenyugszik", akkor újra beteszem és így tovább. Ezzel a módszerrel, akár egy óra hosszáig is el lehet húzni, még akkor is, ha nagyon kanos vagyok. Aztán, amikor már érzem, hogy tele vagyok, mint a déli busz, a feleségem kézimunkázik, de ilyenkor is többször megállítom, hogy még több ondó gyűljön össze, majd, amikor már nem bírom tovább, ő elém térdel nyitott szájjal és várja a gecit. Én meg adok neki rendesen.

Én legalábbis így szoktam, nekem bevált.

Srac88x28 Creative Commons License 2016.03.11 0 0 323

Sziasztok!sztem annál nagyobb a mennyiség minél tovább húzod az időt! Amikor már majdnem elélvezel megallsz majd megint ugyanez!

Érdemes sok folyadékot fogyasztani egész nap majd nap végén csinálni !

Legutóbb legalább fél órán át kínoztam magam aztán durr,de mekkorát :-) többszöröse az átlagosnál

Nekem ált maximum kettőt lő am de van hogx csak kiömlik , de így 3 4 jó erős messzire spriccelést produkál ezzel a technikával ;-) 

Ha csajjal vagyok ott mintha teljesen máshogy működne, 5perc orális aztán szólok hogy inkább pumpalja ki aktus előtt mert meghalok :-D 

Így sokszor 6 7lüktetés is van és mind kis spriccek egymás után :-) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!