Keresés

Részletes keresés

C. Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50402
SAF: "Azt szeretem a legjobban, amikor odajön hozzám Rooney, és megkérdezi, hogy milyen csapattal állunk fel a meccsen. Te kimaradsz, válaszolom neki. Mire ő: de most tényleg, milyen csapattal állunk fel a meccsen? Mire én: nem tudom, még nem döntöttem el. De Rooney nem éri be ennyivel. Azt mondja: nekem lenne egy kezdőcsapatom, elmondhatom? És elmondja, hogy ő kiket küldene a pályára. Látszik rajta, hogy ilyesmiken töri a fejét. És majdnem pontosan eltalálja azt a kezdőcsapatot, amelyikre gondolok. Ért a focihoz a srác, az kétségtelen."
Banci Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50401

Sziasztok!
Egy ismerősöm szólt, hogy van 2 db eladó jegye a 2010. március 21-én rendezendő Manchester Utd - Liverpool meccsre (Ár: a 2 db jegy együtt 150.000 HUF) a hazai (Manchester) részre. Ez csak belépőjegy, repjegyet, szállást magadnak kell intézni. Akit érdekel, küldjön emailt nekem.
Banci

Forza Milan! :)

Pallister Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50400
Ha már így felvázoltad én is lebontom a gondolataimat a védelmünk tagjairól.
Evrát ne is hánytorgassuk, néha nem jön ki a lépés, de sztem a liga legjobb balhátvédje.
Rio sajnos mostanában annyit volt sérült h szinte el is felejtette hogy néz ki, ha valaki garanciát vállal arra, h évente legalább 30 meccset játszik akkor megnyugodtam, de így nem tudom. Nehéz formába lendülni úgy h két meccsenként 4 hetet kihagy vki.
Vidic nagyon hiányzik mert mellette Evens focistának néz ki és nem fejelgeti középre a labdákat, nem tudom mi igaz a pletykákból de már a padon láttam ami jelentheti, h sérült, és nem kegyvesztett.
Browntól kiráz a hideg, ha a pályán látom, pláne középen. Volt egy jó éve, de azt annak tudom be h szélen nem jön ki, h nem elég labdabiztos /és még finoman fogalmaztam/ az Everton elleni meccsen is az volt az érzésem mintha élete első mérkőzését játszaná, úgy meg volt szeppenve.
JOSról vagy jót vagy semmit :)

Meggyőződésem, h a két középső védőnk hiány miatt vagyunk mostanában ilyen gyengék, mert jobb oldalon tavaly sem voltunk meg.
Rioval-Vidic kettőssel megszorongathatjuk a londoniakat, nélkülük a második hely a realitás.
Csak leszögezném, h nem vitatom az érveidet, csupán az én szubjektív véleményemet összegeztem.


Előzmény: For-dzsi (50399)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50399

Jó, Terry is lesérülhet ennyi erővel. Ne keverjük össze a napi, a rövidtávú és a hosszútávú problémákat. Napi probléma, hogy Vidic és Rio nem játszik. Rövid távú probléma lenne Vidic év végi pótlása, hosszútávú a nyugdíba vonulását követő pótlása.

Vidic amúgy nem egy sérülékeny játékos, s ha marad, 4-5 évig magas szinten tud játszani.

Rio: a hátának állapotát illetően vannak félelmek, de úgy néz, ki túl van rajta, hosszútávon persze nem tudni. 31 éves, még van benne simán 2-3 év.

Evra minden szempontból kielégítő megoldás, legalább öt évig.

Jobb oldal. Itt nincs világklasszis, Gary sem volt az. Én nem igazolnék erre a posztra, mert Rafael ígéretes, JOS stabil. Brown is rendelkezésre áll. Emlékezz vissza, Gary pótlását vele oldottuk meg, elég jól :-) 

Kiegészítő emberek: Evans még fiatal, most nincs igazán formában, de van benne potenciál. De Laet és Fabio is tehetséges baloldali védő, no meg JOS is tud ott játszani. Rafaelről és Brownról már szóltam. Ha senki nem távozik, nekem ez úgy jó, ahogy van, én hosszútávon sem vagyok megrémülve. GN mehet nyugdíjba, jön Smalling, akiről szinte nem tudunk semmit (én azt szeretném hinni, hogy hosszútávon Rio helyére fog érkezni), de játszott a Fulhamben párszor, tehát jövőre akár bevethető. Ha Vidic távozik, akkor esetleg lehet venni a helyére egy agresszív középső védőt. 

Előzmény: Pallister (50398)
Pallister Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50398
Sztem igencsak elfogult vagy a csapatunkat illetően, de ez egészséges :)
A nevekkel nincs is gondom, a probléma ott kezdődik, h Rio és Vidics együttvéve játszik annyi meccset mint Terry, és az őket pótló játékosok teljesítmény egy egy mérkőzésre jó lehet, -hiszen ezért hívjuk őket kiegészítő embereknek- de hosszú távon rémület.
Az hogy SAF mennyire érzi a hiányposztokat hááát nem tudom, de Gerry pótlását sajnos évek óta nem sikerült megoldanunk :(
Előzmény: For-dzsi (50394)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50397
Chris Smalling. Vidic nemrég nyilatkozott, hogy maradni akar, bár ez nem jelent semmit.
Előzmény: zoltan-14 (50395)
Fatboy Slim Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50396

Üdv,

 

Everton jó csapat, ellenük Liverpoolban senki nem mehet biztosra....

Szerintem nem játszottatok rosszul, viszont fáradtan

zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50395
Szerintem az angol gyerek leigazolása /nevét még nem tudom/ egyértelműen Vidics pótlásának az előkészítése, de örülhetünk ha 20-at kapunk érte ugyanis már 29-lesz idén!
Bár ha Csigrinszki majdnem 30 akkor Vida 150!
Előzmény: giornalista (50381)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50394

Szerintem túl sarkosan fogalmazol. A kezdő védősorok között nincs különbség. Evra, Vidic, Ferdinand bármelyik csapatban kezdőszint. JOS-ról nem mondanám ugyanezt, de saját nevelés és megbízhatóan teljesít, emellett kultikus figura, én nem cserélném el Bosingwara.

A második sorról már lehet vitatkozni. A cselszki kész játékosokat igazol vagy legalábbis ez volt eddig a stratégiájuk. Terryvel szerencséjük volt, de ezenkívül az egész védelmüket összevásárolták kész játékosokból, ezért minden posztra van két érett játékos. A londoni dinamo és a sejk citije más kategória és más filozófia. Ezzel nem kell versenyezni. 

A keret nem harmatgyenge, ez hülyeség. Nyilván elkelne némi erősítés, egy-két minőségi cserét meg lehetne lépni, de túlzásokba nem kell esni. SAF feltehetően tisztában van a gyenge pontokkal, csak kérdés, hogy nyáron mennyi forrás áll majd rendelkezésre és a kérdéses posztokon minőségi játékosokból milyen lesz a kereslet/kínálat.

Előzmény: Pallister (50378)
giornalista Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50393
végül is ez is igaz.
Előzmény: zoltan-14 (50390)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.22 0 0 50392

Így van, ettől függetlenül a cselszkinek áll a zászló, de amíg nem buktuk el véglegesen, él a remény. Az idén hullajtottak olyan pontokat, amiket senki sem várt. Szerintem az ő teljesítményük sem meggyőző, abszolút nem, hétvégén a Wolves ellen lőttek két helyzetből két gólt, szegény farkasok meg nem találtak be. Az ebben a szezonban már annyi fordulat volt, lehetetlen jósolni. Ahogy írtad, bízni kell.

Előzmény: Jay-X (50373)
C. Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50391
azért a félre értések elkerülése végett,Owen 5-10 perceket kap ennyi idő alatt nem lehet játékba lendülni! a nácik ellen kezdett és rugott egy hármast, most nem azt mondom hogy minden meccsen megrugná a maga gólját csak azt hogy abszolut nincs játékban
Előzmény: onelove oneunited (50383)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50390
Jó hogy nem nyertek, mert így jövő héten nagyobb a motiváció a Cselszki ellen.
Előzmény: giornalista (50389)
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50389
igazán nyerhettek volna ma.
Előzmény: zoltan-14 (50388)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50388
A City-n már meglátszik az olasz eddző hatása úgy dobálják magukat mint állat!
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50387
az Öreg a fáradtsággal illetve furfangosan fogalmazva a motiváció hiányával magyarázza a tegnapi pocsék focit.

"It is difficult to think that when you go through all the emotions and the pace and intensity and atmosphere of a game like Tuesday, you don't lose something," Ferguson explained.

"Whatever it was, it was just too much for us today. We had some good chances early on and we could have been two or three up.

"The equaliser changed the game a little bit. But it was the second half that let us down.

"Our second-half performance was very poor and when you are going for the championship you expect Manchester United to respond to the importance of the game."

ezen kívül: van der Sar még egy évet marad! király :)

aztán érdemes lehet elolvasni ezt is: http://therepublikofmancunia.com/fergie-we-kept-ron-another-year-but-he-wanted-to-leave/ az Öreg és Ronaldo remek viszonyáról és a távozásának körülményeiről van benne szó. mindennél jobban örülök, hogy így, és nem olyan méltatlanul távozott, mint ahogy 2008-ban tette volna.
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50386
máshol azt írják, 50 ezret keres, fontban. a Newcastle-nél 100-105 körül keresett.
Előzmény: giornalista (50385)
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50385
"Reports suggest that Owen will be on a limited, basic salary plus a heavy bonuses for playing games and scoring goals"

én ennyit találtam erről, én valahol 30 ezer környékére helyezném az alapfizetését, viszont tényleg komoly bónuszokat kaphat, hogy "megéljen".
Előzmény: onelove oneunited (50383)
onelove oneunited Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50384
Ja,és természetesen nem forintban.. :-))
onelove oneunited Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50383

A BL-ben legalább a legjobb 4 közé jó lenne odaérni,az már jó kis pénzt jelentene a klubnak.

Ha választani kellene,hogy bajnoki cím,vagy pedig mondjuk BL döntőt játsszon újra a csapat,akkor anyagilag egyértelmű,hogy utóbbi verzióval járnánk jobban.

 

Más.Tegnapi meccs alatt végig olyan érzésem volt,hogy ha Owen bejön,akkor ő fogja a meccset megnyerni nekünk,ezzel szemben amikor bejött,az óriási csalódás volt,semmit nem csinált.Az egész szezonban összesen a City ellen,és a Wolfsburg ellen volt jó meccse,de már lassan március van,ennyi idő alatt két jó meccs,az édeskevés,oké,hogy kevés lehetőséget kap,meg hogy ingyen jött,de ezek után el kellene gondolkodnunk azon,hogy egyáltalán szükségünk van-e rá,mert azért mégiscsak ki kell neki fizetnünk a heti bérét,ami nem kevés.(Nem tudom pontosan,hogy mennyi,szerintem heti 60.000 körül kereshet.)

zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50382
Teljesen mindegy, mert tavaly BL. döntő+Ronaldo+duma hogy mennyi lecsó van oszt mi lett az erősítésekből!
Előzmény: giornalista (50381)
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50381
az erősítésekkel kapcsolatban ne legyenek illúzióink. Diouf-szintű player jöhet maximum, vagy Vidic árából tudunk venni valami értelmes játékost. de érte sem kapunk 50 millió fontot, félek, már 30-ért odaadjuk a Barcelonának...

ha nem jutunk elődöntőbe a BL-ben, 10 millió eurót bukhatunk a tavalyi évhez képest.
Előzmény: Pallister (50378)
giornalista Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50380
csak érdekességképpen utána néztem, hogy a korábban triplázó csapatok hogyan szerepeltek a 4. szezonjukban a bajnokságban.

értelemszerű talán, de azért magyarázat: a helyezés a 3 bajnoki cím utáni helyet jelenti, a zárójelben lévő számok a bajnoki címek megnyerésének évét. a Liverpoolnál és nálunk kiemeltem az utána következő dobogós időszakot is.

Huddersfield: 2. hely (1924-26 után)
Arsenal: 6. hely (1933-35 után)
Liverpool: 2. hely (1982-84 után), majd utána 1-2-1-2-1-2 (1991-ig)
Man United: 3. hely (1999-2001 után), majd utána 1-3-3-2, és utána ismét a tripla bajnoki cím.
Előzmény: Everred (50376)
C. Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50379

nem is kell vitatkozni mnden vereség után,mivel már nem lessz több!!:D

Előzmény: giornalista (50370)
Pallister Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50378
Sajnos csak az első félidőt láttam, de az is bőven elég volt, arra hogy megjósoljam a végeredményt.
A második hely meglesz, nincs kétségem de hogy ezt a Chelseat beérjük ilyen játékos állománnyal az kizárt. Pl. vessük össze a két védősort, egy pöttyet megmosolyogtató a különbség...
A mai kezdőnkből Evens nagy jóindulattal odaférne a padjukra, de Gery és Brown /hihetetlen számomra mit is keres nálunk, egyszerűen tehetségtelen/ még a lelátóra sem ülhetnének le.
De ettől függetlenül nem kell kétségbe esni ez egy ilyen év. Idén SAF rájön h harmatgyenge a keret és nyáron beerősít :)
mbd Creative Commons License 2010.02.21 0 0 50377
Buzi,csitulj!:D
Előzmény: giornalista (50370)
Everred Creative Commons License 2010.02.20 0 0 50376
Jó, valamelyik döntetlent átírhatjuk vereségre és akkor csak 87 pontjuk lesz, de nem oszt, nem szoroz, mert mi ha megfeszülünk sem leszünk képesek 80 pont fölé menni.

Talán ha lenne egy csúcsformában lévő Ferdinand-Vidic párosunk, talán ha Andersont végre visszahoznánk, talán ha Nani újra megtalálná önmagát, ha Giggs a felépülése után újra a 06/07-es fényében csillogna... De nagyon sok a "ha".

És ha Rooney megsérül, akkor nagyon csúnya lehet a vége.
Előzmény: zoltan-14 (50374)
Everred Creative Commons License 2010.02.20 0 0 50375
Ja, de sajnos a bajnoki tabella a pontok összeadásával, tehát matematikai művelettel áll össze, a bizalom pedig nem ér pluszpontot :-)
Előzmény: Jay-X (50373)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.20 0 0 50374
Ez nagyon pesszimista, abszolút kizártnak tartom, hogy a Cselszki már ne bukjon meccset, és még a BL+FA kupa+ egy két váratlan sérülés megkavarhatja a dolgokat.
Előzmény: Everred (50371)
Jay-X Creative Commons License 2010.02.20 0 0 50373
Skacok, ez szép de a foci nem matek :) Bízni kell és szurkolni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!