Keresés

Részletes keresés

similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7819

Nem haragszunk és nem csodálom hogy így ki vagy borulva, én ennél még szerencsére (kopp-kopp) sokkal jobban állok, de még így is sokszor a legszívesebben meghalnék, mert semmit se tudok csinálni amit eddig. :( És az orvosok meg pont leszarják, igazából én se tudom már hova menjek.

Ezt a torna papolást is unom,  a Te esetedben nagyon kéne, de egyáltalán nem mindenható csodaszer. Most pl. elég elhanyagoltam, és jobb mint amikor hetekig mindennap egy órát tornáztam. A hátam meg ami most fáj, hiába megyek úszni, annyira fáj, hogy nem is tudtam kartempózni csak rosszabb lett.

Kitartás, ne szállj le a Veres nyakáról ha már kifizetted neki is azt a sok pénzt.

 

Nem tudom mi van külföldön, de biztos nem ez. Én is tavaly többszázezer Ft-ot költöttem különféle csodagyógymódokra, hálapénzre, MR-re, stb, idén dettó :( Már lassan meggazdagodnék ha mindez a zsebemben maradna. 4 Mri-t fizettem magamnak, mert mire valaki beutal, és az időpont is eljön, fél év, ki tudja azt kivárni...

 

Reuma 2 hónapra kapok időpontot, először csak röntgenre küld, vagy arra se, jó esetben következő alkalommal kérne MR-t, de akkor is csak azért mert neki is mindig adok pénzt, és még akkor is két hónap mire bejutok. Ja és ha már 1x elküldött, nem hajlandó fél év múlva újra...

Előzmény: Törölt nick (7818)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7818

Ne haragudjatok, hogy így kiborultam, de már nem tudom, hogy mit csinálhatnék, annyira szeretnék mozogni, de nem tudok és ez kikészít.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7817

Felhívtam, remélem vissza hív holnap.

Előzmény: lamanai (7815)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7816

Nem szeretném elhagyni magam, de azt érzem, hogy hiába küzdök nem megy, mostmár napok óta nem eszek, mert nem bírom lenyelni az ételt, inni annyit iszok amennyivel beveszem a gyógyszert, szerintem pszihiáterre lenne szükségem. Háziorvos azt mondta beteg szállítót nem tud intézni nekem, vigyen el a férjem, de nem tudja, hogy a lépcsőn, hogy megyünk fel. Nem tud elvinni, mert dolgozik. Csak itt nálunk van ilyen béna fejetlenség???? Itt Gödöllőn még 1 mentőt sem bírt nekem a háziorvos elintézni. 

lamanai Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7815

Mirtilt felhívtad már? Ha nem, akkor ugye HOLNAP felhívod?

Előzmény: Törölt nick (7814)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7814

Azt mondta a háziorvosom jobb, ha minél több orvos megvizsgál. Ez volt a legnagyobb baromság. Az egyik kis hegesedés, majd elmúlik, 4 azt mondta instabil, következő fájdalom szindróma, fájdalom ambulancia: Ez nem fájdalom szindróma, egyik orvos úszni kell menni, másik megtiltotta, mert annyira instabil fel kell erősíteni az izmot és majd fél év mire mehetek úszni. 2 szteroid injekció gyógytorna 1 hónapig csináltam ismét ideg gyulladás szteroid injekció meg sem mozdul már nem hat. Gyógytornász, ebbe a fájdalomba nem szabad csinálni a tornát. Aki műtött egyből gyógytorna tilos semmi értelme, felhív telefonon műteni kell 1 hét múlva ismét felhív ezt nem kell műteni, az a vicc, hogy ezeket az ellentmondásos telefon beszélgetéseket mind felvettem. Utána személyes találkozó műteni kell, mivel nincs pénzem Ő nem tud mit tenni. Megnyugtatott, hogy senki nem fog hozzám nyúlni, mert félnek megműteni azt mondta mehetek bárhova senki nem fog rajtam segíteni és ahogy vissza nézi a papírjaimat össze vissza félre kezelnek. 4 ambuláns papíromra rá van írva műteni kell, erre Veres, nem érti, akkor miért nem műtötték meg. Utána Ő is azt mondja nem kell műteni. Most mennem kell valami tűszurkálásos vizsgálatra, de még időpontom nincs.

 

És most tartok ott, hogy, akkor most mi van? Mit csinálhatok? Mit nem csinálhatok? Hogy induljak el a gyógyulás útján, ha még a fájdalmamat sem tudják csökkenteni legalább annyira, hogy a gyógytornát tudjam csinálni. Kilátástalan az egész.:-(

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7813

Nem Őt akarta leverni, hanem azokat akik lehúztak lóvéval és utána leráztak. Meg azt az orvost, aki azt mondta, hogy ez van így kell élnem építessük át a lakást nyomorék lakássá.

2 és fél éve nem bírok megtenni 100 m-t. Már kipróbáltam mindent ami létezik az a baj, hogy tornázok és mindig ideggyulladást kapok. Nem tudom, hogy mi lesz 35 éves vagyok és így élek. Most is csak várok ahelyett, hogy kapnék valami kezelést. Szerintem elfogom veszíteni a családomat, már nem is pedálozok 33 éves a férjem elötte az egész élet nem várhatom el, hogy engem ápolgasson. A munkahelyével játszik, mikor orvostól orvosig visz. Már nem megy se anyagilag se lelkileg. Másfél milliónál tartunk ebbe a rehabtól kezdve az összes kezelések meg a műtét benne van. Sajnos TB n keresztül még nem sok mindent tudtunk intézni. 

 

Bejött a jó idő és tiszta depis lettem, egésznap egyedül vagyok, mert senki nincs itthon, nincs kivel beszélgetnem. :-(

Előzmény: lamanai (7812)
lamanai Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7812

A férjed helyében is inkább a nyakára járnék a Veresnek, semmint verekednék vele. :-)

 

(Persze tudom, hogy milyen elkeserítő az ilyen helyzet - úgyhogy csak viccelődni próbálok. Próbáld meg kibírni. Én sem tudtam hetekig állni sem, járni sem - de aztán mégiscsak javult a helyzet. Ma már túrázni járok, úszom, színház, mozi, étterem, egyszer-egyszer egy-egy bringázás, lovaglás is belefér. Jobb lesz - bíznod kell magadban, meg feljebbvalóban :-). De azért Ti is tegyetek érte, hogy megoldódjon a helyzet! :-))

Előzmény: lamanai (7811)
lamanai Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7811

Hívd vissza a Mirtilt - mondd meg neki, hogy nagyon rosszul vagy, valamit próbáljanak sürgősen intézni. Nagyon sok beteg van sajnos - a kapacitások meg korlátozottak. A vizsgálatokon is, meg a Veresnél is.

 

Próbáld meg érzékeltetni vele, hogy neked ez most nagyon sürgős lenne, mert gyakorlatilag mozgásképtelen vagy és ha nem használod az izmaid, akkor (emiatt is) egyre rosszabb állapotba kerül a gerinced.

Előzmény: Törölt nick (7803)
similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7810

De hát nem mond szegénynek semmit, látod :(

 

Nekd mikor voltál vizsgálaton először, gondolom mondta hogy műteni kéne, csak az időre vártál?

 

 

 

Előzmény: Malagurski75 (7809)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7809

Várd meg mit mond a Veres!....

Előzmény: Törölt nick (7808)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7808

Már voltam a gerincgyógyászatiba, lehet másik orvoshoz kéne oda mennem. Már 8 orvosnál voltam, kész őrület az egész. A férjem tiszta ideg, már volt, hogy azt mondta, leveri valamelyik orvost, hogy ügy legyen belőle, hátha, akkor fog történni valami, mert úgy érzi, hogy itt már nincs más megoldás, Csak hát az erőszak sem vezet sehova. 

Előzmény: similis (7806)
similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7807

Lehet h. az az orvos volt tapló akinél voltál, akkor el kell menni másikhoz.

Előzmény: similis (7806)
similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7806

Áh szegény, ez egy tiszta emberkínzás amit Veled csinálnak.  De különben visszaolvastam amit termeltetek míg nem voltam, én is elmennék a gerincgyógyászatiba, attól h. maszek műtött, még foglalkozniuk kell veled, ha odamész.

Előzmény: Törölt nick (7805)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7805

Könyök mankót.  

Előzmény: Törölt nick (7804)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7804

Valamelyik nap 1 kicsit jobban voltam és az ágyon csináltam nyújtó gyakorlatot meg 1 lightos tornát csináltam, de nem jó, egyszerűen úgy be robban a derekam. Este már úgy fájt, hogy meg is bántam, de mozogni kéne, mert elsorvadok. Férjem most akar venni nekem kézi mankót, hogy 1 kicsit mászkáljak vele az udvaron.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7803

Már 1 hete várom a telefon hívást, hogy mikor mehetek a neurológiára, de nem hívtak még, lehet oda telefonálok, hogy mi van. Vannak napok, mikor elvagyok fekve, de tegnap megint úgy sugárzott a fenekemen végig a lábamba, hogy csak hason bírtam feküdni, csak attól meg a nyakam áll be. Tiszta szakadék vagyok. :-)

Előzmény: similis (7802)
similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7802

Hát nem tudom, elég érdekesen állnak ott a hátamon a csigolyák :( De így is úgy is gáz, végre a derekam úgy-ahogy rendben, most meg ettől nem tudok semmit csinálni. Tegnap majdnem meghaltam mire hazaértünk 6 órát ausztriából. Ja és a derekamra annó a műtét előtt hatott némelyik ilyen "kegyszer", diclofenák, flector tapasz, de erre semmi és fekve meg mindenhogy is fáj :(

 

Amúgy Veled mi van? Még mindíg semmi?

Előzmény: Törölt nick (7801)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7801

Szia Similis!

 

Nem lehet, hogy a nyakadnál van valami probléma? A váll fájdalomból itélve. Nekem van 1 nyaki sérvem és szükületem, úgy kezdődött, hogy vállam fájt a lapockámon lefelé a hátam közepéig, olyankor a háti csigolyám is fájt legalábbis azt hittem, utána jöttem rá, hogy az izom görcsbe van és attól fáj a háti csigolyám. Ez így ment évekig, mikor jött 1 robbanás és a fejemet nem bírtam megmozdítani. Mostanában, ha elkezdem érezni, hogy fáj a vállam meg a hátam egyből kenem a nyakamat reuma kenőccsel, mert, ha nem kenem be, akkor már kezd a nyakam is fájni.

Előzmény: similis (7800)
similis Creative Commons License 2011.03.16 0 0 7800

Akkor mi van ha egy részen (háti valahányas) fáj vagy 3 csigolyám nyomásra, a jobb vállam (hátam) is fáj tőle :( Már egy jó ideje vacakol, de egyre sűrűbben jön elő, és egyre jobban.:(

robertov72 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 7799

Kinek mi hat az embere válogatja ez igaz. Nekem a műtét óta nagyritkán 1-1 szem algoflex forte is elég .

Előzmény: real_geri (7798)
real_geri Creative Commons License 2011.03.15 0 0 7798

ja, és az aflamintól nem fáj a gyomrom, mint a flectortól

real_geri Creative Commons License 2011.03.15 0 0 7797

ez érdekes. nekem a flector mellett ugyanúgy fájt a derekam, és mintha az aflamin jobban hatna rá, de aflamin mellett símán fájt  a fejem pl :)

kinek mire mi hat. nekem fogra pl adtak cataflamot, semmit nem ért, de szarul lettem tőle. fejre a quarelintól jobban fáj, algopirintől ki szokott állni, de ha nem, akkor flectort neki.

az aleve/advil féle cuccok (meg kb az összes ibuprofen cucc) meg nekem semmire nem hat semennyire

Előzmény: robertov72 (7792)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.15 0 0 7796

Szia Graver!

 

Már voltam a Gerincgyógyászati Központba, ott volt az, hogy azt mondták műteni kell, de vissza küldtek ahoz az orvoshoz aki operált, hogy nem kevés pénzt hagytam ott. Téged ki operált?

 

 

Előzmény: Graver (7795)
Graver Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7795

Gica, nagyon sajnálom, hogy ilyen rettenetes állapotban vagy! Nem létezik, hogy ne csináljanak semmit! Próbáld meg még talán a Gerincgyógyászati Központot. Az én dokim, aki műtött nem sokat lacafacázik. Persze, sok minden függ az ember állapotától. Legalább mondanák meg neked, hogy miért nem műtenek? Nem használna, vagy miért?
Ne add fel! Ott a gyermeked, akármit mond, szüksége van rád.

Barba, légy egy kicsit még türelemmel, míg kiveszik a mandulád. Hátha utána jobb lesz.
Rengeteg gondot tud csinálni.

Mindenkinek jobbulást kívánok, és kitartást! 

Előzmény: Törölt nick (7750)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7794

Áh bevettem,csak nem patkolok el :-)

Barba81 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7793

még cataflanom van itthon,de reggel 9 kor vettem be az aflamint,nemtom bevehetem a cataflamot?

robertov72 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7792

az aflamin az egy nem túl erős gyulladás csökkentő és fájdalom csíllapító egyben.Annál már egy sima algoflex is többet ér szerintem!

Előzmény: Barba81 (7791)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7791

csak aflaminom van itthon  de az nem nagyon használ,kb 1x fájt így a műtét óta akkor flektort ittam az jó volt,de most nincs itthon,tegnap lehet túl sokat emelgettem a lábam.

robertov72 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 7790

Én a műtét elött Tramadol-t szedtem na az ám a fájdalom csillapító!!! Ezzel a gyógyszerrel viszont óvatosan ebből 1-2 szem még engem is kiütött a magam 110 kilójával.

Előzmény: Barba81 (7769)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!