Keresés

Részletes keresés

Jay-X Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50524
Mondtam hogy nem fosni, hanem szurkolni kell :) Az argentin parasztnak meg egy halk köszi.
heinci Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50523
Ja és ha ma nyer az Arsenal, ők is csak 3 pontra vannak az első helytől. Pedig pár hete még mindenki leírta őket.
Az idei Premier League egészen más mint az eddigiek, bárki megverhet bárkit, és több zakóval is lehet bajnokságot nyerni.
heinci Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50522
Újra csak 1 pont a hátrányunk, és jobb a gólkülönbségünk. Nincs Cech, Ballack és Belletti kiállíttatta magát, és hátrányból várják az Inter elleni visszavágót.
Most kell megfogni őket!
Mondjuk holnap melegítsünk egy Miki egér kupa győzelemmel, az megfelelő alapozás lenne a következő időszakra.
Cooper ügynök Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50520
Stílszerűen: Hilarious.
Előzmény: zoltan-14 (50519)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50519
Én mondtam, hogy egy Milanói Bl meccs után kurva nehéz jól teljesíteni, bár ezt a győzelmet nagyon-nagyon-nagy részben HILARIO-nak köszönhetik.
Vicc volt az első gól :)))))))
Cooper ügynök Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50518
Akkor mégis van esélyük ezeknek a "fasszopó Rooney"-éknak?
DortmundFan Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50517
1-3

És következő fordulóban 2 eltiltás.
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50516
Hoppá 1-2
giornalista Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50515
ha minden igaz, csődbe ment a Pompey, 9 pontot vontak le tőlük, de tovább játszhatnak.

nem hiszem, hogy akár 1 továbbit is szereznének a jövőben mondjuk :)
giornalista Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50514
hihetetlen szurkolóink vannak :))

miután a City kiesett az FA Kupából, a 33-34 közötti állásból végleg a 34-be billen a számláló, ami a City legutóbbi trófeája eltelt időt számolja.

meghívták Mancinit, hogy emelje jelenlétével a csere fényét, ha már egyszer megígérte, hogy kiver minket a kupából, majd azt meg is nyeri, hogy a United fanoknak le kelljen venni a számlálót :))

http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2010/02/cityticker1.jpg itt van a kép :)
C. Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50513
mennyibe akarsz fogadni?
Előzmény: szabóbácsi (50511)
C. Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50512
a kupa meccsen lecsapott valakit és mint visszaeső meccses eltiltás..
Előzmény: giornalista (50510)
szabóbácsi Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50511
Szerintem a City - nek élet halál a meccs. Bárkivel fogadok, hogy legalább döntetlen lesz a mérkőzés.
giornalista Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50510
fogalmam sincs, nem tudom, mi történt Adebayorral.

azért lenne jó, ha nyernének, mert akkor megint idegeskedhetnénk a bajnoki cím miatt, illetve a Liverpool továbbra sem lenne éppen esélyese a BL-részvételnek :)
Előzmény: zoltan-14 (50509)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50509
Kérdés mennyit vett ki a Cselszkiből az Inter elleni mecs, bár szerintem nem sokat amilyen intenzitással játszottak, a Cityinek meg az utolsó esélye, de hát elég gyengék, mint az eredmények mutatját, bár a szerdai összeállítást nem tudom.
A csoki eltiltása azonnal életbelép vagy játszhat még?
Előzmény: giornalista (50508)
giornalista Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50508
hát nem lenne rossz, ha nyernének...
Előzmény: C. (50507)
C. Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50507
Hétvégén a citynek kell szurkolnunk sajnos,de nem sok esélyt látok akár a pontszerzésükre is, az igen erős stoke-ot 3 meccs alatt nem tudták legyözni plussz ádibajor 4 meccsre elmeszelve..
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50506
Elképzelhető, hogy így van, de az biztos, hogy holland bajnokin többön is láttam akkortájt belső középpályásként.
Előzmény: For-dzsi (50505)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50505

Egyébként valaki írta lejjebb hogy Park középen rizikós,mert ott némi szervező feladatot is el kell látni. Emlékeim szerint a PSV-ben igen csak jól játszott a pálya a közepén, sőt rémlik bennem egy Milán elleni meccsük is abból az időből, amin nem nagyon tudtak vele mit kezdeni. Én akkoriban nagyon kedveltem a játékát és fura látni azt, hogy nálunk hogyan teljesít, pedig biztosan nem felejtett el focizni.

 

Ha emlékeim nem csalnak, azon a BL meccsen pont szélen játszott. Szerintem Park alapvetően a csatár mögött, de a két középső középpályás előtt érzi jól magát vagy szélen vagy középen. Képességeinek, stílusának inkább a rövid passzos játék, a gyors ritmusváltásból üresbe beindulás fekszik, ahol előny az alacsony súlypont, a fordulékonyság és a realtív gyorsaság.  Labdával a lábán nem túl gyors, és kicsit bizonytalan is, de az üres folyosókba jól be tud lépni. A szervezői szerepkörhöz más kvalitások kellenének. Park presszinggel zavarba hozható, könnyen elveszti a lasztit, hosszabb passzokra nem vállalkozik.  

Előzmény: Törölt nick (50504)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50504
Azért annyira nem kell rettegni, hogy a két öreg egyszerre lehet fenn a pályán, hiszen egy öregfiúk csapat ellen kell játszaniuk :) (már ami a Milán középpályáját illeti).

Egyébként valaki írta lejjebb hogy Park középen rizikós,mert ott némi szervező feladatot is el kell látni. Emlékeim szerint a PSV-ben igen csak jól játszott a pálya a közepén, sőt rémlik bennem egy Milán elleni meccsük is abból az időből, amin nem nagyon tudtak vele mit kezdeni. Én akkoriban nagyon kedveltem a játékát és fura látni azt, hogy nálunk hogyan teljesít, pedig biztosan nem felejtett el focizni.
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50503
Én másképp láttam. A védelmet illetően nem a létszám volt kevés, hanem a szervezettség. Erről valószínűleg nem tudjuk egymást meggyőzni. Úgy gondolom, hogy az 5 védős felállással széleket feladnánk, pedig utóbbi időben onnan jönnek a gólok. Valenciat egyszerűen nem szabad kihagyni. 
Előzmény: milton keynes (50499)
dinsdale_ Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50502

VdS - Rafael, Ferdinand(Evans), Vidic, Evra - Fletcher, Scholes - Valencia, Giggs, Park - Rooney

 

Nem rossz de én módosítanék rajta egy pöttyet. Elkerülvén azt, hogy Scholes a páros lábas becsúszásai miatt emberhártányba kerüljünk. Ennek megfelelően:

 

VdS - Rafael, Ferdinand(Evans), Vidic, Evra - Fletcher, Park - Valencia, Scoles, Giggs - Rooney.

 

Park többet tud futni, mint Scholes, míg Giggs jobban meg tudja oldani a bal oldalt, mint Park. Szerintem eddig ez a nyerő felállás.

Előzmény: For-dzsi (50498)
szabóbácsi Creative Commons License 2010.02.26 0 0 50501
Látom mindenki a Milán meccsel foglalkozik, de még egy A. Villa elleni derbi következik vasárnap.  Az előző évekhez képest, most úgy látom, hogy a Liga kupa is felértékelődött, nagyon jó lenne nyerni.
onelove oneunited Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50500

Giggs vállalni fogja a Milan ellen a játékot,én ebben biztos vagyok.Nem úgy ismerjük,hogy szükség esetén bármikor is cserbenhagyta volna a csapatot.Márpedig a Milan ellen erősen szükség lesz rá.

És szerintem ezt SAF már meg is beszélte vele.Még ha nincs is rendben teljesen a karja,akkor is kap rá egy szorítósínt,meg bele egy érzéstelenítő injekciót,aztán hadd szóljon...Ja,a sajtó felé jó lenne majd elhinteni,hogy a karja már teljesen rendbejött,mert egyébként én kinézem a digókból,hogy direkt utaznának rá.

De addig előbb egy ligakupát azért húzzunk be,hogy tuti meglegyen idénre legalább egy trófea.Meg egy kötelező 3 pont is következik a Wolves ellen.(csak ezeken a meccseken nehogy plusz sérülteket szerezzünk,mert akkor tényleg kifogyunk az emberekből.)

milton keynes Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50499
bizonyos csapatok ellen a 4 vedo egesz egyszeruen keves. ilyen ez a mostani is. a san siroban a 4 db vedonk azt se tudta, hol a labda, mikor a milan rohamozott. ennek a taktikanak pont nem az a lenyege, hogy rafael meg evra mindig a kozeppalya kozepenel varja a labdat es nezi, ahogy ronaldinho meg pato mogottuk szetszopat mindenkit - jonnek vissza az emberrel es tapadnak folyamatosan, ha meg labdat szerzunk, sprintelnek elore mint gep. evranak megvan ehhez a munkabirasa, rafaelnek kevesbe, epp ezert irtam, ot le lehet cserelni amint elfarad.
Előzmény: For-dzsi (50498)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50498
Pato és ronaldinho a feljebb játszó szélsőbekkek mögött eszményi teret találnának. Én megkockáztatnám a köv felállást a két öreggel: VdS - Rafael, Ferdinand(Evans), Vidic, Evra - Fletcher, Scholes - Valencia, Giggs, Park - Rooney. Ebben a középpályás kombinációban van elég futóteljesítmény, tapasztalat és kreativítás is.  
Előzmény: milton keynes (50496)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50497

Legutoljára a 3 középső védős felállás nem sült el jól, én maradnék a 4 védős megoldásnál, ahhoz van hozzászokva a csapat.

Előzmény: milton keynes (50496)
milton keynes Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50496
horror ez az ujabb serules.

kovezzetek meg, de en a milan ellen egy altalunk soha a budos eletben nem hasznalt felallasban kuldenem ki a csapatot. van meg ido, edzesen meg lehetne nezni, hogy mukodik.

vds - ferdinand(?), vidic, evans - rafael, fletcher, gibson, evra - scholes, park - rooney

ez vedekezesben 5-4-1, tamadasban 3-4-2-1. azert lenne jo, mert a milan valszeg 4-3-3 ultraoffenziv taktikaval jon, es nincs eleg vedekezo emberunk a serulesek miatt. ez az 5 vedo + 4 vedekezni is tudo kp megfoghatja oket, a kontraknal pedig nagyobb terulete lenne rafaelnek es evranak. pazarlasnak tunhet nani meg valencia kihagyasa, de a milan szelsovedoit sztem a mi fullbackjeink is meg tudjak zavarni, vannak olyan szinten azert. ha rafael elfarad, felidoben/65. perc kornyeken meg lehetne ott probalni valenciat, szokott o vedekezni is.

kar, hogy nem fog megtortenni. ez az egy felallas nem szerepelt soha a sir taktikai repertoarjaban, amit ertek is, mert rohadtul nem illik a csapat kepehez. most viszont sztem muszaj lenne.
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50495
Köszönöm kedvességed.
Előzmény: C. (50489)
For-dzsi Creative Commons License 2010.02.25 0 0 50494
Műteni kell, úgyhogy teljes vagy részleges szakadás van.
Előzmény: giornalista (50491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!