Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7854

Szia János!

 

Félre értetted Barbát ez még a műtéte elött volt.:-)

Előzmény: János55 (7852)
János55 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7853

Kedves Emese!

Végtelenül sajnálom - nem igaz!!!  végtelenül elkeserít!- , hogy újra ilyen gondod van! Olyan jókat mondtál rehabok közben. Ilyen hirtelen változott?? Ez után nagyon kiíváncsi vagyok én is a Tanár Úr véleményére!

 

Előzmény: Malagurski75 (7833)
János55 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7852

Kedves Barba81!

Először is nagyon örülök mint mindég ha valaki jobban van!

De ezt a HSZ-t már nehezen értem az előző HSZ-eid után! Fürdőtakarítás? kertészkedés? Végső elkeseredés,  Végítélet, stb. után aerobik, terpesz földig és egyebek?????????????

Ki a fene itt a gerincbeteg?

Bocs, ha valamit rosszul értettem!

Üdv.!

Előzmény: Barba81 (7845)
luci71 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7851

Szia!

A Kenalog injekció hosszú hatástartamú készítmény, ami erős gyulladásgátló,kortikoszteroid.Van de nem olyan mint volt.Most enyhébb,lábzsibbadás van  bal oldalon, néha néha belenyilal a derekamba és onnan sugárzik le is.De folyamatosan járok kezelésre,nemrég fejeztem be a fizikóterepiát,UH-t,Tens kezelést kaptam rá.De a reumás doki is felvetette a műtét gondolatát,de azért még várjunk vele egy kicsit mondta.Amikor megvizsgált nem tetszett neki a mozgás korlátozottságom,(előre-hátra) hajlás,lábemelések stb. 

Te most mit birsz,csinálni?Jobban fáj?

Előzmény: Malagurski75 (7850)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7850

Mi ez az injekció?....De hogy vagy?Neked vannak fájdalmaid?

Előzmény: luci71 (7849)
luci71 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7849

Szia!

Nagyon vigyázz magadra.Feküdni birsz?Mozgás megy,de most nem tornázol?

És mire számítasz mit fog mondani,meglehet csavarozni még azt a rész?

Köszi kérdésed én márc.elején gerincbe megkaptam a szokásos injekcióm(kenalog)

Most elég jól birom, érzem a baloldalam de szerintem ez az időjárás változástól is van. Heti 2xjárok egyéni tornára+1masszázs.Szerdán megyek a reumás dokihoz,megbeszélni a fürdős kezelést,de lehet hogy most inkább rehab.és majd nyáron.Lehet hogy küld majd MR-re,de ha nem ő akkor áprilisba az ortopéd dokim.Látom tanár úrnál nagyon sokan lehetnek hogy Gicának ilyen nehézkes.

Előzmény: Malagurski75 (7833)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7848

Nekem meg új munkahelyem lett,és ott elég rossz szék volt és ott csípődött be,utána kb 3 hónapra megint,és rá 2 hónapra azzal kezdődött hogy fáj szúr a hasam alja,utána a fenekem és jött a többi

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7847

Nem is nagyon foglalkoztatott a dolog, még meg sem ijedtem. Apu gerinc beteg mindig volt itthon diclofenac, el kezdtem szedni mondom majd elmúlik, csak már 2 hete szedtem és meg sem mozdult, akkor már elgondolkodtam, hogy mi van. És innentől kezdődött a kálváriám.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7846

Nem azért nem bírtam lehajolni, mert fáj, hanem merev volt. Nekem nem is volt előjele a gerinc fájdalmamnak, soha nem fájt a derekam, egyik nap semmi bajom, másnap nem bírtam felkelni. Így kezdődött.

Előzmény: Barba81 (7845)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7845

Én nem tudom hogy meddig ment,nem emlékszem rá,bár azt tudom hogy mikor aerobic után nyújtottam ülve terpesz elértem simán a lábam,ezt mondjuk most nem merném megcsinálni :-)Vasaláskor,mert ülve csináltam,eléggé fájt a derekam,meg mikor itthon takarítottam pl a fürdőt négykézláb,utána éreztem hogy fájik,de csak addig majd elmúlt,kertészkedéskor is nehezen áltam fel mikor gyomláltam,de érdekes step aerobickor semmi bajom nem volt,pedig ott adtam az ívet.Szerintem terpesz állásban hajoltunk le,torna után,úgy most is megy a földig,de mondom nem próbálgatom.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7844

Én mikor még egészséges voltam és leejtettem valamit a földre, lehajolva nem bírtam felvenni, csak úgy, hogyha legugoltam. Lehet, hogy már, akkor nem stimmelt valami?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7843

Barba, 20 cm van az ujjaid és a föld között az  jó:-) én egészségesen nem bírtam lehajolni a földig, térdemig, ha leért a kezem. Most meg egyáltalán nem bírok lehajolni.

Előzmény: Barba81 (7841)
robertov72 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7842

A Felépülés java része szerintem alkati és utána jön a torna ,ja és nem mindegy milyen melót csinál az ember műtét után!!!

Előzmény: Barba81 (7841)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7841

Nekem is merev a derekam,kb 20 cm van a föld és az ujjaim közt,de inkább nem is próbálgatom,most is én eröltettem meg a kersztcsontom tuti,én mindig magamnak csinálom a bajt,úgy akarom csinálni mint rég és mindig megeröltetem.Én néha nyújtok és kész.Unokatesómra kellett volna hallgatni,ő öregem semmit nem tornázott,és 6 éve kutya baja.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7840

Lehet még most gyorsan megcsinálja a csavart,és jó lesz.

robertov72 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7839

Tényleg nem értem én ezt a dokit mégha az ország egyik legjobbja is,ha kétséges volt az alatta lévő rész is akkor ,imért nem vette bele azt a részt is!!! Ezek után mi a megoldás még egy csavar lejebb is?

Előzmény: Malagurski75 (7833)
similis Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7838

:-) Kár hogy a dokik nem így gondolkoznak :( Szerintük nem tornázunk eleget, bla-bla. :( Pedig már így is sokkal hajlékonyabb vagyok a sok tornától, mint kb. 10 éves korom óta bármikor is voltam... Olyan dokit kéne találni akinek van ilyen baja és lehet megoldódna minden problémánk :)

No majd írjál ha sikerült a Veres aszisztensnőjével beszélned.

Előzmény: Törölt nick (7837)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7837

Similis, mi tök egyformán gondolkodunk, épp a férjemmel erről beszélgettünk, mert azt mondta a doki, hogy nincs értelme elmerevíteni ezt a szakaszt. Erre mondtam, hogy tök mindegy, mert nekem is olyan merev a derekam, ezt már ennél jobban nem bírja elmerevíteni. Meg nekem le is van írva, hogy a műtét fölé helyeződtek a mozgások.

Előzmény: similis (7834)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7836

Sziasztok!

 

Még nem hívott vissza Mirtil. Remélem ma fog hívni, előző alkalommal is nem másnap hívott, hanem harmadik nap.

 

Malagurski, mesélj már milyen az ENG vizsgálat a fájdalom miatt nem bírtad? Ha beleszúrja a fájdalmas részbe azt én se bírom. Az injekciót sem bírták a fenekembe adni a fájdalom miatt a combomba kaptam. 

lamanai Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7835

Szia Gica! Tudtál beszélni Mirtillel? Ha igen, mit beszéltetek meg?

Előzmény: Törölt nick (7832)
similis Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7834

Basszus :(

 

De hát tul. képp miért nem csavarozta meg akkor az egészet, ha kérdéses volt. Egyszerűen nem értem mit óvatoskodnak ezzel a csavarozással. Ha merev lesz, akkor merev. Engem nem csavaroztak és így is tök merev a derekam, nem hiszem hogy csavarral már ennél sokkal roszabb tudna lenni...

Előzmény: Malagurski75 (7833)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7833

Figyeljetek a bal oldali fájdalmam a műtét elött is megvolt és akkor még nem volt L5-S1-nél sérv....szerintem artrózisom is van meg ez a rohadt sérv.....Meg kellett volna azt a részt is csavarozni.......Hétfőn 16.45 a Veres.Kíváncsi vagyok mit mond,a fene egye meg.......Luci Veled mi van? Gica hívott a Mirtil?...velem nem tudták megcsinálni az ENG vizsgálatot,nem bírtam........

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7832

Szia Malagurski!

 

Ez nem jó hír amit írsz.:-( Akkor nem is az artrózis okozza a fájdalmad, hanem a sérv? Majd jelentkezz mi volt a Veresnél.

Előzmény: Malagurski75 (7831)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7831

Régóta érzem hogy bal oldalt vmi fáj....a Budai Eü. Kp-ot hívtam,magánba ott másnap tudsz menni bárhová.....Hétfón viszem Veresnek.......készen lesz!Ez volt a kérdés a műtétem elött hogy azt a szegmenst is fixálja e vagy sem.........Bassza meg!

robertov72 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7830

Sajnos akkor téged lehet túl rehabilitáltak:(

Előzmény: Malagurski75 (7828)
luci71 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7829

Szia!

 

Hétfőn jöttél haza,addig nem volt semmi csak a szokásos fájdalom amit írtál.Mi történt hogy érezted meg hogy baj lehet?És ilyen gyorsan kaptál maszek Mr időpontot?Akkor most elöbb mész a tanár Úrhoz nem?

Vigyázz magadra!Írj hogy mizu?

Előzmény: Malagurski75 (7828)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7828

Sziasztok! Baj van! CT-n voltam magán úton tegnap....emailbe du-tán megküldték az eredményt........a csavarozott rész alatt bal oldalt kijött a sérv,ideget ér........PICSÁBA!

Barba81 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7827

Esik az eső,tök pocsék az idő.lehet azért fájt a műtét helye tegnap elött,máskor is akkor fájt ott mikor ilyen idő jött,úgy néz ki az esőt nem komálja,szikrázó napsütés után.Jajj bicajjal mentem a boltba,kölcsön kértem apósomtól,és tök jó volt,inkább átszokom a biciglire séta helyett,mert így nem fáj a farom :-).Biiglizni lehet szerintetek vagy nem jó a deréknak?Most már legszivesebben azzal mennék mindenhová :-)

Barba81 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7826

Esik az eső,tök pocsék az idő.lehet azért fájt a műtét helye tegnap elött,máskor is akkor fájt ott mikor ilyen idő jött,úgy néz ki az esőt nem komálja,szikrázó napsütés után.Jajj bicajjal mentem a boltba,kölcsön kértem apósomtól,és tök jó volt,inkább átszokom a biciglire séta helyett,mert így nem fáj a farom :-).Biiglizni lehet szerintetek vagy nem jó a deréknak?Most már legszivesebben azzal mennék mindenhová :-)

Barba81 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 7825

Similis küldtem pü-t.Pusz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!