Keresés

Részletes keresés

heinci Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50555
Owen jól játszott, simán benne van a gól még mindig, ha felépül, többet kell játszatni.
Vidic örülhet, hogy nem ment idő előtt zuhanyozni (mondjuk már az 5. percben). Iszonyú hullámzó idén sajnos.
Park volt az egész mezőny legjobbja. Az alap, hogy sokat futott, de most nagyon hasznos volt a támadások építésénél is.
mbd Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50554
A ragaszkodás a tradíciókhoz is tradíció.
Jó kis meccs volt.Én is reménykedem,hogy nem szegény Gary marad a jobbhátvéd opciónk.
És igen,az isten mozgása ma sértődött volt.:D
Előzmény: Everred (50553)
Everred Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50553
Az a legjobb, hogy a réginek is ilyen szar volt a gyepe, mindig panaszkodtak rá az edzők. Nem hittem volna, hogy ENNYIRE ragaszkodnak a tradíciókhoz.
Előzmény: milton keynes (50552)
milton keynes Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50552
egyreszt durvult a villa is, masreszt fel nem tudom fogni, hogy egy wembleynek hogy lehet ilyen szar talaja.
Előzmény: Everred (50550)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50551
Ricsi megint kitett magáért. Rooney, aki a sértődötten fut.
Everred Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50550
Teljesen megérdemelten nyertünk, az első 15 percet leszámítva végig jobbak voltunk. Két kapufa, egy rakat egyéb helyzet. Park, Valencia, Fletcher és Carrick is jók, szerintem Berbatov is viszonylag tűrhetően játszott, Owen gólt rúgott, Rooneynak nem nagyon ment a játék, de gól+kapufa megint.

Ironikus, hogy bár a Villa végig rugdosódott és elég köcsög módon játszott, Rafael és Owen is saját magának köszönhetően sérült meg... ha Rafi sokáig kidől, akkor még nagyobb bajban vagyunk, tököm kivan már a sérülésekkel.

Megvan az első trófea!
B_Robson Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50549
Rooney! Ez a fickó egy isten!
B_Robson Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50548
Sajnos igazad lett. Simán kellene nyerni ezt a meccset, de mégis elmehet.
Előzmény: milton keynes (50547)
milton keynes Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50547
gyanitom, h nem csak owen fog leserulni ezen a meccsen. picsaba, ennyit nem er a mikieger kupa.
RioF Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50546
Michael Owen!:))Ismét bizonyít kedves SAF!!!!!
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50545
Kurvára örüljünk, hogy pályán maradhatott!!!!!
RioF Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50544
A meccs hiánya látszik Vidicen!:(((
Everred Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50543
Kuszczak - Rafael, Vidic, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Carrick, Park - Berbatov, Owen

Fergie utalt rá, hogy Rooneyt a padon hagyja, de nem hittem, hogy meg is teszi. Kíváncsi vagyok, mondjuk elsősorban Edwin hiánya aggaszt.
RioF Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50542
http://www.manutdfanatics.hu/index.php?n=1267358323
Itt a példa!:))
RioF Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50541
Ez nem igaz!
Igen is,ez is egy fontos serleg amit meg kell nyernünk!:))Ez nagy lökést adna lelkileg a bajnokság hajrájára!
Képzeld a Pool,vagy az Arsenal hogy tudna örülni még egy ilyennek is!:))
Glory,glory
Előzmény: zoltan-14 (50540)
zoltan-14 Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50540
Hát úgy látom a Miki egér kupa senkit sem hoz lázba :)
3G11 Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50539
Érdekes, hogy sokan csak Terry kihagyott büntetőjére emlékeznek, pedig Análka volt az, aki kihagyta az utolsót!

Kérdésedre válaszolva, igen, hittem benne, mert amíg van matematikailag esély, én addig hiszek. Műszaki ember lévén én hiszek a matematikában, mert az objektív dolog.

Nyilván csak a matematikában akkor hiszek jobban, amikor az nekünk kedvező, tehát mi vagyunk hátrányban. Amikor mi vagyunk előnyben, de még matematikailag beérhetnek, akkor én is szeretek kapufákban, sérülésekben, kiállításokban bízni, de legbelül akkor is tudom, hogy még nem dőlt el semmi. De hát egy szurkolónak ez megbocsátható, sztem.
Előzmény: giornalista (50536)
fighting Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50538
egyébként a matematikai meg a valódi esély azért nagyon nem vethető össze, a reális célokat nem ezek jellemzik. te Terry büntetője előtt hittél még a BL-győzelemben?

Nem nekem szólt, de én hittem. Elképzelhetetlenek tartottam, hogy egy ilyen iramú BL döntő végén mindenki berúgja a maga tizijét. S ugye addig a Chelsea nem hibázott ...
Persze ha igen, kalapot emeltem volna.
Előzmény: giornalista (50536)
Pallister Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50537
Én személy szerint jobban szeretek kellemesen csalódni.
Az viszont érdekes tény a számomra, h ilyen ingadozó teljesítménnyel még mindig versenyben vagyunk!
Jót tesz a bajnokságnak a szakadék szűkülése a négy nagy /akarom mondani három, mióta a pool középcsapattá avanzsálódott ;) / és a többi résztvevő között.
giornalista Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50536

mi már októberben lemondtunk a bajnoki címről :))

 

de komolyra fordítva, az látszik, hogy itt néhányan nem vagyunk épp optimisták, soha, semilyen helyzetben. mások meg azok... hát ettől is jópofa ez a szurkolás.

 

nekem 3 fordulóval a vége előtt 10 pont előny kell ahhoz, hogy ne legyek teljesen biztos abban, hogy a másik lesz a bajnok... na jó, ez túlzás, de azért közelít.

 

hihetetlen lenne megnyerni. a Mourinho-féle és a tavaly tavaszi Chelsea valahogy bevéste a tudatunkba, hogy nem fognak tudni hibázni. ha az Arsenal vagy a Liverpool állna előttünk, azért ebben nem lennék ennyire biztos.

 

csak végre egyszer eléjük kellene kerülni. lehetőleg már a City meccs után. mert akkor tényleg ottmaradhatunk.

 

egyébként a matematikai meg a valódi esély azért nagyon nem vethető össze, a reális célokat nem ezek jellemzik. te Terry büntetője előtt hittél még a BL-győzelemben?

 

a két legesélyesebb csapat hasonló problémákkal küzd (San Siro, rengeteg sérült/eltiltott, hiányzó), nagyjából azonos pontszámokkal, még egymás elleni meccsel, meg egyébként is rangadókkal.

 

szóval megintcsak nyerhetünk. aztán lehet délután megint azt írjuk majd, hogy ilyen játékkal mit akarunk a bajnokságban... :)

Előzmény: 3G11 (50530)
giornalista Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50535

azért az Arsenal győzelme igazán elmaradhatott volna, de a tegnap ellen alapvetően így sincs kifogás.

 

Everred jól leírta: bármennyire is póbáljuk végre elveszteni a bajnoki címet, a Chelsea valahogy nem partner ebben.

 

azért én továbbra sem vagyok épp bizakodó, de nekem a hátrány mindig ötszörösen számít, mint az előny :) igazándiból az szomorít el, hogy mi sem nyerni járunk a City stadionjába. ettől függetlenül megint van esélyünk, ami számomra tényleg felfoghatatlan :))

 

na hát előre. ma nyerjünk egy kupát. ha nem, nyerjünk az év végén egyet. mást nem fogadok el :))

RioF Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50534
Miért arra mi a garancia,hogy a chelseaból senki nem fog már lesérülni??Lásd Cech...
Annak az egy hónapnak lehet,hogy csúnyán megisszák a levét!!!:)))
Szerintem pont ápr.3.án az Old Traffordon tér majd vissza,de akkor még talán bizonytalan lesz,és különben is a milliő......
Go United!
Ma reszkessen a Villa a Wembleybe!
Előzmény: Everred (50528)
Manchester Red Army Creative Commons License 2010.02.28 0 0 50533
tulajdonképpen miről van itt szó, hogy feladjuk a reményt és beírjuk magunkat 3.-nak meg örülünk ha bemegyünk a BL-negyeddöntőbe?
emlékszem, még nagyon régen 2003-ban valami 5 vagy 6 (Ever knows best:)) fordulóval a vége a előtt úgy voltunk 2.-ok, hogy az Arsenal 8 ponttal volt előttünk.
kész, szurkoltunk, és meglett a végén Becks eddigi utolsó manchesteri aranya

meg hát 2005/2006-os idényben 5 fordulóval a vége előtt leikszelt a Chelsea Birminghamben és voltu azt hiszem 6 vagy 7 pont köztünk és nagyon be voltam lelkesedve :)))

1 pont köztünk és jön még a Chelsea hozzánk ;)
onelove oneunited Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50532
Igazad adok neked,bízni kell,és szurkolni,nem nagy ördöngősség ez,ha pedig véletlenül mégsem jön össze,akkor is legfeljebb azt mondjuk,hogy sebaj,majd jövőre.De én most azt mondom,hogy idén meglesz a bajnoki cím,és a BL döntőben is ott leszünk.Nem érdekel,hogy mennyien nevetnek ki engemet ezért,én akkor is  amíg matematikailag van erre esélyünk,addig ezen a véleményen vagyok/leszek.
Előzmény: 3G11 (50530)
Olajuwon Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50531
:DD
Előzmény: Törölt nick (50521)
3G11 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50530
Pont ez a szép a fociban. Minden csapat kifoghat szar napot. Vszeg a cselszki lábakban is benne volt még a milánói kiruccanás, ráadásul ők szerdán játszottak.

Én ezért nem szeretek jósolni, mert ebben a bajnokságban bármi megtörténhet, még az Arsenal is odaérhet.

A cselszkinek is lehetnek még sérültjei, ráadásul most, ha jól emlékszem 4 piros lapos játékosuk van. Ti meg februárban már lemondtok a bajnokságról?

Ha a múltkori jóslásaitokat egy olyan valaki írja, aki nem Utd szurkoló, akkor nem szólok semmit. Én, amíg matematikailag esélyünk van, addig hiszek a 4. PL győzelembe, és nem kezdek mindenféle érvelésbe, hogy miért nem mi nyerjük!
Előzmény: Everred (50528)
Everred Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50528
már meg ne haragudj, de épeszű ember józanul nem feltételezhette, hogy a Chelsea otthon kikap ettől a rendkívül középszerű Citytől :-)

Ha Anderson nem dőlt volna ki, még azt mondanám, ja, tényleg van némi esélyünk. De így, hogy ő sincs már idén, Ferdinand is láthatatlan embert játszik, Hargreavest már el is felejtettük... nem fogjuk létszámmal bírni.
Előzmény: 3G11 (50527)
3G11 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50527
Idéznék két hozzászólásból 1 héttel ezelőttről:

Everred: „Ami meg az állítólagosan meglévő bajnoki esélyeket illeti, nézzük meg a hátralévő meccseket:
Chelsea
Manchester City (otthon) 3 pont…”

giornalista: „Chelsea Manchester City (otthon) 3 pont …
ennél optimistább ha akarnék, sem lehetnék. és még ez sem nekünk kedvez. és ennél több pontot tényleg nagyon nehezen szerezhetnénk. és a Chelsea-ből sem nézek ki több bukást.”

Még szerencse, hogy a bajnokság a pályán dől el és nem a ManUtd "szurkolói" fórumán a saját szurkolóink "jövőbe látásán"! :-)

Arról már nem is beszélnék, hogy az a híres cselszki védelem egy hét alatt 6 gólt hozott össze! (Tudom: Hilario). Azért Ancelottit sem fogják megdicsérni a Carvalio-Beletti cseréért!

Everred Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50526
Jó ez az idei Premier League: mi megfogjuk a trófeát, jó messzire elhajítjuk - persze előtte még fejbebasszuk vele néhány játékosunkat, hogy ne játszhassanak hónapokig -, a Chelsea meg hűséges kiskutya módjára kedvesen csaholva visszahozza egyből.
RioF Creative Commons License 2010.02.27 0 0 50525
Judas Tevez köszi.Buzi cselszki!:))
Go United
Előzmény: Jay-X (50524)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!