Keresés

Részletes keresés

BenK.O. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 291

Ja még annyit tud valaki valami pontos dolgot a szombati edzéssel kapcsolatban? Lesz-e vmikor?

Bár jó lenne hisz +egy edzés sose árt.  :)

 

Azt a bulit nem akarjátok pénteken vagy szombaton?

Bár  a csütörtök sem gáz.

 

Gábor!!!

 

Az edzések hogy lesznek ha már hó is lesz?

 

 

 

 

 

GO SHARKS

BenK.O. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 290

 

Ebben mondjuk van valami.

De mondjuk jó lenne vmi verseny tuning Hummer-rekkel.

És ezen kizárólak ilyenek indulhatnának.

Szerintem nem olyen rossz ötlet.

Kár hogy nem rajtam múlik.

 

:)

 

 

Péter1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 289

Hát biztos kilehetne hozni valamit, de kapásból egy-két dolog ami beugrott :

-légellenállás, biztos nem a legjobbak, de még az átlagosak közé sem tartozik

-súly: kijönne belőle pár sosemkopel, pedig inkább könnyíteni szokták a kocsikat -karbon géptető, könnyített lendkerék stb.-

-teljesítmény: "átlagosnál" jobb gépek is rendelkeznek ekkora teljesítménnyel, s jóval jobb a Le(kw)/tömeg arányuk

Megmég egyéb probléma amiért nem lehetne bajnok, de a saját kategóriáján bellül biztos jó, nemhiába van az amcsiknak(no ott sem minden a legjobb, ezt bizonyították most is Irakban)

No de nem Offolok tovább

GO SHARKS !!!

Előzmény: BenK.O. (286)
v. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 288
irtam mailt neked. most.
Előzmény: BenK.O. (286)
BenK.O. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 287

 

 

Gábor!

 

Érdeklödnék hogy lehete-e már valamit tudni a mezek árárol?

Mert amennyiben lehet engem érdekelne a megvásárlása.

 

 

Amugy még annyit hogy nem hátráltatom a csapatot azzal hogy sérült lábbal edzek??

 

András

 

 

 

GO SHARKS

BenK.O. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 286

 

 

 

Szia Vera!!

 

 

 

Nem te irtál e-mailt a az msn-el kapcsolatban nekem a Capital@freemail.hu -ra??

 

Péter!

 

A H1-böl kéne vmi kemény nitros gépet csinálni az amerikaiaknak!

Azok is minden nagy kocsibol versenykocsit csinálnak, csak eböl nem lehet semmit kihozni?

Azt erösen kétlem.

 

Szerintem ez nem csak terepen lenne jo!

 

 

 

 

 

Pók'72 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 285
Drága Tonyókám! A mellé/mély/fogásod valóban döbbenetes, mindenki számára meglepő, egyszersmint váratlan fékentartása volt a deffens kiemelkedő munkájának. Egyszóval váratlan fordulatokban gazdag játék volt... Ennek ellenére tetszik a mozgásod, kezdesz látni a pályán(ez nem a diopriák gúnyolása hanem dicséret), sok reményt fűzök hozzád /is/. Tegnap sok JÓT láttam, az egész csapattól, olyanoktól is akiktől ilyen gyors fejlődést nem is vártam. Talán az elszántság, fanatizmusotok teszi, úgy érzem van értelme annak amit Viliemmel csinálunk, nem elvesztegetett idő. Sokkal hamarabb lesz keresnivalónk az AMERIKAI FOCIPÁLYÁN mint gondoltam, vagy amit az első edzések mutattak. T A G D I J !!!!!!!!!! T A G D Í J !!!!!!!!!! Örülök, hogy képeket is raktok fel, az én felhasználói ismeretem még nem teljesedett ki idáig, de tanulok... Az új csapat SZENT LŐRINCI ÓRIÁSOK honlapja:www.giants.n1.hu Verácska fel is tehetnéd az elérhetőségüket a mienkre is, mi is rajta vagyunk az övékén.
Előzmény: tonyo_86 (281)
v. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 284
van egy olyan fogalom, hogy "munka". szoktam ilyen szörnyűséget művelni. Karcsitval beszéltem héten többször is, szerdát mondott partynapnak. Nekem minden csütörtökön jelentkeznem kell a következő hétre melóra. Ez tegnap megtörtént, szerdára nem vállaltam melót, vagyis csak délutánra, csütörtök meg éjféltől meló. Megint az elején leszek csak? Frankó :(
Péter1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 283
Jó kis gép, jobb mint a "polgáriasodott" H2, H3 -bár ez is fullosabb mint a hedseregé-, csak kevés a végesebessége, ha jól emlékszem a max 110. No meg kell egy benzinkút-hálózat mellé :-))No de katonai célra fejlesztették ki, nem streetracingre...(nitrós H1 :-)) )
Előzmény: BenK.O. (282)
BenK.O. Creative Commons License 2004.12.03 0 0 282

 

Jó Reggel Cápák!!

 

Akkor csütörtökön lesz az a bizonyos összejövetel?

Talán az még jobb is lenne mint a kedd vagy a szerda.

 

Lacikahh !!

 

Köszi a segítségett abba szarba. Egyedül lehet hogy nem boldogultam volna.

Akkor elküldöm az e-maié címedre az msn cimemet.

 

ChevyNova!!!

 

Ez a világ  legdurvább gépe!!

(De csak az Omega után)

Vélemény?

Majd egyszer összedobunk egy ilyenre. Mit szolsz hozzá?

Ugye jo ötlet?

 

:)

 

 

 

 

Peace MINDEN CÁPÁNAK

 

 

 

GO SHARKS

tonyo_86 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 281

jó reggelt kívánok

 

végre eljutottam ismét idáig, hogy írjak vmit. tényleg hatalmas sebességgel gyűlnek a hozzászólások, most értem be magam.

 

az előbb tömtük tele megint a fejünket, jó úton haladunk e téren, ugye örültök? :) tegnap este edzés+kondi után majd kiestek a szemeim az éhségtől, és elég sokáig és sokat ettem, ami számtalan melegszendvicsben, fagyiban, hambikban, és salátában merült ki...rosszul is lettem :) de ha úgy folytatom, mint tegnap edzésen (1 óra + félé kiló), akkor ki lehet számolni a végeredményt :)

 

a tegnapi edzés a létszám ellenére hatásosnak tekinthető, úgy érzem. kissé izomlázam van a nyakamban, a hátamban (kondi)...éjjel kb. 2 óra körül erőteljes görcs állt a bal combomba, majd átment parallel a jobba is, le kellett vánszorognom az ágyról, alig akart elmúlni :) eddig csak a vádlimban szokott, ez egy új érzésvilágot eredményezett.

 

akik ott voltak tegnap, emlékezhetnek a szabadalom-esélyes mélyfogásomra a Karival szemben...nem kell nevetni...képzelhetitek, milyen rossz a szemem...ez csak még jobban megerősítette bennem az elhatározást, hogy a téli szünetben kontaktlencsét csináltatok magamnak edzésre, még ha nem is ez a legmegfelelőbb viselet. és úgy már kimagasló teljesítményekre leszek képes, ezt ti is érzitek!? azért nem árt látni a pályán :)

 

PóKócs -> vírusírtás hogy szuperált? nem hívtál, úgyhogy bízok benne hogy sikerült menedzselned a problematikát. vagy?

 

Viliem -> hallom jövő héten nem emeled társaságunk fényét, már most elvonási tünetünk van...tehetnél föl pár képet addig amgadról ide a fórumba, hogy vmelyest orvosold a problémát :)

 

most hirtelen mást nem tudok, csáó!

Pók'72 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 280
Jó reggelt! SZóval melyik nap lesz a buli? Úgy érzem a kedd az nem az igazi, csütörtök?
Előzmény: Péter1 (279)
Péter1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 279
Szépjóreggelt! Akkor kedden megbeszéljük ezeket a dolgokat :-)
Előzmény: Pók'72 (278)
Pók'72 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 278
Bécsi bolt nagyon drága. Ha kell valami kintről behozza a srác aki segít nekünk. Még kint van, lehet neki szólni... cipő is tapasztalataink szerint kintről kell hozatni. Hoz a srác sok mindent szerintem érdemes megvárni, plusszba is lesz sokminden. Cipö is fele, kétharmada árban van mint kinn Bécsben. De körbenézni mindenképpen érdemes.
Előzmény: Péter1 (277)
Péter1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 277
Szia! Köszi, majd megkeresem, csak megtalálom :-))Még biztos nem veszek semmit, csak körbenézek, h egyáltalán mit lehet kapni. Cípőt mindenképpen bekellene majd újítanom, mert nagyon csúszik stb. Szóbahoztátok a banánturmixot, teljesen bezsongtam, reggel első utam a boltba vezet :-)) Utólagosan lehet, illetve mikor kell felszerelést rendelni/venni?
Előzmény: Pók'72 (274)
Pók'72 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 276
Köszönöm szépen a segítséget, még nem tökéletes de már működik...
Előzmény: v. (266)
Pók'72 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 275

A mezek számozása a posztoktól függ, meg tőlem.

 

A Nagy Fehér

Pók'72 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 274

Talán elindul a gépem, de elég döcögős.

Am rollerdam 2. az üzlet címe, ez biztos, én megtaláltam a térképen, voltam is ott.

A Duna vagy valamelyik holtág partján van, egy híd lábától indul, Bécs északi féltekén ha jól emlékszem.

Pók'72 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 273
Szia !
Előzmény: Isam Bachiri (272)
Isam Bachiri Creative Commons License 2004.12.02 0 0 272

Csácsá BenK.O.!!!

 

 

lacika1@interware.hu

az msn-es ...azt nem tudom!

add meg majd az msn.-es címet,aztán felveszlek spannak!!!

 

 

GO SHARKS!!!

Előzmény: BenK.O. (271)
BenK.O. Creative Commons License 2004.12.02 0 0 271

 

Hello Cápák!!!

 

Nagyon jo volt az edzés ma, bár személy szerint nem tudtam 100%-osan teljesíteni.

Ezért sorry mindenkinek.

Sajnos nagyon kevesen voltunk ma edzeni igy  nehéz volt a védöknek gyakorolni játék közben.

Na majd kedden azért többen leszünk.

Jó lenne!

 

Na mindent be srácok!

                                                  

             

                                          GO SHARKS

 

 

Lacikahh!!

 

Köszi az infot az msn-ről!

Még annyit tegyél meg hogy leirod ide az E-mail címed, vagy elküldöd a Capital@freemail.hu -ra.

 

Elöre is köszi!

 

 

Benko

Péter1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 270
Sziasztok!Gábor, Bécsben hol található Amfocis bolt?Mert amilyen utcát a Lacus mondott, olyat nem találtam (Am rollerdam)- még hasonlót sem- s holnap megyek ki, s szombaton vagy vasárnap megkeresném azt a boltot. Jó volt a mai edzés is, de nekem személy szerint nem hatékony, ha utána -vagy elötte- kondizok.A mezek számozása mitől függ?
jani0625 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 269

Sziasztok!

 

Valóban nagyon jó volt az edzés és Bélától tényleg sokat lehet tanulni!

 

Go Sharks!

Isam Bachiri Creative Commons License 2004.12.02 0 0 268

Nah hello szia szevasztok!

 

ez az edzés is nagyon zorall volt!nem tudom más szavakkal illetni...nekem nagyon bejött!!!

és Béla!

nagyon köszi,h elmondtad,h hogyan kell futni meg minden!!!

 

BenK.O.

www.msn.com

;D

aztán ott,h Messenger(jobb felső sarok fele),rákatt, aztán onnantól  magyar a történet!;)

 

lacikahh

v. Creative Commons License 2004.12.02 0 0 267

Tomi!

a 7végén mutogathatsz, orvosoltam a problémát.

v. Creative Commons License 2004.12.02 0 0 266

vízipók!

 

ha ezt olvasod, akkor megoldódott a probléma valószínűleg. a prog nem emgy át mélen, túl nagy neki. telefonod meg foglalt folyton... szal itt üzenek.

lemegyek ma edzésre.

 

üdvözlet

szasza25 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 265

oké. :))

majd minden egyes "hot" előtt ellövök egy poént!!! remélem coca nem esik hasra, illetve a tibi nem esik be goodzy segge alá a röhögéstől, no meg még a figurát is meg tudjuk csinálni!!!

 

:))))

Előzmény: Pók'72 (242)
viliem Creative Commons License 2004.12.02 0 0 264
JÓÓÓÓ REGGELT VIETNÁM KÉSZÜLJÖN MINDEN CÁPA A MAI EDZÉSRE
Előzmény: Pók'72 (263)
Pók'72 Creative Commons License 2004.12.01 0 0 263
Ma közel 40 db hozzászólás, ez igen!!!
Pók'72 Creative Commons License 2004.12.01 0 0 262

Holnap hánykor indulunk? Fél három-három?

 

Előzmény: viliem (261)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!