Keresés

Részletes keresés

robi25 Creative Commons License 2000.07.15 0 0 155
Minden bántó szándék nélkül: ha csak egy csapat fut ki melegíteni, honnan ismeritek meg, hogy az az ellenfél vagy a DFC, DVTK, Borsod Volán vagy mi....
Előzmény: zotyi (153)
Zsuzska__ Creative Commons License 2000.07.14 0 0 154
De most télleg, akkor mi lesz????? Valaki mondjon már vmit.
zotyi Creative Commons License 2000.07.14 0 0 153
D. VÁROSRÉSZ(??) T. K. (????)
Behugyozok a röhögéstől...!! Én meg megalakítom az "Andrássy út és környéke" T. K.-t..:))
Mikor kezdődik az NBII ?? Végül is mikor tudunk meg valami végleges dolgot. Vagy úgy lesz hogy kimegyünk az első fordulóra, és ha két csapat fut ki melegíteni akkor van csapat, ha csak az ellenfél akkor nincs...??:))

HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.14 0 0 152
Újabb: riport a Rádió Gagában Nagy Bélával (ö qndr??) a D. Városrész TK-ról. 10 szurkoló megalakította, akik nem értenek egyett a fuzióval. És most várják, hogy a város mögéjük álljon.

Salamonék? Tőke? Szponzorok? Játékosok?.....

HAJRÁ MINDEGYIK DIÓSGYŐR!!

Előzmény: HT Miskolc (151)
HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.14 0 0 151
Most mondta be a Rádió GaGa, amit qndr leírt a Diósgyőri Városrész TK-ról. De bővebbet most sem.

Nehogy az legyen, hogy két ló közül a földre ülünk, és egy DVTK sem lesz...

Hajrá akármelyik (mindegyik) DIÓSGYŐR!!!

Előzmény: HT Miskolc (150)
HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.14 0 0 150
Olvasom, amit EN228 írt (az ellőtt poént). Eléggé összecseng azzal, amit én írtam. Aztán a mai Déliben olvasom, hogy ma 16.00-tól a Népkertben MVSC-Volán meccs lesz. A cikk vége felé szinte minden átmenet nélkül az alábbi párbeszéd zajlott le a riporter és Balázs Bandi között:

"- A diósgyőri vezetők közül kikre tart igényt?
- Bém Gáborra, Salamon Józsefre és Veréb Györgyre. A leendő DVTK-nál egyaránt nagy szükség lesz a szakmai tudásukra, a lelkesedésükre, akárcsak diósgyőri elkötelezettségükre."

Na most akkor mi van? Tudnak a DVTK-ról, vagy nem? Lesz Diósgyőr vagy nem?

Azért hajrá DIÓSGYŐR!!!

Előzmény: HOROG(diósgyőr) (149)
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.14 0 0 149
EN228!

Alapjában véve nem lenne hülyeség,amit mondasz,csak kissé nyugatias a gondolkodásod.
Egyelőre a mai Magyarországon elképzelni sem tudok focicsapatot önkormányzati támogatás nélkül/kivéve a libásokat/.Nem értem az önkormányzat miért nem foglal határozottab állást a témában.Ha segíteni akar(ná)nak,akkor segitsenek,ha nem akkor vállalják fel!Úgy lenne korrekt.Azonban ha így maradna minden,akkor tuti hogy elvesztették a választásokat.
Világ életembe' gyűlöltem a zsidó-komcsi emeszpét,viszont két év múlva remélem ők nyerik errefelé a helyhatósági választásokat!Többet sem hallotok tőlem ilyet!:)))
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!

EN228 Creative Commons License 2000.07.13 0 0 148
Ugy tünik, Horog nem lötte el a poent. Akkor megteszem en. Szoval: a Volannal nem tudnak semmit a DVTK-rol, es hivatalosan senki nem kereste meg öket. Van 25 millajuk, amit a Borsod Volan ad nekik, meg egy csomo igergetes. A beharangozott befektetö nem letezik, az önkormanyzati segitseg szokas szerint csak igeret marad... Ez a poen:-(((
Szemely szerint nem bannam, ha nem költene az önkormanyzat a focicsapatra, mert eljenek meg üzleti szemlelet alapjan. Csinaljanak jo focit, kereskedjenek jol a jatekosokkal, legyen komoly utanpotlasneveles. Persze, lassan en is felebredek a meseböl...

EN228

HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.13 0 0 147
HOROG!!!

Lődd el a poént!! Tegnap nem vettem Északot....

HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!!
...ha még van....

Előzmény: HOROG(diósgyőr) (146)
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.12 0 0 146
HT!

A mai Északban volt egy rövid cikk erről az egész helyzetről.Ajánlom mindenki figyelmébe!/a poént nem akarom ellőni/.
qndr bejelentését én is meglepődve olvastam.Nem tudom mennyi alapja van ennek az egésznek.
No de maradjunk a valóságnál:A Diósgyőr biztos,hogy nem indulhat az NBI/B-ben,így határozott a biztottság.
Lehet,hogy így jártunk jobban,mivel az önkormányzat csak szeptemberbern határoz az anyagiakról és én már nem bízom Koboldban.
Remélem két év múlva a fidesszel együtt temethetjük!
Üdv.

paXi Creative Commons License 2000.07.12 0 0 145
Hajrá Diósgyőr!!!
fRancb@ a szemét politikusokkal.
Előzmény: HT Miskolc (144)
HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.12 0 0 144
HOROG!

Bár úgy lenne. Annyit tudtam meg még, hogy hétfőn talán születik valamilyen döntés erről a témáról.
Azt hiszem azon múlik minden, hogy a Volán vezetői éreznek-e valami erkölcsi indíttatást a DIÓSGYŐR név fennmaradása érdekében. Ami elég kétséges számomra, hiszen a Volán pont a Diósgyőr miatt kapott a várostól évek óta csak morzsákat.
És ismereteim szerint ők a pénzért mindenre hajlandók, de csak úgy puszira .... hát nem igazán. Talán Balázs Bandi mint a megye első számú futball vezetője kivételesen most másképp gondolkozik.

A DK1-ben qndr bejelentette a Diósgyőr Városrészi TK megalakulását, ami a körzeti bajnokságban indulna. Kíváncsi vagyok, hogy ennek a bejelentésnek mi az alapja és pontosan mi a dolog háttere.

HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!

Előzmény: HOROG(diósgyőr) (142)
HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.12 0 0 143
HOROG!

Bár úgy lenne. Annyit tudtam meg még, hogy hétfőn talán születik valamilyen döntés erről a témáról.
Azt hiszem azon múlik minden, hogy a Volán vezetői éreznek-e valami erkölcsi indíttatást a DIÓSGYŐR név fennmaradása érdekében. Ami elég kétséges számomra, hiszen a Volán pont a Diósgyőr miatt kapott a várostól évek óta csak morzsákat.
És ismereteim szerint ők a pénzért mindenre hajlandók, de csak úgy puszira .... hát nem igazán. Talán Balázs Bandi mint a megye első számú futball vezetője kivételesen most másképp gondolkozik.

A DK1-ben qndr bejelentette a Diósgyőr Városrészi TK megalakulását, ami a körzeti bajnokságban indulna. Kíváncsi vagyok, hogy ennek a bejelentésnek mi az alapja és pontosan mi a dolog háttere.

Előzmény: HOROG(diósgyőr) (142)
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.11 0 0 142
HT MISKOLC!

Én úgy tudom,nem kamu ez az egyesüléses tészta,de sajna a helyi médiában sincs túl sok írva/szólva róla.Lassan vége a nyárnak,ki tudja mi lesz itt még megfizetve.Már jövendölni sem merek!
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!
MI VAGYUNK A LEGNAGYOBBAK!!!

HT Miskolc Creative Commons License 2000.07.11 0 0 141
Rosbikám!!!

Bocsi. Tényleg szemét voltam (Oli Kahn 2. gól). Én megyek neked egy sörrel vagy kettővel.

Szóval megjöttem én is. Teljesen focimentes környezetben töltöttem az elmúlt két hetet, úgyhogy ahogy magamhoz tértem a 18 órás vezetés után az első focis embertől azt kérdeztem, hogy mi van a DIÓSGYŐRREL?

Mondta, hogy DVTK, NBII.

Na mondom kár hogy nem copyrightoztam le a DVTK-t (lásd : 2000-06-13 10:20:09 ). És örült gyenge lelkem, hogy azért csak lesz Diósgyőr. Aztán ma beszéltem egy Volánhoz közel álló ismerősömhöz, ő meg aszonta, hogy kacsa az egész. A Volánnak július végén már kupameccse van, aug. 5-én bajnokija, lóvéjuk alig, a Diósgyőrnek se játékosa, se pénze akkor meg mire a fuzió? Ha az önkormányzat szeptemberben dönt (merthogy nyáron ott a fű se nő) akármiről, gyerekek, akkor már b@szhatjuk az egészet.

Ezek után vidítson fel valaki valami jó hírrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!!

Előzmény: rosbi (92)
EN228 Creative Commons License 2000.07.10 0 0 140
Sziasztok!

Szerintem nem jatszhat csapat a stadionban szept. 15-ig, ugyanis a _stadion_ lett betiltva, nem pedig a DFC-nek a hazai palya hasznalata. Szerintem sokkal inkabb lehet az az esely, hogy a korabbi bajnoksagban a döntest az MLSZ hozta, mig most a HLASZ szervezi az elsö ket osztalyt. Felteve, ha ott indul a DVTK.

Hajra Diosgyör! Mert akarmi lesz, ilyen csapat mindig lesz Miskolcon!

Üdv: EN228

Zsuzska__ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 139
Na ez király! Bár reménykedtem, hátha kijönnek Zsolcára:)
Előzmény: HOROG(diósgyőr) (138)
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.09 0 0 138
Szerintem a stadionban fogunk játtszani,mivel jogilag nézve a (volt) DFC nem azonos az újászületett DVTK-val.
Úgyhogy-ha minden igaz-tövig szophat az MLSZ!
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!
Zsuzska__ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 137
Sziasztok!

Na legalább méltóképpen búcsúzott el a DFC, ez legalább jó hír! Tud vki vmi újat?

Horog!

Te vagy a tájékozott ember, nem tudod, szept.15-ig hol fognak játszani? A Volán pályáN??

HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.08 0 0 136
Zotyi!

Nem 100% szerintem,hogy teljesen új címer meg zászló lesz megint...egyelőre viszont még nekem is homályos ez a dolog!Az ÉM-ban pedig nem sok új infó van.
Üdv.
HOROG©

Előzmény: zotyi (135)
zotyi Creative Commons License 2000.07.08 0 0 135
Most akkor megint egy új címer (zászló)...????
Eddig van otthon három fajta, most jön a negyedik...azt hiszem ez már világcsúcs :))

Akkor mindenfajta rövidítések helyett, csak így egyszerüen: DIÓSGYŐR!!!!!!!!!!

HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.07 0 0 134
Az én múltam többnyire a DFC múltjára tekint vissza!
De nincs különbség,hiszen
EGY VÁROS vagyunk,
EGY CSAPATért harcolunk,
DIÓSGYŐR MINDENEK FELETT!!!

Üdv.
HOROG©

paXi Creative Commons License 2000.07.06 0 0 133
Próbálgatom a HAJRÁ DVTK -t.
/istenem de szép is volt, megannyi emlék/
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!!
HAJRÁ DVTK!!!!

Előzmény: tinimtzsal (132)
tinimtzsal Creative Commons License 2000.07.05 0 0 132
Amennyiben a nevezési határidőig nem lesz meg a kiírt létszám, akkor értelemszerűen a bajnokság kezdetéig össze kell "hoznia" a bajnokságot kiíró szövetségnek az induló létszámot.
Namost amennyiben nincs az meg a jogot szerzettek nevezései alapján, akkor nem tudom mi alapján kerül meghatározára az, hogy ki indulhat. El tudom képzelni a "területi elvet", ha osztályozón szerzett jog, akkor a "csoport-elvet", vagy mittomén mi alapján lehet "feltölteni" a létszámot, de két dolog kizárt:

1. Alacsonyabb részvételi létszám a rajtnál

2. A Szövetség által indukált üzletrészátruházás!!!

Pénzügyi manőverekre egyes csapatok szorulhatnak v. láthatják üdvözítő megoldásnak. (Lsd. Gázszer/Pécs) A Szövetségnek ehhez semmi köze azon az alapon, hogy eképp legyen teljes a mezőny.

Előzmény: barca8_d (130)
edömér Creative Commons License 2000.07.05 0 0 131
Ha a Komló el akarja adni, meg lehet venni. Ha nincs rá jelentkező, és a Komló nem akar indulni, akkor a közvetlenül mögötte kiesettnek ajánlják fel a lehetőséget. De ne aggódj! A magyar foci állapotát tekintve könnyen lehet, hogy egy megyei I-es bajnok is egészen az NB I. B-ig fog két hét alatt, a rajtig felbukdácsolni.
Előzmény: Zsuzska__ (129)
barca8_d Creative Commons License 2000.07.05 0 0 130
Nem ismerem a szabályokat.
Kézilabdában ilyen nincs, de fociban a Pécs megcsinálta a Gázszerrel tavaly.
Mindenesetre ha összegyűlt a pénz én szívesen elviszem Komlóra. :-)
Zsuzska__ Creative Commons License 2000.07.05 0 0 129
Ysti!

És ilyenkor meg kell venni a helyét?

Előzmény: barca8_d (128)
barca8_d Creative Commons License 2000.07.05 0 0 128
A Komló biztosan visszalép a másodosztálytól.
A játékosok már kezdenek is eligazolni.
tinimtzsal Creative Commons License 2000.07.05 0 0 127
Mondjuk a DFC!!!

Itt a megoldás!

t

Előzmény: tommasi (126)
tommasi Creative Commons License 2000.07.05 0 0 126
Diósgyőri
Volán
Torna
Klub

De lehetünk még NBI/B-sek is hogyha visszalépne onnan valaki.
HAJRÁ DVTK!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!