Keresés

Részletes keresés

Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7889

Na az jó lenne,mert legalább nem unatkoznánk,egyedül :-)Képzeld masszírozgatom a farokcsontomnál,meg mellette ott a piriformis izomnál,ahol  szokott fájni,ha megyek,és azok a rohadt csomók még mindig ott vannak,a farokcsontomnál is van,az pedig gyulladás,de nem értem miért nem múlik el onnan,ezek a csomók,már a műtét után is ott voltak,lehet már elötte is,csak egyszerűen nem tud onnan lehúzódni,és nyomkodom,masszírozom,de nem bírom szét nyomni.Ödéma,vagyis gyulladt az a rész és pont ott megy az ülőideg,és azt izélgeti.Ha ez a rohadt candida okozza és fejre állok,akkor nagyon sokára megy ki,de ha a mandulámat kiveszik talán,elmúlik,mert ezt nem az ideg nyomása okozza,hanem azok a gyulladt csomók,a lábam nem is fáj egyáltalán,lehet azért volt jó az akupunkúra,mert valamelyest ellazította ott azt az izmot,de ott is mondták,hogy tiszta gyulladt,és góc van valahol.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7888

Egyedül vagyok én is napközbe. Van Messengerem meg Skypom is, csak a Skypot nem szoktam használni, de majd, akkor be üzemelem, igaz az sem tudom, hogy mi a jelszavam, de majd megnézem.:-)

Előzmény: Barba81 (7887)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7887

Gicus te is egyedül vagy otthon napközben?Van skypom ha gondolod ott is beszélhetnénk,én is egyedül vagyok ithon és már nagyon unom,ettől depizek be.

Előzmény: Törölt nick (7885)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7886

Fent vagyok egy másik fórumon a candida miatt,jól lecsesztek a csajok,mert bűnöztem,amúgy igazuk van,mert javuló tendenciát mutatott a candidám a múlt hétig,amikor is elmentünk egy étterembe,és megettem 2 gombóc fagyit,ennyi elég is volt neki,bár a kaja se volt valami gomba ellenes,sajna a savanyúságban volt egy kis cukor meg ecet is.És az ecet is tilos,most már tudom.Úgyhogy lecsesztek,erőt adtak és holnap kezdem előröl.Az volt a baj,hogy nem tudtam recepteket,de most küldtek egy párat és így talán...Bár én még mindig kételkedem,mert legyengít ez a diéta.Hát nem igazán tudom a páromat,hogy ne hanyagoljam el,mert a kezemen kívül mindenem defektes :-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7885

Nehogy azt hidd, hogy másnak semmi baja az antibiotikumtól, nekem elég 1 hétig szedni és olyan gombás leszek mint a fene. Már rosszul vagyok, ha antibiotikumot kell szednem. Mondjuk nálam ez a gomba 1 örökös probléma, nagyon érzékeny vagyok. 

Előzmény: Barba81 (7882)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7884

Biztos, hogy az antbiotikumtól kaptál gombát. A szteroidnál az a veszélyes, hogy le gyengíti az immunrendszered és minden nyavalya ki jön az emberen. Azt se felejtsd el, hogy ennyi antibiotikum után vissza kell, hogy álljon a szervezetedbe a hasznos baktériumok és az idő, de ne keseredj el. Kitartás.

 

A szexre meg annyit mondok, másképp próbáljatok örömet szerezni egymásnak, addig még fel nem épülsz, ne hanyagold a párod!! Mondjuk, ha nem esik jól a gomba miatt, akkor ne erőltesd.

 

Igyál kefírt az segít visszaállítani a hasznos baktériumokat.

Előzmény: Barba81 (7883)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7883

Már semmi örömem ne legyen...Se kaja,se sex,és még a gerincem is rossz.Király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7882

Hát én nem értem,mert a szteroidot,tuod mikor kaptam tavaly májusba,és akkor most szaporodott el a gomba a húgyhólyagomban,én inkább az antibiotikumra tippelnék,mert mielött kijött bevettem 3 doboz antibiotikumot,de ezt sem értem másnak 40 doboztól sincs baja,nekem meg ennyitől,szóval nem érdekel most már eszek rendesen,1 deka gyógyszer annyit nem veszek be,mondjuk a mandi műtét után kell fájdalom csillapító,de eszek mert nagyon le lehet gyengyülve az immunrendszerem,max kihagyom az élesztőt meg a cukrot,égül is kb egy fél év kell,hogy az immunrendszered helyre álljon,szedni fogom a c vitamint meg a grapefruit cseppet és kész,most nézte meg a doki nő a vizeletem teljesen normális,se baci,se genny,se vér nincs benne,szóval a gomba okozza,de ezzel meg nem nagyon tudok mit csinálni,eszek rendesen és meglátom romlik-e,ha igen kénytelen leszek vissza állni a diétára :-( Ha nem különösebben akkor meg eszek rendesen.Mert amúgy ez is ellentmondásos,egy legyengült immunrendszer még jobban legyengítsek,nem?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7881

Hát igen veszélyes a szteroid. Én is nagyon sokat kaptam a cukrom az egekbe volt, meg begyulladt az epém tőle, minden sz@r bajom lett. Kitalálták, hogy cukor beteg vagyok, még jó, hogy nem kezdtek el vele kezelni, mert kiderült, hogy a szteroidtól van, hogy nem kaptam vissza is állt a normális szintre.

Előzmény: Barba81 (7880)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7880

Segített,de most látod a másik oldalt szúrkál a fenekem,voltam ma az altató orvosnál és mondta hogy így elvagyok gombásodva ezek a szteroidok miatt vannak.Szóval jó kicseszett velem a szteroid+antibio,a pisim még mindíg csíp,diéáztam eddig,meg minden hülyeséget ittam a gombára,egy kicsit jobb lett,majd u.a.Úgy döntöttem most elkezdek rendesen enni,nem gyengítem még jobban az immunrendszerem,lesza....om.Nem érdekel,meg látom mit romlik így az állapotom,hogy eszek rendesen,nem lehet zöldségen élni,tisztára elegem van.Azt mondta az altató orvos hogy a húgyhólyag gomba és a mandula gombám közt nincs összefüggés,de a szteroid+antibiotikum okozhatta mind a 2 helyen,tehát ha kiveszik a mandulámat nem biztos,hogy elmúlik lentről is.Mondom neki,hogy akkor  tök fölösleges kiveteni,azt mondja nem mert elég csúnya.3 hétig szedtem a diflucant a gombára meg grapefruit cseppek+ minden hülyeség.Kíváncsi leszek mennyit romlik most,hogy enni fogok rendesen.Úgysem tudok a mandula műtét után kajálni.....addig jól tele eszem magam :-)

Előzmény: Törölt nick (7879)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.20 0 0 7879

De jó neked, hogy segített az akupunktúra. Nekem az akupunktúra után lett rosszabb, aztán az is lehet, hogy nincs összefüggés az akupunktúra meg a rosszabbodásom között. Ezt már nem tudom meg.

Előzmény: Barba81 (7875)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7878

Mobilszámod próbáld átküldeni.....Te Gica Veresnek mesélted a méltán hírest?

Előzmény: Törölt nick (7876)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7877

Szerintem ez lazít és így csillapítja a fájdalmat.

Előzmény: Barba81 (7875)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7876

Malagurskiiiiiiii Daemont kaptam megint, nem hiszem el. Ha sikerül elküldöm megint.:-(

Barba81 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7875

Ez a tens gép izomerősítésre is jó,vagy csak lazításra.Tudom mi a bajom,na szóval,mikor voltam tudjátok az akupunktúrán,utána szupi volt a fenekemnél meg a hasam is,és most a másik oldalt van ugyan ez,és ez azért van mert megint elbillent a medencém csak a másik oldalra,és most a nyakam megint rosszalkodik,pont úgy mint a múltkor csak mondom a másik oldalra,és ez azért van szerintem mert a derekam az 1 csigolya környékén tök merev,és szerintem túl mozog a lenti rész ez miatt,csak nekem azt mondták az akupunktúrán,hogy bevan gyulladva az a rész azt azért nem tudják kilazítani,és akkor mondták a gócot derítsem ki mi okozza a gyulladást és akkor azt a részt is tudják majd kezelni.Az lesz a gáz ha alapból ott van az az izületi gyulladás,és nem góc okozza,járhatok havonta pestre,hogy rakjanak helyre.A medence kibillenést onnan vettem,hogy háton fekve a fenekem alá tettem az öklömet,és a jobb oldali csípőcsontom sokkal kintebb van,szóval ezért nyilalgat a fenekembe,mert nincs egyenesbe a medencém.Hétfőn eljön a manuálterapeuta csajszi,valamelyest helyre rakja,amíg ki veszik a mandulámat,mert már nem tudnék felmenni pestre a mandi műtét elött,és utána is csak 1 hónap múlva mehetek.Az akupunktúra az nagyon jó,ha erre elmentem volna,még műtét elött,szerintem megúsztam volna,azért jobb a manuálterápiánál is mert az izmot lazítja el és így vissza tud állni a helyére a csont,csak én 2x voltam,mert ugy eltanácsoltak,derítsem ki a gyulladás okát,kb 4-5x kell menni,hogy az agyad megjegyezze a kezelést.Remélem valamelyest a manuálterapeuta is tud segíteni,csak ő nem tud úgy az izmokra hatni.Szóval ez a tens gép gyulladt részre is alkalmazható,és erősíteni is tud vagy csak lazítani?

Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7874

Hétfőn utánna járok.....Ha megkaptad az emailt,válaszolsz?....érdekel!

Előzmény: Törölt nick (7873)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7873

A Windows Live Hotmail rendszere a szabályzat miatt elutasította a levelet. A Windows Live Hotmail rendszeréhez kapcsolódó levelezési kiszolgáló IP-címe névtér-adatfelderítési magatartást mutat. Ha Ön nem levelezési/hálózati rendszergazda, forduljon segítségért levelezési/internetszolgáltatójához.

 

Ez van a hiba kód alatt.

Előzmény: Malagurski75 (7870)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7872

A hálózat be van kapcsolva tiltólistára, vegyem fel a kapcsolatot a szolgáltatóval. És kiírja az én IP címemet meg a tiédet, hogy nem tud az én gépem a tiéddel komunikálni, meg ilyenek, nem értem.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7871

Én meg kaptam a Te emailedet, de nekem megint jött a Mailer Daemon, failure notice nem hiszem el.

Előzmény: Malagurski75 (7870)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7870

Nem megy el az email....nem értem.

Előzmény: Törölt nick (7869)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7869

Én meg kaptam a múltkori emaileidet, az első emailom el is ment neked a többire meg már hiba kódot küldött vissza. olga0813@freemail.hu

Előzmény: Malagurski75 (7868)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7868

Két dugasz van,4 tappancs.Az a neve hogy ACUTENS GÉZANNE.Írd meg az email címed,megnézzük az én emailem elmegy e.....

Előzmény: Törölt nick (7867)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7867

Malagurski, milyen típusú a TENS készüléked, kijelzős? Mert ahogy nézem a neten több fajta van, melyiket érdemes megvenni? Van 2 meg 4 elektródás.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7866

Köszönöm! Lehet nálunk nem jó valami, mert a nagy gépen sem megy el. Mással is szokott ilyen lenni, hogy hiba üzenetet küld vissza? Még soha nem fordult elő, azért nem tudjuk, hogy mi van.

Előzmény: Malagurski75 (7865)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7865

Dr Harsányi György 30 9 626 470  Pedig Gica jó a gépem.....próbáljad!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (7864)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7864

Malagurski, írni akartam Neked PÜ-t, de nem megy el. A férjem sem érti, hogy mi van, pedig neki szakmába vág.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7863

Hol érhető el ez a bácsi?

Előzmény: Malagurski75 (7861)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7862

Ismerem a Tens készüléket a kórházba kaptam olyan kezelést és jó volt. Mindig beszélünk róla, hogy megvesszük, de eddig mindig valami miatt nem jött össze, pedig jó lenne. Akkor is lehet használni, ha gyulladás van?

 

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Fel vagyok fázva és úgy fáj a hasam meg folyamatosan pisilni járok.:-( Már vettem be urogint meg iszok folyamatosan.

Előzmény: Malagurski75 (7861)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7861

Ja,tudom mit akartam Gica! Vegyél TENS készüléket magadnak. Van egy nyugdíjas bácsi Pesten akitől én vettem,Ő szervizeli is és volt hogy baja volt és egy az egybe kicserélte. 14 000.- volt egy éve de rengeteget használom,megérte megvenni.Felragasztom tappancsokat és most is rajta fekszem.....Bal oldalon tettem mind a 4 tappancsot most,míg fenn van egyáltalán nem fáj.

Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 7860

Gica ENG-n stimulálják az idegszálakat,és ha tudják akkor az jó mert akkor épek....Rángatózik a lábad.Nem Te csinálod hanem mesterségesen........Én nagyon szarul voltam már akkor,semmit nem bírtam,pedig hasznos lett volna......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!