Keresés

Részletes keresés

Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7906

Képzeljétek Similisnek csavarozni akarták a gerincét mert instabil volt és elment a Dr Rácz Edithez.Nem csak ezzel a katéterezéssel foglalkozik hanem enzimekel a gerinc melletti szöveteket is meg tudja erősíteni...Similis volt ilyen műtéten,azt hiszem 6 kezelést vett fel,most sielni ment.........Megőőőőőőőőőőőőőőőrülök! Bejelentkeztem a doki nőhöz ápr.9-re kaptam időpontot....Gica mit gondolsz?Nézz utánna! Szerintetek? Similis ha olvasod,írhatnál erről bővebben,bizti sokmindenkit érdekel!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7905

Szia Barba!

 

Sikerült.:-)

Barba81 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7904

Amúgy szerintem,akinek belenyúlnak a gerincébe valamilyen szinten instabil lesz,ezért kellene valahogy megerősíteni az izmot.csak ha nagyon gyenge akkor torna közben megint kijön,valahogy úgy kellene erősíteni az izmot,hogy kevés mozgással,ez a tens nem jó ilyenre?

Barba81 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7903

Gica úgy kellene felvenni,hogy új partner felvétele,kiválaszod az msn vagy amid van,és utána fel udsz venni,csak nekem citromailem van és nem tudlak felvenni,de neked van msn-ed .

similis Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7902

Hát.. én szóhoz se jutok :( Úgy dobálóznak a műtétekkel,  kéthavonta egy, hát nem tudom.  Írok privit.

Előzmény: Malagurski75 (7896)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7901

Ja Malagurski,és az a sportoló csaj akinek összecsavaroztak mindent,pedig műugró Barta Nóra.Szerintem nállad az a nagy baj,hogy sokat feküdtél és az izmok nem tartanak,valamint a porckorong gyulladásod során megpuhultak a porcok.Hátha megerősödik az izmod és visszanyomódna a sérv,csak óvatosan.

Barba81 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7900

Én csak azt találtam,hogy keresztcsonti izület gyulladása amit,vagy megeröltetés vagy valami más gyulladásból kifolyólag tart fent.

Előzmény: luci71 (7893)
luci71 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7899

Szia!

Hát nem semmi.

Nem lesz sok a rehabilitáció?Vagy tanár úr mondta mehetsz nyugodtan.Segíthet a javulásban,hogy ne keljen megműteni?Mikor lesz muszály?

Nagyon vigyázz!

Előzmény: Malagurski75 (7896)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7898

Azt milyen vizsgálattal lehet kideríteni,hogy instabil az a rész?Gica a skype címem tobias.csaba1

Előzmény: Malagurski75 (7896)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7897

Barba, szenvedtem valamit a skype-val, ha meghívód lesz én vagyok az. Nem szoktam használni úgyhogy nem nagyon értek hozzá.

Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7896

Sziasztok!Instabil az alsó szegmens....Kaptam 2 hónapot,ha nem változik csavaroz....Azt mondta a műtétkor is azért döntött úgy hogy azt a részt nem csavarozza mert ha tökre elmerevíti,akkor felette elöbb-utóbb baj lesz........Nem szeretne műteni csak ha nagyon muszály,ezért...Elmegyek Hévízre és 2 hónap múlva megyek hozzá........Na mit szóltok?

Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7895

azok a csomók,gyulladás ennyi,de nem is ott van ahol a heg vagy a sérv van.Majd meglátom a mandi műtét után,ha nem múlik el majd elmegyek egy neurológushoz.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7894

Malagurski, jelentkezz, mit mondott Veres?

luci71 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7893

Szia!

 

Probálj meg valamelyik orvos tudakozóba,vagy Weborvosnál rákérdezni mi és mitől lehet pontossan ez neked.Esetleg egy szakemberrel masszíroztatni nem lehetne?

Előzmény: Barba81 (7889)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7892

Szerintem azokat a csomókat ne nagyon maszírozgasd, hacsak nem az izom csomós.

Előzmény: Barba81 (7890)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7891

Nem minden esetben sugárzik le, viszont azok a csómók érdekesek. Orvosnak mutattad? Mit mond rá mi az?

 

Barba a kezed, használd azt.:-D

Előzmény: Barba81 (7889)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7890

Ha a gerincemnél lenne a bibi,akkor jobban lesugározna nem?Meg zsibbadna,meg a műtét helye is fájna,de nekem ott fáj ahol ezek a csomók vannak,tippek szerintetek mi lehet?

Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7889

Na az jó lenne,mert legalább nem unatkoznánk,egyedül :-)Képzeld masszírozgatom a farokcsontomnál,meg mellette ott a piriformis izomnál,ahol  szokott fájni,ha megyek,és azok a rohadt csomók még mindig ott vannak,a farokcsontomnál is van,az pedig gyulladás,de nem értem miért nem múlik el onnan,ezek a csomók,már a műtét után is ott voltak,lehet már elötte is,csak egyszerűen nem tud onnan lehúzódni,és nyomkodom,masszírozom,de nem bírom szét nyomni.Ödéma,vagyis gyulladt az a rész és pont ott megy az ülőideg,és azt izélgeti.Ha ez a rohadt candida okozza és fejre állok,akkor nagyon sokára megy ki,de ha a mandulámat kiveszik talán,elmúlik,mert ezt nem az ideg nyomása okozza,hanem azok a gyulladt csomók,a lábam nem is fáj egyáltalán,lehet azért volt jó az akupunkúra,mert valamelyest ellazította ott azt az izmot,de ott is mondták,hogy tiszta gyulladt,és góc van valahol.

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7888

Egyedül vagyok én is napközbe. Van Messengerem meg Skypom is, csak a Skypot nem szoktam használni, de majd, akkor be üzemelem, igaz az sem tudom, hogy mi a jelszavam, de majd megnézem.:-)

Előzmény: Barba81 (7887)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7887

Gicus te is egyedül vagy otthon napközben?Van skypom ha gondolod ott is beszélhetnénk,én is egyedül vagyok ithon és már nagyon unom,ettől depizek be.

Előzmény: Törölt nick (7885)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7886

Fent vagyok egy másik fórumon a candida miatt,jól lecsesztek a csajok,mert bűnöztem,amúgy igazuk van,mert javuló tendenciát mutatott a candidám a múlt hétig,amikor is elmentünk egy étterembe,és megettem 2 gombóc fagyit,ennyi elég is volt neki,bár a kaja se volt valami gomba ellenes,sajna a savanyúságban volt egy kis cukor meg ecet is.És az ecet is tilos,most már tudom.Úgyhogy lecsesztek,erőt adtak és holnap kezdem előröl.Az volt a baj,hogy nem tudtam recepteket,de most küldtek egy párat és így talán...Bár én még mindig kételkedem,mert legyengít ez a diéta.Hát nem igazán tudom a páromat,hogy ne hanyagoljam el,mert a kezemen kívül mindenem defektes :-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7885

Nehogy azt hidd, hogy másnak semmi baja az antibiotikumtól, nekem elég 1 hétig szedni és olyan gombás leszek mint a fene. Már rosszul vagyok, ha antibiotikumot kell szednem. Mondjuk nálam ez a gomba 1 örökös probléma, nagyon érzékeny vagyok. 

Előzmény: Barba81 (7882)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7884

Biztos, hogy az antbiotikumtól kaptál gombát. A szteroidnál az a veszélyes, hogy le gyengíti az immunrendszered és minden nyavalya ki jön az emberen. Azt se felejtsd el, hogy ennyi antibiotikum után vissza kell, hogy álljon a szervezetedbe a hasznos baktériumok és az idő, de ne keseredj el. Kitartás.

 

A szexre meg annyit mondok, másképp próbáljatok örömet szerezni egymásnak, addig még fel nem épülsz, ne hanyagold a párod!! Mondjuk, ha nem esik jól a gomba miatt, akkor ne erőltesd.

 

Igyál kefírt az segít visszaállítani a hasznos baktériumokat.

Előzmény: Barba81 (7883)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7883

Már semmi örömem ne legyen...Se kaja,se sex,és még a gerincem is rossz.Király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7882

Hát én nem értem,mert a szteroidot,tuod mikor kaptam tavaly májusba,és akkor most szaporodott el a gomba a húgyhólyagomban,én inkább az antibiotikumra tippelnék,mert mielött kijött bevettem 3 doboz antibiotikumot,de ezt sem értem másnak 40 doboztól sincs baja,nekem meg ennyitől,szóval nem érdekel most már eszek rendesen,1 deka gyógyszer annyit nem veszek be,mondjuk a mandi műtét után kell fájdalom csillapító,de eszek mert nagyon le lehet gyengyülve az immunrendszerem,max kihagyom az élesztőt meg a cukrot,égül is kb egy fél év kell,hogy az immunrendszered helyre álljon,szedni fogom a c vitamint meg a grapefruit cseppet és kész,most nézte meg a doki nő a vizeletem teljesen normális,se baci,se genny,se vér nincs benne,szóval a gomba okozza,de ezzel meg nem nagyon tudok mit csinálni,eszek rendesen és meglátom romlik-e,ha igen kénytelen leszek vissza állni a diétára :-( Ha nem különösebben akkor meg eszek rendesen.Mert amúgy ez is ellentmondásos,egy legyengült immunrendszer még jobban legyengítsek,nem?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7881

Hát igen veszélyes a szteroid. Én is nagyon sokat kaptam a cukrom az egekbe volt, meg begyulladt az epém tőle, minden sz@r bajom lett. Kitalálták, hogy cukor beteg vagyok, még jó, hogy nem kezdtek el vele kezelni, mert kiderült, hogy a szteroidtól van, hogy nem kaptam vissza is állt a normális szintre.

Előzmény: Barba81 (7880)
Barba81 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 7880

Segített,de most látod a másik oldalt szúrkál a fenekem,voltam ma az altató orvosnál és mondta hogy így elvagyok gombásodva ezek a szteroidok miatt vannak.Szóval jó kicseszett velem a szteroid+antibio,a pisim még mindíg csíp,diéáztam eddig,meg minden hülyeséget ittam a gombára,egy kicsit jobb lett,majd u.a.Úgy döntöttem most elkezdek rendesen enni,nem gyengítem még jobban az immunrendszerem,lesza....om.Nem érdekel,meg látom mit romlik így az állapotom,hogy eszek rendesen,nem lehet zöldségen élni,tisztára elegem van.Azt mondta az altató orvos hogy a húgyhólyag gomba és a mandula gombám közt nincs összefüggés,de a szteroid+antibiotikum okozhatta mind a 2 helyen,tehát ha kiveszik a mandulámat nem biztos,hogy elmúlik lentről is.Mondom neki,hogy akkor  tök fölösleges kiveteni,azt mondja nem mert elég csúnya.3 hétig szedtem a diflucant a gombára meg grapefruit cseppek+ minden hülyeség.Kíváncsi leszek mennyit romlik most,hogy enni fogok rendesen.Úgysem tudok a mandula műtét után kajálni.....addig jól tele eszem magam :-)

Előzmény: Törölt nick (7879)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.20 0 0 7879

De jó neked, hogy segített az akupunktúra. Nekem az akupunktúra után lett rosszabb, aztán az is lehet, hogy nincs összefüggés az akupunktúra meg a rosszabbodásom között. Ezt már nem tudom meg.

Előzmény: Barba81 (7875)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7878

Mobilszámod próbáld átküldeni.....Te Gica Veresnek mesélted a méltán hírest?

Előzmény: Törölt nick (7876)
Malagurski75 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 7877

Szerintem ez lazít és így csillapítja a fájdalmat.

Előzmény: Barba81 (7875)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!