Keresés

Részletes keresés

eukariota Creative Commons License 2013.05.22 0 0 172

eukariota Creative Commons License 2013.05.13 0 0 171

A "fehérfolt" topiktárs a 158-as bejegyzés szerint részletesen leírta, amit én linkeltem be..ő egy másik fórumon is szerepel, ha akarsz vele kapcsolatot létesíteni, akkor belinkelem az elérhetőségét..de azt hiszem, h ennek a fórumnak az elérhetősége már szerepel itt, ezen a fórumon, kérlekk, nézz utánna, biztosan megtalálod..ha nem, akkor újból belinkelem..

Előzmény: Yuri1963 (170)
Yuri1963 Creative Commons License 2013.05.12 0 0 170
Ki tudná megmondani hogy milyen fajta olajból és milyen arányban kell ezt a vérehulló fecskefüves olajat elkészíteni .
eukariota Creative Commons License 2013.04.29 0 0 169

Kedves Judit!

Én egy topiktárs kérésére linkeltem be ezt a bejegyzést, mert ő nem tagja ennek a vitiligós topiknak, mint ahogyan egy másiknak sem, ahova -kérésére-szintén akarod, akkor mindkét topik URL-jét ide beírom, de lehet, h már korábban be is linkeltem, érdemes lenne visszaolvasni..egyik topik a facebook-on van, de zárt körűvé tették tegnap, nem tudom, h kívülálló hogyan tud bejutni..

Előzmény: Judith60 (168)
Judith60 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 168

Köszönöm szépen ezt a bő információt!!

Én most tájékozódtam bővebben a vitiligóról és nem tudtam, hogy van mód arra, hogy eltünjenek a foltok!!

Szeretném megkérdezni, hogy ebből az általad elkészített olajból nem tudnál- e küldeni nekem?

Nagyon megköszönném és azt is, hogy adtál egy kis reményt arra, hogy esetleg én is beszámolhatok majd arról, hogy eltünőben vannak a foltjaim!!

Előzmény: registration (158)
eukariota Creative Commons License 2013.04.23 0 0 167
eukariota Creative Commons License 2012.12.18 0 0 166

https://www.facebook.com/groups/151936344816604/

 

Ez az oldal a Facebook-on található vitilio-s oldal, meg lehet nézni, de hozzá szólni csak akkor lehet, ha bejelentkezel..

vitiligo gyógyítása Creative Commons License 2012.11.27 0 0 165

Kedves Mindenki!

Ezt a műsort láttam a vitiligoról a Mokkában Dr. Török Mária bőrgyógyásszal. Hátha valakit érdekel a gyógyítása, de lemaradt a műsorról.

Zsolt_555 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 164

Sziasztok!

Van valakinek a témában tapasztalata a mole_cu le 4 li_fe (bocsi hogy így irom csak nem akarom hogy a keresők rátaláljanak és töröljék)

termékkel kapcsolatban ? Mert nekem ezt ajánlották.

Jottika Creative Commons License 2012.10.13 0 0 163

Sziasztok!

 

Van melangeninám ........még. :) E-mail-emre írjon akinek kellene.

 

Jottika

Előzmény: Jottika (161)
registration Creative Commons License 2012.09.14 0 0 162
Jottika Creative Commons License 2012.09.10 0 0 161

Sziasztok!!!!

 

Én írtam, hogy szeptember elején lesz melangenina! Nagyon sokan érdeklődtök innen, és azonnal ide is írom ahogy hazaérkezett a barátnőm és hozta. Sajnos csak szeptember végén, október elején fog jönni......a hurrikán miatt nemtudta időben intézni a dolgait. De már írtam neki, hogy hozzon amennyit csak tud!

 

Köszi a türelmeteket, azonnal szólok ha itt van!!!

 

Sziasztok!!

Jotti

Irmili Creative Commons License 2012.09.05 0 0 160

Kedves Maja,Rita!

 

A problémáddal kapcsolatban már hozzászóltam Pantellll-nek írt levelemben, de azért Neked is leírom:

Természetes anyagokat ismerő és ajánló doktornő ismerősömet nem régen kérdeztem erről a problémáról, mert kolleganőm férje is hasonló betegségben szenved, és az orvostudomány mai állása szerint ez a betegség nem gyógyítható.

Ő azt mondta, hogy ha van valakinek türelme, akkor kezdje el a következő kúrát, ami néha évekig is eltarthat, de az ő tapasztalatai szerint csak ez hozott 100 %-os eredményt.

Berry Nectar

A Beta Care

zöldségtabletta

éjszakára külsőleg zöld krém

nappalra külsőleg fényvédő naptej

Ezek a Forever Living Products M.o.Kft nagykereskedelmi raktáraiban kaphatóak.

Ha érdekel, küldök róluk termék, illetve orvosi tájékoztatókat.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Előzmény: Maja,Rita (155)
Irmili Creative Commons License 2012.09.05 0 0 159

Kedves Pantellll!

 

Természetes anyagokat ismerő és ajánló doktornő ismerősömet nem régen kérdeztem erről a problémáról, mert kolleganőm férje is hasonló betegségben szenved, és az orvostudomány mai állása szerint ez a betegség nem gyógyítható.

Ő azt mondta, hogy ha van valakinek türelme, akkor kezdje el a következő kúrát, ami néha évekig is eltarthat, de az ő tapasztalatai szerint csak ez hozott 100 %-os eredményt.

Berry Nectar

A Beta Care

zöldségtabletta

éjszakára külsőleg zöld krém

nappalra külsőleg fényvédő naptej

Ezek a Forever Living Products M.o.Kft nagykereskedelmi raktáraiban kaphatóak.

Ha érdekel, küldök róluk termék, illetve orvosi tájékoztatókat.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Előzmény: pantellll (142)
registration Creative Commons License 2012.08.21 0 0 158

Egy másik vitis fórumról belinkelek egy tapasztalatot:

 

Mint korábban ígértem közzéteszek egy összefoglalót az olajammal elért eredményekről. („Varga Béláné” külön privát levélben is kért erre.) Először az összetétel (bár ezt már közöltem, ahogy tulajdonképpen az eredményeimet is, de most összegzek): vérehullató fecskefüvet felaprítunk, főleg a levéltövek bütykös környékét, valamint a gyökérnyak környékét, ahol sok sárga nedve van. Befőttes üvegbe tesszük, légmentesen lezárjuk és minimum egy hónapig napsütötte helyen érleljük, időnként felrázva. Azt követően leszűrjük, s használjuk. Hűtőben évekig eláll, de szobahőmérsékleten is sokáig tárolható. Nem vagyok orvos, bölcsész végzettségem van, de miután egyik napról a másikra megjelent rajtam a vitiligó, s legalább ilyen gyorsan kiderült, hogy érdemi orvosi segítségre nem számíthatók, olvasni kezdtem a gyógynövény-irodalmat, s az ott szerzett ismeretekből kiindulva készítettem ezt az olajat. Közel ötévi (zömében magamon végzett) kísérletezésen vagyok immár túl. Ma már elmondhatom, hogy lényegesen jobb(!!) eredménnyel, mint amennyivel azok a próbálkozások járnak, melyekről Ti is beszámoltok itt a fórumon. Kezdetben én is próbálkoztam a PUVA-kezeléssel, Vitixel, minden eredmény nélkül. Alapból óvakodom mindenféle gyógyszertől, így mást pl. szteroid tartalmú kenőcsöket, vagy belsőleg szedhető dogokat meg sem próbáltam. Ugyanígy vagyok a különböző hullámhosszú otthoni lámpázással is. Ezeket is és a gyógyszereket is veszélyesnek tartom, mégpedig nagyon. Véleményem szerint az ésszel alkalmazott természetes napfény az egyetlen gyógyír. „Csupán” azt kell megoldani, hogy az ne égessen le pillanatok alatt, de mégis barnítson. Az én olajam erre ad megoldást. A vele való napozás eredményt ad. Úgy kell használni, mint a napolajat. Nekem az arcomon 100 százalékos a barnulás. A viti. megjelenésekor a homlokom, a halántékom, a pajeszvonalaim teljesen kifehéredtek. Most bő négy év után egy pöttynyi fehér sincs egyik helyen sem. Az eredmény lépcsőkben jött. Először a pajeszvonalon és halántékomon lett barna, majd a bal homlokfélen, s idén a jobb homlokfél is teljesen rendbe jött, tavaly még csak úgy félig. Mindehhez hozzátartozik az is, hogy bizony volt amikor a nyáron bebarnult rész tavaszra ismét kifehéredett. Ez többször is megtörtént. Nos, ekkor kellett egy nagyon-nagyon erős hit és kitartás, hogy ne adjam fel, hanem a következő nyáron újra mindent bele. Azt mondtam: más úgysem segített semmit, ez ha egyelőre időlegesen is, de igen - hát folytatni kell! Most izgatottan várom a jövő tavaszt, vajon kifehéredik-e valahol a homlokom. Ha igen, folytatás! Hiszen a pajeszvonalam baloldala három, a jobb oldala pedig már második éve nem változik, folyamatosan barna – nincs visszafehéredés, korábban volt. Figyelemreméltó eredményeket értem el az alkarjaimon is, szintén több év után! Itt 70-75 százalékos az eredmény. Mindez, szerintem az alapkoncepciómat bizonyítja. Miszerint az egyetlen gyógyító a napfény. Hiszen: a napi életvitelben a legtöbb napfény az arcomat éri, s ott a legnagyobb az eredmény, az alkarjaimat már kevesebb, ott kisebb, de nem elhanyagolható a változás, míg a hátamat elvétve, s ott nincs is érdemi változás. Ki kell tapogatni, hogy mennyi időt bír ki a bőrötök az olajjal a napon, s fokozatosan lehet növelni a napozási időt, 5-10 perctől indítva reggel, illetve estefelé. Nálam 40-50 perc után sincs égés, persze nem a déli napról beszélek! Nemritkán kicsit ki is pirult a bőröm, ekkor néhány napig kerültem a napfényt. Az a fontos, ne égjetek le, ne kezdjen hámlani komolyan a bőr. A tapasztalat az, hogy a pír elmúltával jönnek az első kis szeplők, amelyek jelzik, hogy a folyamat beindult, ezek majd nőnek, s összeérnek. Sajnos arra nincs semmi szabály, hogy hány évig kell várni a teljes barnulásra. Ez egyénenként változó, sőt egy azonos személyen is lehet más-más, hogy melyik folt hogyan reagál. (Lásd nálam pajeszvonal, homlok.) FONTOS!! MIVEL A BŐRGYÓGYÁSZOK A PIGMENTHIÁNY MIATT ERŐSEN ÓVNAK A NAPOZÁSTÓL A BŐRRÁK KIALAKULÁSÁNAK FOKOZOTT VESZÉLYE MIATT, EZÉRT NYILVÁN A TI DÖNTÉSETEK ÉS FELELŐSSÉGETEK, hogy mit csináltok.
A jó két évvel ezelőtti bejegyzésem után néhányan jelentkeztek, s nekiláttak a kezelésnek (azt hittem egyébként, hogy többen fognak az eredmények láttán), de nyilván nem volt kitartásuk, mert ha lett volna, talán már ők is eredményről írhatnának. Sajnos tudomásul kell venni, hogy a mi betegségünk nem olyan, mint egy fejfájás: beveszek egy bogyót, aztán elmúlik. Évek, sokszor kilátástalannak tűnő küszködése kell egy kevés eredményhez is. Sőt az is előfordulhat, hogy semmi eredmény nem jelentkezik. Ezért is tűnik a mi gyógyulásunk szinte reménytelennek, mert kevesen vállalják a hosszú, időnként meddőnek tűnő (visszafehéredés) kezelést, azt meg pláne, hogy a foltok közben nagyon is előjönnek, hiszen ahol egyébként barna a bőr, ott még komolyabban barnulni fog, s a foltok ettől szinte ordítanak. Nos, összefoglaltam a közel öt év alatt szerzett tapasztalatokat, akinek van kitartása, megpróbálhatja. Biztatásul: vannak, akiknél már egy-két hónap után megjelennek az első szeplők. Igen szép és izgalmas kaland aztán figyelni, hogy ezek mikor kezdenek nőni és összeérni...

Jottika Creative Commons License 2012.08.15 0 0 157

Szia/Sziasztok!!

 

Nekem volt több is, elfogyott. Szeptember eleje fele lesz még, ha valakit érdekel. Ha minden igaz megint hoznak egy jó pár üveggel.

Email-ben elértek....vagy telón.

Előzmény: H_Zoo (156)
H_Zoo Creative Commons License 2012.08.15 0 0 156

Sziasztok!

 

Nincs véletlenül valakinek eladó Melagenina Plus (235 ml) -a? Ha igen kérnék egy e-mailt a zhertelendy (kukac) gmal.com-ra.

Köszönöm!

Maja,Rita Creative Commons License 2012.07.10 0 0 155

Sziasztok!9 hetes kislányomnál ma vitiligót,vagy festékhiányos anyajegyet diagnosztizáltak.a köldöke alatt van,szabálytalan fehér folt.Nyaralás után vettük észre.Tudnátok nekem valami megnyugtatót írni arról,hogy mennyi az esély arra,ha veleszületett,akkor is ellepheti az egész testét?Nagyon aggódom!Érdemes lenne más dokihoz is elvinni?

alexaa98 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 154

Szia,

 

utána néztem, szerintem is jó lehet. de hogy válasszam ki a megfelelő árnyalatot a neten keresztül?
neked honnan van?

Előzmény: Legyenhonlapja (149)
alexaa98 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 153

írtam e-mailt..érdekel..:))

Előzmény: Jottika (151)
alexaa98 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 152

Sziasztok! A  Novitil kenőcsöt hol lehet beszerezni? Én úgy hallottam hogy hatásos.. Egy  próbát lazán meg ér.
Egyébként új vagyok itt.
Tudom ajánlani a vitiseknek a piperin tablettát, vagy pedig a feketeborsból alkohollal kivonható készítményt amit külsőleg kell kezelni. Én is most fogom kipróbálni, remélem hasznos lesz. Bizzunk a legjobbakban! :)

Jottika Creative Commons License 2012.06.11 0 0 151

Sziasztok!!

 

Van MELAGENINA PLUS-om. 235 ml. eladó....origin. Ha érdekel valakit capriati@freestart.hu az email-em. :)))

 

 

András780730 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 150

Sziasztok,

 

iwiw-en csináltam egy vitiligo klub-ot, hogy láthassuk mennyien vagyunk, beszélgethessünk, segíthessünk egymásnak, esetleg ismerkedhessünk.

Az alábbi linken megtalálhatjátok:

 

http://iwiw.hu/i/Vitiligo-Klub-17906 572/adatlap

 

Ha van kedved csatlakozz Te is, remélem minél többen leszünk

Legyenhonlapja Creative Commons License 2012.06.08 0 0 149

Sziasztok,

 

gondoltam megosztom veletek h megtaláltam a legjobb vitiligo elleni terméket: Coverderm Perfect Face tökéletesen elfedi a vitiligokat. Egyedülálló arc make-up, alkalmas kisebb bőrhibákra és elszíneződésekre. Akné, öregségi foltok, VITILIGO és napfoltok ellen teljesen jó. Vízálló, hypoallergén , krémes könnyen használható, egész nap tart, nem tömíti el a pórusokat és minden bőrtípusra ajánlott. nekem bevált. ha további részletek érdekelnek nézzétek meg a larens.hu oldalon vagy facebookon is elérhető: facebook.com/kozmetikai.termekek

 

registration Creative Commons License 2012.05.08 0 0 146

Írtam mélt, ott jobban lehet értekezni, akár arc szolárium/ozás/ról, akár egyébb dolgokról..ha van Facebbok-od, ott is van Fórumjuk, ha gondolod, belinkelem ider is az oldalukat, és be is jelentkezhetsz hozzájuk, ezen kívül van még egy oldaluk, ott is sok okos dolgot olvashatsz, de írni csak akkor tudsz, ha regisztráltál..

Előzmény: pantellll (144)
pantellll Creative Commons License 2012.05.06 0 0 145

Jaa, és voltam vérizsgálaton. A pajzsmirigyeim rendben vannak.

Előzmény: pantellll (144)
pantellll Creative Commons License 2012.05.06 0 0 144

Hol rendel olyan terapeuta, aki végez ilyen kezelést és melyik arcszolárium alkalmas erre?

Egyébként nekem kb hét éves korom óta van ez a betegségem. Nem tudom, akkor milyen trauma érhetett, mert nem rémlik semmi, meg szerintem nem is volt ilyen. Anyukám mondta mondjuk párszor még nagyon régen, hogy a bölcsődében nem bántak valami jól velem, tele voltam sokszor lila foltokkal. Lehetséges, hogy ez hatott rám traumaként, amire persze egyáltalán nem is emlékezhetek? Alapjában véve viszont eléggé érzékeny természet vagyok és voltam is mindig, depresszióra hajlamos, ami emiatt a betegség erősödött is sokszor.

 

 

 

 

 

 

Köszi a választ.

Előzmény: registration (143)
registration Creative Commons License 2012.05.02 0 0 143

A VITI ELSŐSORBAN PSZICHÉSEN TERHELI MEG A BETEGEKET..ez egy alattomos betegség, az esetek nagy részében társult betegségként jelentkezik, de van úgy, h előbb a viti jelentkezik, aztán a társult betegség, ez az esetek nagyobbik részében pajzsmirígy..ezek aztán önnállóvá alakulnak, azaz függetlenítik magukat a vititől, és zömében autóimmun jellegűek, tehát nem gyógyíthatóak, csak a tünetek csökkenthetőek, jobbik esetben tünetmentesíthetőek ..

 

Egyik lehetséges gyógymódja a hipnózis, mely szakértő terapeuta kezében néha "csodákra" képes..az elpusztult pigment termelő sejtek (leukociták) pótlását Cu és aminosavakat tartalmazó krémmel lehet gyorsítani és szolárium alkalmazásával, ezt célszerűen otthon kell egy arcszoláriummal végezni, kb. 40-50 cm távolságról, bőrvédő krém alkalmazásával, heti 2 alkalommal, hozzáértő szakember felügyeletével, kúra szerűen..

 

A vitisek érzékenyen reagálnak az UV sugarakra, ezért fokozott fényvédelem (80%) szükséges, ha szoláriumos terápiát akar vki alkalmazni, akkor ezt megelőzően és ezen idő alatt B3 vitamint (NIACIN AMID formájában, mert a NIKOTINSAV kellemetlen mellékhatással rendelkezik..

Előzmény: pantellll (142)
pantellll Creative Commons License 2012.05.01 0 0 142

Sziasztok,

 

én már az öngyilkosság szélén állok. Komolyan. Pedig van egy kisfiam, de nem élünk együtt az édesapjával. Lenne egy kialakuló kapcsolatom, de a foltjaim mindenben megakadályoznak. Ezt tényleg csak az tudhatja, aki korábban csinosnak volt mondható és most, mint egy szörny úgy érzi magát a foltjaival.

 

Nézegettem a fényterápiás kezeléseket. Van PUVA, OMNILUX meg még nem tudom hányféle. VAjon melyik a legjobb és legkevésbé káros, mert nem szeretnék még rákos is lenni. Ez az utolsó reményem.

 

Üdv.

registration Creative Commons License 2012.03.08 0 0 141

A CRP-t nemcsak te nem ismered, de nagyon sok orvos sem, számukra a labor vizsgálat egy ún. "kis protokoll"-ból áll, ami persze nem jelenk kivizsgálást, csak annak az elhitetését, h milyen jó és lelkiismeretes orvosvosod van, aki kezét-lábát töri, h téged meggyógyítson..a viti kivizsgálásánál ezt a tételt nem szabad kihagyni, mert nagyon fontos, esetleg további célzott vizsgálat kiinduló pontjául szolgálhat..

Előzmény: Törölt nick (140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!