Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 1215

ja,  ez sima pinakurkászás, ilyet bárki tud aki nem vadbarom.  

Előzmény: wantitall (1208)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.28 0 0 1214

Már hogyne volna. Elküldtem a címedre is, de a mail címem nyilvános, bárki számára elérhető vagyok. Az időbeosztásom linkjét is megkaptad, innen már egyszerű jelentkezni.

Előzmény: honbandi (1213)
honbandi Creative Commons License 2012.06.27 0 0 1213

Szia! Érdeklödöm van-e lehetöségem nekem is átélni a massást. Amennyiben az idö engedi kérnék emil cimet  Üdv Bandi

Előzmény: kedvesrokon (1212)


kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.25 0 0 1212

Profi munka, mind a masszőz, mind az operatőr részéről.

Én személy szerint nem olajat használok az ilyen típusú masszázshoz, hanem saját keverésű ESZO krémet, érzésnek legalább olyan jó, csak a vendégnek nem az a benyomása, mintha úszna az olajban.

És természetesen jelentkezem, mint sok kollega, én is szívesen foglalkozom puncival.

 

És hogy mit hívnak erotikus masszázsnak az ízlés dolga. Mint sokszor - ebben a topikban is - magamra haragítom az autoktonokat, de én saját szakmai érdekemben szívesen alkalmazok orgazmust. Leginkább a masszázs elején, mert ezzel a masszázs további teljes folyamán profitálok a magas szerotonin szintből, a vendég izomzatának és idegrendszerének teljes ellazulásából. Olyan hamar térhetek rá a legkeményebb, legeredményesebb fogásokra, hogy még a leghosszabbra nyújtott orgazmus is tiszta időnyereség: nem kell hosszadalmas simításokkal és gyakran a vendégnek is fárasztó dörzsölésekkel rabolnom az idejét, hogy végre lazuljon már el annyira a kezelendő izomcsoport, hogy eredményesen átgyúrhassam, legtöbbször "készen" állnak erre az izmai.

 

Szóval a videóhoz képest: én utána még meg is masszírozom a vendéget. Ha érdekel, kedves lepke., szívesen állok rendelkezésedre Érden.

Előzmény: lepke. (1207)
Kabirá Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1211

Privátban én is kérem a címet!

kesss1974 Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1210

szia lala80

 

Privátban meg tudnád irni hol is van ez a szalon?

 

üdv

 

kesss

Előzmény: lala_80 (1209)
lala_80 Creative Commons License 2012.06.22 0 0 1209

nekem a héten is volt thai izgalom, budán. kedvencem, az olajos masszázs, szerszámom a szokásos módon kőkeményen 2 perc alatt:) amikor a belső combokat masszírozza hason fekvés közben, már majdnem eldurranok. de koncentrálok:) aztán hátonfekvés, újból comb masszázs. kérdezte: "are you ok?". válaszom természetesen yes. ekkor gondoltam egyet, nincs vesztenivalóm, kicsit félretoltam az alsógatyám, h a makk látható legyen. mosolygott, majd az olajos kezét becsúsztatta az alsóm alá. ekkor már meglehetősen jól éreztem magam. a finom olajos ujjaival először simogatta, majd keményebben kezelésbe vette. sokat nem kellett várnia, hatalmasat lőttem, az egész testem belerándult. vmit motyogott thai-ul, a másik masszőr a függöny mögött nevetgélt...ezek a lányok vhogy extra jól tudnak kézzel élveztetni. mindenkinek ajánlom. nem mondom, egy kis nyelvmunka is jó lett volna, de így is hatalmasat élveztem. persze anyagi téren nem voltam "hálátlan". lehet, holnap is ellazítom magam:)

Előzmény: Törölt nick (1204)
wantitall Creative Commons License 2012.06.20 0 0 1208

 

Szerintem ezt nem erotikus masszázsnak hívják!!!

Előzmény: lepke. (1207)
lepke. Creative Commons License 2012.06.18 0 0 1207

Láttam egy nagyon jó erotikus masszázs videót, ha esetleg van olyan masszőr, aki ilyet tud, feltétlenül jelentkezzen! :)

 

http://www.amatorszexvideok.hu/video/165/profi-erotikus-masszazsban-volt-resze-a-fiatal-lanynak

 

abacsaba Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1206

Szia, én voltam nála (még Zuglóban, Bolgárkertész u.-ban) nem is egyszer:-)Pozitív tapasztalataim voltak, azért is voltam már többbször...a lényeg: tud masszírozni! nagyon csinos, kicsit szolizhatna mert fehér nagyon a bőre, de csinos! meztelenül masszíroz de max. kézi levezetés kérhető. másfél óra egy tucat ezres. Most valahol a XIII ker-ben van, itt még nem látogattam meg.

Előzmény: vidra1221 (1197)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1205

Melyiket?

Előzmény: Ügyes333 (1201)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1204

Ilyen élménytelen ez a korai nyár? :)

Ügyes333 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 1203

Koránt sem az barátom, de le vettem a kedvenc oldalam listáról . Ha így megfelel neked. Bár igaz reklám a hölgynek ....

Előzmény: Törőlt_nick (1202)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 1202

mekkora egy kibaszott nyomorult reklám, beszarok egy-két fazonon.

Előzmény: Ügyes333 (1201)
Ügyes333 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 1201

Nekem volt egy nagyon kellemes csalódásom , épp a napokban ! Igazán jó masszázs, érzéki levezetéssel. Nem lehetett több de csodás volt ! Érezhetően igazi képzett tapasztalt masszőrtől, Meg kell hogy mondjam hogy a levezetés nem csak kuki verés oszt jól van ! Igazán profi kellemes, Ilyen orgazmusom még sosem volt :) Popsi masszázs cumboksem maradtak ki, a többi  már +18 as. Én merem ajánlani bárkinek >>>

 

Olvasok sok csalódást a fórumon, és ugylátszik nekem nagony szerencsém volt ! Jól körbe kell járni ezt a témát míg megtalálja az ember fia vagy lánya a megfelelőt !:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.05 0 0 1200

Szerintem is messze van Siófok! :)

Előzmény: Törölt nick (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1199

Bizony ez nagyon érzéki, hmm.

Előzmény: alezredes 1 (1189)
chabie Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1198

Inkább a Siófokkal van a baj...:)

 

Előzmény: alezredes 1 (1196)
vidra1221 Creative Commons License 2012.06.02 0 0 1197

Ennél a hölgynél vagy helyen:http://www.tantra-yoni.sokoldal.hu/bemutatkozas  volt-e már valaki, ha igen milyenek a tapasztalatok, árak esetleg (lehet privátba is).

alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 1196

Számomra is megfejthetetlen, hogy nincs jelelentkeződ. A képeid megtenkintése után meg még inkább nem értem a dolgot !

Vagy az van, hogy errefelé nem olvasgatják a topikot az igazi masszőrfiúk. Vagy pedig olyan masszázst szeretnének adni, ami nem ér véget a masszírozással, hanem .....

Előzmény: Törölt nick (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 1195

Senki? :)

Előzmény: Törölt nick (1193)
alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1194

Egy kép, a sok közül, a lentebb leírt történethez.

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.17 0 0 1193

Sziasztok,

 

 

Siófok és környékéről keresünk párommal képzett masszőrt, erotikus masszázsra részemre! Fotó feltétel!

vidéki pasi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 1191

Szekszárd Baja környékén tud valaki erotikus masszőrt?

Romantique Creative Commons License 2012.05.07 0 0 1190

Miért nem itt? Hanem hol? Ez egy jó történet...

Előzmény: alezredes 1 (1189)
alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.05 0 0 1189

Sziasztok. Szerda este megtörtént, erotikus masszázst kapott a párom, egy masszőrtől.  Előtte persze megkérdeztem a sráctól, csak masszirozásra gondoltál ? Hát, arra mindenképp, de utána ő sem bánná, ha hasonló videón szerepelne a párommal, mint amit látott. Egyeztetés több soron, mondom a páromnak mi lenne a helyzet. Miután kaptunk képet, videót, arcosat is, könnnyebb volt igent mondani. Abban maradtunk, hogy egy jó erotikus masszázst mindenképpen kap egészen orgazmusig, azután meg meglátjuk. Megérkeztünk, szia, puszi, (sima) egyebek. Beszélgetünk erről arról, mondja a srác a páromnak, jók a videók, az meg mosolyog. A párom elment tusolni, én meg elkísértem, a már bekapcsolt kamerával. A srác a szobában maradt, (most még). Mikor végzett, bejött a szobába egy szál töriben. Dobd le nyugodtan, mondtuk neki. Majd csináltam róluk pár képet, a párom meztelenül a srác még nem. Ezután hasra fektette a párom, és elkezdte masszírozni, elég jó illatú masszázsolajjal. Szokásos, hát nyak, kezek, finoman, gyengéden. Aztán jött a fenék és környéke, itt már több időt töltött el. Fenékmasszázsnál kicsit szátnyinyotta a lábait, és jött a popsi, combbelső, és egy kis épp hogy puncit érintő folyamat. Ez össz egy fél óra lett kb. Fordulj meg légyszi, kérte a páromat. Ő hanyatt feküdt, a srác térdelt az ágyon. Megfogta a fenekét a páromnak, és szinte magához húzta. Széttárt lábakkal, borotvált puncival feküdt, a srác a lábai közé térdelt, Igy mindenhol elérlek, volt az indoklás. Egy kevés hasmasszázs, inkább csak simi jött. Majd egy kicsit több olajat öntött a kezeibe, és elkezdte a melleit masszirozni. Ezt jó sokáig csinálta, fel is álltak a bimbik, ahogy kell. Újabb olaj, nekilátott a comboknak. Egy picit még jobban szétnyitotta a lábait, és épp hogy megérintette a párom punciját. Majd megint olaj, és elkezdte masszirozni, simizni a párom punciját. Ő egy kicsit erre megemelte a fenekét, gondoltam, nem véletlenül. A masszázs tovább folytatódott, és átment egy kizárólag mell és puncimasszázsba. A párom teste már úgy csillogott az olajtól, mint nyáron a strandon a csajoké szokott. Elkezdett sóhajtozni, láttam rajta, meg nyilván a srác is, hogy tetszik neki a dolog. Újra a melleit vette kezelésbe. Most viszont csak a már álló bimbókat izgatta egy kicsit. Majd vissza a puncihoz. Újabb puncimasszázs jött. A párom már lihegett egy kicsit. Ekkor egy kicsit bedugta az ujját a punciba, (ezt a párom tőlem is szereti) és egy ujjal benne, a másikkal meg a csiklóját izgatta. Egyre gyorsabban csinálta, a párom meg egyre gyorsabban szedte a levegőt, és mozgott a csípőjével, és emelgette a fenekét, majd kis idő múlva elélvezett, úgy szépen, halkan. Egy ilyen nyugtató simizést kapot még a párom, vagy tíz percig.
Kérdés : hogy érezted magad ? Nagyon jól, volt a válasz.
Pár perc csend lett. Lefürdünk együtt, kérdezte a srác ?
Folyt, de nem itt

wantitall Creative Commons License 2012.04.29 0 0 1188

 

Izgatottam várjuk!!!

Előzmény: alezredes 1 (1187)
alezredes 1 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 1187

Ha minden jól megy, ma este kap a barátnőm egy erotikus masszázst. Ezt a jelenlétemben fogja végezni a masszőr, no nem mintha féltékeny típus lennék. Sőt végigvideózhatom, fényképezhetem az egészet. Úgyhogy bárhogy is sikerül, és bármi is történik (vagy nem) utána, beszámolok róla, ha érdekel valakit. Ígérem pontos és mindenre kiterjedő lesz. Pár kép is lesz, úgy gondolom.

wantitall Creative Commons License 2012.04.28 0 0 1186

 

Megküzdöttél érte!

Előzmény: Kovi Mark (1185)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.04.27 0 0 1185

Úgy látom bármit írhatok , mindig én leszek a fekete bárány!:-PP

Előzmény: *SzedR* (1184)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!