Keresés

Részletes keresés

borzoll Creative Commons License 2003.05.26 0 0 239
Szevasztok!

Fuhur te minden évben el akarod adni a géped...:)))...aztán rájössz, hogy micsoda óriási hiba lenne.

Zilo gratula, irigyellek. Én még sosem voltam 900 m-nél magasabban, mert nem volt még följebb dolgom.:)) Persze már régóta feljebb szeretnék menni de eddig még nem jött össze. Talán idén Nálatok, ha megyek (megyünk Fuhurral)...úgy augusztus körül.

Sajnos a gépemben elmúlt a gyertyamenet két hete.
Kimentem Gyúróra, összeraktam, majd amikor nem indult be, kivettem a gyertyákat...jött a menet is. DE, már kész és valamikor a héten összerakom...
Szombaton hívott Pucilaci repcsizni az övével, de én épp betonoztam (hallod Fuhur), nem értem rá. Ígérte beköszön...Meg is tette. Néhány kb.: 30 méteren elkövetett kör után rácsapott a házunkra.
Ez úgy 10 méterre sikerült....gondolhatjátok. Fantasztikus volt, az egész utca összeszaladt.

Bye

zilo Creative Commons License 2003.05.19 0 0 238
Hali!

Még nem is dicsekedtem ezen a topicon a gépem teljesítményével, pedig amióta "lefokoztak" motoros sárkányos pilótának, elvileg nem kéne a vitorlázórepülés-be irogatnom.

A lényeg: meg akartam nézni, milyen magasra tudok emelkedni 1 tank (2 liter) benzinnel. 2000 m-en leállítottam a motort, és még visszahoztam 0,5 liter benzint. 2000-n még 2,5 m/s volt az emelkedésem teljes gáznál.
képek: http://woodoo.matrix94.hu

fuhur1 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 237
Sziasztok!

Szombaton végre újra szárnyra kaptam! Voltam szentesen és néhány kedves ismerősömmel (modellezők) repültünk egy jót!

Már-már azon gondolkodtam, hogy eladom a madarat, de a szombati repülést követően ez egy nagyon téves gondolatnak tűnik. :))

Üdv,
Fuhur

zilo Creative Commons License 2003.04.07 0 0 236
walterd!
OK!(3 napig nem volt gépem, wapon meg csak a freemailt tudom használni)
Előzmény: walterd (234)
borzoll Creative Commons License 2003.04.07 0 0 235
Vizálló!

Megvan a géped? Milyen, hol repülsz vele???

Előzmény: Vízálló (216)
walterd Creative Commons License 2003.04.04 0 0 234
Hali

Zilo
a Yahoo-s cimre ment

udv,
Walter

walterd Creative Commons License 2003.04.04 0 0 233
Hali!

Zilo

mail ment

udv,

Walter

borzoll Creative Commons License 2003.04.04 0 0 232
bocs: molders
borzoll Creative Commons License 2003.04.04 0 0 231
szia molder!

igen, mi talakoztunk Tarnokon, ahogy reseller is emlitette...
a gyuroi repter kapcsan a profeta beszeljen beloled:)))

borzoll

Előzmény: Mölders (228)
Mölders Creative Commons License 2003.04.03 0 0 230
hello

itt a jó idő, újra pezseg az élet:)))

jó repkedést mindenkinek

Mölders

reseller Creative Commons License 2003.04.03 0 0 229
Nyert!

fuhur1 borzoll gépével repült egyet, mivel szegény
már heveny sárkánymegvonásban szenevedett (és szenved most is)

Üdv

reseller

Előzmény: Mölders (228)
Mölders Creative Commons License 2003.04.03 0 0 228
sziasztok

borzoll: én úgy tudom, hogy idén már elkezdik a fejlesztéseket: lesznek hangárok, kiszolgáló épületek, parkoló stb.
Ugye mi találkoztunk 2002 őszén, amikor Tárnokon modellt reptetett fuhur1 resellerrel, kinnt volt Puci is.

üdv: Mölders

borzoll Creative Commons License 2003.04.03 0 0 227
szevasztok!

Apropo Gyúrói reptér...
Tud valaki valamit rola, mikor várhato egyáltalán valami fejlesztés, fejlődés? Tudok(unk) mi is segiteni benne?
Tök jo a terület, csak még nulla élet van...gondolom mert még nem elég ismert vagy mert még nincs ott semmi. A megközelithetősége egyelőre elég tragikus (hosszú sáros/poros földút).
Idén már kétszer is jot repültünk ott, köszönet érte a tulajnak!!!!!Remélem ezek után is kijárhatunk időnként.

borzoll

böske1 Creative Commons License 2003.04.02 0 0 226
Makkjozsinak, ha még látogatja ezt a topicot.

http://sarkanyrepules.freeweb.hu/index.html

"Próbáltam rákeresni a neten a gyalogosokra, de csak a siklóernyősökkel foglalkoznak. Micsoda diszkrimináció!"

Előzmény: makkjozsi (201)
Mölders Creative Commons License 2003.04.02 0 0 225
Albert: kiváncsi vagyok, hogy fog működni ez a dolog a (közel?)jövőben megnyíló gyúrói reptéren. Remélem nem lesznek ilyen problémák és jól ki fognak jönni egymással a különböző repülőágakat űzők. A vitorla iskolakőr Pusztazámor felé lesz, a motoros pedig gyúró irányában. Reprádió kötelező lesz, szóval SZVSZ adottak lesznek a feltételek a konfliktusmentes, nyugodt repüzemhez.

jó leszállást: Mölders

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 224
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.01 0 0 223
Mölders, egy jó régi hozzászólásodra reagálok: átkozottul egyetértek veled. Debrecenben egyébként így működik a dolog, hála a jó égnek. Legalábbis egyelőre így tapasztalom. Kicsit morgunk egymásra, pl. ha nem tudunk vitorlával felszállni, mert potyognak ránk az ernyősök, vagy bevág valaki sárkánnyal eléd iskolakorön.., de összességében jól megvagyunk, a kölcsönös tisztelet működik.
Előzmény: Mölders (66)
fuhur1 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 222
Hi!
Tényleg bánom, hogy nem voltam kinn. Azt a hátimotoros tengeri herkenytyűt szívesen megnéztem volna.

A repülésért is irígyellek. Egyenlőre nekem nem sok jó néz ki. :(

Azért nyárra igyekszem egy kis időt rezerválni a repüléshez.

Üdv,
Fuhur

Előzmény: borzoll (221)
borzoll Creative Commons License 2003.03.31 0 0 221
Ave

Fuhur sajnálom a kocsid és neked meg részvétem (ügyintézésileg).

Tegnap repcsiztem (nem eleget)Gyurón. Kinn volt Puci is. Ő is repcsizett plussz jött egy hátimotoros ernyős srác (helybéli) kocsival, hogy összerakja a cuccot és repül. Az oktatója szárnyon érkezett Vál felől.
Erős lökéses szél volt úgyhogy egy kissé kockás volt a levegő, de késő estére (kb. 3/4 7)azért leállt. Puci úgy fogalmazott olyan, mintha állandóan légcsavarszélben repülnénk.
Beköszöntünk 01-300-hoz (Tóth Andris)is Pusztazámoron.
Kár hogy nem voltál kint...élet volt

Előzmény: fuhur1 (220)
fuhur1 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 220
Borzollmas, bocs borzalmas hétvégém volt.

Megnyomták az autómat, ráadásul nem hagytak betétlapot.

Egyenlőre repülés lefújva. Helyette biztosító és karosszériás kergetése. :(

Előzmény: borzoll (218)
fuhur1 Creative Commons License 2003.03.28 0 0 219
Ígérni nem tudom, de megpróbálok. Ha tudok menni, rádcsörgö (nem ma, mert ma otthon felejtettem a telefonomat :(( ).
Előzmény: borzoll (218)
borzoll Creative Commons License 2003.03.28 0 0 218
szevasztok!

Hetvegere megint (meg mindig) jo ido igerkezik....Csak hetfotol varhato egy kis eso:(www.weatheronline.co.uk)
Ha tudok vasarnap kimegyek Puszta(m)zamorra, 15-16 h korul.Ugyis mar nyari idoszamitas lesz: napnyugta kb. 19.30 korul...de addig repulok amig latok (plussz meg egy kicsit):)))))))
Fuhur! Esetleg (bocs inkabb: talan) kijossz? Szolok Pucilacinak (papa lima) is.

fuhur1 Creative Commons License 2003.03.27 0 0 217
Elég rosszul állnak a dolgaim. Ha beindul az építkezés, nem tudom marad-e időm, meg pénzem repülésre. :(
Előzmény: borzoll (215)
Vízálló Creative Commons License 2003.03.27 0 0 216
Üdv Urak!

Kedden megyek az új gépemért a Bogdolához! Berepülés címén muszáj lesz repülnöm. :)))))))))

Előzmény: borzoll (215)
borzoll Creative Commons License 2003.03.27 0 0 215
Üdv Zilo!

Irigyellek, de tudod nekem az a jó idő, amikor motor nélkül nem tudok fennmaradni! :)))

borzoll

zilo Creative Commons License 2003.03.25 0 0 214
Utoljára egy hete repültem, akkor elég jó idő volt, de motor nélkül sajna nem tudtam fentmaradni.
Előzmény: borzoll (213)
borzoll Creative Commons License 2003.03.24 0 0 213
Üdv Urak!

Senki nem volt repülni ezen a csodás hétvégén???
Sajnos én sem, pedig terveztem Pusztazámorra (Gyuró), de még túl hideg volt...

borzoll

reseller Creative Commons License 2003.02.25 0 0 212
Debrecenben tudok szerezni aránylag olcsó és jó
szállást.

Üdv

reseller

Előzmény: borzoll (204)
zilo Creative Commons License 2003.02.25 0 0 211

Az biztos, hogy nem sok reptéren van ilyen jó tárolási lehetőség havi 1000 Ft-ért.
Előzmény: borzoll (210)
borzoll Creative Commons License 2003.02.25 0 0 210
Hi Zilo!

Köszönöm az infokat...Nagyon jol hangzik!
Tényleg meg kell látogatni Titeket.
Kényelmes pilóták, hangárba motorozás, nyitva tárolás...ezek nekünk (fuhurral) mindig is csak vágyálmok voltak. Már-már el sem hittük, hogy ilyen is van valahol a világon:))
Bizsereg a tenyrem a trapéz után...

borzoll

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!