Keresés

Részletes keresés

Boarhunter. Creative Commons License 2011.12.31 0 0 4418

Betöltötték kolbászba...

Nincs pocsékolás... :-)))

Előzmény: arnys (4417)
arnys Creative Commons License 2011.12.31 0 0 4417

És mi lett a kutyával?

Előzmény: Andor0006 (4416)
Andor0006 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4416

Ha kezd megromlani a kolbász, akkor nem lehet csinálni vele semmit, csak kidobni. Ételmérgezéssel játszani nem szabad, mert csúnya vége lehet.

Egyszer csináltam disznósajtot fél éve lefagyasztott fejekből meg szívből. Nem tetszett az íze, és ment az egész a kutyának. Van ilyen, nem kell elkeseredni.

Boarhunter. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4415

Ez a rohadék kínai fokhagyma amit árulnak, ez savanyíthatja a kolbászt. Tavaly megszívtam, a sütésre hagyott kolbász utolját a kutyáknak adtam olyan savanyú lett, viszont a füstöltön nem érződött.

Az a pofátlanság, hogy amit magyar termékként árulnak, valószínűleg az is kínai, beáztatod és másnapra megkékül... A fokhagymát egyébként kevés borba szoktam áztatni, úgy keverem bele a kolbászhúsba.

Egy hentes barátom szerint ha sok a só, először azt is savanyúnak érzed, aztán beérnek az ízek és rájössz, hogy nagyon finom...

A kolbászon a nemes vagy nem nemes penésznek szerintem semmi keresnivalója. A szalámin lehet, vastag bélbe vagy leginkább műbélbe tölti az ember de a jó száraz kolbászról sokszor le sem húzom a héját csak megtörlöm egy kicsit oszt had szóljon, be a szervezetbe...

Egyébként fűrészport még nem hallottam de akácfa hamut vagy gipszet igen a szalámi tartósítására, ha nincs az embernek tuti helye a tárolásra akkor egy ládába hamu közé a szalámikat oszt be az ágy alá. Nem hátrány, ha van teteje mert a macska még a végén alomnak nézi... :-)

Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4414

KÖSZÖNÖM SZKMAI TUDÁSOD!!!!!! NAGYON ÖRÜLÖK HOGY MEGTALÁLTAM EZT A HONLAPOT MERT MÁR IS NAGYON SOKAT TANULTAM TÖLLETEK!!!SZÁMTALAN EMBER VAN SZERINTEM AKI NAGYON SZERETI EZT CSINÁLNI ÉS NEM VÉGZETT SZAKISKOLÁT ÉS LEHET HOGY EGY ÉLET IS KEVÉS LENNE HOGY SOKKAL TÖBB TUDÁS BÍRTOKÁBA JUSSUNK!!!!!SZÓVAL JÓK VAGYTOK A SZEREN!!!!!  BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK NEKTEK SZAKIK!!!!!!!! 

Előzmény: csampilampi (4413)
csampilampi Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4413

A rengeteg paprika csak keserítheti. Attól nem erjed. A helytelen füstölés úgy is mutatkozhat, hogy belül penészedik, zöldül, romlik. Meg a sima füst nélküli szikkasztott kolbász sem romlik pár napra el.

A fokhagyma a ludas úgy vélem még mindig.

Előzmény: Tor I. (4412)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4412

MÉG NEM SAVANYODIK ANNYIRA!A HELYTELEN FÜSTÖLÉS MILYEN HATÁSOKKAL EHET EGY ÁTLAGOS KOLBÁSZRA?ÉN GONDOLTAM MÉG  ARRA IS HOGY GYENGE VOLT AZ ERŐS PAPRIKA ÉS HOGY ELEGENDŐ LEGYEN MEG VAN ZÚDÍTVA KEGYETLEN TÖMEGŰ ERRŐSSEL EZT TUDOM BISZTOSAN!VAGY LEHET HOGY EZEK A PROBLÉMÁK NEM TÍZ NAP UTÁN JÖTTEK VOLNA KI?

Előzmény: csampilampi (4410)
degamma12 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4411

hali!

 

Nem egyszerű a történet, de valamivel számolni kell a további romlást meg gátolni már nem lehet, lassítani igen. Ha nem sok a cucc akkor a lesütés is jó lehet vagy a megsemmisítés. Hiszen itt azért elindult egy folyamat, a  botulizmus pedig akár nagyon nagy bajt is okozhat.

Én minden évben a sógoromnak 20 dkg fokhagymát KELL raknom a kolbászba nem romlik meg de mivel vadászok vagyunk mindig azzal b..tatom hogy nyugodtan kiakaszthatja a vadászház mellé a róka úgyse viszi el.

Nem azt mondom hogy ehetetlen de nem semmi bukéja van az biztos. Ja augusztusig kibírja na de addigra meg amúgy is elfogy.

Szóval neked kell ezt eldönteni hiszen te eszed meg, gondolom én. És ebben én nem tudok neked okosat tanácsolni.

Hallottam olyat kollégától hogy be töltött 30 kg szalámit  a gazda füstölés után a panel kamrában akasztotta föl a cuccot és tönkre ment az egész mivel nem tájékoztatta a kuncsaftot tárolásról, így kártalanítani kellett.

Tehát nem egyszerű kérdés ez.

 

Mindenkinek Boldog Új Esztendőt Kívánok!

Előzmény: Tor I. (4409)
csampilampi Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4410

Háát jó  a kérdés. Ha barakod a fagyasztóba talán lehet lassítani a folyamaton. Nagyon savanyodik??

 

Előzmény: Tor I. (4409)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4409

KÖSZÖNÖM A VÁLASZT!!!!!!MÉG ANNYIT MEG KÉRDEZNÉK HOGY EGY ILYEN FOKHAGYMÁS CUCCRA MIT AJÁLASSZ,BE A FAGYÓBA VAGY SZIKKADHAT TOVÁBB VAGY REMÉNYTELEN?

Előzmény: csampilampi (4405)
Andor0006 Creative Commons License 2011.12.30 0 1 4408

A kolbász témához szeretnék hozzá szólni.

 

A savanyodás oka lehet:

 

1, Nem hűlt ki a hús darálás előtt. Ajánlatos nem kupacba rakni a kolbásznak való húsokat, mert a kupac közepe még télen sem hűl ki rendesen.

 

2, Sok fokhagyma. 10 kiló töltelékhez 10dkg, max 12 dkg fokhagyma kell.

 

3, Levegősre lett töltve. Mindig meg kell szurkálni tűvel a kolbászt, ahol szürke kis levegős foltokat lát az ember.

 

4, Kevés a só. Tíz kilóhoz 20dkg só az ideális, 18dkg alá nem megyek sosem, de 25dkg fölé sem.

 

5, El volt égetve a paprika (ilyenkor  keserű). Elég fura ízeket tud okozni egy nem megfelelően szárított paprika.

 

6, Meleg helyen tároltad a kolbászt füstölés előtt, vagy megfagyasztottad kint. A megfagyott és kiolvadt kolbász nagyon hamar megromlik.

 

Persze, lehet még okokat találni, de a savanyodás fő okai a fentiek.

Butcher88 Creative Commons License 2011.12.30 -1 0 4407

Holnap este már az asztalon fog tetszelegni,ropogósra sülve! :-)

 

Az előző témákhoz hozzászolva,nekem már régóta változatlan a kör ahová vágni járok.Éves szinten max.2-3 új jön.

Szerencsére nem sokszor volt afférom a gazdákkal,de volt olyan,hogy el kellett igazítsam az embert.Nem szeretem ha valaki túl okos,akkor ne hívjon ha annyira érti,csinálja maga :-)

Egyébként,teljesen tudatlan vagyok ki mit kér a vágásért,én 6000Ft/disznó ha vágni megyek,ha bérvágok otthon nálam,vagy esetleg feldolgozok teljesen nálam akkor temészetesen más.Ha cakk-pakk készre akarja a vevő,csak hozza-viszi a disznót akkor kb 20000Ft kb.Régóta ezekkel az árakkal dolgozok,panasz még nem volt rá se rám :)

sipkaa Creative Commons License 2011.12.30 -1 0 4406

SZiasztok ha énis hozzászolhatok akkor egyet értek valóban a fokhagymátol lehet a savanyodás az teljesen biztos.

Én ha ugy tervezem hogy sokáig fogok tárolni füstölt kolbászt ,mert például én azt szeretem minél szárazabb, és legalább egy

centiméteres penész veszi körben egybefüggően akkor mindenképpen megabálom a fokhagymát. Ez egyébként annak is előnyös

akinek "felbüfög" a sütőkolbász az ilyen problémákkal küzdőknek mindég megfőzőm és teljesen kizárt a gyomorsav és "felböfögés"

Sok helyen hallom hogy törölgetik vagy étolajjal kenik a füstöltkolbászt ,hogy ne penészedjen. Nem tudom mi ezzel a baj a nemespenész

tökéletesen konzerválja a jó füstölt árut. Persze ha belülröl penészedik az baj de az tárolási és gyártási probléma.Én amikor leakasztom

a több mint egy éves szálámit és letörlöm róla a penészt felszegem belül tökéletes vérvörös színben pompázik az áru és isteni íze van.

Egyszer egy öreg füstölőmester azt mondta nekem ha azt szeretném hogy, ne penészedjen kivül sem, akkor töröljem át egy zsíros/sertészsíros/

rongyal a füstölt kolbászt vagy szalámit ,és forgassam bele akác fürészporba , majd akasszam ki és így tárolja kiis probáltam nagyon jó különleges izt adott a fürészpor. Remélem nem gond hogy kicsit hosszan sikerült megosztani a tapasztalatomat. mindenkinek boldog új évet kivánok.

Előzmény: Tor I. (4402)
csampilampi Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4405

Jajj  el is pirultam, nem vagyok én senki, hogy tisztelni kelljen.

Ha savanyodik az attól is lehet , hogy brutál sok benne a fokhagyma ( sajnos ez erjed), esetleg vizes volt a hús, nem megfelelő tárolási körülmények ill. kevesebb só használata.

De ha tényleg állati mód fokhagymás szerintem attól erjed. ( Meg ez a genya nyálkás idő is közrejátszhat).

Szerintem.

Előzmény: Tor I. (4402)
albinolynx Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4404

Írtam e-mailt, örülök, hogy újra látlak!

Előzmény: csampilampi (4401)
albinolynx Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4403

Igen, ez az. 

Ami nekem van, ott néhány alkatrész barnított, sorjátlanítanom kellett itt-ott. Ez a seeger gyűrűs megoldás szvsz igénytelen, de működik. Az esztergálás is elég durva.

Ennyi pénzért megéri - "kezdő, belépő szint". 

Előzmény: Tor I. (4400)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4402

NAGYON KÖSZÖNÖM A BISZTATÓ SOROKAT!!!!!!NAGY TISZTELŐD VAGYOK ÉS SZERETNÉK MEG TUDNI TÖLLED FONTOS INFORMÁCIÓT! MILYEN PROBLÉMA LEHET EGY HAGYOMÁNYOS KOLBÁSSZAL TÍZ NAP UTÁN HA SAVANYODIK A SZÉLÉRŐL SÁRGÚL MEG ILYENEK? AZ TUDOM HOGY ERŐSRE LETT TERVEZVE ÉS BRUTÁLISAN NGYONSOK LETT BELE AZ ERŐS PAPRIKA MERT GYENGE VOLT A FOKHAGYMA IS SOK LETTBEL TÉVE A FÜSTÖLÉST NEM TUDOM MENNYI IDEIG VOLT! SZERINTED MI LEHET A BAJ? ÉN NEM TUDTAM MEGÁLLAPÍTANI PONTOSAN MERT MÉG EHEZ NINCS ELÉG TAPASZTALATOM!!!!!

Előzmény: csampilampi (4401)
csampilampi Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4401

Ez ugyan az a jugoszláv mint a többi.

Jó puska nekem is van. Semmi baj nincs vele. A manus, aki gyártja variál a végével. valamelyik hatlap alakú, van amelyik kör, van amelyik kúpos. De ugyan az mind!

Előzmény: Tor I. (4400)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4400

AMÚGY EGÉSZ PONTOSAN EZ AZ ÉN PUSKÁM EGYIKE EZ ELÖZŐ HOZZÁSZOLÁSOMBA LÉVŐ KÉP AZ NEM AZ ENYÉM VOLT EGY HASONLÓ KÉPET TETTEM FEL MERT AZ ENYÉMRŐL NEM VOLT KÉPEM!SZERINTED EZ LEHET A VATERÁN FORGALMAZVA?

 

 

    

 

 

     

 

 

                            

Előzmény: albinolynx (4398)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4399

nagyon köszönöm,a véleményednek örülök!!!!!

Előzmény: albinolynx (4398)
albinolynx Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4398

Az elsütőszerkezettől eltekintve a belső ua., mint amit a vaterán tudsz vásárolni "jugoszláv gyártmányút". Vettem egyet, elpuffogtattam 30-35 9mm-es umarex-et vele. Hibátlan volt mindegyik lövés. Szerintem belépőnek nem rossz választás.

Ami nagy hibája van ennek a kivitelnek pl. a JP-vel szemben, hogy a taglószeg behúzott állapotát a rugó biztosítja. A rugón viszont el tud mászni a gumiütköző, ami ha elmászik a taglószegen lévő ütköző felé, akkor lövéskor meggyűrődhet egy kicsit a rugó. JP-nél nincsen rugó, így ott nincsen ilyen probléma. Lövés után viszont "lóg" a taglószeg - kézzel kell vissza tolni, de ez nem probléma.

Előzmény: Tor I. (4364)
disznóöl Creative Commons License 2011.12.29 0 0 4397

Így sem sikerült? hát jólvan. Nézz szét az összes Andor0006 hozzászolásokat. Benne vannak a JP-ekről.

szkamil Creative Commons License 2011.12.29 0 0 4396

Sajnos így sem! Üdv. kamil

Előzmény: disznóöl (4393)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.29 0 0 4395

SAJNOS A MEGNYITÁSNÁL EZ JELENIL MEG!!!A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal.

Előzmény: disznóöl (4393)
disznóöl Creative Commons License 2011.12.29 0 0 4394

Szerintem a vendéglátóipari szaküzletekben lehet megvenni.

Előzmény: csampilampi (4384)
disznóöl Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4393
Előzmény: Tor I. (4391)
disznóöl Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4392

Hát ezek elég érdekes... amit irtatok!
Apámmal rég óta szoktunk elmenni bér vágásra. Apám feltétlenül nem hentes!!! Én vagyok a segédje.

Mérleget nem szoktunk vinni. Kiváló nyelve van, kitünően kóstol. (Valakinél disznóvágás közben elkérték apámat kóstolónak hurka, kolbász keveréshez)
Telefonon egyeztetés alapján szoktunk vinni az eszközöket, de a kést, darálót, pisztolyt, orrfogót mindig viszünk...

Volt egyszer valamikor disznóvágás... a hentes berúgott, nem tudott már végrehajtani az egészet, így a gazda hazaküldte, aztán apámat hívták közben... Én még akkor uton voltam hazafele, anyám felhívott, hogy felveszi vasutállomáson, aztán disznóvágás... Odaértem, megcsináltunk apával amit kellett, befejeztünk, így éjszaka mentünk haza. Így a gazda: Janit fogom választani böllérnek a következő vágáskor, nem az a hentest.

Minden jót!

Tor I. Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4391

A LINKET JOGOSULTSÁG HIÁNYA MIATT NEM TUDOM MEGNYITNI!!!!!!!

Előzmény: disznóöl (4383)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4390

NAGYON IGAZAT ÍRTÁL!!!!!!!VANNAK HELYEK AHOL MÉG SOK HŰMIEGYMÁSON IS ÁT KELL RÁGODNI!!!!!!!!

Előzmény: csampilampi (4387)
Tor I. Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4389

KÖSZÖNÖM VÁLASZOD BISZTOS JÓ SZAKEMBER LEHETSZ!!!ÍGY NEM KÉTELKDEK!!!

Előzmény: karijó35 (4385)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!