Keresés

Részletes keresés

tucka Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59561

Nekem mind1, annyira off lenne ezt itt kitárgyalni, inkább mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg a boldogulását Angliában aki kint próbálkozik.

Mert ami itt megy azt nem lehet gyomorral bírni. Itthon balek és körberöhögik, azt aki normálisan szeretne boldogulni és ez a felfogás már kezd annyira általánossá válni, hogy meggyőződésem, hogy azok a magyarok akiknek egy normális hazának szükgsége lenne, pont azok kényszerültek elmenni és fordítva ...

 

apojani Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59560

A témáját, vagy az elkövető személyét illetően?  :D

(Egyébként személy szerint nem zavar egyik sem, csak ha már… akkor legyünk következetesek.)

Előzmény: tucka (59559)
tucka Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59559

Bocs, azt hittem van a kettő közt egy árnyalatni különbség :)

Előzmény: apojani (59558)
apojani Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59558
Előzmény: tucka (59557)
tucka Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59557

off:

Személy szerint nekem a Smith plágium nagyon cseszi a csőröm, szégyellem magam mint magyar, hogy nincs következménye, és hogy még pozícióban lehet így maradni. Bánt, mivel ez lokális probléma és nekünk kéne megoldani, ha itt nem megy, akkor hogy mehetne nagyobb fórumokon.

Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59556

Igazabol csak annyit tudnek hozzafuzni, hogy talan jobb lenne neked utanajarnod, hogyan mukodik az EU, kiket es kik valasztanak meg, ahelyett, hogy egy orosz (aki eleve nem erdekelt az EU egysegeben) valakinek a velemenyere hivatkoznal. Meg gondolom Putyin is azert forszirozza gozerovel az o kis eurazsiai uniojat, mert az olyan rossz dolog :) Meg az afrikai unio. Meg az arab egyseget dedelgeto tavaszi allamok. Vagy az egysegbe tomorulo India. Az Egyesult Allamok... Mind-mind rosszul tudjak, s csak az EU rossz tobb evtizedes tapasztalattal. Aha.

Egyik sem tokeletes, de az EU fenyevekre van ezekhez kepest - talan nem veletlen, hogy sokan a halalat vizionaljak. Meg gondolom az sem veletlen, hogy ide aramlik be a sok ember, nem pedig ezekbe a "jo" allamokba, az EU-n kivul. Amerikaba csak azert nem jutnak el annyian, mert messzebb kell uszni, mint Gibraltarnal vagy Lampedusanal, esetleg szarazlabon egy torok kamionnal bejonni Letenyenel. Mindannyian a legrosszabb rendszerbe menekulnek... Pedig ha tudnak, hogy ott, a harmadik vilagban milyen jo elni, nem jonnenek. Olyannyira jo, hogy amikor mar itt vannak, inkabb jezusi modon onsanyargatjak magukat es inkabb bujkalnak, csak ne kelljen a joba visszamenniuk.

Előzmény: Diofa Szelleme (59551)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59555

felhasználás = kibocsátás

Előzmény: Diofa Szelleme (59554)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59554

El ne felejtsd, hogy a mai global warming hisztit is neki köszönhetjük. Az ő öltelte volt, ő bizta meg a tudósgárdát azzal hogy neki márpedig atomerőművek kellenek (ami eddig nem biztos hogy rossz döntés) viszont ezt el kellett adnia és ehhez bizonyítékokat akart. Igy lett bizonyíték egy egyébként csak érdekes teóriából amiről maga a szerzője sem tudta, hogy igaza van-e vagy sem, de azóta is rohadtul lehet kaszálni és ijesztgetni vele a népet (um. az emberi CO2 felhasználás hatása a klímaváltozásra egyenlő 0, de a T publikum ezt nem így tudja). Na ez is ő volt.

Előzmény: aknot (59544)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59553

Nem hinném. Nem én röhögtem össze valaki mással csendes boldogságban a tömeggyártásom ötletén. Vagyis már nagyon sokszor mondtam itt sokaknak (és ugye ilyenkor mindig kérhetek elnézést a kivételektől) hogy nem véletlenül van csömöröm sokszor hónapokig ettől a sekélyes helytől és résztvevőitől (tisztelet a kivételeknek). In fact, most is csak a melók miatt néztem fel hogy hátha segíthetek valami kétségbeesett hazánfián (ránk ez úgy annyira egyébként se jellemző, ezért van az, hogy idekinn kb  mindenki sikeresebb mint mi).

De egyébként egy valódi kocsmában meg tudom válogatni az asztaltársaságom, érted. :)

Előzmény: Törölt nick (59552)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59551

Áááá, köszi! Asszem a  tartjegyzék alapján ez engem érdekel. Btw ez is jó itt egy orosz pasi (kb. a film felétől) veti össze a hasonlóságokat az EU meg a hajdani CCCP között, nagyon ott van, nézd meg!

 

Előzmény: WhiteEagle (59526)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59549

Nem vagyok Pali és a papírjaimat se lopással hoztam össze. :) Más? Úgy értem valami fontos. Annyira röhejes mikor így ilyen komolyan fogást találtok valakin majd abban hosszan kéjelegve fürödtök, kicsit büdös, kicsit meleg, de legalább együtt a csorda. :)

Előzmény: Törölt nick (59533)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59548

Ez több szempontból is elég ciki, mármint az is elég baj hogy ezt a Fidesz eddig görgette (de megértem milyen érték egy ember aki nem kérdez sokat csak aláír), viszont mivel úgy tudom nem az első külföldi viszonylag nevesebb (már hallottam róla) lap foglalkozik az esettel, állat lesz ha eztán a magyar diploma kinn majd ennyit ér, vagyis az összelopott diploma lesz.

Előzmény: jwdo07 (59527)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59547

JÁj de rossz mikor mindeni szembe megy az autópályán. :) Még élénken emlékszem milyen politikai viták mentek itt a választások előtt. Aztán most nézzétek meg drága narancsos palinkat, ugye jó sokan támogattátok ? :D

Előzmény: netszkvid (59536)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59546

Itt van offtopik?

Btw még sose láttalak, de mi itt egy afféle kocsma-társaság vagyunk vagyis ami nem tetszik arra nem reagász de ahogy a címből láthatod egyfajta közösség vagyunk akik arról beszélnek ami épp az eszükbe jut.

Előzmény: tucka (59528)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59545

Erről sajnos kiderült hogy fake hír. Bár az oroszok sok egyéb szempontból előttünk járnak úgyhogy ez is belefért volna.

Előzmény: WhiteEagle (59525)
aknot Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59544

Van humora es valszeg nem is  elt amikor vaslady formalta Nagy Britanniat olyanra amilyen most

Előzmény: Törölt nick (59542)
Dorka 57 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59543

Olasz a fickó :-)

Előzmény: Törölt nick (59542)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59540

Azért azt ne felejtsd el, hogy ide többnyire ostoba, sekélyes gondolkodású emberi selejtek járnak, akiktől senki nem fogad szívesen semmilyen észrevételt. Kivéve, ha valamilyen "életbevágóan fontos" infóra van szükség, mert akkor a fenti jelzők elfelejtődnek (életbevágóan fontos infó = a neten csak angolul található meg). Utóbbi esetben megjelenik a jómodor, és akár oldalakon keresztül is szabad foglalkozni a problémával, barátságos hangnemben.

Előzmény: cam aro (59537)
Dorka 57 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59539

Kollégám járkál egy  I like Maggie  feliratos, arcképes pólóban :-)

Előzmény: netszkvid (59536)
aknot Creative Commons License 2012.03.28 0 0 59538

Na tessék. Eszerint itt sincs rend.

Nem baj, nekem most van 10 évem megvárni.

 

Amúgy a PostOfficében £4 a Passportfotó a Photoboxban.

(addig lehet nyomkodni a gombot, amíg megfelelőnek nem ítéled magad a previewn. Én néztem föl, le, dőltem jobbra, balra, mégis mindegyik ugyanolyannak tűnt. Kezdek olyan lenni, mint Tom (Cruise) Mapoter: csak egyféle arckifejezése van)

Előzmény: seci (59532)
cam aro Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59537

Ha nalad lenne  az orokigazsag.. (tudata :)  te is leszarnad mas velemenyet/eszrevetelet. 

(elvegre mindenki mas csak hulye lehet )  

 

 

 

 

Előzmény: netszkvid (59536)
netszkvid Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59536

Nem szamolom, de szerintem Te vagy min az 5. aki megprobalja DSZ fejebe elultetni a vaslady nevet helyesen. Ahogy minden mas, ez is lepattan rola (lehet, hogy golyoallo is- szabadalmaztatni kellene)

Előzmény: Törölt nick (59533)
Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59534

xD Jaj mar!

Előzmény: Törölt nick (59533)
seci Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59532

Olvasd a DVLA-t! Nekunk ugye lejart a 10 evunk es kaptunk szepen ertesitot, hogy mit kell csinalni.

Lehet fenykepezkedni es postazgatni mindenfelet, avagy besetalni a postara es mindent elintezni 10 perc alatt. Jegyzem meg igazolvanykepet dragabban csinalnak, mint 4.50 :)

 

http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/DriverLicensing/NeedANewOrUpdatedLicence/DG_078070

Applying at a Post Office® branch with a renewal reminder D798 szekcioja

 

-seci

Előzmény: aknot (59531)
aknot Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59531

Jelentem, a Személyim is megjött tegnap, úgyhogy müxik a rendszer.

(Mao-n a lakcímkártyám átiratása hosszabb ídőbe került és még a végén természetesen egy kicsit ügyeskedni is kellett, hogy kiadják - kiküldik ugyan postán, de csak személyesen vehetem át, vagy vér szerinti hozzátartozó, így lett az anyósom a nagymamám. (o: Még szerencse, hogy a postás emberségesebb, okosabb, mint a törvényhozók.

Én már ezért nem mernék visszaköltözni Mao-ra, mert minden nap kapnék egy kisebb idegösszeroppanást, hogy semmit sem lehet már normális, szabályos, ésszerű módon elintézni.)

 

Seci, te a Premium Checkin Servicét mondod?

Arra nekem pont azt írja a tájékoztató:

"Please note that the Premium Checkin Service in NOT available for renewing the photo on your licence" ???

A direct.gov meg azt írja: 

Post Office® branches need one of the following identity documents:    • current United Kingdom (UK) passport

Az meg ugye nincs mindenkinek... 

Előzmény: aknot (59498)
cam aro Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59530

Seci ba.

nem feledtem biztit.. csak elvoltam havazva. 

 lesz 3 haboritatlan hetem, hogy megcsinaljam azzal a cimmel is. 

Előzmény: cam aro (59529)
cam aro Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59529

LOL. 

Előzmény: tucka (59528)
tucka Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59528

Ki kért fel, hogy offtopicot nyomj ?

Előzmény: WhiteEagle (59526)
WhiteEagle Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59526
WhiteEagle Creative Commons License 2012.03.27 0 0 59525

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!