Keresés

Részletes keresés

Bogyó-2 Creative Commons License 2002.08.23 0 0 19
Hát ez az. Azt gondoltam nem az foglalkoztat elsősorban mennyibe kerül, hiszen az Auchan-ban már 30 000 körül volt 5-6 személyes sátor. De nem az a fajta amit én szeretnék. És én a 4 személyessel is kiegyezek. De itt ami tényleg tetszik az 100 000-től indul. Ez azért elég durva. Az ember azt hitte piacgazdaság van Magyarországon de néha kételkedem. No mindegy, időm még van, folytatom a kutatást.
scorpio-grass Creative Commons License 2002.08.23 0 0 18
Az Egyteru negyszemelyes 6700Kc kb.60000Ft.
Regi vagasu, nem konnyu sulyu
csaladi kemping satrak,
eloterrel
. A NORMANDIE SPECIÁL PRO 4 OSOBY negyszemely reszere ara 14000Kc kb 115 000Ft. Magyaroszagon nincs kepviseletuk. Szlovakiaban Pozsonyban van. Cime Technolen plus, Jegeho 8, Bratislava, Ing.Stanislav Klochan, tel:+421/2/555 63090 . Tobb kategoriakba osztjak a satrakat mint kemping, turista, taborozo satrak, lakokocsihoz elosatrak, konnyu sintetikus anyagu satrak. A weblapon feltuntetett telefonszamuk megvaltozott megpedig +420/431/641721 .. 724. Ok maguk a gyartok.
Remelem azert valakinek talan ez is segit. Udv
Előzmény: Lokator (17)
Lokator Creative Commons License 2002.08.23 0 0 17
Itt vannak ilyenek (Imola, San Marino, Vario de Lux), de ezek baromi dragak. :-(((
Van meg esetleg ez a Hannah, meg ez a Jurek, de szerintem ezek sem olcsok.

Ugyhogy mindig keresek en is ilyet...

Előzmény: Bogyó-2 (16)
Bogyó-2 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 16
Üdv a kempingezőknek !

Én tulajdonképpen a nyitókérdéshez kapcsolódnék. Sátrat próbálok felhajtani egy ideje, én is egy nagyobb legalább 4 személyeset, és a legmagasabb részén legalább 150 cm-est. Átnéztem már az Auchan-Tesco-Metro-Cora kínálatot, de voltam egy túra-felszerelésekre szakosodott boltban is. Sátor van több is, csak az a baj, hogy én olyat keresek ami hagyományos, nem kívülről, mert az nem igazán érdekel, hanem belülről. Ezen azt értem, hogy nem osztott a belső tere, nem ilyen kis fülkékből áll. Ezek az általam látott nagy sátrak mind olyanok, mintha sok kicsit összevarrtak volna, de én olyat szeretnék, ahol egy térben lehet mindenki, be lehet tenni egy asztalt, azt körbe lehet ülni, és nem csak alvásra szolgál. 10-15 éve csak ilyeneket lehetett kapni, de most sehol sem láttam ilyet, csak a kempingekben, ahol még most is sokan használnak ilyeneket. Egyébként a németeknél is, amik újnak tűntek. A szakboltban is csak fülkések voltak, csak jóval drágábban, nyilván ezek jobb minőségűek. Szóval gyártanak még ilyet ? Mert biztos van akinek a fülkés tetszik, de nem hiszem, hogy csak arra lenne igény. Egyébként én is Görögországba mennék majd, szinte teljesen hasonló utat bejárva. Ha valaki tud segítsen !
Kösz.

scorpio-grass Creative Commons License 2002.08.22 0 0 15
Ha ajanlhatom
ExiTrek

a magyar oldalon ez nem talahato csak a szlovakon. Exitrek Toutatis satrat hasznalok, teljes elegedettseggel, persze nem extrem /teli/ viszonyok kozott.
Husky satrak wwww.huskycz.cz.
Hannah satrak www.hannah.cz
Jurek S+R satrak www.stan.cz/stany/stany.htm extrem korulmenyek koze is

Magyarorszagon a Gyori Tesco-ban lattam utaljara ilyen satrakat, elfogadhato aron. Volt rajuk arleszallitas is.

Előzmény: hotdog (14)
hotdog Creative Commons License 2002.08.21 0 0 14
Tudja-e valaki, hogy holérdemes mostanság sátrat venni! Háromszemélyes kellene, nem a legócskább, de az ár/minôség arány számítana. Ha valaki tud üzletet mondani, köszönettel veszem.
LT
preriwolf Creative Commons License 2002.06.20 0 0 13
Az Iglu belmagasságával kapcsolatban teljesen igazad van.Én azért szeretem, amiért mondjuk érdemes ilyen helyre(Görög túrné) vinni.Hipergyorsan felállítható, bontható, kis helyen elfér, könnyű...Én mondjuk ezekért szeretem.Csak alszom benne,vagy ülök.Ott meg a belmagasság lényegtelen.
Ha kocsival mentünk, akkor egy tuti szivacsot vittünk ágy gyanánt. Nagyon jó volt, mert az autóba feltekerve elfért.Hiper kényelmes volt. De ha nem kocsival megyünk, akkor marad a matrac.Jobb mint a polifom... :-)
Előzmény: Lokator (12)
Lokator Creative Commons License 2002.06.19 0 0 12
Hat valami ilyesmi:
1. nap: Utazás, érkezés az este Thesszalonikitôl délre
2. nap: Pancsolás
3. nap: Meteorák, továbbutazás, alvás valahol Lamia mellett a tengerparton (pl. Molos).
4. nap: Delfi, továbbutazás valahova Toló környékére.
5. nap: Pancsolás
6. nap: Mükéné, Epidaurosz, Korinthosz, Nafplió
7. nap: Olimpia
8. nap: Pancsolás
9. nap: Athén, Szúnión-fok
10. nap: Pancsolás
11. nap: Utazás a Halkidiki félszigetre.
12. nap: Pancsolás
13. nap: Pancsolás
14. nap: Pancsolás
15. nap: Hazautazás

Ez egyelore eleg 1.0-s utiterv, de a lenyeg latszik. Ugy kb. 100e Ft-ra tippeltuk, de abban minden benne van. Aztan meglatjuk :-))))
Lehet, hogy valami panzioba vagy apartmanba megyunk, ott ahol csak aludni allunk meg. Az nem olyan draga es nem kell egy ejszaka miatt satrat verni-bontani.

preriwolf : nekem az igluval az a bajom, hogy alt. nem tul magas, szerintem pedig baromi jo, hogy normalisan fel tudsz allni, van helyed felele is.
Egyebkent iden szinte biztos, hogy kimarad a satorvasaralas, ennyi penzem most nincs erre.

Mas: Tudtok valamit ami jobb agynak mint a gumimatrac? Mert vegulis nem rossz az, de hatha van jobb, csak en nem tudok rola. :-)))
Tavaly Horvato.-ba polifoamokom, regi paplanon, meg tobb reteg takaron aludtunk, de nem volt jo, baromi kemeny volt.

Udv: L.

Előzmény: R3D+ (10)
preriwolf Creative Commons License 2002.06.17 0 0 11
Ez engem is érdekelne!!Meg majd utána,hogy mennyiből lehet kihozni egy ilyen sátorozást.
Idén már nem, de jövőre lehet, hogy kimennék kempingezni, vadkempingezni...
R3D+ Creative Commons License 2002.06.17 0 0 10
Hali
Lokátor:
mesélnél kicsit többet a Görögországi terveidről?
mi is ilyesmin gondolkodunk, hátha tippeket kapok Tőletek :o)
Előzmény: Lokator (6)
preriwolf Creative Commons License 2002.06.17 0 0 9
Aki sátrat szeretne vásárolni, annak javaslom az Igluu sátrat. Júrtasátor többféle méretben, kétrétegű, gyorsan összeállítható és becsomagolva könnyű, kis helyen elfér. Az ára is rendben van. Én azt vettem és nem bántam meg...
F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2002.06.07 0 0 8
Bocs ,de szerintem ez egyáltalán nem olcsó, mármint a campingezéshez képest.
Előzmény: DömDöDöm (4)
DömDöDöm Creative Commons License 2002.06.05 0 0 7
ja, azt nem mondtam, hogy a lakókocsi az ott van helyben. Valójában azt béreljük.
Előzmény: Lokator (6)
Lokator Creative Commons License 2002.06.04 0 0 6
Igen, de mi korutazast tervezunk, 2 ejszakanal tobbet nem fogunk sehol eltolteni, helyben akarunk kempinget keresni.
Lakokocsit meg nem akarok huzni, az kicsit sok lenne (sulyban, benzinben, berleti dij, stb.)
Előzmény: DömDöDöm (4)
Lokator Creative Commons License 2002.06.04 0 0 5
Gorogorszag. Tulkeppen nincs eletveszely, mert a szuleim satra hasznalhato, de hat szegenykem 27 eves. :-))) Ahhoz kepes egyebkent tok jo allapotban van.
Hasznaltat epp ezert nem vennek. No mindegy, majd meg nezelodok. Azert koszi.
Előzmény: nogea (3)
DömDöDöm Creative Commons License 2002.06.03 0 0 4
Helló Lokátor!
Minek sátor? Lakókocsi!
én is friss hús vagyok a kempingezok táborában és ráadásul M.-on még nem kempingeztem. Ellenben olaszországban ismerek egy helyet amivel max. meg voltunk elégedve. ( Ca Savio ) Ha lenne ilyen színvonalú kemping m-on, akkor biztos befizetnék rá.
néhány dolog, amivel megnyert bennünket az elmúlt évben:
szervezés: autóklubbon keresztül (kedvezmény volt rá!)
elhelyezés: 4-6 fős lakókocsikban
felszerelés: a 6 fős príma (konyha, zuhany, wc) de 50%-al drágább a másiknál.
kemping: 3-4 nagy medence (ebből 2 gyerek), szuper tiszta közös helységek
4 fős ár/nap:10 eFt (ebben minden benne van)
6 fős ár/nap:15 eFt -*-
utazás: Cavallino félsziget 800 km Velenvce, kikötő közel

Ebben az évben is visszamegyünk de egy kicsit hosszabb időre ...

Előzmény: Lokator (-)
nogea Creative Commons License 2002.06.02 0 0 3
amit én tudok az rettenetesen drága.
Szerintem lemondhatsz az olcsó sátorról. Bár a havernak van egy használt eladója. Láttam jó állapotban van. Relatív értelemben. Jó nagy előteres, és 6 személyes.
Hova készülsz?
Előzmény: Lokator (2)
Lokator Creative Commons License 2002.06.02 0 0 2
Ha esetleg meglenne a cime/telefonszama, ird ide legyszi!
Koszonom!
Előzmény: nogea (0)
Lokator Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1
Kozben ezt is talaltam, de ez is jo draga. Nem hiszem, hogy nincs olcsobb sator!
nogea Creative Commons License 2002.06.02 0 0 0
Ez engem is érdekelne. Azt tudom, hogyBalatonfűzfőn van egy maszek. Az csinál. De az ára..........
Előzmény: Lokator (-)
Lokator Creative Commons License 2002.06.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tulajdonképpen sátor témában keresek infót, de láttam, hogy még nincs kempingtopik, úgyhogy gondoltam nyitok egyet.
A téma adott: sátrak, cövekek, hálózsákok, gumimatracok és ezen kívül minden ami kempingezéskor szóba jöhet.

Nyitókérdes: Hol lehet min. nagy (4 személyes) hagyományos alakú (frame tent) sátrat kapni, ráadásul olcsón?
Eddig összesen ezt találtam :-(. Ez ugyan nem frame, de azért nagy.

Üdv: Lokator

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!