Keresés

Részletes keresés

skywithyou Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1221

Nem forgok masszőr körökben (sem állva, sem fekve) egy két alkalmat leszámítva, de minden szakmában előfordulnak "rendzavarók", akik az igazuk biztos tudtában nem hajlandók követni a véleményformáló többség által kijelölt irányt, ezért más utakon, urambocsá' szemben haladnak a többivel. Ez lehet annyira felháborító, hogy jogosnak érzik a gáncsot. Így gyors sikert nagyon nehéz elérni, de az idő és az ez idő alatt született eredmények beigazolják a helyes irányt. 

Előzmény: kedvesrokon (1220)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1220

Örülök, hogy egyetértéseddel találkoztam. Egyébként masszőr körökben előfordul, hogy felvállalom a feketeseggű szerepét, főleg a nagy kincstári irányzatokkal szemben, amelyekről mindig elég gyorsan kiderül, hogy hirdetői csak pajzsként használják az unalmas rutinjuk és a gyávaságuk elfedésére. Persze a harcot a másik fronton is vívom, a távolkeleti irányzatok tudatlan, elvtelen átvételével szemben. No, de itt beszéljünk inkább örömről, gyönyörről, erotikáról, puncikról falloszokról, orgazmusról, és ismét orgazmusról.

Előzmény: skywithyou (1219)
skywithyou Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1219

Ha tizen-huszonéves lennék, azt írnám: LOL  :-)

Így negyven fölött, csak az egyetértésemről biztosítalak.

Hogy valami mennyire profi vagy milyen magas szinten kivitelezett, azt csak a téma ismerője, művelője tudja hitelesen értékelni. Mint ahogy leszólni is.  Akinek ez nem szakmája, alkothat ugyan véleményt róla, de az nem elég fajsúlyos.  

Előzmény: kedvesrokon (1217)


kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1218

Előző hozzászólásom neked is szól.

Előzmény: wantitall (1208)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1217

Ismét megnéztem és kielemeztem a felvételt, és nem tudom, mi kivetnivaló van rajta. Az, hogy az orgazmust puncimasszázzsal éri el a masszőr, az nektek már nem is jó? Én ezt nem tudom értelmezni. Az érzésem pedig az, hogy ti pedig az orgazmus szót nem tudjátok értelmezni, a sorozatorgazmust pedig már a nem létezóő legendák világába utaljátok.  Mutass olyat, ahol ilyen sorozatot más módszerek szerint elér bárki masszázzsal, azaz manuálterápiával. Segédeszköz, vibrátorok nélkül. Addig viszont jobb volna, ha tartanád a véleményedet magadban visszafojtva. E. Vagy hát tőlem akár fröcsöghettek, de súlya nincs a hozzászólástoknak.

 

Előzmény: Törőlt_nick (1215)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.01 0 0 1216

Ám eszerint a masszőrök nagyobbik része az. Ezen a felvételen a páciens teljes passzivitással meri átadni magát a masszőz kezének. Ilyen fokú bizalmat ki kell érdemelni.

 

Nem értem, miért jó, ha valamit leszólsz, amit nem tudsz megcsinálni? Ami profi, az profi, elismerést érdemel. És ebben a felvételben nincs hibás mozdulat, fogás. persze lehet, hogy kivágták... :)

Előzmény: Törőlt_nick (1215)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 1215

ja,  ez sima pinakurkászás, ilyet bárki tud aki nem vadbarom.  

Előzmény: wantitall (1208)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.28 0 0 1214

Már hogyne volna. Elküldtem a címedre is, de a mail címem nyilvános, bárki számára elérhető vagyok. Az időbeosztásom linkjét is megkaptad, innen már egyszerű jelentkezni.

Előzmény: honbandi (1213)
honbandi Creative Commons License 2012.06.27 0 0 1213

Szia! Érdeklödöm van-e lehetöségem nekem is átélni a massást. Amennyiben az idö engedi kérnék emil cimet  Üdv Bandi

Előzmény: kedvesrokon (1212)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.25 0 0 1212

Profi munka, mind a masszőz, mind az operatőr részéről.

Én személy szerint nem olajat használok az ilyen típusú masszázshoz, hanem saját keverésű ESZO krémet, érzésnek legalább olyan jó, csak a vendégnek nem az a benyomása, mintha úszna az olajban.

És természetesen jelentkezem, mint sok kollega, én is szívesen foglalkozom puncival.

 

És hogy mit hívnak erotikus masszázsnak az ízlés dolga. Mint sokszor - ebben a topikban is - magamra haragítom az autoktonokat, de én saját szakmai érdekemben szívesen alkalmazok orgazmust. Leginkább a masszázs elején, mert ezzel a masszázs további teljes folyamán profitálok a magas szerotonin szintből, a vendég izomzatának és idegrendszerének teljes ellazulásából. Olyan hamar térhetek rá a legkeményebb, legeredményesebb fogásokra, hogy még a leghosszabbra nyújtott orgazmus is tiszta időnyereség: nem kell hosszadalmas simításokkal és gyakran a vendégnek is fárasztó dörzsölésekkel rabolnom az idejét, hogy végre lazuljon már el annyira a kezelendő izomcsoport, hogy eredményesen átgyúrhassam, legtöbbször "készen" állnak erre az izmai.

 

Szóval a videóhoz képest: én utána még meg is masszírozom a vendéget. Ha érdekel, kedves lepke., szívesen állok rendelkezésedre Érden.

Előzmény: lepke. (1207)
Kabirá Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1211

Privátban én is kérem a címet!

kesss1974 Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1210

szia lala80

 

Privátban meg tudnád irni hol is van ez a szalon?

 

üdv

 

kesss

Előzmény: lala_80 (1209)
lala_80 Creative Commons License 2012.06.22 0 0 1209

nekem a héten is volt thai izgalom, budán. kedvencem, az olajos masszázs, szerszámom a szokásos módon kőkeményen 2 perc alatt:) amikor a belső combokat masszírozza hason fekvés közben, már majdnem eldurranok. de koncentrálok:) aztán hátonfekvés, újból comb masszázs. kérdezte: "are you ok?". válaszom természetesen yes. ekkor gondoltam egyet, nincs vesztenivalóm, kicsit félretoltam az alsógatyám, h a makk látható legyen. mosolygott, majd az olajos kezét becsúsztatta az alsóm alá. ekkor már meglehetősen jól éreztem magam. a finom olajos ujjaival először simogatta, majd keményebben kezelésbe vette. sokat nem kellett várnia, hatalmasat lőttem, az egész testem belerándult. vmit motyogott thai-ul, a másik masszőr a függöny mögött nevetgélt...ezek a lányok vhogy extra jól tudnak kézzel élveztetni. mindenkinek ajánlom. nem mondom, egy kis nyelvmunka is jó lett volna, de így is hatalmasat élveztem. persze anyagi téren nem voltam "hálátlan". lehet, holnap is ellazítom magam:)

Előzmény: Törölt nick (1204)
wantitall Creative Commons License 2012.06.20 0 0 1208

 

Szerintem ezt nem erotikus masszázsnak hívják!!!

Előzmény: lepke. (1207)
lepke. Creative Commons License 2012.06.18 0 0 1207

Láttam egy nagyon jó erotikus masszázs videót, ha esetleg van olyan masszőr, aki ilyet tud, feltétlenül jelentkezzen! :)

 

http://www.amatorszexvideok.hu/video/165/profi-erotikus-masszazsban-volt-resze-a-fiatal-lanynak

 

abacsaba Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1206

Szia, én voltam nála (még Zuglóban, Bolgárkertész u.-ban) nem is egyszer:-)Pozitív tapasztalataim voltak, azért is voltam már többbször...a lényeg: tud masszírozni! nagyon csinos, kicsit szolizhatna mert fehér nagyon a bőre, de csinos! meztelenül masszíroz de max. kézi levezetés kérhető. másfél óra egy tucat ezres. Most valahol a XIII ker-ben van, itt még nem látogattam meg.

Előzmény: vidra1221 (1197)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1205

Melyiket?

Előzmény: Ügyes333 (1201)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.15 0 0 1204

Ilyen élménytelen ez a korai nyár? :)

Ügyes333 Creative Commons License 2012.06.11 0 0 1203

Koránt sem az barátom, de le vettem a kedvenc oldalam listáról . Ha így megfelel neked. Bár igaz reklám a hölgynek ....

Előzmény: Törőlt_nick (1202)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.11 0 0 1202

mekkora egy kibaszott nyomorult reklám, beszarok egy-két fazonon.

Előzmény: Ügyes333 (1201)
Ügyes333 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 1201

Nekem volt egy nagyon kellemes csalódásom , épp a napokban ! Igazán jó masszázs, érzéki levezetéssel. Nem lehetett több de csodás volt ! Érezhetően igazi képzett tapasztalt masszőrtől, Meg kell hogy mondjam hogy a levezetés nem csak kuki verés oszt jól van ! Igazán profi kellemes, Ilyen orgazmusom még sosem volt :) Popsi masszázs cumboksem maradtak ki, a többi  már +18 as. Én merem ajánlani bárkinek >>>

 

Olvasok sok csalódást a fórumon, és ugylátszik nekem nagony szerencsém volt ! Jól körbe kell járni ezt a témát míg megtalálja az ember fia vagy lánya a megfelelőt !:-)

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.05 0 0 1200

Szerintem is messze van Siófok! :)

Előzmény: Törölt nick (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1199

Bizony ez nagyon érzéki, hmm.

Előzmény: alezredes 1 (1189)
chabie Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1198

Inkább a Siófokkal van a baj...:)

 

Előzmény: alezredes 1 (1196)
vidra1221 Creative Commons License 2012.06.02 0 0 1197

Ennél a hölgynél vagy helyen:http://www.tantra-yoni.sokoldal.hu/bemutatkozas  volt-e már valaki, ha igen milyenek a tapasztalatok, árak esetleg (lehet privátba is).

alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.27 0 0 1196

Számomra is megfejthetetlen, hogy nincs jelelentkeződ. A képeid megtenkintése után meg még inkább nem értem a dolgot !

Vagy az van, hogy errefelé nem olvasgatják a topikot az igazi masszőrfiúk. Vagy pedig olyan masszázst szeretnének adni, ami nem ér véget a masszírozással, hanem .....

Előzmény: Törölt nick (1195)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 1195

Senki? :)

Előzmény: Törölt nick (1193)
alezredes 1 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 1194

Egy kép, a sok közül, a lentebb leírt történethez.

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.17 0 0 1193

Sziasztok,

 

 

Siófok és környékéről keresünk párommal képzett masszőrt, erotikus masszázsra részemre! Fotó feltétel!

vidéki pasi Creative Commons License 2012.05.15 0 0 1191

Szekszárd Baja környékén tud valaki erotikus masszőrt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!