Keresés

Részletes keresés

SmartAss Creative Commons License 2000.09.10 0 0 9
Ez egy hír, nem pedig hivatalos közlemény. A hivatalos adatok a UPC oldalain találhatók. http://www.upc.hu/upcdirect/index.html
Előzmény: PTZ (8)
PTZ Creative Commons License 2000.09.10 0 0 8
Ezt még augusztusban olvastam az Indexen:

"Szeptember elsején indul a UPC Direct, mely 3500 forintos előfizetési díjért magyar nyelvű és külföldi csatornákat sugároz digitálisan műholdról. Az alapcsomag húsz ismeretterjesztő és szórakoztató csatornája, és az Astra műhold 80 ingyenes csatornája mellett havi 3000 forintért az HBO, 2500-ért az új, október elsejétől Sport 1 csatorna, további 2000 forintért pedig a Private Gold erotikus csatorna adását is foghatják az előfizetők.

A vevőkészülékért és a paraboláért fizetendő 14 ezer forintos letéti díj mellett az előfizetőnek a beszerelés 5-9 ezer forint közötti költségét is állnia kell. A UPC Direct programcsomagjában egyelőre nem szerepelnek a magyar közszolgálati és kereskedelmi televíziók."

Én buta, aszittem ez hivatalos :-(

mrzool Creative Commons License 2000.09.08 0 0 7
Udv!

Nem szokasom beleszolni olyasmibe, amirol nincs szemelyes tapasztalatom, most megis igy teszek. A par masodperces kimaradasokat nem csak toled hallottam, az ST levlistan regebben a UPC-sek panaszkodtak eleget is emiatt. Ugy latszik, ez egy ilyen ceg.:(

Termeszetesen lehet, hogy abszolut hulyeseget irtam, es mindenki masnal teljesen oke a UPC, amint lesz sajat tapasztalat (ketlem, mert nalunk van jo kis kabeltv...:)), irok rola.:)

Előzmény: PTZ (-)
SmartAss Creative Commons License 2000.09.08 0 0 6
PTZ,

Nem tudom, te milyen sajtóanyagot olvastál, de a hivatalos tájékoztatóban szerepel a kártyaindítási díj.

A szereléssel azonban valószínűleg átvágtak. Ha van számlád, nyugodtan reklamálj a UPC-nél, ennyit még teljes szerelésért se szabadott volna kérni. A szerelést szerződött magánvállalkozók végzik, de limitálva van, mennyit kérhetnek.

A műsorkimaradás, ha rendszeres, szintén nem normális, reklamálj, és megnézik.

Előzmény: PTZ (-)
DRT Creative Commons License 2000.09.08 0 0 5
Befizettem 0 csatornára, ma 0.00-kor kötik be!

(Az önnullázás nem egy dícséretes dolog.....:) )

Kevin Creative Commons License 2000.09.08 0 0 2
Nullásozók előre!
Előzmény: Kevin (1)
Kevin Creative Commons License 2000.09.08 0 0 1
Sziasztok!

Van már valakinek tapasztalata vele?
(Tudom, a sokadik UPC-topic)

Kevin

jeegynullas Creative Commons License 2000.09.08 0 0 0
Direct lenullazom.
Előzmény: PTZ (-)
PTZ Creative Commons License 2000.09.08 0 0 topiknyitó
Mifelénk nincs kábel-tv, azaz lett volna, de nem hozzák el ideáig. Kézenfekvő volt, hogy a most megjelenő UPC Directre lecsapunk...

Tegnap felszerelték hozzánk a szükséges eszközöket, és kénytelenek voltunk elkönyvelni "apróbb" változásokat a sajtóanyaghoz képest:

sajtóanyag alapján a fizetendők:
havi díj családi csomag: 3490,-
havi díj HBO (nem köt.): 2500,-
egyszeri letéti díj a vevőkészülékért: 14000,-
felszerelési díj: 5000-9000,-

Tehát a végösszeg 25000 és 29000 közé kellet volna essen...
A házunkban eddig is volt parabola, a szerelőnek felajánlottam, hogy arról vegye le a vevőfejet, tegye rá a másikat (minek néznénk a régit) és használja az eddig is használatos kábelt hozzá. Aszonta: OK
amit megspórolt:
felszerelni egy parabolaantennát, annak minden falfúrásával, és minden mással együtt,
plusz megspórolta, hogy átfurkálja és bekábelezze a fél lakást a parabolától a beltéri egységig.
Számítottunk tehát egy 5000 Ft-os szerelési díjra...

Ezek után a szerelési díj (ami mindennek a legvégén derült ugye ki :-) 12 000 Ft volt és a UPC még felszámított egy kártyaindítási díjat, úgy 3000 Ft körül, a végösszeg így 25000 helyett 35000 Ft lett, ami azért nem mindegy.

Ja és néha négy-öt másodpercre elmegy az adás :-)))

...ti legyetek szemfülesebbek, nekem már késő!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!