Keresés

Részletes keresés

Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 241

a masodik heten igen nagy a teherbeeses eselye, hiszen akkor van a tuszorepedes a nok nagy szazalekanak.

 

ha tablettat szedsz, nincs peteeres, hiszen a tabletta mesterseges allapotot tart fenn, es a megvonasos verzest azert hivjak megvonasosnak, mert megvonod 7 napra a hormont, ezert beindul a nyalkahartya levalasa.

Előzmény: ebihal8 (240)
ebihal8 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 240

Köszönöm a válaszodat!

Egy baj van, h. elszámoltam, nem az első hetet akartam kérdezni, hanem a másodikat, mert természetesen az első héten volt a menstruáció, és az azt követő hét érdekelne. Valójában nekem mindig zavaros volt, h. tablettaszedés esetén mikor van peteérés, mert a tájékoztatóban is azt írják, h. a 7 napos szünetben "menstruációszerű" vérzés jelentkezik. Vagyis becsapjuk a szervezetünket.

 

Előzmény: Mikolt (239)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 239

ha 3 honap alatt nem jon meg, akkor keresd fel a nogyogyaszodat. a fogamzasgatlo elfedhet olyan zavarokat, amik csak az abbahagyasa utan jonnek elo.

 

a gyogyszer abbahagyasa utani elso heten jon meg elvileg a megvonasos verzes. nem tul nagy a teherbeeses eselye, de nem lehet 100%-osan kizarni. ha kimarad a menzeszed (mint most is) jo otlet egy terhestesztet csinalni.

Előzmény: ebihal8 (238)
ebihal8 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 238

Kedves Mikolt!

Hátha tud segíteni, két kérdésem lenne.

6 évig szedtem fogamzásgátlót, novemberben hagytam abba, azóta nem jött meg a menstruációm. Előfordulhat ilyenkor, h. kimarad, vagy késik 1-2 hetet?

A tablettaszedés abbahagyása utáni első héten mi az esélye a teherbeesésnek, ha az ember nem védekezik?

 

Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 237

az aktus utan 16 nappal csinaljon egy terhestesztet. a nogyogyasz csak a terhesseg megfoganasa utan 3-4 hettel lat barmit is.

 

teherbe lehet esni barmikor vedekezes nelkuli szextol, meg menstruacio alatt is, az elovaladektol is, az ondos kezedtol is. biztonsagos szex az, amikor az erekcio pillanatatol az elernyedesig fent van a helyen a gumi es utana nem kozelitesz a lanyhoz mosakodas elott. es irasson fel fogamzasgatlot.

Előzmény: alcadeias (235)
alcadeias Creative Commons License 2008.01.02 0 0 236
jah és elfelejtettem modnani,hogy pont most szokott megkönni honap végén,elvileg szivleszter elött két nappal kellet volna megjönnie
alcadeias Creative Commons License 2008.01.02 0 0 235
Szijjasztok,egy tapasztaltabb segitségére szorulnék..a barátnöm 14 éves,én 17,és még nem állt be nei rendesen a menstruálássa,van mikor honapokig kimarad..rendeszeres szexuális életet élünk,és 2 hete,gumival cisnáltuk,aztán ugyanaz a probléma utánna,kicsit gecis ujjal megujjaztam,és hát mostis kimaradt nkei,kicsit beszartam,és én hülye szilveszterkor kb 40 percig cisnátuk gumi nélkül,de nem mentem el,hanem utánna egy zsepibe,de az érekelne,hogy lehetséges hogy elötte is jöttki belölem valami,amit ewsetleg nem éreztem? tesztet sz.tem most flölseges lenen venni 2 nappal utánna,ugyse mutatna semmit,sz.tetek jövö héten egy nögyogyász mondjuk jövö héten meg tudná modnnai hogy van e valami? igazábol ne mtom mi csináljak,megköszöném vlaki adna valami tanácsot..
Zultan22 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 234
Köszi a segitséget 17 éves azt nemtudom h mennyire rendszeres de azt hiszem hogy nagyjabol az. De majd megkérdezem!! mindenesetre köszi a választ...
Mikolt Creative Commons License 2007.12.23 0 0 233

igen, teherbe eshet, 50% az eselye: vagy igen, vagy nem.

 

az aktus utan 16 nappal erdemes terhestesztet csinalni.

 

nektek is es a masik versenyzonek is javaslom, hogy a szexualis elet megkezdese elott fogamzasgatlot irasson fol a lany, kulonben honaprol honapra fogtok rettegni a teherbeesestol.

Előzmény: Pat93 (230)
Mikolt Creative Commons License 2007.12.23 0 0 232
nem irod, hogy hany eves a baratnod, hogy mennyire rendszeres a menstruacioja es hany napos a ciklusa. mindenesetre eleg kicsi az eselye a terhessegnek ciklus vegen, gumival, ha gumi nelkul hozza sem nyultal. az aktus utan 16 nappal vegyetek egy barmilyen (ne Clearblue) terhestesztet barmelyik DM-ben vagy Rossmannban, es reggeli elso vizeletbol csinalja meg.
Előzmény: Zultan22 (231)
Zultan22 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 231
Sziasztok.
Hát a köv van: a barátnőmmel lefeküdtünk és védekeztünk meg minden pont akkor amikor meg kellett volna jönnie de nem jött(lehet h kis levegö benn maradt a gumiban és mellette kijött?!).. Eltelt egy hét azóta és semmi.. kicsit be vagyok szarva h van ott vmi. Segitsen már vki hogy mivan most?!! Még megjöhet neki v ez normális ha szűz volt??Ha meg biztos akarok lenni mit vegyünk tesztelésre? Köszi élőre is a helpet!!! Üdv Mindenkinek
Pat93 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 230

Sziasztok!

Segítségeteket kérem angyon bevagyok "tojva"

14 éves vagyok barátnőm is és tegnap(17-én)szeretkeztünk...minden rentbe ment amikor kivettem a  nemiszervem lehúztam a gumit..töténtek a dolgok nem részletezem..és utána nem mostam sem kezet semmi és megujjaztam a lányt..Ami az ujjamra került sperma az kerülhetett ugy a hüvelyébe,hogy teherbe eshetett tőle?Körülbelül ennek mennyi az esélye?Jah és ha holnap(2 nappal az aktus után)megpróbálnánk ezt az otthoni gyors terhességi tesztet az mennyire mutatna valós eredményt?Váalszotak előre is köszi!Üdv:1 feszült fiúcska..

Mikolt Creative Commons License 2007.12.18 0 0 229
csinalj egy masikat 7 nappal kesobb.
Előzmény: email4 (228)
email4 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 228

Sziasztok!

 

Mi is már a 2. hónapja rajta vagyunk a baba-projekten. :))

Nekem általában 33 napos ciklusaim vannak, de az ehavi ciklusom 28-dik napján "vérezgettem" kicsit (1-2 nap).

Mondjuk ez nem mondható a hagyományos menstruációnak, mert nem volt a szokásos fájdalom, illetve minimálisnak volt mondható a mennyiség.

Ma a ciklusom 34-dik napján vagyok (mellesleg a szülinapomon ;) , s csináltam egy terhességi tesztet (Easy Pregnancy), ami negatív eredményt mutatott (pedig szép ajándék lett volna egy pozitív eredmény!).

Most nem tudom, hogy mi van...

Szerintetek mikor érdemes következő tesztet csinálnom? Vagy nem is vagyok terhes?

Olvastam arról is, hogy a várt menstruáció után 1 héttel érdemes csak elkezdeni tesztelgetni...

Timszike Creative Commons License 2007.11.26 0 0 227

Sziasztok!

 

Uj vagyok koztetek, szerettel udvozlok mindenkit! :)

Remelem, jo helyen teszem fel a kerdest, hatha tudtok segiteni!

Elso vedekezes nelkuli menzeszem 19. napjanal vagyok, bogyo letetele utan. Nincs meg viszonyitasi alapom a ciklusomat illetoen, mert evekig gyogyszert szedtem, de utananeztem a mehnyak-nyak tesztelesenek, ill. vettem Gabriel ovulaciot jelzo tesztet.

A ciklusom 16. napjan a valadek nyulos lett es nagyon enyhe, barnas szint is eszrevettem a fehernemun utana. A Gabriel tesztet ekkor mar napok ota hasznaltam, de nem szinezodott. A nap vegere halvany, a kovetkezo nap pedig kicsit erosebb, de meg mindig a kontrollcsiknal halvanyabb lett a vonal.

Ezek utan a nyakot mar nem tudtam ellenorizni (rakapcsoltunk a babagyartasra) :)

Es mara elfogyott a tesztem is :( Este bestartolok a gyogyszertarba, es veszek, de addig is marcangolom magam, vajon ilyen esetbe meg csak most kovetkezik be az ovulacio, vagy a teszt nem annyira megbizhato, es a nyulekonysag jelezte a termekeny napot?

Vagy keverem meg a dolgokat, mint kezdo? :)

 

Akinek van tapasztalata a dolgoban, irhatna nekem :)

 

Koszi!

plavka Creative Commons License 2007.11.24 0 0 226
Szia! Már biztos voltál orvosnál.Mit mondott? Jön a baba vagy nem jön? Remélem jó hírekkel tudsz szolgálni, (persze ha még jössz fórumozni)
Előzmény: Dalina0814 (208)
h.o.era Creative Commons License 2007.11.23 0 0 225
Ugyanaz, mint előtte. Azaz semmi. De most ezzel nem foglalkozok többet, amúgy is hétfőre van időpontom a dokimhoz. Majd ő megmondja a tutit, addig nem fogom magam stresszelni...
Előzmény: Lady Levendula (224)
Lady Levendula Creative Commons License 2007.11.22 0 0 224
h.o.era! most akkor teszteltél hétfőn vagy sem? Nekem úgy néz ki megkapaszkodott a kicsike.......29-én kell mennem az orvoshoz:D
plavka Creative Commons License 2007.11.20 0 0 223
Albi: Tényleg jó, hogy lyenek is vannak, de ezért 250 km távolsából nem utaznék fel én sem :)) Különösen azért mert nem vok terhes.
Előzmény: h.o.era (216)
plavka Creative Commons License 2007.11.20 0 0 222
Nekem eddig csak 1 gyerekem van, de én a 40. napon ott voltam a dokinál. Szívhang még nem volt, (bár nem izgultam, mert az az info, hogy a szívhangot is hallani kell nekem valahogy kimaradt):)) Az én szememben a + teszt utáni 1. ultrahang volt a bizonyosság :))
Előzmény: h.o.era (216)
Lady Levendula Creative Commons License 2007.11.18 0 0 221
Ez nagyon jó lehet, de én sem vagyok Budapesti....
Előzmény: albi2000 (219)
h.o.era Creative Commons License 2007.11.17 0 0 220

Szia!

 

Ez tök jó dolog, de ezért asszem nem megyek Pestre... :(

Sajnos ilyenek fehérváron nincsenek... :P

Előzmény: albi2000 (219)
albi2000 Creative Commons License 2007.11.17 0 0 219
 

 Hátha valakinek hasznos lehet:

 

Beutaló nélküli ßHcg mérés:
Tudom, hogy vannak gyógyszertári tesztek, de akinek azok nem elég jók, pontosak, stb., itt áll néhány tipp. Érdemes odatelefonlni az aktuális árakért, hány óráig lhet odamenni stb.
 
Nyírő Gyula Kórház 1135 Bp. Lehel utca 59. Tel: 451-2606
Kb. 2.5 óra alatt van kész az eredmény, megvárható. Ára kb: 2000 Ft. 
 http://www.nygyk.hu/index.php?link=osztalyok&a=1&sub=labor

 

János kórház 1125 Bp. Diós Árok 1-3. Tel: 4584568
Az eredményért délután lehet visszamenni. Ára kb: 2000 Ft
 http://www.janoskorhaz.hu/content4.html

Bálint Analitika 1116 Bp. Fehérvári 144. Tel: 2053044
Az eredményt délután e-mailen elküldik. Ára kb.: 1800 Ft (Mellesleg AFP vizsgálatot is végeznek, aznap délutáni eredménnyel a szokásos 2 hét várakozás helyett)http://www.kszgysz.hu/banaliti.htm

h.o.era Creative Commons License 2007.11.17 0 0 218
Sajnos nem volt dupla. De nem keseredtem el, mert ezen kívül minden arra utal. Szóval, ami késik... :)
Majd hétfőn!
Előzmény: Lady Levendula (217)
Lady Levendula Creative Commons License 2007.11.17 0 0 217

Hajrá! Hajrá! egy pillanatig se várj a teszttel, remélem ma reggel rászántad magad és "duplán" láttál.:D

 

 

h.o.era Creative Commons License 2007.11.16 0 0 216
Ja, és dokihoz akkor érdemes menni, ha már 2-3 hete késik. Ha netán nem hall szívhangot, mehetsz vissza 1 hét múlva. És az a hét csak izgulással telne. Bár így is... :)))
Nekem 26-ára van időpontom, mert egyébként is esedékes lett volna. Vagy ráéreztem?
Előzmény: Lady Levendula (211)
h.o.era Creative Commons License 2007.11.16 0 0 215
Ha halványan + volt, akkor az az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratula.
Nekem 10.18. volt az utolsó, ma én is vettem tesztet, de még nem tudom, meg merjem e csinálni. Egy tuti nálam, ha pocaklakó van, az csak 10.31-én költözhetett be. Szóval asszem holnap reggel rástartolok.
Remélem találkozunk a koraterhes fórumon!
Előzmény: Lady Levendula (213)
Lady Levendula Creative Commons License 2007.11.16 0 0 214
bocsi, ov.: 10.31-11.01
Előzmény: h.o.era (212)
Lady Levendula Creative Commons License 2007.11.16 0 0 213
Szia, mens. 10.17. Ovul. 11.01-02. A teszt már 11.12-én, 14-én reggel halványan pozitív volt. Remélem ez ad okot a további reménykedésre.
Előzmény: h.o.era (212)
h.o.era Creative Commons License 2007.11.16 0 0 212
Mikor volt az utolsó mensid?
bocs, ha már írtad alább...
Előzmény: Lady Levendula (211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!