Keresés

Részletes keresés

nati69 Creative Commons License 2009.09.12 0 0 1777
Az irodai értékesítés valóban az egyik zepteres főnök fejéből pattant ki, és lehet hogy jó is. Én is irodai értékesítésben dolgoztam, és mégis mennem kellett kérdőívezni. Sőt amikor már hirdethettem és saját embereket toboroztam, akkor azokat is én vezettem be a "kérdőívezés rejtelmeibe". És igen, valóban az ügyfeleket behívod, de a telefonszámlát akkor is ki kellett fizetni, mert le osztják. Ha érdekel a Váci út 187-ben dolgoztam az Ambrus csoportnál. És a korrektségről annyit: egy nagyon jó barátnőm is ott dolgozott kb. 3 hónapja, amikor kitalálták neki, hogy Nagykőrösön nyissanak irodát még két legalább olyan tapasztalatlan emberrel. A felszerelést saját pénzen kellett megvenniük (íróasztal, székek, fogasok...stb.) a telefont is saját pénzen kellett rendezniük. Saját pénzen járt le Nagykörösre mindennap, és amikor szóvátette hogy kellene a benzinbe lóvé akkor csak hümmögtek az illetékesek. Ez egy nagy multi cég? Nevetnem kell.....
Előzmény: Nika cica (1769)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.12 0 0 1776
Szia!

Légyszi küldjél nekem pontos átvert példát, konkrétnak utána tudok nézni.
Az egyesület neve pedig:Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület, ők pereltek, de nem hatóság és főleg nem főfelügyelet.
Egyébként szerintem a magyar ember előbb ragad billentyűzetet, ha panasza van, mintha elégedett.
Ugye nem gondolod, hogy ez a fórum reprezentatív felmérés?
Ennyire nem lehetsz naiv.
Nekem vannak Zepter edényeim is, de nem kell hozzá indukciós főzőlap.
Sőt a régebbi edények nem voltak alkalmasak erre a főzőfelületre, csak az újabb változatok.
Olyan edénye nincs a Zepternek, ami kizárólag valamilyen főzőlapon használható, de tényszerű, hogy a legtakarékosabb az indukciós.Nekem gázom van, és szuperül lehet rajta főzni.
Egyébként mosolyoghatsz, de a mi megyénkben összesen két olyan ügyfél volt, aki jelezte, hogy probléma lenne, mindkét esetben megoldódott a dolog, és nem marasztalták el a Zeptert.
Egyébként a Zepter vitás esetben az ügyfélnek ad igazat. És tele vagytok a kötbérrel, amit nagyon kevés esetben hajt be a cég.
A mi "rajongóink" egyébként nem dumában, hanem vásárlásaikkal, ajánlásaikkal mutatják ki a ragaszkodásukat!
Tehát ajánlanak engem ismerősnek, rokonnak, stb.
Tudom, hogy hiába írom le ezeket, mert ti merev állásponttal rendelkeztek, de nem is igazán érdekel.
Én dolgozom, értékesítek, és szeretnek az ügyfeleim.Ennyi.
Előzmény: Tornagh Atya (1775)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1775
A Google által kidobott átvertek is a papírjaikat nézték, aztán rájöttek, hogy mire használhatják azokat. És nem kevesen vannak.

Gondolkoztál már azon, miért lehet az, hogy a legtöbb márkának van saját, elszállottságig megrendíthetetlen rajongótábora, a Suzuki Wagon R-től kezdve, a svájci bicskán és az NDK gyártmányú, kivehető ajtós turmixgépen át a kínai koppintású Beate Uhse vibrátotokig, csak te izmozol itt magányosan (és reménytelenül) a Zepter mellett? Miért nem siet segítségedre a megelégedett felhasználók és márkahű fanok elvakult tömege? Miért csak egy leány van talpon e topikban, amely egyébként pont azért indult, hogy egybeterelje a boldog Zepter-tulajdonosokat?

Azzal pedig, hogy nem neheztelsz az ügyvédekre és a jogsegély-szolgáltatókra, mert ők jutalékot kapnak azért, hogy klienseik megszabaduljanak az általatok megtévesztéssel rájuk mért méltánytalan anyagi terhektől, amelyek része a ti jutalékotok is, illetve hogy ezért kártérítést szerezzenek az ügyfeleiknek, megmosolyogtattál. Nem látok olyan párhuzamot köztetek, amely akár a végtelenben is találkozást eredményezne, főleg úgy, hogy ti nem vagytok egyenesek. (Egyébként a tűzoltók sem ingyen dolgoznak.)

Ezek után is érdekelne még a jutalékos rendszerben tevékenykedő fogyasztóvédelmi egyesület pontos neve. Nyilván ismered, ha perelni akarták a Zeptert is. (Egyébként nem perelni akarták, hanem elmarasztalták: de az nem egyesület volt, hanem hatóság, illetve főfelügyelőség.)
Előzmény: Nika cica (1774)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1774
Szia!

Nem Google-t nézem, hanem az edényeim garis papírját.
Ha gondod lenne, bár én edényt nem árulok, de segítek szívesen.
Az új egyesület pedig amivel televan a sajtó, akik akarták perelni a Zeptert is.
Nincs bajom, hogy jutalékban vannak, én is abban vagyok, csak kiegészítésként írtam.
Előzmény: Tornagh Atya (1773)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1773
Beírtad már Google-ba ezt a három szót így egyszerre: Zepter örök garancia?

Ha igen, megnézted a találatokat? Ezek után is állítod ugyanezt, fenntartások nélkül?

Ha nem, beírnád?
Előzmény: Nika cica (1769)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1772
Mi a neve ennek az "új" egyesületnek? Nem mondom, hogy nem lehet ilyen, bár kételkedem, amennyiben közhasznú, nonprofit egyesületről van szó. De ha így lenne is: mi ezzel a baj? Az ügyvédek is százalékot kérnek/kapnak sok esetben, például munkajogi vagy kártérítési perekben. A károsultaknak így is megéri.
Előzmény: Nika cica (1768)
.psp Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1771
Az amway mióta olcsó te pupák :-)))
Előzmény: paljoc (1767)
.psp Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1770
Köszönöm.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1765)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1769
Szia!
A mi irodánk forgalma után van telefonunk, amit a cég fizet.
Mi irodai értékesítésben dolgozunk, tehát keveset megyünk ki.
Rendezvényekre hívjuk be az ügyfeleket, és bent kezeljük őket.
Vannak akik kérdőíveznek nekünk.
Nálunk folyamatos képzési program van, vizsgákkal.
Az ajándékok pedig azon kívül amit te írtál:
késkészlet, sütőedény, tálalószett, grillszett, 18/10-es konyhai tárolóedények, fűszertartók, kávéskészletek stb, több mint 100 féle van.
Nem tudom, te hol dolgoztál, de ebből jönnek a negatív vélemények, hogy nem vagytok konkrétak.
Pl: Alsómüzmürügyön a Kovács János volt inkorrekt.
Rólunk, a mi régiónkról még soha nem volt ilyen kritika, ami köszönhető a régió vezetőjének, aki a legkisebb inkorrektséget is azonnal torolja.
De hiába írom le ezeket, mert a fejetekben be van kövesedve a vélemény.
Ja, és kb 5 éve vettem egy rm. edényt 5 ezer Ft-ért tésztafőzéshez.
Fél év múlva lejött az egyik füle.Üzletben vettem, nem noname.
A Zepteres örökgaranciás!
Előzmény: nati69 (1766)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1768
Szia!

Van egy új fogyasztóvédelmi egyesület, ami nagyon aktív:

Felvilágosító előadásokat tartanak több helyen a fogyasztók jogairól.
Ők segítik azokat, akiket valamilyen módon átvertek.
Érdekes módon nem Zepteres problémáik vannak, hanem gyapjú, masszázságy stb.
Segítik a pert, és nyertes per után százalékot kapnak.


Előzmény: Tornagh Atya (1759)
paljoc Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1767

Melyik az a márka ami szintén 18/ 10 es acél és fele annyi mint a Zepter??

 

Például a TRAMWAY! Azt Te úgyis csipázod! ;-)

Előzmény: .psp (1763)
nati69 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1766
Nika cica!

Ugye Te sem hiszed el amit leírtál!!!???
A telefonszámlát mikor fizette a cég? Merthogy amikor megjön a számla irodánként az az irodában nyilvántartottak között szét dobják. Tehát ki kell fizetni. Amúgy az irodában alig vagy, mert reggel kérdőívezéssel kezdesz, napi 3-4 bemutató van aminek a végén "üzletizel"A bemutatók között van időd telefonálni, ha nem sokan vagytok egy csoportban. Ha nem sikerült palira venned senkit, akkor mehetsz megint kérdőívezni, hogy másnap is tudjál telefonon hülyíteni embereket, és elhiteti velük milyen szerencsések. A kolléga aki betanít? Ha van egy kicsi felfogásod, két hét alatt elsajátítasz mindent. És olyan gyorsan leszel medical-manager hogy az hihetetlen. Én ott dolgoztam olyannal is aki ács volt előtte és lett is fél év után újra. Az ajándékok? Na ne... Választhat a szerencsés uborka szeletelő, késélező, gázgyújtó között. Ha nyílt nap van akkor beleeshet egy-egy pezsgősüveg lezáró, selyemsál, tálca. Tehát nem beszélünk több tízezres tételekről. Ja és arról nem beszélve, ha jól akarsz keresni akkor a jéghegy csúcsán kell lenni.

Hát azért ez elgondolkodtató...
Előzmény: Nika cica (1721)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1765
Ha bp-i vagy, nagyon ajánlom a régi bevált :-) VASEDÉNY boltokat, érdemes ott is szétnézni. Pl. az Urániával szemben lévőben nemrég láttam, hogy minden rozsdamentes edényt 30-40% engedménnyel árultak. Van ott sok noname áru is, de még azok között is lehet jó minőséget találni. Legyen vastag, szendvicstalpa! A súlyán meg fogod érezni, hogy rendes réteges-e, nemcsak üreges...
Előzmény: .psp (1763)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1764

A viszonylag drágább kategória, de még jóval a Zepter félár alatt a WMF.

http://wmf-online.hu/4/zes.html

 

Ennél jóval kedvezőbb árú a Fissler, a minőség szerintem tökéletes.

 

A KIKA egész biztosan árulja (szinte mindig van Fissler lábas-fazék akciós áron, 3-4 db-os készletben), de asszem van webáruház is, ahol meg tudod nézni az árakat.

Előzmény: .psp (1763)
.psp Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1763

Melyik az a márka ami szintén 18/ 10 es acél és fele annyi mint a Zepter??

 

Asszony edényt venne :-)

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1762)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1762

Gyanítom, nem fogsz rá hiteles infót kapni...

 

MLM_vigécek által terjesztett kamu duma.

Előzmény: Tornagh Atya (1759)
John Zero Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1761
"Nemrég divat volt az autókban egy lila fényű vacak. Az a - ionizátor?"

Szerintem az más, az UV lehet, ami sterilizál, fertőtlenít. Egy házilag barkácsolt - ionizátort én csak egy rokonnál láttam, csak egy tűhegy látszik, de az is védve, hogy ne nyúljon hozzá senki. Semmi fénye nincs, bár lehetnek más változatai, ahol van.
Előzmény: joy (1743)
John Zero Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1760
cumpika:
"bármelyik árúcikken többnyire jóval nagyobb haszonkulcs van."

Ezt el is hiszem. De a 30% itt nem a haszonkulcs, hanem a jutalék. A cég számára a haszonkulcs még ezen felül van :-)
Előzmény: cumpika (1736)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1759
Viszont a fogyasztóvédők "jutalékos" rendszere engem is érdekelne.
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1758
Nincs ok-okozati összefüggés, így lefizetés sem: nem tudtak róla, hogy lenne ilyen cikk; bár azzal tisztában voltak, hogy a fogyasztóvédőknek van rovata. Máskor is hirdet nálunk a Zepter, és hasonló nagyságrendben. A laptulajdonos döntése volt az írás kihagyása, de ilyen helyzetben minden médium menedzsmentje így döntött volna ebben a válságos időszakban.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (1757)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1757

Az előző számunkban épp a Zepter disznóságairól jelentettünk volna meg cikket ebben, de az utolsó pillanatban a varázsfazekak és csodalámpák gyártója megvette az egyik borítót. Természetesen az írás kimaradt.

 

 

No igen... És ennyit arról, hogy a fogyasztóvédők vannak lefizetve....

Előzmény: Tornagh Atya (1751)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.11 0 0 1756

És egy adalék a fogyasztóvédőkről:
-Jutalékos rendszerben dolgoznak

Hazugság!

 

-a legtöbb probléma szerintük a Zepter masszázságyával volt(ilyen terméke a cégnek nincsen!)

 

 

Kérnék erről egy linket.... Vagy bármilyen hiteles infót!

Előzmény: Nika cica (1746)
joy Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1755
Megint sz.ródik a Fórummotor!!!!!!!
joy Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1754

Mellébeszélsz!

A nyáron olyan eseteket hoztak, ahol az ügynök hitelügyintézést ígért a kuntsaftnak! Ha nem tudja elintézni, miért hitegeti vele?

Családom egyik tagja hitelügyekkel is foglalkozik. Első lépésük az írásos megbízás után, megnézik a fél hitelképességét, ha nem megfelelő, közlik az okot és semmisnek tekintik a megállapodást. 3 munkanapon belül elintézik!

 

Konkrétan, ez az új fogyasztóvédelmi egyesület bizony jutalékos.
Melyik?

 

Őróluk beszélsz?

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/index.html

 

Így igaz, úgy dolgozik, ahogyan leírtad.

Csak sokkal tisztességesebben.

Mint írtam, anno az én 6 részes edénykészletem nem került annyiba, mint egy zepterserpenyő.

 

Nem köpködtelek, te borítgatod magadra a serblit az ilyen írásaiddal:

"...Hangsúlyoznám, hogy nem kell semmit vásárolnod, egyél amit akarsz, de baromira felesleges köpködni olyan emberekre, akit nem is ismersz.
Ezt hívják általánosításnak, korlátoltságnak, stb.
Ki is a szőke?..."

Előzmény: Nika cica (1752)
joy Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1753

Mellébeszélsz!

A nyáron olyan eseteket hoztak, ahol az ügynök hitelügyintézést ígért a kuntsaftnak! Ha nem tudja elintézni, miért hitegeti vele?

Családom egyik tagja hitelügyekkel is foglalkozik. Első lépésük az írásos megbízás után, megnézik a fél hitelképességét, ha nem megfelelő, közlik az okot és semmisnek tekintik a megállapodást. 3 munkanapon belül elintézik!

 

Konkrétan, ez az új fogyasztóvédelmi egyesület bizony jutalékos.
Melyik?

 

Őróluk beszélsz?

http://www.ofe.hu/inet/ofe/hu/index.html

 

Így igaz, úgy dolgozik, ahogyan leírtad.

Csak sokkal tisztességesebben.

Mint írtam, anno az én 6 részes edénykészletem nem került annyiba, mint egy zepterserpenyő.

 

Nem köpködtelek, te borítgatod magadra a serblit az ilyen írásaiddal:

"...Hangsúlyoznám, hogy nem kell semmit vásárolnod, egyél amit akarsz, de baromira felesleges köpködni olyan emberekre, akit nem is ismersz.
Ezt hívják általánosításnak, korlátoltságnak, stb.
Ki is a szőke?..."

Előzmény: Nika cica (1752)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1752
Konkrétan, ez az új fogyasztóvédelmi egyesület bizony jutalékos.
Nem tartom magam erőszakosnak, bocsi, de úgy nem is tudnék jó kapcsolatot ápolni az ügyfeleimmel.
Különben pedig az árrés az mindenhol megvan:
Konkrétan a bizományikban 50%, a legtöbb üzletben nem a két szép szemedért szolgálnak ki.
A hitel miatt jó a 8 napos lemondási lehetőség.
De kérdezem én, hogy mit csinálsz olyan emberrel, aki megrendel valamit, majd hetekig hiteget, hogy hozza a papírokat, nem hozza, majd 1 hónap múlva közli, hogy bocsi, de báros vagyok.
Érdekelne a megoldásod.
Mert én akár telefonon lekérem a hitelét, ha minden papír megvan, és ha nem kapja meg, akkor keresünk más megoldást:storno, más családtag nevén, előtakarékosság.
Rengeteg drága dolgot lehet kapni, ami többe kerül, mint az előállítása.
Ilyenkor megfizeted a márkát, a fejlesztéseket, kutatásokat, és persze a cég fenntartását is.
Még a Tesco is így dolgozik.
Hangsúlyoznám, hogy nem kell semmit vásárolnod, egyél amit akarsz, de baromira felesleges köpködni olyan emberekre, akit nem is ismersz.
Ezt hívják általánosításnak, korlátoltságnak, stb.
Ki is a szőke?
Előzmény: joy (1747)
Tornagh Atya Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1751
Reménytelen ez; róluk lepereg, azok a potenciális átvertek pedig, akik az elsődleges célcsoportjukat alkotják (betegek, idősek, könnyen befolyásolhatók, illetve – munkavállalói oldalról – reménytelen helyzetben lévő, rendszerint alulképzett, végsőkig kétségbe esett szerencsétlenek) nem olvassák ezt a topikot.

Kiváncsi lennék, hogy ez a "világmárka" a világ boldogabb felén is ilyen botrányosan bűzlő brand, vagy csak itt, a Balkánon? Nehezen tudom elképzelni, hogy Svájcban vagy Németországban hagynák ezt az agresszív lehúzósdit.

Egyébként én is szégyellem magam, még ha nem is volt tevékeny részem az alábbi döntésben. Történetesen egy magazinnál dolgozom, amelyben van rovata a fogyasztóvédőknek is. Az előző számunkban épp a Zepter disznóságairól jelentettünk volna meg cikket ebben, de az utolsó pillanatban a varázsfazekak és csodalámpák gyártója megvette az egyik borítót. Természetesen az írás kimaradt.
Előzmény: joy (1750)
joy Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1750

Fanatikus hívőktől sokat nem várok.

De abban reménykedek, sikerül végre tülör elé ültetni őket, és tisztességesebb munkára sarkallni, amely MINDENkivel potenciális ügyfélként, és nem behülyítendő alanyként bánik.

Előzmény: cumpika (1748)
paljoc Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1749

"hogy fönntarthassák vigéchálózatukat"

 

:-)))

Előzmény: joy (1747)
cumpika Creative Commons License 2009.09.10 0 0 1748
Ugyan már mit vársz?
Csak olvasod Nika hozzászólásait..... annyira szőke, hogy már fáj.

De igenis fáj:-))
Előzmény: joy (1747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!