Keresés

Részletes keresés

fintorgó Creative Commons License 2003.04.13 0 0 128
Kedden? Azt mondtad pénteken!
Akkor hogy van ez?
Előzmény: alpesi (127)
alpesi Creative Commons License 2003.04.13 0 0 127
Már csak egy hét! Én viszont kedden este utazom.
Előzmény: fintorgó (111)
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.09 0 0 126
Köszönöm a választ!
Ha átgondoltátok írj mailt a freemailre, azt minden nap megnézem.
Köszi!
JP
Előzmény: fintorgó (125)
fintorgó Creative Commons License 2003.04.09 0 0 125
Köszi Juanpablo megkaptam, a képet láttam már tegnap itt.
Egyébként láttam már ilyen elősátort felállítva, de annak nem lehetett becippelni a hátulját.

Gondolkodóba esett a család. :))

Előzmény: JuanPablo (124)
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.09 0 0 124
Fintorgó!

Küldök egy mailt és csatolom a képet!

JuanPablo Creative Commons License 2003.04.09 0 0 123
A sátor hátul is több módon nyitható. Van egy nagyon hosszú zipp ami a busz elhúzós ajtajánál van pontosan, ezáltal egy légtérbe kerülsz a sátorral. A sátortető és a busz között van egy áthidaló "nyelv", amit a busz ereszcsatornájába lehet passzintani, ezáltal nem esik be az eső.
A sátor mellől ha elmegy az ember, behúzza zippet, akár egy kis lakatot is lehet a zipp-kocsira tenni.
Nyitható még a két oldalfal, és feltekerhető az első, bejárati oldal. Az ablakokon függönyök vannak és szunyogháló.
Hirtelen ennyi!
Előzmény: fintorgó (122)
fintorgó Creative Commons License 2003.04.09 0 0 122
Van a sátornak hátsó fala is? Tehát el tudok előle állni és akkor be tudom cippelni, zárttá tenni, mint egy normál sátort?

Ha mégegyszer beteszed a képet, akkor kétszer nem fog látszani.
Ha a tar.hu-ra nem tudsz belépni, akkor nem látszik a kép sem.
Sokszor van náluk ilyen. :((

Előzmény: JuanPablo (121)
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.09 0 0 121
Wyfliff !

Valami baj van a tar.hu-val. nem tudok belépni a képtárba. Gondolom ezért nem látod a képet, tudniilik onnan "hívódik" le.
Felteszem mégegyszer amint lehet.

Előzmény: Wyfliff (120)
Wyfliff Creative Commons License 2003.04.09 0 0 120
sajnos nem latom a kepet, bar nekem is tetszik a dolog. Ha esetleg fintorgo tul olcsonak talalna :)
Előzmény: JuanPablo (118)
fintorgó Creative Commons License 2003.04.08 0 0 119
Érdekel, mail ment.
Előzmény: JuanPablo (118)
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.07 0 0 118
Sziasztok!
Szeretném eladni ezt az elősátrat.
VW T4-es Transporterhez jó. Egyszer volt felállítva 2001 nyarán, aztán el kellett adnom a kocsit, az elősátor pedig megmaradt.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 117
Makovecznél az épületeit nézem, s nekem ezek tetszenek. Csengersimán még nem jártam, de akkor megjegyzem.
Előzmény: alpesi (106)
alpesi Creative Commons License 2003.04.07 0 0 116
Hát valóban nagyon rossz az időjárás. Ma délben is szállingozott a hó. De reménykedjünk, hogy valóban kijavul az idő. (A remény hal meg legutoljára.) Abban bizok, hogy délebbre csak jobb idő lesz. Az idén még alig tudtam elővenni a kerékpárt, bár a melóm se nagyon engedte, hogy hétvégén 80-100 km-t letekerjek.Fintorgó! Már csak 10 nap húsvétig!!!!!!
Előzmény: fintorgó (111)
H_G Creative Commons License 2003.04.07 0 0 115
Nem lenne nagy munka átszerkeszteni; most ugyan elég sok a dolgom, de ha pár hét múlva még aktuális a dolog, írj egy mailt és megcsinálom. (A "profi" túlzás, de ezen azért tudnék vmennyit javítani.) A képekből nincs nagyobb felbontású változatod?
Előzmény: HTamas24 (114)
HTamas24 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 114
Kedves H_G!!

Na látod... TE szabadidődben a honlapszerkesztést tanulod, én meg utazom!
Amúgy teljesen igazad van, weblapom nem nagy szám... nem is értek hozzá, wordben szerkesztettem meg és onnan konvertáltam weblappá!
A lényeg a képek!
De van egy haverom, aki ért hozzá... úgyhogy kicsit újítok majd rajt!
:))
Vagy esetleg nincs kedved átszerkeszteni??????
:))
Megmutathatnád mennyire profi vagy!!!
:))

Ez tényleg olyan szörnyű lenne???? :(
******************
www.tar.hu/htamas
******************


Előzmény: H_G (107)
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.06 0 0 113
AutoRoute Express!!!
JuanPablo Creative Commons License 2003.04.06 0 0 112
Sziasztok!

Egy útvonal tervező progit keresek, hátha valakinek megvan és kölcsönbe tudja adni egy kicsit.
AutoRoute 2002 vagy 2003.
Emilbe is írhattok!
Köszi
Juan Pablo

fintorgó Creative Commons License 2003.04.06 0 0 111
Főleg az időjárás izgat. Reggelre vastagon befagyott az esővizeshordóm. Tegnap bringán ért a hózápor, ma majdnem felborított a szél. A lábtörlőim szerteszeét hevertek a kertben.
Remélem megembereli magát a tavasz és melegszik, két hét talán elég lesz. :-))
Másfél hete még (már?) pólóban napoztam és kertészkedtem.
Előzmény: alpesi (110)
alpesi Creative Commons License 2003.04.06 0 0 110
számold = számolod
Előzmény: alpesi (109)
alpesi Creative Commons License 2003.04.06 0 0 109
Ha jól számolom, akkor pontosan 13 nap van már csak hátra. Talán te is számold már a napokat? Amilyen örült pörgös most a melóm én bizony alig várom már, hogy 15-ke este legyen és elinduljunk Zárába.
Előzmény: fintorgó (108)
fintorgó Creative Commons License 2003.04.04 0 0 108
Alpesi!
Hány nap van még hátra húsvétig?
Előzmény: alpesi (106)
H_G Creative Commons License 2003.04.04 0 0 107
Az utazásaid nagyon szépek lehettek, de ne is haragudj, a weblapod sux. Még nem is láttam soha ennyire amatőr megoldást.
Előzmény: HTamas24 (105)
alpesi Creative Commons License 2003.04.03 0 0 106
Pécsváradot ismerem, mert legalább két évente egyszer arra visz az utunk. Én egyébként nagyon szeretem a közeli Óbányát is. Makoveczet én több okból sem igen kedvelem, de azért érdemes megnézni a Csengersimában épült iskola-komplexumot. (Makovecz épületeihez szerintem kis hazánkban nincs elég erdő.)
Előzmény: Bogyó 2 (103)
HTamas24 Creative Commons License 2003.04.03 0 0 105
Kempingezésnél jobb(meg olcsóbb :))nincs is!
Imádom!
Főleg a vadkempinget!
15 napos túrám során 12 napot vadkempingben töltöttem!
Sziasztok!

Bejártam Magyarországot, Szlovéniát, Ausztriát, Horvátországot és Észak-Olaszországot is motoros túráim során, s eközben készítettem gyönyörű tájképeket!
Ha kíváncsi vagy rá, látogass el ide, hátha megjön a kedved neked is a túrázáshoz... :))
Nem fogsz csalódni!
*********************
www.tar.hu/htamas
*********************
Pattanjon minden kis és nagymotoros a nyeregbe és indulás, annyi eszméletlen hely van!!!!
Hogy nem tudod, hogy hova???
Gyere, mutatok egykét szép helyet!!!!!

fintorgó Creative Commons License 2003.04.02 0 0 104
Rab sziget óóó de szép volt. És milyen kalandosan érkeztünk oda! A zeg-zugos utcák a városban, a fényesre koptatott utcakövek, az induló hajó a kikötőből, a vár, fent a temető, és évekig főztem a babérlevéllel amit valahol útközben szedtünk. A hazafelé út is legalább ennyire eseménydús volt.
Nem utolsósorban, mivel július végén voltunk, a sziget kedvező éghajlata miatt éjszaka aludni is tudtunk, lehült a levegő, nem úgy mint a szárazföldi oldalon.

Csodás leanderek voltak, a hazalopott hajtásokból azóta is gondozok egy szép rózsaszínűt.

Előzmény: Bogyó 2 (101)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.04.01 0 0 103
Egyébként ha picit tovább mentek, beljebb a Mecsekbe, Pécsvárad se rossz hely, ott van ugye az ásatás, a romok és a múzeum kastélyszállóval és itt is van egy kálvária. Végigkameráztam, akárcsak Grábócon. Csak Grábócon nagyon nagy volt a gaz.De a templom belülről gyönyörű.Kívülről semmi különös, de rendezett. Én egyébként, ha már a 6-os útnál vagyunk, mindig bekanyarodok Paksnál is megnézni a Makovecz-templomot. Nagyon tetszik.
Sárospatakon és Jászapátin láttam még Makovecz-épületeket, de talán ez a legszebb. Siófokon is van egy templom, de azt még nem láttam, pedig szoktam arrafelé járni, de nem tudom merre van, meg idő se volt még rá, arrafelé mindig sietek.
Előzmény: alpesi (100)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.04.01 0 0 102
Zalaszántón mi '96-ban voltunk, egy hévízi nyaralás mellékterméseként. Voltunk a Kis-Balatonnál, Zalakaroson, Zalaegerszegen és Zalaszántón. Meg persze Keszthelyen is. De ekkor szállodában, nagyon kedvezően tudtunk elmenni, egy központiba. Azóta se adódott ilyen.
A sztupa nagyon klassz, elég nagy és vakítóan fehér. Szoktam is mutogatni néha az ismerősöknek a fényképeket, Tudod, amikor Koreában voltunk.... kezdetű mondatokat mondva. Aztán persze felvilágosítom őket, mert sajna még nem tettük ki a lábunkat az öreg kontinensről. Bár azt mondják Rodosz már Ázsia földrajzilag. Na, akkor igen. De csak ennyire.
Előzmény: alpesi (100)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.04.01 0 0 101
Azért megyünk az ismerős(egész pontosan közeli és amúgy is közelálló rokonok) után, mert ők két éve Pag szigetre akartak menni, mi viszont a lemondás árán is ragaszkodtunk Rabhoz. Akartunk egy kis kultúrát is, amre Pagon kevés esélyt láttunk. Rabon meg volt. Nem is bántuk meg.
De egyébként lehet, hogy változik még a helyzet, de most átengedjük a terepet. Aztán majd megint mi jövünk....
Előzmény: fintorgó (99)
alpesi Creative Commons License 2003.03.30 0 0 100
Kakasd környékét sajna nem ismerem, de Grábocon valóban a templomra és a kálváriára gondoltam. Nem vagyok ugyan egy nagy borissza, de "Bornemisza" meg főleg nem, én a kékfrankosra voksolok. (Tisztán, nem vegyítve semmivel sem!!)
Fintorgó!
Tapasztalataim szerint a kis magánkempingek az igazán nyerőek. Példaként említhetem a zalaszántói kis kempinget. Minden szempontból európai minőség és az árai is nagyon korrektek. Aki arra elvetődik az feltétlenül sétáljon fel Középeurópa legnyobb sztupájához, de a faluban a templom is "megér egy misét".
Előzmény: Bogyó 2 (97)
fintorgó Creative Commons License 2003.03.29 0 0 99
Egy Szekszárdi ismerős hozza, a szomszédja bora, nem tudom, nem termelő vagyok, csak iszom belőle egy kicsit, nekem nem ízlik igazán.
Miért kell nektek az ismerős után menni? Bibione, sokan vannak úgy mesélik, mi csak átutaztunk, Caorle volt a cél, telepített lakókocsiban voltunk ott. Egy nagy üdülőfaluban, utcák voltak névvel, éttermek, pizzériák, abc, a wc messze, bringával jártunk, mindenféle szórakoztató program.
Nagy volt nyüzsgő, egyszer elmegy.
Velencébe azért visszamegyünk, este, fáklyás gondolákat nézni.
Előzmény: Bogyó 2 (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!