Keresés

Részletes keresés

El Condor Creative Commons License 2001.08.06 0 0 103
Na ezt a temat szerettem volna kodolni :)))
Hol lehet errol bovebben olvasni?
Előzmény: chromax (102)
chromax Creative Commons License 2001.08.06 0 0 102
akkor +még kalózkártyák

upc directet ebből a szempontból felejtsd el

Előzmény: El Condor (101)
El Condor Creative Commons License 2001.08.05 0 0 101
Koszi a valaszokat,

Szoval lehetoleg angol nyelvu mozicsatornak erdekelnenek.

El Condor

chromax Creative Commons License 2001.08.04 0 0 100
Veszel egy műholdvevőt egy analóg+digitális kombinált beltérivel.

A UPC Direct által sugárzott magyar nyelvű műsorok (Romantica, Hallmark, Reality Tv, stb..) mindennek nevezhetőek csak értelmesnek nem. Sajnos ez egyre inkább igaz a Discovery és NGC-re is - minden agyonismételve, és szétvagdalva 5 perces blokkokra.

Előzmény: El Condor (98)
Cyberslider Creative Commons License 2001.08.04 0 0 99
Hi. Mit értesz normális műsor alatt? Mert a magyarok nem azok ;) Ha meg sport1-et akarsz nézni,akkor sajnos UPC kell neked.
Az már más kérdés,hogy _csak_ a sport1-re nem lehet elofizetni..... :\
Sajnos,más választásod nem igen van:(
El Condor Creative Commons License 2001.07.29 0 0 98
Sziasztok!

Szeretnek minel tobb normalis musort nezni. Meg Sport1-t, de az UPC nagyon utalom. Hogyan lehetne ezt megis megoldani. Ja, es lamer vagyok a dologban, tipikus user :)))

Elore is koszi,
E.C.

chromax Creative Commons License 2001.07.26 0 0 97
Szerintem ha már válogatni lehet, akkor inkább érdemes némi plusz pénzért egy forgatómotoros antennát és egy kombinált analóg+digitális beltérit venni mint a UPC Direct. Jó mondjuk HBO nincs, viszont van helyette sokszáz más. Sajnos az a baj a UPC Directtel, hogy már az ő adásaik közül is jónéhány meglehetősen érdektelen és unalmas (pl. Romantica, vagy a permanens ismétlésekből álló Reality Tv), ezen felül a free to air Astra adások sem használhatóak sokmindenre. Ráadásul UPC-s beltérivel gyakorlatilag semmi mást nem lehet venni, hiába forgatod át más műholdra, nem lesz hajlandó venni semmit róluk. Nem tudom ki-hogy van vele, de nekem ezek az összegyűrt, egyszerre lengyel, magyar és cseh csatornák valahogy nem jönnek be.
Előzmény: BuNnY (96)
BuNnY Creative Commons License 2001.07.26 0 0 96
Van itt valaki ?
BuNnY Creative Commons License 2001.06.12 0 0 95
Kéne némi összefoglaló jótanács, és mifelénk nincs kábel. Most vagy UPC direct vagy az AM Mikro jöhet számításba.
Dobjatok már meg némi infóval, mi a helyzet itt ?
Gyühet ide is, meg magánba is.
Cyberslider Creative Commons License 2001.06.11 0 0 94
csak nem a metire gondolsz?
Én a helyedben nem reklámoznék ilyet,mert könnyen a rendörségen találhatod magad,ha majd egy upc-snek adod el épp a cuccost!
upcboss Creative Commons License 2001.05.12 0 0 93
Hello mindenkinek,
Rövid felvilágositás kedves OFF-ON (csíkostáTTú) sorstársunk és egyéb érdeklödök részére:
Az original UPC kártyák programozása a mai világban nem igényel nagy eröfeszitést, egy házilag elöállitott kártyaolvasóra és egy jol megirt programra van szükség. A végtermék pedig egy olyan kártya lesz amit max. 2117-ig lehet tetszés szerint engedélyezni akár ugy is, hogy a UPC se tudja törölni müholdon keresztül.
A dolog gyakorlatban pedig úgy néz ki, hogy HBO + SPORT1 + REALITY TV + EXTREM SPORT + PRIVAT GOLD = 15.000,-Ft egy évre engedélyezve. Az alapcsomagot természetesen fizetni kell tovább.
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.12 0 0 92
Egy ismerősömnek van ilyen kártyája, a muki aki írta, hetente frissítgeti.

OFF
Egy hivatalos telepítő nem tudhat ilyesmikről, a nem magán előfizetés a tuti, az mindig működik(?).
ON

Előzmény: Cyberslider (91)
Cyberslider Creative Commons License 2001.04.12 0 0 91
Csíkos: hetente? Pl melyiket?
A seca progikat általában havonta kell 1x.
Sőt,a kód,amit mulkor irtam bele,már az áprilisit is tartalmazta,mivel előre lesugározzák.
De mindez egy házi kártyaprogramozóval 5 perc alatt kész,ha megveszed kb. 15e Ft-ért.
A neten meg fent csücsülnek mindíg az aktuális kódok.
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.11 0 0 90
Nevezzük "magánelőfizetésnek"?

Na jó! Ezzel az a baj, hogy újabban hetente kell a magánkártyát felülírni. A kalózok : upc meccsen most a upc vezet!!!

Más! A HUMAX, ha jól tudom most 115 ezer pénz, ez tudja fogadni a upc kártyát, meg plussz két modult!

Előzmény: power2001 (88)
Cyberslider Creative Commons License 2001.04.11 0 0 89
Paha: igen,meg kell venned még a Cryptoworks modult is ;-)
Nem olcsó játék ez,az biztos.
Nézd, ha annyira akarod az UPC-t nézni,és mást nem, pl premiere,meg a többi 900 mozicsatorna,akkor mégis inkább azt ajánlanám,hogy kérd a Philips-et,abba benne van a modul,és csak az előfizetési dijat kell fizetned....
Ez igy sima.. Az alternatív lehetőségek igazán csak akkor jók,ha te még a többit is nézni szeretnéd.
Mert hát a nokia,stb-be bármilyen modult bele lehet rakni,akár csereberélni is,kártyát hozzá lehet szerezni,mert hivatalosan itt nem árusitják, stbstb...
De ha neked kifejezetten az _upc_ kell,akkor joval olcsóbban megúszod a Philips cuccal,és akkor csak az van,meg a free :-)
Tudod,ha többet akarsz,jobbat,akkor az többe kerül...
Ha igy akarod,akkor pl. Nokia esetében 110e + 45e + kártya, ami ugye több,mint 150e Ft összesen..
_

Power: ugyan,hát miket nem kérdezel teeee?? ;-)
Tudod,az upc-vel az a helyzet,hogy hivatalosan elo lehet fizetni itt.
A kulonfele kalozkártyák amik kaphatoak pár helyen,azok meg olyan musorokra vannak,amiket itt hivatalosan _nem_ lehet elofizetni. Igy mintegy "tanulási cálból épitettem" dologgal máris kihúztad magad a felelősség alól.
Nadehát az UPC, háát az MÁS... :)))
Egyébként ha magánvéleményemre vagytok kiváncsiak,ha pl. tudtok angolul jól,akkor egyértelmű,melyik éri meg jobban,hiszen egy nyamvadt SECA vásárlásával majd' 1000 mozi,szex,meg amit akarsz pay per view csatikat foghatsz DVD (ja,és akadozás,meg kockásmentes változatban) .
Akárhogy nézzük itt nagy különbség van az arányokat tekintve... Dehát ehhez tudni kéne angolul ;-))))
Nah itt a vége..

udv: Cyberslider

power2001 Creative Commons License 2001.04.11 0 0 88
Olcsóbb UPC előfizetés magán úton, ki-mit tud róla??????
_paha_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 87
ez most akkor azt jelenti, hogyha veszek egy 100 akárhány ezer Ft-os Nokia-t vagy egy 50 akárhány ezres Humax-ot, akkor még a cryptoworks modulról is gondoskodnom kell??? van olyan beltéri amibe ez bele van építve?

paha

Előzmény: Cyberslider (85)
_paha_ Creative Commons License 2001.04.10 0 0 86
ma beszéltem a UPC Direct ügyfélszolgálattal (06-40-333872). kellemes meglepetés volt, hogy a hölgy nem riadt vissza a technikai kérdésektől, sőt kb. hasonlókat mondott, mint amik itt elhangzottak. a lényeg, hogy elmondása szerint külön upc kártyát (tehán beltéri és tányér nélkül) csak a Rákóczi téri antennaboltban lehet kapni.

paha

Cyberslider Creative Commons License 2001.04.08 0 0 85
Minimum 90es antenna..... 60-ast jobb,ha elfelejtitek!
Mellesleg a 110-es az igazán jó,ha esik,stb..
Nekem 90-es van,ez simán veszi az Astra,hotbird-et.Néhány transzpander van elég gyengén,de ez néhány olasz adást érint a hotbird-en..
Cryptoworks olyan 45e Ft. A SECA is átalakítható,de az se olcsóbb.Szintén 45e.
A Premiere-hez,ill. német Df1-hez való Irdeto modul pedig úgyszintén..
Egyébként a nokia 9600-hoz is van magyar nyelvű dvb2000 software,ha ez fontos:)
A Humax, vagy Strong tényleg megteszi,a pálmát a Nokia viszi L, a Philips egy 0.
MeliZoli Creative Commons License 2001.04.08 0 0 84
Egyébként az önálló kártyás vételhez lehet e Cryptoworks modult "bérelni".

Illetve mennyibe kerül ha meg kell vásárolni?

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 83
Igazad van, de zivatarban, hóesésben az analóg sem működik! Én senkinek sem javasolom digitális vevőnél a 90-nél kisebb antennát, forgathatónál pedig a minimum szerintem 120, vagy nagyobb.
Előzmény: MeliZoli (81)
OPi Creative Commons License 2001.04.08 0 0 82
PTZ - megoldodott a szerelesi tulszamlazasi problemad ? Mondott valami ertekelhetot az UPC vevoszolgalat?
MeliZoli Creative Commons License 2001.04.08 0 0 81
Ez, így van, de ahol dolgozom ott velünk szemben van egy antenna bolt ahol árulnak UPC Direct előfizetést.
Nem egy előfitetői panasz megy be hogy ha esik a hó vagy nagyon nagy zápor van, hogy akadozik vagy esetleg kihagy a vétel.

Szerintem azért egy 90-es tükör jobb lenne erre a feladtatra mint a nagyon határesetet képző 60-as.
/Saját véleményem, bár ilyenkor mindig a költségkimélés a legfontosabb/

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 80
Pontosabban: a kártya: 4500Ft, Indítási díj: 3500Ft, és az első havi előfizetési díj, ami ugye attól függ, hogy mit akarsz nézni.
Előzmény: _paha_ (79)
_paha_ Creative Commons License 2001.04.08 0 0 79
köszi az infot!!!
így a upc-nek akkor a belépési díjat meg a kártyaindítási díjat kell csak leperkálni?

paha

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 78
MeliZoli!
Analóg vételnél igaz, amit mondasz, de itt digitálisról beszélünk, ráadásul az ASTRA műholdak "G" sorozatáról van szó, ami nagyobb teljesítményű. Amúgy nem akarom védeni a "céget".

paha!
Látogasd meg mondjuk a www.minigaleria.hu honlapot, ott van árlista is, igaz, hogy cak Humax beltérikről, de a video kimenete programozható: RGB, SVHS, sima videojel. Van benne dolby digital hang, direct digitális kimenet. Azt írtad ASTRA vevőd van most. Ha a fej "univerzális" tipus, vagyis tudja mind a két sávot, akkor semmi baj. A digitális vevőbe kell kötni a fejről lejövő kábelt, és egy kis darab további kábellel összeköthető az analóg vevő a digitálissal. A többit már a hsználati utasítás elárulja. A HUMAX menüje egyébként magyarul beszél...

Előzmény: MeliZoli (77)
MeliZoli Creative Commons License 2001.04.08 0 0 77
Azaz igazság, hogy minden ilyen esetben egy lebutított valamit kap az ember. Nézzük csak meg, a szett bérlése esetén kapsz 60-as tükröt ami már a kicsit zavaros időjárás esetén is használhatalanná válik.
_paha_ Creative Commons License 2001.04.08 0 0 76
ahogy írtam, nekem van fent egy fej az astra műholdakra állítva és ha meg lehet oldani, hogy a digitális beltéribe _is_ be lehessen kötni, akkor lehet, hogy favorizálnám az előbbi megoldást.
mennyibe kerül egy _használható_ digitális beltéri? mennyi tudás szükséges a felszereléshez, beállításhoz?

paha

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.08 0 0 75
Mára már két féle előfizetés létezik:
> Csak kártyát kérsz, és olyan cuccod van hozzá, amilyet megveszel magadnak.
> Komplett cuccot kérsz, van hozzá parabola, fej, kártya, meg az emlegetett .... .Ebben az esetben a cucc nem a tiéd, csak a kaució ellenében "bérled" a UPC-től, és, ha lemondod az előfizetést, visszaadod a cuccot, visszakapod a kauciót.

Az előző megoldás drágább, de jobb. A vevőberendezés a tiéd, és sokkal, de sokkal jobb a Philips-nél, még,ha csak Humax is.

Előzmény: _paha_ (74)
_paha_ Creative Commons License 2001.04.08 0 0 74
és muszáj ezt kérni hozzá?

paha

Előzmény: Törölt nick (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!