Keresés

Részletes keresés

Madock Creative Commons License 2016.08.02 -2 3 4284

Én értem,hogy Te valamiért megharagudtál rá és egyáltalán nem hiszel neki,de az szerinted az rendben van,hogy ezért ilyen szinten elítéled és próbálod letiltatni őt? Azt javaslom,hogy ne törődj vele. Neked van egy véleményed és neki is van és a fórum pont erre való. Én személy szerint egyet értek azzal,hogy rengeteg betegség hátterében a lyme kór és más nehezen vagy egyáltalán nem gyógyuló bakteriális vagy vírusfertőzés áll. Azzal a véleményével viszont nem értek egyet,hogy kizárólag az antibiotikum a megoldás.  Sajnos az egészségügyi rendszer homokba dugja a fejét,amikor a lyme felmerül,pedig nem kellene! Csak azt a betegséget fogadják el létezőnek,amit tudnak kezelni. A lymeot nem igazán tudják,tehát hivatalosan nem létezik. Ez nagy hiba! Próbálj meg bejelentkezni az általad említett orvoshoz. Jövő februárra kapsz időpontot.  Rengeteg beteg van és egyre többen jönnek rá,hogy ez a bajuk. Az országban három orvos kezel krónikus lymeosokat. Mindegyik túlterhelt,nincs szükségük semmilyen reklámra. Nem tudom még meddig lehet eltagadni ennek a betegségnek a létezését...tudod ez fáj a legtöbb lymeosnak. Nekem is. Összefoglalva,nem akarok tovább itt ezen kattogni,de tudnod kell,hogy bármennyire is támadod őt én védeni fogom,mert jót akar. Üdv!

Előzmény: Ellenia (4281)
Color Star Creative Commons License 2016.08.02 0 0 4283

Srácok, más betegségét nem itt kéne kitárgyalni.

Ellenia Creative Commons License 2016.08.02 0 0 4282

Bocsánat, Caran, nem Canan.

Előzmény: Ellenia (4281)
Ellenia Creative Commons License 2016.08.02 -2 3 4281

Ez nem harag kérdése. Én elhiszem, hogy beteg volt, de amit művel, az már túlmutat a jóindulatú segítségnyújtáson. Bárki bármilyen betegséggel kapcsolatban ír, segítséget kér, ő ott terem és orvosi diploma, vizsgálat meg az ember ismerete nélkül közli, hogy ő márpedig Lyme kóros, és csak az Istenhegyi klinika és E. doktornő segíthet rajta, oda pedig minél hamarabb menjen. Ez minden orvos kóklernek beállítása, és az emberek súlyos megvezetése, már-már büntetőjogi kategóriáról beszélünk, nem pedig egy kis fórumozásról, ahol segíteni akar az embernek.

 

Nem vagyok fórumokon feljelentgetős típus, ha simán csak trollkodna, nem érdekelne, de ezzel nagyon súlyos anyagi, érzelmi és egészségügyi károkat tud okozni egy szerencsétlen, beteg, könnyen megvezethető embernek. Nekem speciel 12 ezer forintom plusz az útiköltségem bánta, sikerült lyukat beszélnie a hasamba. Lyme kórom természetesen nincs, de amúgy szerinte pedig negatív lelettel is lehet Lyme kóros az ember, tegnap például egy ilyen cikket tett be az Autoimmun betegségek topikba.

 

Ha a Lyme topikban segítene az embereknek, azzal gond nem lenne, oda mindenki azért megy, mert köze van a betegséghez. Itt azzal van a gond, hogy mással diagnosztizált embereknek akarja elhitetni, hogy Lyme-juk van, és mindenki hülye, aki nem így gondolja, élükön az orvosokkal.

 

Egyébként nem csak az én véleményem ez, Canan is ezt írja előttem, de korábban is olvastam már panaszt a topikokban.

Előzmény: Madock (4279)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.02 0 1 4280

Ez szomorú, de az ő esete egyedi és nem általános. A pánikbetegek, depressziósok nagy része valóban pánikbeteg és depressziós, és az ennek megfelelő kezelésre szorul. Az ő esetükben egyébként is különösen veszélyes egy plusz humbug bedobása és erőltetése, mert képesek elhinni, ami tetézheti a szenvedésüket.

 

Nem hiszem, hogy akárki is kitiltani akarná az olvtársat, de talán jobb lenne, ha maradna a Lyme topicban, és akiben felmerül a kétely a saját baját illetően, az megtalálja ott.

Előzmény: Madock (4279)
Madock Creative Commons License 2016.08.02 -1 3 4279

Figyelj...Boxerkutya nagyon beteg volt. Éveken keresztül félrekezelték az általad is említett betegségekkel. Aztán tolószékbe került és készült a szomorú végkifejletre. Véletlenül keveredett a lyme vonalra,amikor az az orvos felállította a tolószékből. Fejébe vette,hogy segíteni fog másokon,hogy a szerencsétlenek ne járhassanak úgy,mint ő. Ezért ne haragudj rá! Ha valaki sokat tud erről a betegségről,akkor az ő. Természetesen azt nem állítom,hogy mindenben igaza is van,de hogy jót akar az egészen biztos. Nem lenne méltányos dolog bármelyik fórumból is kitiltani a Te véleményed alapján.

Előzmény: Ellenia (4277)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.02 0 2 4278

Meg tudom erősíteni. A pánikbetegeknél is garázdálkodott, többször vissza is tért, de aztán sikerült elhajtanunk.

 

Most már értem, hogy nagyrészt azért, mert talált más játszótereket is.

Előzmény: Ellenia (4277)
Ellenia Creative Commons License 2016.08.02 -2 2 4277

Rendben.

 

Ha belenéztek az ALS, az autoimmun betegségek, a sclerosis multiplex, a pánikbetegségek, mániás depresszió topikba, stb. akkor láthatjátok, hogy kettőnk közül nem én vagyok a problémás.

 

Minden topikban a Lyme kórról beszél, közli, hogy nem a diagnosztizált betegségük van, és arra akarja rávenni az embereket, hogy csináltassák meg a klinikán a vizsgálatot és menjenek el a doktornőhöz.

 

Itt például tavaly az én tüneteimre közölte, hogy Lyme kórom van: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135214240&t=9055029


Itt meg ajánlotta, hogy hova menjek: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135235583&t=9055029

 

Itt később azt írta, nincs kétsége a diagnózisom felől, azonnal keressem fel a doktornőt, mert nagyon számít az idő: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135276830&t=9055029

 

De több száz másik példát is fogtok találni, ugyanis mindenkinek a Lyme vizsgálatot javasolja. Évek óta ez megy, csodálom, hogy panasz nem volt rá. Természetesen nincs Lyme kórom.

Előzmény: Color Star (4275)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.02 -1 0 4276

Tisztelt Moderátorok!

 

Egy "igazi" angyal (Közeli angyal) több fórumban egyszerre készíti a talajt a népek összeugrasztására...(Autoimmun, Lyme-kór, Pánikbetegek ...) 

Color Star Creative Commons License 2016.08.02 0 1 4275

Kis türelmedet kérjük, nekünk sem egyszerű eldönteni sokszor, hogy a feljelentő, vagy a feljelentett a dezinformátor.

Előzmény: Ellenia (4274)
Ellenia Creative Commons License 2016.08.02 -1 3 4274

Kedves Moderátor!

 

Úgy gondolom, hogy amit boxerkutya fórumozó évek óta csinál, az már tarthatatlan állapot. Nevezetesen, hogy minden egészségügyi fórumba írogat, megvezeti az embereket, mindenkire a Lyme kór diagnózisát próbálja ráerőszakolni, emellett egy bizonyos klinika és egy bizonyos doktornő felé terelgeti az embereket, ami kimeríti a reklámozás fogalmát is.

 

Én az Autoimmun betegségek topikból jövök, nézz bele abba (vagy kb. akármelyikbe), bárki új ír bármilyen betegséggel kapcsolatban, ő már ott is terem. Emellett szétspammeli a fórumokat a Lyme kórral kapcsolatban, holott senki se kéri erre és nem tartozik a témához. Minden betegségre azt mondja, hogy az Lyme kór, a frissen diagnosztizált betegeket pedig megvezeti és tévútra tereli.

 

Semmi probléma nem lenne, ha a Lyme kór topikban maradna, de mivel ő minden más betegség fórumában jelen van, és próbálja félrevezetni az embereket, úgy gondolom, hogy ezt nem kellene hagyni.

Diótörő Creative Commons License 2016.07.31 0 1 4273

Ha már törlések voltak a Lyme-kór topicban, akkor kéretik tisztelettel a 39597-es hozzászólást is törölni, mert a fórumtárs lejáratása sem a topic témája.

Csincka Creative Commons License 2016.07.29 0 0 4272

Minden újat nem rakhatok ki.

Az egyik már ment, a másikról még be kell bizonyítanotok.

(Egyébként volt már olyan esetem, amikor az ápolt és a segítségére siető ápoló egy személy volt)

Előzmény: AirTiger (4271)
AirTiger Creative Commons License 2016.07.29 0 1 4271

Troll több regen ismét a Pánikbeteges topikban ismét...Pls tegyétek ki.Köszi:)

Előzmény: Csincka (4270)
Csincka Creative Commons License 2016.07.28 0 0 4270

Figyeljük a topikot, a frissen regisztráltakat különösen, és szükség esetén közbelépünk.

Köszönjük a jelzéseket.

Előzmény: Törölt nick (4269)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.28 -1 1 4269
Előzmény: Törölt nick (4268)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.27 -1 1 4268

Köszönnénk szépen, ha ez a szerencsétlen nem fertőzné tovább a pánikolásainkat:

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1515780

_chillout_ Creative Commons License 2016.07.27 0 1 4267

Kedves Modik,

 

Makacs és pofátlan reklámnick: http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1649452

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 0 0 4266

Köszönöm és elnézést....

Előzmény: Csincka (4265)
Csincka Creative Commons License 2016.07.26 0 0 4265

Töröltem.

Előzmény: Törölt nick (4264)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.26 -1 0 4264

Ez egy kissé ( nagyon ) IRL-re sikeredett...

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140422032&t=9124501

 

Meg úgy egyébként se kívánatos onkológiai topikokba jutalékra dolgozó  sárkányfű árus.

 

 

Párizs73 Creative Commons License 2016.07.21 -2 0 4263

Tisztelt Moderáció! Nem célom, hogy a moderációs topikban  panaszkodjak, és nem is én hoztam ide ezt a dolgot, de én is meg tudom erősíteni, és egyet tudok érteni Replay fórumozótárs állításaival: Sajnos gingergirl fórumozótárs az aki elvitte a személyeskedés irányába a fórumozást. gingergirl fórumozótárs az akinek mindenkivel vitája van. Mindamellett a Tisztelt Moderáció foglaljon állást a saját belátása szerint. Nekem több közlendőm nincs.

Előzmény: Replay (4262)
Replay Creative Commons License 2016.07.21 -2 0 4262

T.Moderáció! A NuskinR2 topicban ilyen személyeskedés van:

némelyeknek téveszméik, rögeszméik vannak." pont attól, aki itt személyeskedéssel vádol nickeket.

 

Amúgy e NuskinR2 topicnak nem ebben az alfórumban (Betegek egymás közt) lenne a helye, mert nem gyógyszer csak táplálékkiegészítő és mint  kiderült gingergirl olvtárs jóvoltából, a terméknek nincs gyógyhatása.

 

 

Párizs73 Creative Commons License 2016.07.21 -2 0 4261

Tisztelt Moderáció! Még csak annyit tennék hozzá, hogy idéztem a fórumom a Közvetlen Értékesítők Szövetségének etikai kódexéből, amely szervezetnek a Nuskin is tagja. Ennek előzménye, hogy B. Gy. fórumozótársunk többször panaszolta a fórumon, hogy  hosszú hónapok óta használja a Nuskin termékeket, beszélt Nuskines termékforgalmazóval, Nuskines orvossal és több mint 100. ezer forintot elköltött a cég termékeire. B. Gy fórumozótársunk konkrét terméktapasztalatként leírta, hogy a termékek nem használtak neki, hanem ártottak magas vérnyomást okoztak neki. Én ennek kapcsán hívtam fel a figyelmet a következőkre: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=140360900&t=9216534

Előzmény: Párizs73 (4260)
Párizs73 Creative Commons License 2016.07.21 -2 0 4260

Tisztelt Moderáció! Szeretném nyomatékosan jelezni, hogy egyetlen topikból sem vagyok kitiltva, és tudomásom szerint ásitósmacska sincs kitiltva sehonnan. Én biztosan nem vagyok kitiltva sehonnan! A magam nevében még annyi közlök, hogy a Nuskin-R2 topikban a Nuskin MLM cégről, és annak termékeiről írtam  kommenteket. A Tisztelt Moderáció is utánanézhet, hogy a Nuskin cég MLM cég, a termékeit MLM  kereskedelmi formában értékesíti, ezért a Nuskin cég, és a Nuskin termékek szorosan egybeforrnak az MLM-el. A Nuskin cég  pedig tagja a Közvetlen Értékesítők Szövetségének és annak szabályai vonatkoznak a termékforgalmazókra és arra, hogy milyen módon ajánlhatják a Nuskin cég termékei a fogyasztóknak. Ezekről is írtam , és véleményem szerint kommentjeim  beleillenek a  topik témájába. Kérem, hogy a Tisztelt Moderációt, hogy ezeket a szempontokat is szíveskedjen figyelembe venni.

Előzmény: Törölt nick (4259)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.21 -2 1 4259

Amennyiben ehhez a moderációhoz tartozik ez a topik http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9216534, szeretném jelezni, hogy Ásítómacska és Párizs73 ugyanazt a "stílust" folytatják, mint a többi topikban, ahol többször is kaptak tiltást, különösen a linkelt topikban is lassan elszabaduló személyeskedésért és offolásért.

Marobert1 Creative Commons License 2016.07.15 0 2 4258

Ha tudnád,hogy emberek itt min mennek és mentek keresztül nem csinálnád ezt...

Egyébként meg nem teljesen értem,hogy aki kavarja a sz@rt,az miért csodálkozik,ha véletlenűl ráfröccsen?

Legalább legyen benned egy kis tartás... :)

Előzmény: Diótörő (4257)
Diótörő Creative Commons License 2016.07.15 -1 0 4257

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9038710&la=140290006

39454 sz. hozzászólás pozo54 néven talán nem a topicba illik.

Sajna, hogy nyaral a moderátor :-((

Diótörő Creative Commons License 2016.07.13 -1 0 4255

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9038710&la=140277128

Kérem tisztelettel az érintett olvtárs "pozo54 " 39416 sz. hozzászólását értékelni. Van korábbi is.

Érthetetlen és nem a topicba való szerintem.

Köszönettel: Diótörő

otthonülő Creative Commons License 2016.07.07 -8 5 4251

Köszönjük szépen!  Úgy gondolom használhatom a többes számot Betegtársaim nevében is. Talán ők nem tudnak erről a lehetőségről.

További szép napot kíván: otthonülő.

Előzmény: Csincka (4248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!