Keresés

Részletes keresés

buszjegy Creative Commons License 2008.08.14 0 0 639
UVB = 315 nm – 280 nm leulhetsz kisfiam, ismet sikerul egy nagy baromsagot beugatnod.
Előzmény: Qqberci (638)
Qqberci Creative Commons License 2008.08.14 0 0 638
Olvasni tucc-e?...

Ki említett UV-B-t?
Előzmény: kzt (637)
kzt Creative Commons License 2008.08.13 0 0 637
Akkor fuss neki es nezd at hogy mi kell ahhoz hogy UV-B fenyt csiholj ki a lampabol....
Előzmény: Qqberci (636)
Qqberci Creative Commons License 2008.08.12 0 0 636
Persze, elallitodhat a feny hullamhossza, hogyne :)

A halogénlámpa fénye nem monokróm, a spec lámpa és a szinszûrõk együtt bitosítják, hogy csak a kívánt hullámhosszú fény jöjjön ki a lámpából. Ha más halogén van benne nagy kiszedik a szûrõt, más hullámhosszú fény (is) fog kilépni. Ajánlom figyelmedbe Öveges professzor kis kísérleteit...

A halogén által kibocsájtott spektrum hullámhossz-eloszlását legegyszerûbben a lámpa tápfeszültségének változtatásával lehet megváltoztatni, ezért (is) van a Bioptronban stabilizált tápegység.
Előzmény: kzt (635)
kzt Creative Commons License 2008.08.12 0 0 635
A Bioptron 480-3400nm közötti fényt használ.
Ha esetleg szétszedték, elállítódott, és bekerült a 280 nm-es tartományba akár rákkeltő is lehet.

Persze, elallitodhat a feny hullamhossza, hogyne :)
Mondd kis zepterugynok, ezt a hulyeseget hol hallottad? Nem az eszukrol hiresek a zepter ugynokei, de ez meg toluk is igen nagy baromsag.

Előzmény: Törölt nick (632)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 633
Szia!
Vállalkozók 5 fő alkalmazott felett munkavédelmi eszközként elszámolhatják!
Egészségpénztárra is lehet venni.
Üdv:Nikaro
Előzmény: Nyergelj Szergej (620)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 632
Szia!
Amit én nem mernék:használtan lámpát venni:
A Bioptron 480-3400nm közötti fényt használ.
Ha esetleg szétszedték, elállítódott, és bekerült a 280 nm-es tartományba
akár rákkeltő is lehet.
Ezenkívül:intim készülék:
Valaki az aranyerét kezelte, én meg a gyerekem arcát.
Gázos.
Ha komolyan érdekel lámpa, nekünk tévedésből kettő lett, az egyiket ajándékba kaptuk, mert nem tudták, hogy rendeltünk.
Az egyik még ki sincsen bontva, garancia is van hozzá.
Szia:Nikaro
Előzmény: buksiéva (626)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 631
Szia!
Kemo mellett nem lehet lámpázni, mert a kemo immungyengítő, a lámpa pedig erősítő hatású.
Kemo után lehet kezelni, de a rákot nem gyógyítja, csak fájdalomcsillapításra, életminőségjavítására jó.
Üdv:Nikaro
Előzmény: BandiAHegyen (625)
Qqberci Creative Commons License 2008.08.11 0 0 630
Az Ecserin biztos ne, mert ha az optikáját egyszer már szétszedték vagy az égõjét egy sima halogénre cserélték, akkor tényleg már csak egy világítótest...
Előzmény: buksiéva (628)
buksiéva Creative Commons License 2008.08.11 0 0 628
Ne viccolj már velem.:)
Előzmény: Törölt nick (627)
buksiéva Creative Commons License 2008.08.11 0 0 626

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy hol érdemes megvásárolni a lámpát?

Van-e különbség garanciában, stb?

A Zepternél most olcsóbban ajánlották  a kicsit, viszont előre ki kell fizetnem az árát.

 

 

 

BandiAHegyen Creative Commons License 2008.08.07 0 0 625
Sziasztok!

A feleségem egy kemo sugárterápiás kezelés kellős közepén van, aminek elég durva mellékhatásai vannak. Ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata, hogy a lámpát ebben az esetben hogyan kell használni, kérem, hogy írja meg nekem akár ide, vagy az uranus442@freemail.hu címre.
Előre is köszönöm!
Nyergelj Szergej Creative Commons License 2008.08.06 0 0 624
Sziasztok!Mindenkinek köszönöm a szíves segítséget.Lámpa még nincs, még futunk pár kört.Üdv!
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.07.30 0 0 623

???????????? :-O :-O

 

Vigyázat az ügynökökkel, mert ennél meredekebb hazugságokat is képesek vetíteni... :-(

 

Már többször linkeltem, de mivel új vagy, neked új lesz...

 

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=126791

 

Elég az elején lévő topiknyitó hozzászólást elolvasni....

 

 

Visszatérve a kérdésedre: ennél sokkal alapvetőbb költségeket sem lehet leírni... Miért pont ezt lehetne??

Előzmény: Nyergelj Szergej (620)
sacibali Creative Commons License 2008.07.30 0 0 622
Sziasztok!

A bérmakeresztfiamat tegnap egy házaló néni megpróbálta megvilágosítani, mert fájt a foga. 6 percig tartotta a szájához, kiválóan elzsibbadt az állkapcsa, más változás azon kívül nem történt. Két panadol azonban megoldotta mindkét problémáját... Idézem: "szart sem ér, auuuuuuuuuuuu"...
buszjegy Creative Commons License 2008.07.30 0 0 621
Milyen adobol, hogyan lehetne leirni? Egyebkent meg az Apeh=ot kerdezd, a hazalok annyit ertenek az adozashoz mint a gyogyitashoz (visszabufogik amit a szajukba ragtak)

Előzmény: Nyergelj Szergej (620)
Nyergelj Szergej Creative Commons License 2008.07.29 0 0 620
Sziasztok.Én teljesen új vagyok itt,és tudatlan.Abban szeretnék megvilágosodni,hogy a Bioptron lámpa vásárlása valóban teljes egészében leírható-e az adóból?Anyám szeretne venni,engem kért meg,hogy tájékozódjak,mert neki azt mondta az üzletkötő,hogy 5 év alatt írható le..Ki tud erről valamit?
t.timike Creative Commons License 2008.07.21 0 0 617
Sziasztok!
Engem is érdekelne ez a lámpa, mert az orvosom szerint jót tenne a nyílt sebeimre, gyulladásaimra. Használ? Segíti a seb gyógyulást? Szolnokon esetleg tud valaki bérelhetőt?
anthe Creative Commons License 2008.07.17 0 0 615

Van egy bioptron lámpám (kicsi) áron alul ELADÓ, fénylencsékkel együtt.

130.000.- Ft  06-20/259-9001

hjozsef1 Creative Commons License 2008.07.17 0 0 614

Szerintem a sikeres üzletkötők rámenősek és addig erőltetik a dolgot, amíg nem sikerül valamit eladni. Tisztelet a kivételnek, de a többségükre ez a jellemző. Én is voltam egy-két autóbuszos túrán, ahol ajándékot is adnak, meg elvisznek olcsón, de végig kell hallgatni egy hosszas termékbemutatót. Kétszer vagy háromszor voltam ilyenen, az egyik nagyon szimpatikus volt, nem akartak rámerőltetni semmit sem, de a másik esetben érződött az előadón, hogy ő most mindenképpen el akarja adni a portékáját. Sőt, másoktól hallottam, hogy addig nem voltak hajlandóak elengedni az embereket, amíg valaki nem vásárolt. Aztán nagy nehezen valaki beadta a derekát, de ehhez már nagy pofa kell és zéró lelkiismeret.

 

Nekem is van Bioptron lámpám, a közepes. Nagyon sokan sajnos nem tudnak hozzájutni, mert bizony elég drágák. Pedig nagyon jó gyógyhatása van. Rendszeresen használva komolyabb problémákat is lehet vele orvosolni. Persze azért necsak erre hagyatkozzunk, az orvoshoz sem árt elmenni komolyabb sérülésekkel, mert lehet zúzódás, törés stb. Viszont arra nagyon jó, hogy felgyorsítja a hegek begyógyulását, lábszárfekélyre, fejfájásra és még sokmindenre lehet használni. Mivel rajtam már többször segített, ezért gondoltam másokon is segíthetnék.

 

Én sem vagyok nagyon elengedve anyagilag, kétkezi munkával keresem a megélhetésemet. Viszont a legrászorultabb embereken szeretnék ingyenes kezelésekkel segíteni. A fent említett rekám- és termékbemutatóval nem fárasztanék senkit, amúgy sem vagyok manager tipusú emberke. Hozzám inkább csak a gyógyulni vágyó, alacsony jövedelmű emberek jöjjenek, akik nem engedhetik meg magunknak ezeket a fénykezeléseket. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok. Aki szeretne eljönni, kérem írjon egy mailt: hjozsef1@gmail.com 

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.22 0 0 613
Mondtam én olyat, hogy ebből meg lehet élni?
Előzmény: dpaprika (612)
dpaprika Creative Commons License 2008.06.22 0 0 612
A három lámpából az egyiket saját részemre vettem meg mert a kezelésekhez nem biztosítottak lámpát , kérlek kezdjél számolni, és légyszives mond meg miből élek most. Ne izomból, ne haragból, hanem reálisan jó:

Előzmény: Törölt nick (611)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.20 0 0 611
Ide figyelj!
Ha 3 lámpát eladtál, már is érkezik az oklevél a kiváló teljesítményről. Tehát bőven hoztad a tervet. Hogy ebből nem élsz meg, az kit érdekel? De akkor miért nincs időd, bárkivel is foglalkozni, akár napokig is?
Előzmény: vilagito (607)
dpaprika Creative Commons License 2008.06.19 0 0 610
Minden szavad igaz, nekem is ez a véleményem. Még nem döntöttem, hogy gazember legyek teljesen, vagy csak félig !!!

Előzmény: vilagito (607)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.19 0 0 609
Nézd én is abban reménykedtem, hogy majd több hónap munka után tisztában leszek azzal, mi az igazság, mi nem. Azóta már tök hülye lettem, de ha valaki igazat mond véletlenül, az nagyon hamar rá fog kényszerülni, hogy bocsánatot kérjen. Engem igazán az dühít, mikor a vevők sértődnek meg azon, hogy nem akarok nekik hazudni. Valahogy olyan mint amikor a gyerek előtt fölfedik, hogy nem a télapó hozta az újévi fenyőt. Egyébként kell hogy legyen egy példányod a szerződésből. Olvasd el.
Előzmény: Don Palesz (608)
Don Palesz Creative Commons License 2008.06.19 0 0 608
Szerinted akkor nem igaz ez a raktárból való kikérős dolog?
Előzmény: Törölt nick (606)
vilagito Creative Commons License 2008.06.19 0 0 607
Tudod paprika!

Az elején lehetsz korrekt és becsületes, de a végén bedarál a gépezet, mert ha egy emberrel sokat foglalkozol, már nem tudod hozni a tervet. Akkor pedig vagy beállsz a gerinctelen haramiák sorába, vagy elmenekülsz. Ha feladod szégyellni fogod ezt a múltadat. Hidd el sok értékes és becsületes embert kényszerítettek ott már változásra vagy menekülésre.
Előzmény: dpaprika (603)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 606
Kész átverés show.
Előzmény: Don Palesz (605)
Don Palesz Creative Commons License 2008.06.15 0 0 605
Mikor vissza akartam mondani, mert úgy éreztem, csak pillanatnyi felbuzdultság vitt rá, hogy 400000 Ft-ot kiadjak, azt mondta az üzletkötőm, hogy nem lehet, mert már ki lett kérve a raktárból, és akkor ő kénytelen megvenni mind a lámpát, mint a légtisztítót(uis mindkettőre rábeszéltek először), mert úgysem tudja már másnak eladni. Még azt ajánlotta, hogy a közepes lámpát kicserélik kicsire, és legalább azt vegyem meg, mert légszűrőt amúgy is akart venni magának, amibe végül beleegyeztem és csak azért nem tudtam végül megvenni, mert nem tudtam annyi pénzt levenni a bankszámlámról, így csak kisegítettem egy kis pénzzel.
Előzmény: Törölt nick (604)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.15 0 0 604
Ugye az általános az, hogy az előadás után, akivel lehet megvetetik: "csak most csak ennyiért", majd amikor vissza akarja mondani, ha sikerül elhitetik, hogy ezt már nem lehet, csak 25-50 % vesztességgel. Amikor megérkezik a lámpa, a páciens hallgat, nem akarja mindenkinek hangoztatni, hogy átverték. Bevágja valamelyik sarokba, hogy minél előbb megfeledkezzen róla.
Én egy családra rászánok több napot, 10-15 órát, majd hagyom hogy döntsenek. Ezek után az általános, hogy nagyon jó lenne megvenni, de majd később, majd kapnak valahonnan pénzt stb. Később még halljuk egymást párszor telefonon, mert a kialakult barátság nem szűnik meg. Aztán az történik, mint a napokban is, amikor a kórházból hív az illető, hogy gyorsan szerezzek egyet, mert időközben elkezdték a lábát szeletelni, és az orvosa is csak ezt tudta ajánlani.
Most mi a jobb? Szerintem az lenne majdnem mindenkinek a legjobb, ha árában meg lehetne kapni, és hiteles információkhoz juthatna mindenki!
Előzmény: dpaprika (603)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!