Keresés

Részletes keresés

johncurtisholmes Creative Commons License 2014.03.25 0 0 7234
johncurtisholmes Creative Commons License 2014.03.25 0 0 7233

A pumpálás és a vac-extender használata egy napon nem nagyon megy, mert nagyon könnyen alakulnak ki vízhólyagok a makkon az extendertől, még akkor is ha csak minimális mértékben van beödémásodva a fütykös (ragasztás ide vagy oda). Szóval vagy egyik vagy másik. 

Előzmény: Törölt nick (7232)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 7232

Barkácsolni?

Most mondtam, hogy a levegős henger az jól működik a Kaplannál(honlapján a régi sz.rok vannak). Ezen a fórumon olvastam, hogy a pumpájuk nem túl jó.

Nekem másik pumpám van, több éve hibátlanul működik...nem emlékszem honnan vettem, talán ebay..

Egyébiránt jelq és extender(vákumos, VAC4) is kell mellé, akkor lesz gyorsabb fejlődés...

Előzmény: eltökölt1916 (7231)


eltökölt1916 Creative Commons License 2014.03.24 0 0 7231

Szia! Akkor szettben nem is érdemes levegős pumpát venni? Csak mert én barkácsolni nem szeretnék,de a bathmate már kicsit uncsi.Levegőst szeretnék mindenképp. Más ötlet?

Előzmény: Törölt nick (7230)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.24 0 0 7230

Az előző hozzászólótól félrevezető választ kaptál, azon az oldalon nem is lehet rendelni Kaplan pumpát, ami van az meg szupergagyi.

A régi Kaplan hengerek azok repedtek, most vettem újat, az sokkal masszívabb és kényelmesebb. Pumpát valahol olajpumpaként vettem hozzá, már nem emlékszem honnan, de nem a készletből, mert állítólag az is gagyi.

Előzmény: eltökölt1916 (7228)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.21 0 0 7229

Szia!

 

Én Bathmate x40-t vettem a szeresdmagad.hu oldalról, nekem szimpatikus az oldal, gyors, segítőkész, sokféle postázási lehetőség.. Ha gondolod nézd meg.

Előzmény: eltökölt1916 (7228)
eltökölt1916 Creative Commons License 2014.03.21 0 0 7228

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek levegős pumpából milyet érdemes venni?

A kaplan pumpával szemezek,az nem gagyi?Vagy honnan érdemes rendelni?

 

Továbbá eladó egy andro penis gold én 56 ért vettem,minden alkatrész megvan hozzá kényelmi szivacsok,szilikon pántok,minden.40 ért megválnék tőle+ajándékba adok hozzá egy használt bathmate-t(hercules).

kgyorgy26 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 7227

Szia

 

Írtam emailt, most csak ott vagyok elérhető

Előzmény: Daywalker1 (7226)
Daywalker1 Creative Commons License 2014.03.13 0 0 7226

Hali

 

Ha tudsz ugorj fel a skypra valamikor

Előzmény: kgyorgy26 (7224)
adalbertur Creative Commons License 2014.03.13 0 0 7225

en virilyst hasznaltam es hasznalt is mindenkinek csak ajanlani tudom, itt olvashattok meg rola http://virilys.hu

kgyorgy26 Creative Commons License 2014.03.12 0 0 7224

Szia,

 

Többen is írtuk, hogy először érdemes csak a jelq-val kezdeni, nem kell bathmate. Keményen 3-6 hónapig jelq (emlékeim szerint ebben a témában BigBoy89 rendelkezik a legjobb tapasztalatokkal), és utána hanging, azaz lógatás. Szerintem néhány alkalom után nem érdemes látványos eredményeket várni, itt mi mindnyájan hosszú hónapokat, akár éveket tettünk bele egy-két-több centibe. Én ha mindent összeadok, akkor lassan két éve vagyok ebben a "hobbiban" és alig alig nőtt valamit, de nem adom fel.

Előzmény: Törölt nick (7223)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.12 0 0 7223

Sziasztok!

Kicsivel több mint egy hónapja kezdtem bele a faroknövelésbe!

Nos a napokban megtörtént az első mérés, hát a mérések alapján a változás totálisan nulla, 1 hónap után még egyáltalán semmi változás nem történt a méretemben!

remélhetőleg azért a következő hónapokban már lesz vmi látszata mint ahogy azt többen írták, hogy 2 hónap után kezdődik el a növekedés!

Szóval a jelenlegi és kezdő méretek: 15cm hosszba és 13cm kerületbe!

Azóta viszont rájöttem arra, hogy a kerületből nem lehet egy pénisz átmérőjét kiszámolni mivel nincs olyan pénisz ami teljesen henger alakú lenne ezért az első hozzászólásomba közölt számított átmérő hülyeségnek bizonyult :D!

Azóta vásároltam egy műanyag digitális tolómérőt és azzal mérem a szélességét nos az 4,57cm!

Az eltervezett kb 10kg-os fogyásomból 5kg megvalósult de még így sincs változás!

És 1 hete vásároltam egy Bathmate hydromax x30-ast és azóta heti 3szor használom és heti 4szer a jelqu-t!

De a bathmate se hozta a neten fellelhető eredményeket!

Rengetegen arról számoltak be, hogy már az első pár használat után 1,5-2cm-t nőtt a kerületük igaz ebből 1-1,5cm visszamegy de a többi megmarad!

Nos én az előírt 20perc pumpálás után 0,5cm kerület növekedést mértem ami 30percen belül el is tünt!

Remélhetőleg idővel beindul nálam is mind a hossz mind a vastagság növekedés :D

Sok sikert a továbbiakban és kitartást!

motor1 Creative Commons License 2014.03.12 0 0 7222

Kösz a választ!

 

akkor nálam fejben van a gond...

miközben felülről verem a statisztikai atlagot, közben kicsinek érzem magam...

most olvastam német forumon, hogy az atlagos meretű férfiak alulreprezentàltak, inkabb szegyellősen elvonulnak az öltözőkben, stb.

 

eddig nem értettem az öltözői bámulást, de tény, hogy engem bamulnak neha.

 

mindenesetre fejben kell rendet raknom, ha ezek a statisztikák helyesek.

 

ezek szerint a forumon közöltbértékek is BPL ertekkent ertendő?

Előzmény: kgyorgy26 (7221)
kgyorgy26 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 7221

Szia,

 

Sok kutatás van ezzel kapcsolatban, a külföldi PE fórumokon több téma is foglalkozik ezzel. Az NBPEL átlag általában 5,1-5,3 inch között mozog (13,5 cm), míg a BPEL átlag 5,5-6,3 inch (14-16 cm) között.

 

Előzmény: motor1 (7218)
faszi85 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 7220

megoldódott! 

faszi85 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 7219

sziasztok,

Bib hanger használokhoz az lenne a kérdésem, hogy létezik az ,annyira kicsi a farkam, hogy nem fogja meg a bib starter? :D összecsavarozom rajta, de nem szorítja, nem alkalmas úgy lógatni. ahol két csavar fogja, nem erőltettem azért a szorítást, nehogy eltörjön a szerkezet ,de ilyen formában ez nem oké. állva 12,5 vastag kb és 15 hosszú, lankadtan nem tudom, kicsi ,fele kb. köszi előre is!

motor1 Creative Commons License 2014.03.11 0 0 7218

Szevasztok!

érdekelne, mi a helyes mérési módszer.

neten fellelhető kutatások szerint az átlag 14-15 cm között van.

ezen a fórumon is fellelhető pár méret, de érdekelne, hogy jól értelmezem-e!

BPL=felülről ráhelyezve mérendő, és csontig nyomva a vonalzó.

ekkor rögtön el is érem a 17 centit mereven, húspénisz révén lankadtan pedig 13.5 centit mértem.

 

mindez jóval több, mint az eddigi eredményem, simán felülről ráhelyezve "mindössze" 15 centi mereven, és 11 centi lankadtan. Persze a második változó, de ezalatt nem igen fordul elő, legfeljebb hidegvizes medence után...

 

kerületem mereven 12 centire rúg, lankadtan 10-11 között mozog.

 

Hol helyezkedem el a "ranglétrán"? Számomra új ez a csontig mérés.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.10 0 0 7217

Sajnos normálisnak mondható, az apró véraláfutások barnulást okoznak.

Ez nem jelentkezik jelq-nál és extenderes nyújtásnál, ott másra kell vigyázni.

Talán a levegős pumpa jobban szabályozható, emiatt kevésbé okoz sérülést.

Nekem a BM-el lett jó erős becsípődés miatt maradandó nyom a bőrön, amit a gumi harmonika okozott.

Előzmény: Juan2323 (7214)
Figy Elek! Creative Commons License 2014.03.10 0 0 7216

Sziasztok,

 

Tanácsot kérnék, hogy milyen technikával lehet egyértelmű eredményt elérni a pénisznövelés terén?

Mi a jobb, a nyújtó, vagy a pumpáló eszközök használata?

BalgaSa Creative Commons License 2014.03.08 0 0 7215

nem tudok dönteni X30 vagy Hercules?

http://szeresdmagad.hu/shop_search.php?search=bathmate

 

 

 

Juan2323 Creative Commons License 2014.03.07 0 0 7214

Sziasztok!

 

Bathmate-et használok az X40-eset. A kérdésem az lenne,hogy a pumpálás után a bebarnulás az teljesen normális dolog?

Vagy lehet ez inkább attól van,hogy túl sok a vér és a bőr alatt így látható? 21. napja pumpálok természetesen fokozatosan.kellemetlen érzés van,de nem fájdalom.Olyan mintha folyamatosan feszíteném az izmaimat (a bathmate-ben).

Hagytok pihenőt?kihagytok egy egy napot?

 

Várom a segítőkész válaszokat. Előre is köszönöm.

faszi85 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 7213

sziasztok ,kicsit több mint 2 hét után megérkezett a bib hangerem, nagy örömömre! Már átvételkor úgy éreztem, gyarapodtam odalent 1-2 cmt! :D most belevetem magam,hogy felidézzem az eddig olvasottakat és elkezdem a melót vele. Hamarosan jelentkezek tapasztalatokkal, de szerintem kérdésekkel is. 

 

Pumpálást abbahagytam kb 1,5 hónapja, 2 hónap után, mert az ereimet nagyon kikezdte, azóta sem húzódtak vissza, kitágultak és ijesztő számomra. 

kgyorgy26 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 7212

Igen, valóban nem nagyon írta még senkinek, hogy nem sok növekedési potenciálja van. Aztán visszaírtam neki, hogy 1 inch-et szeretnék növelni rajta hosszban, és hogy szerinte ez lehetséges-e. Erre egy kicsit pozitívabb választ adott, azt mondta, hogy 1 inch-et egészen biztos tudok rajta növelni, de azt nem tudja megmondani, hogy összejöhet-e csupán ligament strechből vagy lig és tunica stretch is kell hozzá.

Vérhólyag szerencsére nincs, sokkal inkább féltem a makknál lévő ereimet, mert azok eléggé felduzzadnak ha túl közel kerül a hanger.

Várom az emailed és akkor képekkel meg tudom mutatni h esetleg mit csinálok rosszul.

Előzmény: hangolodo (7208)
Priapos Creative Commons License 2014.03.05 0 0 7211

A hölgy már választott is az általam felvázolt kínálatból. Csak egy kicsit nagyobb mint az aktuális. A választottja egy 12 colos high-tech vibrátor, ami döfköd, rotál oda-vissza, klitoriszizgatóval. Teljes hossz 30,5 cm, persze az "aktív" hossz kisebb, az csak 22,2 centi. Kérdeztem hogy miért ezt választotta hiszen küldtem át neki 9 és 11 colos vibrátorokról is linket. A válasza az volt hogy a funkciója miatt...Kutyafüle, az összes többi is tudta ezt. Direkt úgy válogattam össze, mivel tudtam hogy mekkora kéjenc. Ennyit a nők szavajárásáról, hogy mindegy a méret csak működjön jól.

Priapos Creative Commons License 2014.03.05 0 0 7210

Még hogy a méret nem számít! Tegnap interaktív oktatásban volt részem egy barátnőm által a skype-on mikor is megadta magát a vibrije végleg. Mondta hogy kell vennie egy újat, mire felajánlottam hogy rendelek majd neki én egyet, mivel jobban eligazodok az internetes rendelésekben. Kérdeztem hogy mik legyenek a paraméterek. A válasz erre, hogy az aktuálisnál (21x5 cm) ne legyen kisebb, de ha nagyobb az se baj :)  Hmm. Ráadásul a hölgy az eddigi partnereim közül a szűkebbek közé tartozik, akinek sajnos a méhszáján sokszor bekopogtatok. 

johncurtisholmes Creative Commons License 2014.03.04 0 0 7209

Azért nem kellene kihagyni a kínálatból a fulcrum lógatást sem.

 

Nem saját fotók :)

 

   

hangolodo Creative Commons License 2014.03.04 0 0 7208

  Bocsánat, hogy így eltűntem, de semmire sincs időm.

  Ez viszont nagyon rossz hír. Nem emlékszem senkire, akinek Bib ezt írta volna. A baj az, hogy azok az irányok csak akkor terhelik a tunikát, ha tényleg a végére szereled fel a hangert. Viszont a tunika terhelése csak nagyon kevés eredményt hoz. (Cserébe vastagít rendesen)

 Egyébként valószínűleg én is megpróbálnám azért a maximumot kihozni a BTC-ből.

Egyébként a kérdésem voltak vérhólyagok az előbőrödön? Mert ha nem, akkor nincs oka hátrébb szerelni a hangert. Ha viszont megjelennek, akkor bármit is mond Bib nincs más választásod.

Jó majd írok. (Bocsánat, de csak pár múlva)

Előzmény: kgyorgy26 (7202)
Kezdő83 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 7207

Köszönöm a választ!

Éppen azon vagyok, hogy olvasom a fórumot.

Ha valamilyen kérdés felmerül, akkor fel tehetem nyugodtan igaz?

Még1x köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.03 0 0 7206

Tudnám javasolni, olvasd el a hozzászólásaimat, amiből kiderül, hogy a Bathmate(de inkább levegős pumpa) a jelq-val és vákumos extenderrel igenis járható út, életkorodról ne is beszéljünk, milyen előnyt jelent.

A fogyás is számít, ha tudsz pocakot eltüntetni.

A többi már csak kitartás és nem nagyívűen beharangozott lelkesedés, ami aztán lelohad hipp-hopp.

Előzmény: Kezdő83 (7205)
Kezdő83 Creative Commons License 2014.03.02 0 0 7205

Sziasztok!

Új vagyok még itt és szeretnék segítséget kérni valakitől aki tapasztaltabb a témában.

A méreteim 11-12 mereven és kb. 5-6 nyugalmi állapotban. 30 éves vagyok 168cm magas és 84 kiló.

A fogyókúrának neki álltam. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen technika kellene a hossznöveléshez.

Jelq esetleg Bathmate? Vagy mindkettő? 2-3 cm-t szeretnék növelni kb. mindkét helyzetben.

Van rá reális esélyem? Mennyi időre lehet szükségem?

Kérem valamelyikőtök válaszoljon. Olvasgatom a fórumot, de igazából érdekelne, hogy nekem mit javasoltok?

Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!