Keresés

Részletes keresés

SzegediAndrea Creative Commons License 2022.04.07 -3 0 98

Olyan nagy a farkad, hogy nem engedi senki hogy tövig nyomd!

 

Nekem a popsimba és a torkomban is tövig nyomhatod!!!

 

Én szegedi 38 éves full passzív crossdress srác vagyok!  Hely kell! Nagy mérettel rendelkezők és Idősebb Férfiak előnyben! Perverzek is lehettek!

 

andiszeged@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2022.03.04 -2 1 97

Érdekelne valakit, hogy levideozzon miküzben kényzetetm magam három dildóval felváltva. HA bejövünk egymásnak akár be is szállhat

fabo69 Creative Commons License 2022.03.01 -2 2 96

Hi ismi dumcsi ffi+ffi témáról



Joc1214 Creative Commons License 2022.02.16 -1 0 95

kovi.j@gmail.com kép is jó lenne! 

Előzmény: első alkalom (91)
Attoooo Creative Commons License 2022.02.15 -2 1 94

Szegeden vagy kecskeméten találkoznék férfival minden jóra !!! Pervikebaba@ gmail.com

15 den Creative Commons License 2022.02.14 -2 0 93

Szia

Várom hogy írj!

harisnyaboy@citromail

Előzmény: Zsolti631202 (92)
Zsolti631202 Creative Commons License 2022.02.12 -1 1 92

Szia!

Szívesen leveleznék veled, élénk fantáziám és érdekes elképzeléseim vannak!

Előzmény: 15 den (86)
első alkalom Creative Commons License 2022.02.12 -3 2 91

Az vajon miért van, ha azt írom, hogy megismerkednék egy kezdő kíváncsi személlyel, mindenki aki ír, az kezdőnek vallja magát. Az (azok) is aki itt az oldalon évek óta fent van, és a levelezéséből hozzá szólásából látni az előéletét.

Tényleg nincs senki, aki igazi kezdő és ismerkedne  egy Bpi. 50s jóképű,ápolt pasival akinek helye is van ? 

Roberto... Creative Commons License 2022.02.06 -1 1 90

Sziasztok! Ma valaki Glory Budapesten? Levelezés is mehet

Törölt nick Creative Commons License 2022.01.28 -3 0 89

Borzasztóan vágyom egy 19-30 év közötti vékony testalkatú, helyes fiúra, aki mellett igazán nő lehetnék! Aki simogatna, udvarolgatna, szóval kihozná belőlem az érzéki nőt. Én egy mások által jólábúnak, jó seggűnek mondott cd vagy ha úgy tetszik travi vagyok. Ha egy tényleg helyes és udvarias fiúra találnék, az ő kedvéért minden tekintetben csaj lennék. Nagyon szeretem rúzsozni a számat és néha, amikor pár napig nem kell srácként mutatkoznom mások előtt, a körmömet is kilakkozom. Kurvára kívánom a faszt!

kanot1953 Creative Commons License 2022.01.27 -2 0 88

szió! Merre laksz?

Előzmény: 15 den (86)
Norbiii2 Creative Commons License 2022.01.27 -2 0 87

szia, irtam email-t.

Előzmény: 15 den (86)
15 den Creative Commons License 2022.01.21 -2 1 86

Szivesen leveleznék erotikus témában bárkivel....

40 es bi érdeklődésű, pasi vagyok, pervi fantáziával.

Ssját fotó csrre is ok. Szeretem a női f.neműket

harisnyaboy@citromail

Joc1214 Creative Commons License 2022.01.05 -1 3 85

Előzmény: Makéne (84)
Makéne Creative Commons License 2022.01.05 -3 0 84

Megismerkednék  egy kezdő  kíváncsi fiúval, vagy  nős férfivel aki már unja az otthonit, és más élményekre vágyik. Bpi. jóképű ápolt 50s ffi. vagyok ,délelőtti hellyel rendelkezem. Korod, méreted, súlyod nem érdekel, egészség, ápoltság feltétel, és a megfelelő védekezés is. 

Nem keresek minden nap mást kereső, napi kezdőt, sem olyat aki kiélt, és túl van már mindenen. Kamusok kíméljenek!

Woahh Creative Commons License 2022.01.02 -2 1 83

Rossz az e-mail cím...

kovacsendre1111@freemail.hu

erre írjatok!

Előzmény: Woahh (82)
Woahh Creative Commons License 2022.01.02 -2 0 82

Sziasztok!

Szolnokon keresek 30-40 év körüli igényes srácot közös masztira. Én átlagos 40-es srac vagyok.

autoskaland1111@freemail.hu címre írjatok!

mark2020 Creative Commons License 2021.12.28 -1 0 81

Sziasztok! Kecskemét , Nagykőrös, Cegléd és környékükről keresek fiatal átlagos vagy vékony esetleg sportos srácot főleg kölcsönös orálra ,én macis vok. Ami érdekel még az hogy nyalnék, ujjaznék, esetleg dugnék, simogatás, smár , ilyenek. Akár támogatással is. markxxx20 @gmail.com az emailem

fabo69 Creative Commons License 2021.12.27 0 0 80

Sziasztok! Tetszik a topic....

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.27 -1 0 79

Igen.

Előzmény: Magassarkú01 (78)
Magassarkú01 Creative Commons License 2021.12.20 0 0 78

Budapesti vagy?

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2021.12.17 -1 6 77

A találkozó ezzel a nagyon helyes, 21 éves aranyos fiúval délután 4-re volt megbeszélve nálam, így 2 körül elkezdtem készülődni. Fürdés illatos női tüsfürdővel, isteni szexi illatú parfüm, majd jött az öltözködés.
Felvettem egy 15 denes , lycrás , erősítések nélküli fekete harisnyanadrágot, egy enyhén kitömött fekete csipkés melltartót, egy 12 cm magas tűsarkú hegyes orrú zárt elegáns körömcipőt , majd végül belebújtam egy fekete, hosszú ujjú , combközépig érő finom anyagú miniszoknyaruhámba, ami a mell rész felett szexi átlátszó csipkés mintában folytatódott.
A sminkem egy kis púder és pirosító az arcomon, egy erős rózsaszín, eperízű rúzs az ajkaimon, a szempillám kispirálozva, szemhéjamon egy kis arany csillámporos díszítés.
Megérkezett Nándi.
Odalépett hozzám, magához szorított és gyengéden megcsókolt. A nyelvünk összeért és egy heves smárolásba kezdtünk, miközben a fenekemet és a harisnyás combjaimat simogatta, én közben a nadrágján keresztül simogattam a már kőkeményen meredező farkát.
Aztán a szoknyám felhúzta és elkezdett simogatni a harisnyámon keresztül, mindenütt. A nyakamat harapdálta, a fülcimpámat csókolgatta és szopogatta, én kéjesen nyögtem és már gomboltam is ki a nadrágját.
Egyszercsak leguggoltam és a farka már a szám előtt volt. Óvatosan becsúsztatta, a nyelvemmel kísértem, finoman nyalogattam a pompás faszt, makkja már a torkomat izgatta, kezemmel finoman húzogattam a bőrt, egyre ütemesebben járatta a számban a péniszét, én kéjes nyögésekkel nyugtáztam, hogy igazán élvezem.
Egy idő után már nem is fogtam a faszát, csak a combjaira támaszkodtam és csak a számmal intézkedtem, szoptam, mint egy kiéhezett szopós kurva , gyönyörű ruhában és sminkben és ő dicsért, hogy még jobban, még mélyebbre nyeld baby!!
Én természetesen szót fogadtam és már egy hatalmas mélytorkozással gurguláztam, folyt ki a nyál a kurva szám szélén, éreztem, hogy hamarosan elmegy,
Jeleztem neki, hogy felkészültem az érkezésre és egy hatalmas rángással a számba, a torkomba élvezett, csak úgy pumpálta a meleg ondóm a számba , és csak nyeltem és élveztem az ízét, átélem, hogy teljesen nőként nyelem egy gyönyörű fiú gecijét!
Miután kihúzta a számból, szépen lenyalogatattam és megtisztítottam.
Ekkor megfogta a kezem és az ágyhoz húzott.
Leültünk egymás mellé és simogatni kezdte a kurvásan keresztbe tett szexi harisnyás lábaimat, formás combomat, majd beljebb és újra smárolni kezdünk.
- Csak úgy fallak, kívánlak nagyon Giulia! - mondta.
Ekkor lefeküdt a hátára, én odakúsztam, mint egy szexi vadmacska és a félig ernyedt farkát újra elkezdtem szopogatni, a kezemmel húzogattam a finom bőrredőket, közben cuppogtam a gyönyörű makkján a rúzsos ajkaimmal.
Ennek meg is lett az eredménye, újra kemény lett a csodás fasz és kérte, hogy feküdjek mellé és erre ott termettemmellette háton fekve széttett harisnyás lábakkal. Megfogta a két combom és a hasamig tolta, majd a nyelvével a harisnyámon keresztül nyalogatta a popsimat, kéjesen nyögdécselve mondtam neki: "Tégy magadévá , kérlek!"
Erre kiszakította a finom anyagot a lukamnál és belém nyalt, mélyre tolta a nyelvét, beleköpött és nyaldosott jobbra -balra.
"Már nagyon benned akarok lenni Giulia!" - mondta.
"Kérlek hatolj belém!" - válaszoltam neki.
Feltápászkodott és a számtól nyálas makkját fenekem bejáratához tolta, majd lassan befelé haladt, közben én tágultam és segítettem a farka útját és már tövig bennem is volt. Kicsit megpihent , élveztem a teljes fasz lüktetését a magamban, a csípőm elkezdtem ribancosan mozgatni, fészkelődtem, közben ütemesen elkezdett dugni, és elindult a tilitoli, kezeivel oldalt megtámasztotta magát és ki-be járatva a farkát baszott, mint egy utolsó ringyót, csak úgy csattogott az ágyéka a seggemhez.
Már alig bírtam, ziháltam a kéjtől, hangosan nyögtem: "akarlak, basszál szét kérlek!"
Erre ő úgy tett, mintha erőszakolna, már szinte felnyársalt a dákójával, én a fenekét fogtam, hogy még mélyebbre tolhassa az egész altestét.
Egyszercsak teljesen bennem maradt, megállt és várta, ahogy pumpálta folyamatosan a belém a gecijét, én pedig élveztem, ahogy folyik belém a meleg spermája ennek az édes fiúnak.
Rám borult és elkezdte csókolni az ajkaimat , és azt mondta: "Gyönyörűségem, szerelmem, kis kurva Giuliám, nagyon szeretlek, kívánlak!"
Mikor már érezte, hogy teljesen belém ürítette mindet, kihúzta és arra kért, hogy nyaljam tisztára a már lankadó farkát és ezt én meg is tettem neki. Csókolgattam, puszilgattam, nyalogattam a nyelvemmel a makkját, ő meg símogatta a hajam és becézgetett.
"Szeretlek, kívánlak" - mondtam neki.
"Én is szeretlek Giulia, légy az állandó kis kurvám, a szeretőm drága!" - válaszolta.
Aztán lefeküdt a harisnyás lábaim mellé és csókolgatta, simogatta, nyalogatta a szexi harisnyás virgácsaimat.
CSODÁLATOS ÉRZÉS NŐNEK LENNI EGY ILYEN FIÚ MELLETT!

bbari Creative Commons License 2021.12.02 0 0 76

nagyon izgalmas

Előzmény: joy.biker (69)
Attoooo Creative Commons License 2021.12.02 -2 0 75

Szegeden szivesen talalkoznék férfival orálra és más finomságokra !! Pervikebaba@gmail.com

wignerleo20 Creative Commons License 2021.11.12 0 0 73

Én benne lennék.

 

Előzmény: Kiss.adam1674 (41)
wignerleo20 Creative Commons License 2021.11.12 0 0 72

Nekem bejön.

Előzmény: Törölt nick (58)
joy.biker Creative Commons License 2021.11.08 0 5 69

Már a harmadik X-en túl jártam, mikor elhatároztam, hogy új fejezetet nyitok szexuális életemben. A lányokkal eddig is jól működött minden ezen a téren, de már régóta éreztem, hogy valami másra is szükségem van. Korábban már felfedeztem, hogy mennyira izgató, ha az ánuszomhoz érek zuhanyozás közben, kipróbáltam az anális önkielégítést különféle eszközökkel, és egy masszőr hölgynél prosztatamasszázsban is volt részem, ami különleges élményt nyújtott. Egyre jobban furdalt a kíváncsiság, milyen lehet egy igazi hímvesszőt magamban érezni.

Egy társkereső oldalon ismerkedtem őssze egy szimpatikus fiúval. Passzív srácot keresett, akit kinyalhat, megujjazhat és megdughat - éppen erre vágytam. Rövid ismerkedés, kép- és telefonszámcsere után nemsokára eljött az első találkozás. Izgatottan léptem be az ajtaján, de a kíváncsiságom hamar legyőzte a bennem levő feszültséget. Magas, vékony alkatú srác fogadott és barátságosan invitált a szobájába. Rágyújtottunk egy cigarettára és beszélgettünk eddigi tapasztalatainkról, elképzelseinkről. Közben közelebb húzódtunk egymáshoz és kezeink elkalandoztak egymás testén. Hozzám hajolt és smárolni keztünk, először gyengéden, majd egyre szenvedélyesebben szívogatva, harapdálva egymás ajkát, nyelvét. Kezem már a nadrágja alá csúszott és megmarkoltam duzzadó hímvesszőjét. Még soha nem értem így férfihoz és leírhatatnul izgató volt szagolni az illatát, tapintani a bőrét.

Éreztem, nincs visszaút, megteszem, amit eddig csak a képzeletemben éltem át. Gyorsan lezuhanyoztam és meztelenül tértem vissza a szobába, ahol már ő is ruha nélkül várt. Újra egymáshoz simultunk és vadul csókoltuk egymás testét. Nyelve végigsiklott mellkasomon és nyalogatni, majd szívni kezdte kezdte mellbimbómat, aztán egyre lejjebb haladt immár duzzadó farkam felé. Gyengéden körbenyalta a makkomat, utána pedig rábukott és szinte tövig elnyelte a szájával. Úgy éreztem, mindjárt elsülök, ha így folytatja, ezért  testhelyzetet váltottunk. A hátára feküdt és négykézláb a feje fölé helyezkedtem. Fejét egy kispárnával megtámasztva nyalogatni kezdte a végbélnyílásomat. Az egész testem megbizsergett, ahogy nyelve az ánuszomon cikázott, majd mélyen a végbelembe nyalt. Eközben az előttem meredő farka fölé hajoltam és nyalogattam a duzzadó makkot. Óvatosan a számba vettem és szopni kezdtem, majd újra végignyaltam teljes hosszában, leérva a herezacskóig. Visszatértem a makkjához, amelynek hegyén már megjelentek az előnedv fénylő cseppjei. Nem bírtam ki, hogy ne kóstoljam meg. Kellemesen sós íze volt.

Ő közben fáradhatatlanul ostromolta nyelvével a fenekemet. Lazíts el, bedugom az ujjamat - mondta. Mivel volt már részem a prosztatamasszázs kellemes élményében, tudtam, mit kell tennem. Ellazítottam a zárógyűrűmet és ujjával  lassan belém hatolt. A hosszas nyalás után már annyira kívántam, hogy egyáltalán nem éreztem fájdalmat, mikor egyik ujját követte a másik. Egyre jobban begerjedtem, szinte ráhúztam magam az ujjaira. Nemsokára újra az elélvezés határára kerültem, mikor ujjbegyével körkörös hívó mozdulatokat téve masszírozta a prosztatámat.

Sokat fantáziáltam már erről, de nem gondoltam, hogy a valóságban ennyira jó lesz. Ujjai ki-be siklottak a fenekemben és egyre inkább kívántam, hogy a farkát is magamban érezhessem. Miután már jól kitágított, felajzottan vártam, hogy belém hatoljon. Előrecsúsztam, ő pedig farkára húzott egy óvszert, mögém simult, keményen meredő hímvesszőjét a végbélnylásomhoz illesztette és lassan belém nyomult. Csodás érzés volt, ahogy kitöltötte a fenekemet. Néhány pillanatig mozdulatlanul simult hozzám, majd mozogni kezdett előre-hátra. Már alig bírtam magammal. Hörögtem, lihegtem az élvezettől. Nem akartam, hogy hamar vége szakadjon, ezért lovagló helyzetben folytattuk. A hátára feküdt és ráereszkedtem zászlórúdjára. Az előbb már alig hittem, hogy lehet még fokozni az élményt, de amikor tövig beleültem és a makkja nekinyomult a prosztatámnak, felsikoltottam a gyönyörtől. Szinte önkívületi állapotban vonaglottam rajta, tekergettem a csípőmet és guggoló helyzetben mozogtam rajta fel-le. Éreztem, közeledik a vég, de már nem akartam visszatatartani. Egyre vadabbul csapdostam alsótestemet a hasához, tövig nyársalva magam a farkára. Mozdulataimat már nem tudtam kontrollálni, csak vonaglottam rajta. Bizsergés járt át, megremegtem és artikulálatlan hörgéssel olyan orgazmust éltem át, amit még soha nem éreztem. Mélyen belülről indult az érzés, majd meredő farkamból vastag sugárban spriccelt a geci, anélkül, hogy hozzáértem volna. Nem hagytam abba a mozgást, mert éreztem, ő is az élvezet tetőfokára jutott. Lihegése, hörgése egyre hangosabb lett, majd megrándult a teste és forró spermája belém lövellt. Zihálva dőltem rá, hosszú percekig feküdtünk egymáson szó nélkül. Mintha új világot fedeztem volna fel, egy újabb, eddig kismeretlen gyönyör forrását. Lassan felkuporodtunk az ágyon és rágyújtottunk egy cigire. Sajnos esteledett már és indulnom kellett. Nem ígértünk egymásnak semmit, mindketten tudtuk, hogy egyszeri és megismételhetetlen, ami kettőnk között történt.

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.25 -1 3 68

Ezt én is nagyon szeretném megélni, de azzal a különbséggel, hogy nőnek lennék öltözve, ki lennék festve, ki lenne rúzsozva a szám, paróka lenne rajtam, kitömött cicik!

Előzmény: Törölt nick (58)
Napimádó69 Creative Commons License 2021.10.03 0 0 67

Köszi a választ!:)Esetleg nálad megoldható lenne?Elérhetőséged?

Előzmény: Pista1956 (66)
Pista1956 Creative Commons License 2021.10.02 0 0 66

Meg lehet beszélni.

Ha van szimpátia, miért ne?

Előzmény: Napimádó69 (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!