Keresés

Részletes keresés

[fidelio] wagon13 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 528

én is nagyon örülnék ennek a kotta-adagnak. ha el tudod küldeni, akkor kérlek tedd meg az anti_bacsi@yahoo.com címre. köszi!

Előzmény: [fidelio] nahat (473)
[fidelio] anitacska02 Creative Commons License 2012.01.19 0 0 527

Sziasztok!

 

Tudnátok nekem kottákat küldeni bármilyen stílusban (mulatós, slágerek stb.) zongorára és szaxofonra?

anitacska02@freemail.hu

 

Előre is köszönöm! :D

[fidelio] ovis Creative Commons License 2012.01.15 0 0 526

Sziasztok!

 

Nagyon keresem Cserháti Zsuzsa Őrült láz című dalának kottáját! Tud esetleg valaki segíteni?

andrisbandris80@gmail.com

 

Előre is köszönöm!!

[fidelio] öregzenész Creative Commons License 2012.01.11 0 0 525

Sziasztok!

 Mond valakinek a Dropkick Murphys - I'm Shipping Up To Boston ? Szeretném a zongora, vagy harmonika kottáját.  Ha valaki tud segíteni: nadasgabor73@gmail.com

[fidelio] Hufi Creative Commons License 2012.01.09 0 0 524

Hogyan tudnám letölteni?

Előzmény: [fidelio] misicke1985 (508)
[fidelio] szakacs22 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 523

vki tudna segiteni?mc hawer es teccno kotta kellene

Előzmény: [fidelio] nahat (473)
[fidelio] szakacs22 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 522

shifu23 el tudnad nekem is küldeni a kottakat emailbe? megköszönnem szakacs22@ccitromail.hu

Előzmény: [fidelio] nahat (473)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.11 0 0 521

MuseScore, ingyenes kottaíró program, magyarul! Innen lehet letölteni musescore.org.hu.

[fidelio] contrapunct Creative Commons License 2011.12.10 0 0 520
Előzmény: [fidelio] gyulavitez (519)
[fidelio] gyulavitez Creative Commons License 2011.12.09 0 0 519

Sziasztok!

 

Tudnátok segíteni abban,hogy hol lehet elérni ingyenes kottaíró progit?

Előre is köszönöm.

 a billentyűs.......

[fidelio] susansw Creative Commons License 2011.11.30 0 0 518

Sziasztok!!! Nagyon sürgősen keresem Csondor Kata- Add tovább című számának ZONGORA kottáját, vagy a TNT-Fehér karácsony című szám ZONGOrA kottáját, karácsonyi műsorhoz kell. Kérem akinek valamelyik is meg van a susansw@freemail.hu címre küldje el. KÖSZÖNÖM!!!! :D

[fidelio] Vicnek Creative Commons License 2011.11.29 0 0 517

Bocsi! A cím:1104virnek@citromail.hu

[fidelio] Vicnek Creative Commons License 2011.11.29 0 0 516

Sziasztok! Valaki el tudná küldeni a Kell még egy szó zongora kottáját? A kíséretet.

Köszönöm

[fidelio] antaale Creative Commons License 2011.11.28 0 0 515

Sziasztok! Nekem nagyon kéne Hien- Valami történt című szám kottája! Fontos!! Ha valakinek megvan, legyen szíves elküldeni!  Köszönöm!  :)

 

antaale@citromail.hu

[fidelio] Némedi Mária Margareta Creative Commons License 2011.11.27 0 0 514

Sziasztok! Lécci küldjön valaki egy Brahms V. Magyar tánc zongorakíséretet g-mollban. Kislány koromban fisz mollban játszottam hegedű nélkül. Most egy hegedűst kellene kísérjek. Kerestem kottát a Szabó Ervinben. Nagy meglepetésemre e-mollban volt a kíséret nem fiszben. Megkérdeztem, akit le kell kísérjek, hogy: fisz moll, vagy e moll lesz? Erre azt a választ kaptam, hogy g moll. A g moll kíséretet a nemedimari@vipmail.hu címemre várom, ha van valaki, aki tudna segíteni. Köszönöm!

[fidelio] sz.szilvikee Creative Commons License 2011.11.20 0 0 513

sziasztok!! :) szeretném kérni a segítségeteket!! régóta keresem Hien - valami történt cimű szám zongorakottáját..tudna nekem valaki segiteni?? szükségem van ráá!! :) előre is köszönöm :D

[fidelio] öregzenész Creative Commons License 2011.11.17 0 0 512

Sziasztok!

Most regisztráltam, mert kimondottan a Karib tenger zenéjét keresve találtam erre az oldalra. Egyébként egy Hohner Atlantic harmonikával kínzom a szomszédokat közel tíz évnyi kihagyás után. Hálás lennék, ha valaki elküldené nekem a fent említett művet, ha lehet zongora (ne adj isten harmonika) átiratban. Bármi hasonló harmonikán előadható (mi ne lenne előadható) kottának is örülnék. nadasgabor73@gmail.com  köszi

[fidelio] juvejunior Creative Commons License 2011.11.16 0 0 511

Hello Shifu23. Légyszíves a Sirályok sírnak című dal kottáját küld el a juvejunior@freemail.hu e-mail címre. Előre is köszi .

Előzmény: [fidelio] biankako (421)
[fidelio] Biaa Creative Commons License 2011.11.12 0 0 510

Küldjetek jó ismert zenéket v filmzenéket zongorára lécci (karib tenger, harry potter stb.) köszi

n.biankaa@gmail.com

[fidelio] Biaa Creative Commons License 2011.11.12 0 0 509

Vki lécci nekem is küldje el a kottát!

n.biankaa@gmail.com

[fidelio] misicke1985 Creative Commons License 2011.10.10 0 0 508

sziaa honnan tudom letölteni segiteswz nekem?   msn misike8511@windowslive.com köszi

Előzmény: Törölt nick (157)
[fidelio] enekutazas Creative Commons License 2011.10.02 0 0 507

Sziasztok!

Ha valaki el tudná küldeni a Karthago: Requiem kottáját, nagyon sokat segítene. Előre is köszi!

cím: enekutazas@citromail.hu

Szép napot Nektek!  Ági

[fidelio] 2Gigi Creative Commons License 2011.08.16 0 0 506

Hol van ilyenkor a MODERÁTOR?

[fidelio] iris49 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 505

Egyszerüen felháboritónak tartom,ezt a zagyvaságot  amit az előttem iró hozzászólás tartalmaz.Nem tudom elképzelni,hogy egy normális ember ,akár férfi,akár nő ilyet,leirhat,vagy kigondolhat.Nem tudom mennyi időbe lerült neki,de nem tartom kizártnak,hogy valamelyik ,megszünt pszhiátriai osztályról került ki.Ugy gondolom,hogy itt egy pár talán jószándéku ember próbál segiteni ,tanácsot adni az ide fordulókon,a segitséget kérőkön.Igy ilyen,bunkó viselkedés ,ilyen hangnemben megirt üzenet ,csak rontja az oldal szinvonalát.Egy szóval ocsmány .

Előzmény: [fidelio] kottakell (504)
[fidelio] kottakell Creative Commons License 2011.08.14 0 0 504

parsifal hendrix.Valószínű hogy nem érted amit írtam,ezért megpróbálom úgy fogalmazni a kizárólag neked szánt írásomat hogy felfogjad,te húgy agyú!

Amikor anyukád fehérneműjét szagolgatva szexuálist ingert éreztél a hamutartó iránt de ő nem viszonozta

akkor bomlott meg az agyad! Szerelmedet és vágyaidat a hamutartó iránt nem tudod kiverni a fejedből és máshonnan sem!

Én azt tanácsolom neked hogy hagyd a fenébe a hamutartot,ne is foglalkozz vele,nem érdemli meg a szerelmedet!

Keres mást és javaslom a kályhacsőt vagy a kávés poharat! Felejtsd el a hamutartót,higgyél nekem!

Nem vezet jóra hidd el a plátói szerelem egy bomlott agyú embernek.

Legyél jó kisfiú és többet ne edd meg a kakidat,és ne idd meg a pisidet! Cumizni azt lehet!

[fidelio] piki55 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 503

Nem beszólni akartam csak hozzászolni, ez is csak azért történt mert úgyéreztem nekem lett szegezve. Ha nem így volt elnézést. A zenéről csak annyit lehet hogy tudnánk róla sokat beszélni, és nem biztos hogy csak mulatóssal kapcsolatban. Én ehez úgy állok, nem biztos hogy mindenki megért minden stílust /zenét/. Vedd úgy hogy nem írtam a falra. Legyen jó napod

[fidelio] braveheart Creative Commons License 2011.08.09 0 0 502

Miből gondoltad, ahhoz képest, hogy állítólag 'újonc' vagy itt és ez még csak a második hozzászólásod és máris beszólsz? Vagy a kulturált viselkedéshez több mulatós zenét kéne hallgatnunk nekünk is?

Előzmény: [fidelio] piki55 (501)
[fidelio] piki55 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 501

Azt hittem itt kulturáltabb egyének vannak , és nem sértik más érdeklődési körét! Tévedtem. De szerintem is elbújva erre érzi jó magát.

[fidelio] braveheart Creative Commons License 2011.08.09 0 0 500

Na de nem innen kéregetem a kottáját Tromika vagy Lagzi Lajcsi netán Fásy Ádi mulatós zenészeket keres?! Sírós Zsülike nem az Aranyesőre nyomta először?Nyelvöltés Az hagyján, hogy én MC Colombót hallgatok - hála neked Csók - na de mindenki más is a környékemen! Király

Előzmény: [fidelio] tarnhelm2 (499)
[fidelio] tarnhelm2 Creative Commons License 2011.08.09 0 0 499

Ne csinyájjá má úgy, Dzsenna, mintha te nem az Aranyesőre nyomnád általában!

Te se halgacc mindig Mc Columbot, wazz! Király

Előzmény: [fidelio] braveheart (498)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!