Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.02 0 0 33
Csá Tudnál Adni Néhány Ötletet Csak MErt az elözö Nem Tom Megcsinálni adok Én is egyet De ez Király

http://www.freeweb.hu/sextoyathome/html/pina.html

Na Cs Majd IRj
Előzmény: kokoli (28)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.27 0 0 32
Én 1szerűen azt mondom h mivel ilyen akváriumos bigyóim nincsenek, és ha vennék (amit mér tennék) akkor annyiból vehetnék 1 maszturbátort is...
Bokrétás Molly Creative Commons License 2010.02.11 0 0 31
Ééés ez összesen kábé annyiba kerülhet, mint egy neten rendelhető vagy szexshopban beszerezhető cucc.
Előzmény: kokoli (28)


taktuk Creative Commons License 2010.02.11 0 0 30
Most vettem egy férfi maszturbátort, fasza jó, vibrál (vibrálás állítható), és pumpa segítségével szűkre is pumpálható. Akinek van hasonló, írja le véleményét, akinek nincs az próbálja ki, megéri.
kokoli Creative Commons License 2010.02.10 0 0 29
Hol vagytok??? szinte egy hónapja nem ír senki. Várom az ötleteket maszturbátorról, jöhet az agytorna (fitymatorna)! Ne felejtsétek maszturbálni jó!
kokoli Creative Commons License 2010.01.26 0 0 28
Először is vegyél egy teniszlabdás üveget, egy (vibráló) akvárium levegőztetőt, hozzá műanyag csövet (kb. 2 m), 2 db. erős zacskót, ragasztószalagot, sikosítót, óvszert.
A két zacskót tedd egymásba, majd a műanyag cső végét kb. 5cm-re tedd bele a zacskóba és jól légmentesen ragaszd le a zacskót úgy, hogy a cső hosszabb része ebből lógjon ki. Ezek után csavard össze úgy a zacskót, hogy majd e közé teszed be farkad is. A zacskót tedd bele a teniszlabdás üvegbe, majd a zacskó végét erősen rögzítsd ragasztószalaggal a teniszlabdás üveghez. A maszturbálást kiegészítheted, ha a nyíláshoz készítesz egy punci alakú nyílást, erre a legalkalmasabb anyag a laminált parketta alá való fehér puha szigetelőanyag, ez a nyílása szánt puha anyag kb. 2-3 cm vastagságú legyen az érzés miatt, majd ezt is ragasztószalaggal rögzítsd rá erősen. Ha ezekkel készen vagy nincs más dolgod mint leülni a fotelba vagy lefeküdni az ágyra (közelben konektor legyen) felhúzni farkadra egy óvszert ( ha nem akarod, hogy spermás legyen, mert kimosni csak akkor tudod ha szétszeded), a maszturbátor vezetékét (akvárium levegőztetőjét) bedugni a konektorba, majd sikosítóval a belsejét bekenni és a farkadra helyezni, a kicsit vibráló házi maszturbátort. Ezzel sokáig elélvezhetsz, de ha azt akarod, hogy hamarabb élvezz, csak annyit kell tenned hogy egy párat húzol rajta és rengeteg mennyiségű spermád fog jönni. Ezzel a módszerrel sokáig élvezheted a maszturbálást és még hasznod is lesz, mert ez a módszer a péniszpumpáláshoz is hasznos, tehát valószínűleg pénisznövelő hatású is. Nekem beválik, próbáld ki te is. Jó maszturbálást!!!
H kipróbáltad, kérlek értesíts, mi a véleményed az eszközről, de ha te is tudsz hasonló eszközt, kérlek te is írd le ezen az oldalon, hogy én is kipróbáljam, érdekel. Ha más is kipróbál hasonló eszközt, írjon tapasztalatairól, hasonló házi eszközökről ezen az oldalon minél hamarabb.
kokoli Creative Commons License 2010.01.26 0 0 27
elküldöm email-en hogy készítek házi maszturbátort
pepetv Creative Commons License 2009.01.16 0 0 26
Én még nem mertem,de hátha van itt vállakozo szellemü ember.Elvileg müködnie kellene,de hát kényes a "müszer".

Aki probálta irjoa már le,hogy sikerült e?
Előzmény: polihistor747 (25)
polihistor747 Creative Commons License 2009.01.15 0 0 25
Próbáltad már?
Előzmény: pepetv (24)
pepetv Creative Commons License 2009.01.15 0 0 24
Vegyetek izomerösitö pillangót,és rakd a farkadra!Elektromosan kirázza a farkad.
polihistor747 Creative Commons License 2009.01.15 0 0 23
Én is vevő lennék pár új ötletre:)
Lionman Creative Commons License 2009.01.13 0 0 22
2 misiből évekig el lehet vegetálni ezzel a módszerrel ... én maradok továbbra is a szokványos megoldásnál :-D
Előzmény: de Saint Preux (21)
de Saint Preux Creative Commons License 2009.01.13 0 0 21
Baszki ez érthetetlen végy egy dinnyét, fúrj bele lukat és keféld meg, ennyi.
Előzmény: Törölt nick (19)
de Saint Preux Creative Commons License 2009.01.12 0 0 18
Nekem van, akibe dugjam csak a múltkor ilyesmit láttam egy youtube videón. De próbáld ki ha te ilyen vállakozó típus vagy.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 13
abból még sosem sült ki jó ha polidilisek beestek ide úgy hogy szerintem mindnyájan jobban járunk ha visszamész a picsába oda. Már csak azért is mert ismerem azt a világot és annak semmi köze ehhez.
Előzmény: Törölt nick (12)
de Saint Preux Creative Commons License 2009.01.11 0 0 11
Dinnyébe dugtad már ???
kpityu2 Creative Commons License 2009.01.11 0 0 10
Az uborkareszelőt próbáltad már ? :D
de Saint Preux Creative Commons License 2009.01.11 0 0 9
Ha van barátnőd mi a fenének a maszturbátor ? Megfogja janót és gyerünk.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.11 0 0 7
1.) Felső madárfogás.
2.) Alsó madárfogás.
Előzmény: Törölt nick (-)
D690 Creative Commons License 2009.01.10 0 0 5

Mindenesetre sose felejtsd el: Ne bízz senkiben! Magadban se! :D

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 3
Akkor:
A.) Bal kéz hüvelyk- és mutató ujj
B.) Jobb kéz hüvelyk- és mutató ujj

;-)

Előzmény: locsemege (2)
locsemege Creative Commons License 2009.01.10 0 0 2
Ilyen topic-ot lány nem valószínű, hogy indít. Nekik az efféle magányos örömszerzés legintimebb titkaik egyike. De most utánanéztem a topicnyitó hozzászólásainak, jól tippeltem, fiú. :)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 1
Azt nem írta, hogy ő mi! Tényleg, fiú vagy lány vagy?
Könnyebb dolgod van, ha lány, mert fiúnak csak kétfélét tudok, lánynak tízet.
Előzmény: locsemege (0)
locsemege Creative Commons License 2009.01.10 0 0 0
Csak várj, amíg megöregszel. Jön a tremor, s remegő kézzel sokkal könnyebb az ilyesmi. :) Amúgy meg 0-t kell keresni. Apropó, miért nem inkább lánnyal próbálkozol?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.10 0 0 topiknyitó
Várom a tippeket, ötleteket:) Jöhet az agytorna:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!