Keresés

Részletes keresés

Faramir74 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3270

Nem vagyok sem Kerbi sem más, nem szokásom másodnickeket írni.

Előzmény: Faramir74 (3269)
Faramir74 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3269

Nek vagyok Kerbi

 

És amúgy dalszöveiért, zenéjéért szeretem Robit is, meg Kollűár Attilát is, meg LAcit is.

Nem azt tartom bajnak, hogy Tompox nem lép fel, hogy kilépett, hanem az, mintha úgy tüntetnék fel a meghívón, Tompox soha nem lett volna a zenekar tagja, írnák be

"Köszönet Pócs Tamásnak a Solaris alapítóó tagjának, 29 éves munkásságért, bár ő jelenleg nem tagja az együttesnek, de nélküle a Solaris nem az lett volna, ami.

Előzmény: neumbla (3268)
neumbla Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3268

Kedves Kerbi!

 

Bocsáss meg, ha megbántottalak anélkül, hogy írtam volna neked.

 

Vagy a Faramir nicknév is te vagy? Mert én neki válaszoltam.

 

Faramirként azt írtad, hogy "Fekete pont Robinak Tompox kizárásáért."

 

A hazugság akkor is hazugság, ha most Kerbiként megismétled. Újból leírom hát, neked is:

 

Tamást senki sem zárta ki a zenekarból. 

Ő maga írta le a TOMPOX zenekar egykori site-ján, meg mindenfelé, hogy a jövőben nem vesz részt a Solaris életében.

 

Elég világos? 

 

Azonkívül: senki sem mosta össze a Napoleon Boulevard-t a Solaris-szal. Tudod, a két zenekar zenészei ugyanazok. Nem kell összemosni őket. (Ha ez új információ lenne neked, bátran nézz utána, ettől én nem vagyok jól értesült. Egyszerűen használom a netet.)

 

Egyébként meg annyit írtam Faramirnak (nem neked....), hogy Tamás kilépése érthető azok után, amiket elkövetett egykori zenésztársaival szemben. (Gondolok itt különösképpen a Lacira. Mindannyian olvastuk a sok nyilvános csúfságot, amit Tamás összehordott róla. A helyében én is így döntöttem volna.)

 

Egész pontosan arra gondoltam, hogyha Tamás a Lacit mindenféle rágalmakkal illette nyilvánosan, érthető, ha most szégyelli magát emiatt, és nem mer a régi társai elé állni. Ez egyszerű emberi dolog. Akkor is, ha neked mást mond erről. Nyilván épp attól menekül, hogy el kelljen ismernie.

 

Vagy te úgy gondolod, hogy nem is szégyelli magát? Én nem hiszem, hogy a Tamás ilyen rossz ember lenne.

 

És még egy apróság: senki sem tagja 29 éve a zenekarnak.

Kisszabó Gábor és Bogdán Csaba két évig volt az, Tamás négyig.

 

A zenekar 1980. februárja és 1986. április 7-e között létezett. Akkor viszont megszűnt. Ez összesen hat év. Így aztán senki sem lehetett tagja 30 éven át. (Ha ezek is új információk a számodra, ezeknek is utána tudsz nézni a neten. Minden fönn van ezzel kapcsolatban is.)

 

A feloszlás utáni Reunionban pedig mindannyian részt vettek, ebben semmi különbség nincs közöttük. Az időtartamokkal való bűvészkedésed egyszerű csúsztatás.

 

Nagyon röstellem, hogy úgy tűnik, jólértesültnek akarok látszani. Elnézést érte, én csak publikus információkat kerestem a butaságaidról, és ezeket adtam közre.

 

Mert mint írod, a tények azok tények.

 

És a tény az, hogy ennyi év után ismét Solaris koncert lesz. Téged is megkérdezlek: nem örülhetnénk inkább együtt ennek?

 

Előzmény: Kerbi64 (3267)
Kerbi64 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3267

Kedves neumbla!

 

Látom összemosod a Napoleont a Solarissal. Jól értesültnek adod ki magad, de nem vagy az.
Én is ismerem a történetet, több helyről, és hiteles emberektől. Khm. Kicsit másképp mint te.
Lacinak pont nem volt semmi köze hozzá, hogy Tompox kilépett a Solarisból.
Ennél személyesebb és súlyosabb oka volt a szakításnak.
Tompox 29 évig tagja volt a zenekarnak. Ez tény, gondolom nem lehet elvitatni senkinek sem!
Tehát illett volna megemlíteni a nevét. A retusálás meg egyszerűen nevetséges bosszúnak is felfogható.
Nem lett volna egyszerűbb és etikusabb új képet csinálni?
Bosinak írtam, amit írtam nem neked, de régebben is olvastam, hogy te nagy 
szószólója vagy a társaságnak és szeretsz mindenki nevében válaszolgatni kérdezetlenül,
főleg ha Tompoxot kell gyepálni. Én se akarok senki oldalára állni, de szeretem ha a dolgokat mindenki a helyén kezeli!
Írtam, hogy nem kukacoskodni akarok, de a tények azok tények.
Faramirnak igaza van.

 

Előzmény: neumbla (3266)
neumbla Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3266

Kedves Faramir!

 

Azt gondolom, hogy a legkevésbé sincs igazad. Rendkívül igazságtalan, amit írsz.

 

Tompoxot az égvilágon senki sem zárta ki a zenekarból. Te is tudod.

Ő maga írta le a TOMPOX zenekar egykori site-ján, meg mindenfelé, hogy a jövőben nem vesz részt a Solaris életében.

 

Ami érthető is azok után, amiket elkövetett egykori zenésztársaival szemben. (Gondolok itt különösképpen a Lacira.

Mindannyian olvastuk a sok nyilvános csúfságot, amit Tamás összehordott róla. A helyében én is így döntöttem volna.)

 

Egyébként pedig a Solaris mindig is befogadó, baráti társaság volt.

 

Nem véletlen, hogy épp Robi volt az, aki évekkel a zenekar megszűnése után, mindenkit elhívott a los angelesi koncertre. És az azt követőekre is (ha erről nem tudsz, nézd meg a Live in Los Angeles DVD-n az extra kisfilmet. Mindent elmesélnek benne erről. Robi soha nem zárt ki senkit. Ez egyszerűen hazugság). 

 

Amúgy most is ott lesznek az alapító tagok.

 

Szóval mi értelme megint elkezdeni ezt a gyalázkodást? Fekete pont érte!

 

Inkább örülj velünk annak, hogy ismét lesz, amire vártunk: Solaris koncert!!!!!

Előzmény: Faramir74 (3262)
Kerbi64 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3265

Kedves Bosi. 
Nem akarok kukacoskodni, de ez nem érv.
Kisszabó Gábor és Bogdán Csaba már 1982-ben kilépett a Solarisból.
Tompox majdnem harminc évig volt tagja a zenekarnak. Nekem vele is a Solaris a SOLARIS!

De ha már itt tartunk, az is a ciki kategóriába esik, hogy nem csináltak új képet,

hanem Tompoxot a 2006 os képről kiretusálták...
Tehát a rosszpont szerintem is jogos.


Előzmény: Bosi1 (3263)
ntomtb Creative Commons License 2013.04.15 0 0 3264

Azt hiszem hogy amit Tompox belinkelt, el lehet navigálni az online jegyvásárláshoz (ott jobb oldat "Jegyek"), de bármelyik Ticket(express/portal), Tourinform irodában kapható.

Előzmény: Faramir74 (3262)
Bosi1 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 3263

Előre bocsájtom, hogy nem a régi sérelmek felemlegetése a cél, de ide kívánkozik a Hungarian Eclectic lemezborító szövegének egy részlete. 

"2011 nyarán, 29 év után végleg kiléptem a Solaris zenekarból."

 

A körülmények mellékesek. Lehet felhozni pro, és kontra érveket a múltból, de ez esetben teljesen felesleges és parttalan vita kezdődne, aminek nincs értelme.

 

 

Előzmény: Faramir74 (3262)
Faramir74 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 3262

Szeretnék ott lenni, ha tudnám hol kaphatók a jegyek.

Ja ősszel lesz egy solarios koncert is, de ott sajnos egy hiányos Solaris lép fel, szegény Czigiről megemlékeznek, de arról, hogy Tompox is ott kellene, hogy legyen nem. Fekete pont Robinak Tompox kizárásáért.

ntomtb Creative Commons License 2013.04.10 0 0 3261

Hurrá! :)

Előzmény: Tompoxx (3260)
Tompoxx Creative Commons License 2013.04.09 0 0 3260
poeta-79 Creative Commons License 2013.03.28 0 0 3259

Akkor ide is:

 

Tompoxx Creative Commons License 2013.03.23 0 0 3258

Faramir74 Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3257

Túró Rudolf, természeteen.

Faramir74 Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3256

Valaki egy másik fórumon egy Tóró Rudolf című Napoleon Boulevard számot emlegetett, amelyet én nem ismerek, aki ismeri tudna egy netes helyet mondani, ahol fellelhető?

clavicula Creative Commons License 2013.02.16 0 0 3255

Jelenleg Pol-e Khomriban vagyok... és még egy darabig maradunk is....

Előzmény: poeta-79 (3254)
poeta-79 Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3254

Merre lesz a bevetés? Aztán igyekezz, hogy képben legyünk!

Előzmény: clavicula (3253)
clavicula Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3253

Remélem addigra hazaérek.....

Előzmény: poeta-79 (3252)
poeta-79 Creative Commons License 2013.02.09 0 0 3252

Tompoxx Creative Commons License 2013.01.16 0 0 3251

Sziasztok!

Első Tompox koncert idén. Szeretettel várunk mindenkit. Újra kiváló vendégekkel, és természetesen új számok is lesznek.

 


poeta-79 Creative Commons License 2013.01.15 0 0 3250

Lassan összejön egy nagylemeznyi ritkaság!

Előzmény: cirrocumulus (3249)
cirrocumulus Creative Commons License 2013.01.15 0 0 3249

Újabb csemege a Hungarotontól !!!

 

Ezek ének nélküli , zenekari feldolgozások!

Az éneket ezúttal fuvola szólamok helyettesítik :o)))

 

Szállj velem - Kérlek, ne félj - Azt hittem, szeretett

 

 


 


Előzmény: cirrocumulus (3247)
ketesy Creative Commons License 2013.01.08 0 0 3248

Sziasztok!

 

Erről tud valaki valamit? Mármint a Napoleon DVD-kről?

 

http://zene.vatera.hu/zene/dvd_blu_ray/napoleon_boulevard_cd_dvd_kollekcio_1689466235.html

 

Üdv.

 

 

cirrocumulus Creative Commons License 2013.01.01 0 0 3247

Ez most érkezett a Hungaroton Újdonság-értesítőjében!

 

Napoleon Boulevard: Fly with me!

 


ntomtb Creative Commons License 2013.01.01 0 0 3246

...ez csak felfogás kérdése... de tényleg hagyjuk, mert hosszú... :D

Előzmény: neumbla (3245)
neumbla Creative Commons License 2013.01.01 0 0 3245

"....ha neked ugyanazt jelenti, hogy rátok hagyom amit gondoltok és mondjátok csak a magatokét..., meg hogy amit mondtam eddig az hazugság volt....'

 

Egészen pontosan ez a helyzet.

 

Ez az igen bölcs, óvodás megnyilatkozás valahogy pont akkor jött rád, amikor a hazugságaidat többen is érvekkel cáfoltuk meg. Miután ezekre nem tudtál reagálni, jött a durci.

 

De semmi baj, mert ezt rajtad kívül mindenki levette.

Előzmény: ntomtb (3243)
poeta-79 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 3244

Örömmel jelentem, hogy éledezik a rajongói honlap. A gödöllői koncertről Bélteky Attila barátunk írt beszámolót. Jövőre egy kicsit belehúzunk, már ami az éjvarázslást illeti. :-)))

ntomtb Creative Commons License 2012.12.31 0 0 3243

Hát drágám... ha neked ugyanazt jelenti, hogy rátok hagyom amit gondoltok és mondjátok csak a magatokét..., meg hogy amit mondtam eddig az hazugság volt, ám legyen. :)

Előzmény: neumbla (3242)
neumbla Creative Commons License 2012.12.31 0 0 3242

Elég kultúrált beismerése annak, hogy mindaz, amit eddig mondtál, tényszerű hazugság volt. Nálatok ezt így tanították?

 

Mindenesetre neked is boldog új évet.

Előzmény: ntomtb (3241)
ntomtb Creative Commons License 2012.12.31 0 0 3241

Felőlem legyen úgy ahogy gondoljátok... hál istennek marad minden a régiben...

...szóval, friss hírek és információk 2013-ban is a Napoleon Boulevardról: http://www.napoleonboulevard.com/
illetve facebookon is: https://www.facebook.com/pages/Napoleon-Boulevard-rajong%C3%B3i-oldal-h%C3%ADrek-aktualit%C3%A1sok/317370311703526?fref=ts

:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!