Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2016.12.08 0 0 660

Ez így elsőre gyanús. A Chrome egy éve nem támogatja a beépülőket, különösen a Flash Playert nem, mert az régóta sok gondot okozott. Nálam kikapcsolt Flash Player mellett is simán bejön a Facebook. Küldd már el légy szíves az üzenetet küldő oldal linkjét! Aztán térjünk vissza a témára. 

Előzmény: Ferancz Ildikó (659)
Ferancz Ildikó Creative Commons License 2016.12.08 0 0 659

Sziasztok! Mi ez? Mi a megoldás?

poloki Creative Commons License 2016.12.07 0 0 658

Igen, valami ilyesmi árulás lehet, sőt, volt fiok összevonás is, nem emlékszem, már minden más google fiókomat megszüntettem, de a régi beállításaimat mégse tudom átvinni.

tuddom, úgy kéne működnie, ahogy írod, nekem nem megy!

Előzmény: pimre (657)
pimre Creative Commons License 2016.12.07 0 0 657

A Google fiókodhoz tartozik egy Gmail cím és egy jelszó. Amikor belépsz vele a Google rendszerbe, az rögtön szinkronizál mindent: könyvjelzők, jelszavak, telefonszámok stb. Én ezt nagyon szeretem, mert ha egy új gépre/telefonra lépek be vele minden beállítást visszakapok a legcsekélyebb keresgélés nélkül. (És nem zavar, hogy a cég őrizgeti az adataimat)

Nem lehetséges, hogy egy korábbi gmail/jelszó kombinációval léptél be egy korábban létrehozott Google fiókodba? Mert ez lehet az egyik oka annak, hogy "makacsul" hozza a korábbi könyvjelzőket?

Előzmény: poloki (656)
poloki Creative Commons License 2016.12.07 0 0 656

Olyan gondom van, hogy 4 éve használok 1 számító gépet, és le szeretném cserélni 1 ujra. Be is beállítottuk, szuper! A Google beállításánál derült ki, a könyvjelző beállítása után vettem észre, nem egyforma a két könyvjelző szerkezet. Sokáig nem jöttem rá, de ez 1 régebben használt rendszerem lehet, ami valami oknál fogva makacsul ott van. Nem tudom hogyan tudnám a még most használtat áttenni az uj gépre.Segítségeteket köszönöm.

BözsiBözsi Creative Commons License 2016.08.19 0 0 655

Tudod használni, akár egy időben is.

 

Ez két külön program, kb úgy mintha két számológép-szoftvered lenne. Azt is tudnád így egyszerre használni.

Előzmény: Ladizslo (654)
Ladizslo Creative Commons License 2016.08.19 0 0 654

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a google Chromet letöltöm, a mozilla firefox-ot tudom használni, lehet hülye kérdés, de analfabéta vagyok számtechből,igazából az a problémám, hogy előfizettem mytvtelenorra, de mozilla firefoxnál nem akar az cadás elindulni, előre is köszönöm a segítséget.

pimre Creative Commons License 2016.03.31 0 0 653

Kösz, akkor mindenesetre figyelni fogom.

Előzmény: Hehe164 (652)
Hehe164 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 652

A számok nem függetlenek a megnyitott lapok számától. (Chrome saját feladatkezelőjében jól nyomonkövethető a dolog.)

Még pár lap, és elkezdi a rendszer részeit kilapozni a Windows a lemezgyorsítótárba.

"Egyszercsak" a rendszer működése kezd lassulni, amíg el nem éri a foglalás a lemezgyorsítótár méretét.

Aztán "látszólag" egyes folyamatok fagyni fognak, majd teljesen belassul minden.

Mivel a Chrome is gyorsítótáraz, (a memóriába) nem kell olyan sokat várni a lassulásra.

Nálam most 10 megnyitott lapnál az össz memóriaigénye két és fél gigabájt. Így gyors, a zindex is pikkpakk töltődik.

Kevesebb memóriánál értelemszerűen trükközésre fanyalodik a böngésző, de mindenképp sokkal sokkal lassabb lesz.

 

Eleve a W7 minimum 4, de inkább 8 giga memóriát igényel az alkalmazások normális futtatásához.

 

Előzmény: pimre (651)
pimre Creative Commons License 2016.03.31 0 0 651

Kösz a figyelmeztetést. Ha ez megtörténik, azonnal visszaállítom. Addig is légy szíves segíts értelmeznem a helyzetemet. Most nyitva van az Index, és annak 8 további oldala és ez a fórum, valamint a Gmail  levelező. Ha most kapcsolgatok, akkor nem tölt újra. A memóriám 2 Gb, a feladatkezelő a következőképp néz ki:

 

 

A szabad memória többnyire 0 és 100 között ingadozik, a gyorsítótárazott és az elérhető is inkább 100-200 között van leggyakrabban. És ezek a számok nekem függetlennek látszanak az éppen nyitva lévő lapok számától.

Előzmény: Hehe164 (650)
Hehe164 Creative Commons License 2016.03.31 0 0 650

Nálam ez "Alapértelmezett", mégsem dobja el a lapokat.

Kevés memóriával a "Kikapcsolva" vígan fagyást fog okozni.

Előzmény: pimre (649)
pimre Creative Commons License 2016.03.31 0 0 649

Kipróbáltam, de nálam a parancssor nem tudott mit kezdeni a --force-fieldtrials=AutomaticTabDiscarding/Disabled paranccsal. Aztán megtaláltam itt: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=525216 ezt a bejegyzést:

 

Eszerint a parancs már elavult, helyette a Chrome beállításainál kell a chrome://flags/ parancsot meghívni. Igaz, ott a figyelmeztetés, hogy: 

És a következőnél írható át: 

Alapértelmezettről Kikapcsoltra állítottam. Egyelőre mintha működne, pedig még nem is indítottam újra a Chrome-ot.

Előzmény: agy73p (648)
agy73p Creative Commons License 2016.03.31 0 0 648
Előzmény: Szabjoci (644)
agy73p Creative Commons License 2016.03.30 0 0 647

Köszi. 

Előzmény: Hehe164 (646)
Hehe164 Creative Commons License 2016.03.30 0 0 646

Kévés lesz a memóriátok. Megfelelő mennyiségnél nem csinál ilyet. (Pl. 7 megnyitott lappal eszik kb. 1 gigabájtot.)

Az Eszközök > Feladatkezelő lapon megnézhető.

Előzmény: agy73p (645)
agy73p Creative Commons License 2016.03.30 0 0 645

Azt hittem, h csak nálam csinálja. :)

Előzmény: Szabjoci (644)
Szabjoci Creative Commons License 2016.03.30 0 0 644

Sziasztok

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a háttérben megnyitott lapokat a chrome nem tölti be.

Csak ha az adott lapra lépek akkor töltődik be, ha ott hagyom kicsit akkor ismét elfelejti.

Ez csak nálam van? 

Mit lehet csinálni hogy az összes lap maradjon betöltve?

Tökre idegesítő amikor gyors összehasonlítást szeretnék és ott kell álljak mire betölti újra meg újra a már egyszer betöltött lapokat. 

 

wildbiker Creative Commons License 2016.03.29 0 0 643

Hi!

 

Találtál erre megoldást? Néhány hete elkezdte nálam is az egyik gépen, elég idegesítő. Próbáltam újratelepíteni, de nem oldotta meg a problémát.

Előzmény: DonJones (626)
pimre Creative Commons License 2016.03.13 0 0 642

Ha agy73p javaslata beválik, akkor jó. Ha nem, akkor Spyhunter ügyben tudok segíteni, mert valamikor használtam magam is. Ha érdekel, keress meg emailben.

Előzmény: Pittifiu (639)
agy73p Creative Commons License 2016.03.12 0 0 641
Előzmény: agy73p (640)
agy73p Creative Commons License 2016.03.12 0 0 640

Nem tudod visszaállítani a Chrome alapbeálításait? 

Előzmény: Pittifiu (639)
Pittifiu Creative Commons License 2016.03.12 0 0 639

Sziasztok.

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a tudtomon kívül feltelepült valami vacak a gépemre ami  a kereső motoromat a chrome-ban megváltoztatta s.coldsearch.com-ra. Valahogy sikerült elérnie hogy nem lehet megváltoztatni se és törölni se, mivel ha rámegyek azt írja ki hogy "Ezt a beállítást rendszergazdája lépteti életbe". Hogy tudnám eltüntetni ezt a vackot a gépről? Próbálkoztam a Malwarebytes Anti-Malware program használatával, de nem látja. A SpyHunter látná, de mivel nem tudok beruházni a fizetős részére így csak látom hogy van, de törölni nem tudom :s Van valami ingyenes megoldás vagy rakhatom újra a rendszert?

Xavier Kiss Creative Commons License 2016.01.30 0 0 638

Sziasztok,

 

jó pár éve volt egy jó kis bővítmény a Chrome-hoz, ami lehetővé tette, hogy videós tartalmak a Taskbarra miniatűrizálva kisebb képben... letehetővé váltak. Letöltés nem lenne fontos.

 

Sorozatnézéshez ideális lenne, de már nem találom... tudtok valamit ajánlani?

 

előre is köszi,

 

x

profirobi Creative Commons License 2016.01.25 0 0 637

Sose jöttem volna rá, ha máshol már nem fordult volna elő! Mivel nagy TVn használom a gépet, 150%ra fel van nagyítva a képernyő!

Na ez baszott be neki! :D

Ha leveszem 125%ra akkor simán jön az ablak és már foglalhatom is...ugyanezt játszotta a AVG TuneUP 2016al is csak ott meg az install képernyőt nem tudta megjeleníteni teljesen....és még minden optimalizálva van win7re vicc!

De legalább megvan a hiba!

Előzmény: pimre (636)
pimre Creative Commons License 2016.01.25 0 0 636

Nézd meg a Chrome beállításoknál (jobbra fenn a 3 függőleges vonal egymás alatt) a Speciális->Adatvédelem->Tartalombeállítások-ra kattintva, hogy a "Minden webhelyen engedélyezze a Javascript futtatását" mellett van-e pipa. Ha nincs, tedd ki.

 

Persze nem sok esélyt adok ennek, mert kipróbáltam, letiltottam, és akkor nálam el sem indul a Cinema City, de hátha nálad más a helyzet.

 

És ha ez sem jön be, akkor keresd fel a facebook oldalukat: https://www.facebook.com/cinemacitymagyarorszag/app/279668715396316/, és ott az "Ügyfélkapu" címszó alatt tudsz írni nekik. Hátha tudnak valamit.

Előzmény: profirobi (634)
profirobi Creative Commons License 2016.01.25 0 0 635

Na explorerrel is ezt csinálja, csak itt már kiírja hogy mi van:

Előzmény: profirobi (634)
profirobi Creative Commons License 2016.01.25 0 0 634

Szia.  Valószínű, de nem tudom mi blokkolja. Érdekes, mert a munkahelyemen csak úgy előjön egy ablak és ott működik, itthon meg megnyitja külön egy új ablakban ezt a lefoglalom/megveszem opciót.

javascript:ShowResDisc();

Ezt a hibaüzit írja ki de már akkor amikor csak odaviszem a lefoglal opcióra és nem megy tovább.

 

Előzmény: agy73p (633)
agy73p Creative Commons License 2016.01.25 0 0 633

Nem látok hibaüzenetet, de nem az előugró ablak blokkolásával van gond?

Előzmény: profirobi (632)
profirobi Creative Commons License 2016.01.25 0 0 632

Sziasztok!

Egy érdekes hiba van a böngészőmben az otthoni gépen!

A cinemacity.hu oldalán szeretnék jegyet foglalni és amikor kijön a következő kép:

Ha a lefoglalásra kattintok nem megy tovább...kiír a bal alsó sarokban egy javascript hibaüzenetet és ennyi, nem megy tovább!

Windowst pont most raktam újra tegnap, ugyanúgy jön a hibaüzenet megint, adblockot uninstalláltam, javát frissítettem, flash player is fent van...és a legérdekesebb hogy iexplorerben sem nyitja meg a következő lépést!

Ötletek?

agy73p Creative Commons License 2016.01.15 0 0 631

Esetleg egy képernyőkép sokat segíthet.

Előzmény: pimre (630)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!