Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2010.07.02 0 0 387

Hova el lehet jutni egy 1*ű topic-áthelyezésből?

 

Ha sertésnek vetted röpke /általad is idézett/ mondatomat, nem én tehetek róla, nem annaxántam.

Aokinek nem inge...

:o)

 

/Ha valakit meg akarok sérteni, nem csomagolom selyempapírba. Eddig nagyon kevés esetben fordult elő, mindenkor komoly előzménysorozat után. Legtöbbször sokkal hamarabb eljutok addig a "."-ig, ami után nem fordítok az illetőre többé figyelmet. :o/

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (386)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.07.01 0 0 386
"A tévedés nemtudás eredménye."

Igaz! :)))

(Soha nem szándékoztam, még véletlenül sem magamat okosnak beállítani mások előtt,mert sajnos tudom,hogy a tudásom a "béka segge" alatt van.Tükrözik ezt a beírásaim is!!!
Még szerencse,hogy vannak nálam még butuskábbak is,fene nagy magabiztossággal,lehengerlő dumával,így az én kis semmitmondó írásaimat inkább csak azért teszem meg,mert a "valahova tartozás"jó érzését kapom meg általa.
Emberi gyarlóság,de túl sokat vagyok egyedül,és időnként jól esik olvasgatni a nálamnál sokkal műveltebbeket,és okosabbakat.

Ha néha nem egyértelműen fogalmazok? ;))) Hát tehetek én arról,hogy a szép magyar nyelvünk telis - tele van többjelentésű szavakkal? :)))

Na jó! Ilyenkor a "pszichikai irányítás"-sal próbálom lerombolni az emberek értékrendszerét,hogy a sajátoméval helyettesítsem! ;) EZ VICC VOLT! ;)

Tudod az emberi fülben meg van az a berendezés,ami képes elkülöníteni egymástól a zörejeket,így engedhetjük meg magunknak,hogy beszélgetésbe elegyedjünk egy,teszem azt koktélpartin.Ha magnóra vennénk fel a koktélpartit,akkor a mikrofon minden zajt rögzít,így képtelenség lenne kihallani belőle a beszédet.
Ezért a hangrögzítő berendezést el kell látni egy bizonyos szűrővel,ami ki szűri a zajból az emberi beszédet.

Itt a szűrő egészen más,és néha nem is árt! ;)))

S,hogy ki mit szűr le,az mindenkinél más és más! ;)

/ én is szűrtem már le jó-sokat! :)))

Üdv: e.n.c.i ;)



Előzmény: joy (385)
joy Creative Commons License 2010.07.01 0 0 385

Ez nem jóslás, ilyen a való élet.

Nem is azt írtam, hogy "nem mondtam igazat", hanem: "nem igazat írtál"!

A szósorrend lényeges!

:o)

A tévedés nemtudás eredménye.

 

Ezért szólnak a jósok annyira többértelműen, hogy bármit bele lehessen magyarázni szövegeikbe.

Volt idő, amikor figyeltem a horoszkópokat.

Nem kellett sok, hogy rájöjjek, a teljes jóslatsort értelmezhetném magamra a napi események tükrében.

Aki a globális lépéseket /új munkahely, életmódváltás, szerelem, családalapítás, befektetés/ ez alapján teszi meg, ne csodálkozzon, ha később nagyon megbánja, és akkor majd jön a jós, hogy "eztmegazt" figyelmen kívül hagyta, a másik fél/esemény transzcendense nem illett össze...

:o/

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (384)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.30 0 0 384


(Lényeg,hogy..... "meg van Amerika,akkor is ha beleolvadt a Nibiruba" :))))))

/Nem úgy mondanám,hogy nem mondtam igazat,inkább csak tévedtem.
Tévedni pedig emberi dolog!/

De azért égek! ;) (főleg ha így süt a nap! :)))

Hálás köszönet a "forrásért" ;)))

Előzmény: joy (383)
joy Creative Commons License 2010.06.30 0 0 383

Te buktál le, mert nem igazat írtál, pironkodj!

:o(

"Amerika állítólag már felkészült! egybevonva Nibiru topikkal."

Forrás:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111332&go=101530164

 

Mtöbb, az egész vádorlási /megnibirusodási/ folyamat követhető!

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (381)
joy Creative Commons License 2010.06.30 0 0 382

Járj utána, miért?!

Oka vagyon.

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (376)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.29 0 0 381
Igen,pontosan láttam,hogy kettőt hoztak létre.Az egyik még mindig létezik a poli-
"diliben" ;),de én azt a másikat kerestem,amelyiket legelőször a "poli-diliben",majd a tudományoknál,majd a rejtélyes dolgoknál találtam meg.
Még csodálkoztam is, hogy mi ez a dupla "kavarca",hol itt -hol ott!
Szóval felszámolták.

ni ni ni...1 két há... maga gizs ...........( ! ) Psszt!!!

Azért ez nem volt szép! Így lebuktatni a világ előtt! ;)

Jó reggelt! :)))

Előzmény: repcsepista (380)
repcsepista Creative Commons License 2010.06.29 0 0 380

Szaijjasztok jósok, jó sokk, de ha sokk - is, sakk matty?

 Gérlek zépen bennetek, pontosan azt történik, aminek történnie kell, s irtam, hogy két Nagy Sarkankityó vala, s a kettő megciggerálta vala a föld lakósait, akik sétáltak be, a Két sNagg Sarkanikigyó szájibe jiba jiba barbarraaaaaa.....

 Az egyik, mert az égből ufók legyünnek vala, át lett programozva, nos megtörtént, s az lenne ma... na hasonló mint uda,btusa,  Ere Dettibe?

 USA ugganaz lesz, mint a volt Sovjet - savanu - onion, ami rohthadt vala, a Sarkankigyó gerince, van gerince? -mig a másik kigyó, vonaglik vala, s kijaz, jaki nem látná, most ő lett a sovjet - savanu... végeredményben, mindakette izrállet jéltette volna, de azt nekik ke, mint én lézengek hellettetek?

 Nos, eggütt, most a két hatalmas még, gépezet, felfogja sámolni ni ni ni...1 két há... maga gizs bugyika hova mé?

 USA meg russa, együtt fogják... meggeni akik ezt a két Sarkankigyót létrehozták, meg üzembe hellezték, meg üzemeltették ték ték ték ....take?

 tik tak, tik tak... nem bimmmmm.....bammmmmm....

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (376)
auretiel Creative Commons License 2010.06.29 0 0 379
Mire?!
Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (376)
repcsepista Creative Commons License 2010.06.29 0 0 378

Szija bijja vijja...gyerekkek, had vijjogjak vijjojojojojojojjjjj....

 Pontosan meg láthatja s tudhatja mindenki, ha ki merte nytini a szemét, a szemét, mert azt neki kell, mint gondolom: vagyok?

 Miko meg kell halni, azt senki de senki az eggéggwallagába, nem érti, de hogg élni kell, nos kell? - azt az illetőnek kell, (miért) tehát NEM MEGHÁLNI?

 Nos, akire dühödtek, akik dühödtek, addig mig dühödtek, meg nem meg meg meg láthatják, csak ha ha ha... sikitani tani tani akarok, vagy látni, aztán szemeket, megnyitni, ami most mond 1 mai nagycságnak, vagy tudomámizzmosnak, nyitnád ki a cipást?

 Értitek, mert ollan hogy jalál, na azon tullulululuuuuuuuuu... kéne látni, mint 1 zeggel, két lovat egyszerre nyergelni...

 mi vagy ki az ellensegg....

 

Előzmény: auretiel (364)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 377
Talán soha nem is tudtuk igazán.:(
Előzmény: auretiel (365)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.29 0 0 376
"Amerika állítólag felkészült!"

Akárhogy is nézem,nem látom! ;))))

Ez rejtély !


szandrácska_ Creative Commons License 2010.06.29 0 0 375
De én vagyok :D
Előzmény: joy (374)
joy Creative Commons License 2010.06.29 0 0 374

Tévedni emberi dolog.

 

 

 

Ha csak nem te vagy a képen.

:o)))

Előzmény: szandrácska_ (373)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.06.28 0 0 373
Szerintem nálam vidámabb embert még nem láttál :-)
Én akkor is nevetek, ha sírok :-)
Előzmény: joy (370)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 372

A zártosztályon nehéz is lenne másokon uralkodni!

:o)

Előzmény: auretiel (361)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 371
:o)))
Előzmény: auretiel (358)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 370

Sejtem, miről beszélsz.

Vallásos hittel is el lehet jutni a boldog, békés, szeretetben és sikerekben gazdag élethez.

Ám emberibb a tanulás, önmegismerés útja, és alapvetően vidám, szeretteljes, békés hozzáállás emertársainkhoz!

 

Ha nem vagy elggé erős, vidám, nem javaslom az igazság útját, a hazugságok kipellengérezését, baromira sok ellenséget szerzel magadnak!

Nekem elhiheted!

:o)

Előzmény: szandrácska_ (354)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 369

Csak most tanulod, mi a gravitáció???

 

Mi az a 10milliószoros nap?

Előzmény: szandrácska_ (350)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 368
Ne szívj többet, mert maradandó agykárosodást károsodást okoz!
Előzmény: babaji (348)
joy Creative Commons License 2010.06.28 0 0 367

Ne beszélj!

Írj!

:o)

Előzmény: szandrácska_ (346)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.27 0 0 366
Sok esetben csak saját magukra haragudhatnak.Én például nem engedhetem meg magamnak,hogy kijöjjek a sodromból,és meggondolatlanul vagdalkozva,kínos helyzetet teremtsek magam körül.Ha esetleg valaki dühös,(és feltételezem,hogy rám),akkor szeretek "tiszta vizet önteni a pohárba".Ha jogos a sérelem,akkor elnézést kérve,megpróbálok változtatni,ha pedig nem igazán jogos,a békesség kedvéért,hagyom,hogy saját maga jöjjön rá az igazságra.
(Mert az igazság előbb vagy utóbb kiderül.)
Előzmény: auretiel (364)
auretiel Creative Commons License 2010.06.27 0 0 365
És miért felejtjük ezt el folyton?Isten maga a teremtés és mi részesei vagyunk ennek. Nekünk adta ezt a bolygót hogy játszunk rajta. (Sokasodjatok és szaporodjatok és hajtsátok uralmatok alá a Földet. NEM EGYMÁST, CSAK A FÖLDET!)

Jézus pedig az egyetlen tiszta forrás ami nincs összhangban az ő tanításával azt nyugodtan megkérdőjelezhetjük.
Előzmény: Törölt nick (363)
auretiel Creative Commons License 2010.06.27 0 0 364
De igen, vissza akarnak élni vele.:) És tényleg. Uralkodnom kell magamon. Aztán dühösek lesznek ettől. Vajon kire haragszanak?:)
Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (362)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.27 0 0 363
"Jézus folytatta: "Hát nincs megírva törvényetekben: Én mondtam: istenek vagytok?"
Előzmény: auretiel (361)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.27 0 0 362
Világos! :))))

"Már nem akarsz másokon uralkodni. :) "

....és Ők vajon nem fognak ezzel visszaélni? (Jajj dehogynem!S,akkor kénytelen - kelletlen "uralkodnom" kell!!!( magamon!) :))))
Előzmény: auretiel (361)
auretiel Creative Commons License 2010.06.27 0 0 361
Más az ha vki istennek képzeli magát istent játszik, és más ha felfedezi a belül lévő Istent. Az egyik kifelé figyel a másik befelé. Ha istent játszva másokon akarunk uralkodni tényleg nincs rá szükség. De ha felfedezed a benned lévő istent és elkezdesz teremteni kitágul a világ. Már nem akarsz másokon uralkodni. :)
Előzmény: e.n.c.i.t.i.m (360)
e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.06.27 0 0 360
"Mi mindenre lehetne képes az ember ha felfedezné a benne rejlő istent?"

......Addig amíg sokan "kisistennek" képzelve magukat,emberségből "megbuknak",addig jobb is,ha nem fedezik fel magukban a bennük rejlő "isteni "lehetőségeket!

....pedig a megoldás a "lábuk előtt hever"! Még szerencse,hogy oly magasan hordják az "orrukat",hogy figyelemre sem méltatják a nyilvánvalót! ;)
Előzmény: auretiel (358)
szandrácska_ Creative Commons License 2010.06.27 0 0 359
egyet értek veled :-)
Előzmény: auretiel (358)
auretiel Creative Commons License 2010.06.27 0 0 358
A Bibliába az is le van írva hogy Isten az embert saját képére és hasonlatosságára teremtette. Ezen miért nem gondolkodsz el? Ha a teremtmény hasonlít a teremtőjére akkor a tulajdonságai és a képességei is hasonlóak. Mi mindenre lehetne képes az ember ha felfedezné a benne rejlő istent?
Előzmény: babaji (356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!