Keresés

Részletes keresés

H_G Creative Commons License 2008.09.22 0 0 180
Előzmény: Törölt nick (178)
Evicke Creative Commons License 2008.09.21 0 0 179
nevetséges, egyáltalán nem győzött meg. pont a lényegnél, ott lett vége a beszélgetésnek, hogy mivel tudunk segíteni szervezetünknek, ha kimerültek a pufferoló szervek. forduljunk dietetikushoz. puff neki. én is ezt mondanám, ha dietetikus lennék. :-D
Előzmény: Otto Normalverbraucher (173)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.09.18 0 0 177

Annyira elvakult vagy, hogy még a lényeget sem értetted meg az egészből. Egy-két tized Ph-különbség már összeegyeztethetetlen az élettel. No ehhez képest ti lúgosítotok ezerrel, meg elsavasodásról dumáltok. Röhej.... :-))))))))

 

De hát a forgalmazott szereket el kell adni, ugyebár... És a beszélgetős fórumok remek ingyen reklámfelületet biztosítanak...

Előzmény: Törölt nick (174)
Szilaj Szőrmók Creative Commons License 2008.09.18 0 0 176

Szia!

 

Amennyiben kettősvak vizsgálat - a kivitelezése igen nehézkes - ezt meg tudja erősíteni (konkrétan a "lúgosítás" - idézőjelben írom, mert nem helyes a kifejezés - ilyen jellegű hatását), el lehet kezdeni foglalkozni a dologgal. Egy otthoni kísérlet nem kísérlet, az eredménye legfeljebb arra ad alapot, hogy "hátha ettől van", másra nem nagyon.

Előzmény: Törölt nick (174)
optamás Creative Commons License 2008.09.18 0 0 175
Konkrétan ezt érzem én is... ja, meg körbeprüszköl az egész "kórságos" család, és ennek ellenére nincs semmi bajom... egyelőre:)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.09.18 0 0 173

Röviden és velősen a lúgosítási humbugról egy dietetikus:

http://webcast.tv2.hu/mokka/index.php?m=video&video_id=381234

csaba08 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 171

Észrevettétek????

 

Hogy eltűnt innen néhány hozzászólás... (146) , (148) , (149)

De tudom is hogy melyek voltak ezek!

Ezek azok a hozzászólások, ahhol az okos termékforgalmazó betette a saját regisztrációs oldalának a linkjét, hogy "Ő ott regisztrált", pedig Ő biztosan nem, mert azon a linken már hozzá lehetett csatlakozni. :)))

 

Na de nem is ezzel van a gond Ti kis szemfüles termékforgalmazók!

 

Hanem azzal, hogy mindenkiből úgy kell kihúzni a legkisebb információt is!

Igen, köszönöm azoknak, akik eddig bármilyen infóval is elláttak.

De az a gondom, hogy senki se írta, mondta azt, hogy figyelj csak, ha érdekel a dolog szánj rá 1-2 órát, leülünk és mindent tüzetesen megbeszélünk, elmagyarázok, megmutatok, és a fő lényeg, hogy nem csaplak be a saját hasznomra.

Na ilyen termékforgalmazóval még nem találkoztam az Innerlight kapcsán.

 

És ez nagyon is szomorú, mert ahogy látom többen is kíváncsiak, hogyan lehetnek disztribútorok, és a kép még így is elég zavaros...

 

Hát nincs sehol sem esetleg egy termékbemutatóval egybekötött információs este????

 

Persze III. Nemzetközi Innerlight konferencia szeptember 27-én lesz itt Bp-en csak disztribútoroknak. :))))

Na erről is hallgat mindenki.....

 

Itt csak linkeket tudtok megadni, ahhol a gyanútlan áldozat hipp-hopp már is csatlakozott a TI saját csapatotokhoz. Nagyon cseles!!!!! :)))

 

Szóval várnék egyetlen olyan termékforgalmazót, aki az egészről kiselőadást tartana Á-tól Z-ig, és aki után nem maradnának még nyitott kérdések....

 

Üdv.

sziporka66 Creative Commons License 2008.09.10 0 0 165

Szeretném megkérdezni, amit mond a Pokrivtsák  Mónika „zöld lötty” ez pontosan mi????

Kérdeztem több gyógynövény boltba és mindenki mást nevet mondott.

Gondoltam előbb benneteket megkérdezem, mielőtt vásárolnánk.

Az is, lehet ezt is hamisitják? ??

Akinek van képe róla vagy linkje, kérem, tegye közzé.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

 

 

http://videa.hu/videok/vicces/a-supergreens-el-igy-fogysz-fogyokura-innerlight-lugositas-MF0O4R0pB1estHPY

 

 

optamás Creative Commons License 2008.09.09 0 0 164

A két "méregtelenítős" nap után a mellékhatások elmúltak, és egyelőre úgy néz ki, hogy az történik, amit ígértek, tehát jobb közérzet, nulla fáradékonyság, és mintha a mérleg is kevesebbet mutatna:)

sziporka66 Creative Commons License 2008.09.08 0 0 163

Köszönöm a kimerítő választ. Volt nekem is hasonló felsorolás, amit a hűttöre tettem és bizony találatban egyezik. Még egyszer köszönöm szépen.

Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 162

Bocsi!  A lényeg lemaradt!!!

 

*

 

Savképző  ételek:

hús, szárnyas, hal, tojás,
tej, tejtermékek,
cukor és mindenféle édesség,   
gabonák, diófélék, hüvelyesek,
spenót, ecet, gyümölcsecet,
éretlen citrom, paradicsom, eper.  


Bázisképző élelmiszerek:

burgonya és egyéb gyökerek,
szinte minden zöldségféle,
csaknem minden érett állapotban szüretelt gyümölcs,
tejsavas erjesztésű (kovászos) zöldség,
nyers tej, hőkezeletlen tejszín,
olajbogyó, kókuszdió,
a "tenger gyümölcsei",
tea, kávé.

A kávé és a tea ugyan savas hatású ital önmagában,
de a szervezet bázisosan emészti meg,
ezért soroljuk a bázisképző élelmiszerekhez.)


Javallat: fogyasszunk több zöldséget, gyümölcsöt, burgonyát. Hasznosak a nyers tej, a tejszín, a szójatermékek, a tojássárgája, az ásványvíz és egyes gyógyteák is. Viszonylag semlegesnek nevezhető a teljes őrlésű lisztből készült kenyér és tészta, a vaj, a magok, a zöldbab, valamint a borsó.

 

MOZOGJUNK TÖBBET!!!

 

Néhány a túlsavasodásra is visszavezethető problémák közül:
koncentrációs zavarok, krónikus kimerültség, gyakori neuralgiák,
krónikus kötőhártya-gyulladás, allergiák, fogszuvasodás, töredező haj és körmök,
gyomorégés, izom- és ízületi panaszok, reuma.

 

Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 161

Szia Sziporka!

 

Valamikor, valahol találtam ezt az anyagot. Talán segíteni fog Neked!

Üdv. crockery

 

Előzmény: sziporka66 (160)
sziporka66 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 160
Sziasztok!

Abban szeretnék, kéri tőletek segítséget, hogy LÚGOSITÓ ÉTELEKET szeretnék enni, de nem vagyok teljesen tisztába mik is ezek.

Nem kell igazán fogynom 154-cm magas, 45-kg vagyok, 42-éves és nő.

Mindennap tornázom és nagyon figyelek mit mivel eszem. 

Viszont (ERD betegségem lett, savas refluxal kisérve és nagyon hasznosak lennének a tanácsaitok. Orvos állitotta fel a diagnozist, a gyógyszerem Nexium.

Arra gondoltam, hogy PL: citrom, zeller, csira stb, ilyen felsorolás kellene.

Amit hallok és olvasok, néha pont az ellenkezője.

Ha viszont TI biztos tudjátok akkor Én, nagyon megköszönném mindenki segítségét.

Természetesem más hasznos tanácsot és segítséget is megköszönnék.

Kérdeztem más topikot is, de nem tudtak segíteni, mert nem tudták bíztosan mik a LÚGÓSITÓ ÉTELEK.

optamás Creative Commons License 2008.09.04 0 0 159

Első "zöldlöttyös" nap: semmi különös, nem nagyon ízlik a cucc:)

Második nap: úgy tűnik, beindult a méregtelenítés, fura szagú izzadtsággal, fejfájással, sűrű vécére járással, viszont kitűnő kedélyállapottal, alighanem estig lemegy a három liter "anyag", folyt. köv:)  

Evicke Creative Commons License 2008.09.04 0 0 158
pl. a 137-es és 139-es hsz is arról szól... meg aki a zöld löttyről, zöld italról ír, az is mind az. a weboldalukon is olvashatsz egy csomó tapasztalaot.
Előzmény: lugositas (157)
lugositas Creative Commons License 2008.09.04 0 0 157
Szia Evicke,
természetesen visszaolvastam a korábbi bejegyzések is, de kifejezetten erről a termékről nem találtam linkeléseket, hanem "csak" a lúgosításról, illetve a mikéntjéről.
Én mostanában találkoztam az Innerlight SuperGreens-ével és a Prime pH cseppekkel. És érdekelne, hogy aki használja, milyen tapasztalatai vannak... Nekem is szükségem lenne egy kis javulásra egészségileg (nem fogyás) csak nem tudom, hogy mire számíthatok.
És mivel a fórum neve is ezeket a termékeket sugallta, ezért mertem kérdezni. :)
Üdv: Juli
Előzmény: Evicke (156)
Evicke Creative Commons License 2008.09.03 0 0 156
sokmindent leírtak már, miért nem olvasol vissza?
Előzmény: lugositas (155)
lugositas Creative Commons License 2008.09.03 0 0 155
Sziasztok!
Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a SuperGreens-ről, lúgosításról, savtalanításról. Fogyás, energikusság... stb.
Kérlek segítsetek az információgyűjtésben!
Köszönöm.
Zizi83 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 154
Sziasztok!
Most kezdtem érdeklődni én is a cucc iránt. Disztributorként akarok regisztrálni. Mi a kollegámmal és a feleségével eddig hárman vennénk meg egy négy havi adagot. Van még ennél is olcsóbb lehetőség?
Esetleg valaki beszállna 4-5-6.nak és minden hónapban vagy másfél havonta meg tudunk venni egy féléves adagot. Esetleg Fehérvár környékéről?
Írtak valami 25 dolláros okosító anyag vásárlást is hozzá, prospektusok, ilyesmi. Meg áfa és száll. költség.
Nem egésze értem, hogy végül is mennyi az első négy havi adag végső ára? 31000 vagy még jön rá valami?
Aki betársulna a "klubba", írjon. Zizi
eyeshadow Creative Commons License 2008.08.25 0 0 153

SZIASZTOK!

 

Képzeljétek én 3 hét alatt 6 kilót fogytam már!!! tök szupi! pedig nemis mozgok (még) és nemis tartom be annyira a kajákat (peresze nem eszek sokat, mert étvágyam nincs) de néha csokit is eszek, és kávézok is.

szal asszem használt eddig. már 3 liternél tartok és szabályosan hiányzik az íze is.

Sok sikert mindenkinek!!!!

Kata1158 Creative Commons License 2008.08.24 0 0 152
Szia Csogu. Hogy vagy? Ha Taxi kell, csak Te jöhetsz szóba. Üdv: Kata
Előzmény: csogu (130)
Cascada Creative Commons License 2008.08.21 0 0 150

Egyszerre mennyit kell rendelni minimum? Egy havi adag 1 kis doboz por + 1 üveg csepp? Nekem épp ma mondta valaki, hogy 6 havit rendeljek, az 71.000 Ft, majd a következő féléves rendelésnél usd 100-at jóváírnak. Nekem ez a MLM nem szimpatikus.

 

Szóval hogy a legolcsóbb és legegyszerűbb? Ráadásul nem szeretnék féléves adagot egyszerre kifizetni..

 

 

Egyébként megkóstoltam a lötyit, és nekem izlik.

Előzmény: Helzsi (147)
Helzsi Creative Commons License 2008.08.14 0 0 147

Én is innen rendeltem :):)

 

A 2 havi csak 18 ezer volt.....

Előzmény: Törölt nick (146)
csaba08 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 145

És hol kell regisztrálni?

:))

Érdekelne...

Előzmény: adri72 (142)
adri72 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 142

Sziasztok

akit érdekel innerlight vagyis a zöld ital

irjatok

regisztráció nélkül 15 ezer forint regisztrácioval 12 ezer a havi adag. A négyhavi adag egyben 40 ezer ft.

Evicke Creative Commons License 2008.08.07 0 0 141
már miért ne lehetne bármit enni?? én úgy tudom, eleinte kevesebbet kell inni, aztán növelni 2 literre. (mondjuk én sosem fogok annyit inni.)
Előzmény: eyeshadow (135)
Helzsi Creative Commons License 2008.08.07 0 0 140
És ezt nem azért mondod, mert itt te kapod a jutalékot a rendelés után ugye? :)))))
Előzmény: dokilady61 (137)
Helzsi Creative Commons License 2008.08.07 0 0 139

Szia!

 

Szerintem ne add fel, az ízét is és a mennyiséget is meg lehet szokni.

Én jól felrázom mindig és nem érzem a szemcséket benne...

Már 2 hónapja iszom a napi két litert és mellé még 2 liter tisztított vizet is naponta.

Előtte kb. napi fél liter folyadékot ittam, nehezemre esett többet inni, de szép lassan, fokozatosan emeltem a mennyiségen és ma ár lazán lemegy a napi 4 liter.

2 hónap alatt fogytam 6 és fél kilót és eltűntek az allergiáim is.

 

Szóval kitartás és meglesz az eredmény! :)

 

És ne feledd, aki le akar beszélni, azok közül senki nem csinálta sokáig a kúrát.

Feladják idő előtt mert finnyásak, aztán osztják az észt...:)

 

Akik rendszeresen fogyasztják, azoktól nem hallottam még csak pozitív tapasztalatot.

Előzmény: eyeshadow (135)
dokilady61 Creative Commons License 2008.08.06 0 0 138

Rossz volt a link, most látom:

 

http://www.lhninternational.com/3029456

Előzmény: dokilady61 (137)
dokilady61 Creative Commons License 2008.08.06 0 0 137

Szia,

 

én ittam, borzalmas volt az ize, állandóan a porőrlemény a fogam között volt, és mindig szőrös volt tőle a nyelvem, nem is tudtam sokáig inni, sőt, képtelenség betartani azt a litermennyiséget, amit előirnak, gondolj bele, egy szivbeteg, vagy májbeteg, csak minimális folyadékot ihat, az hogy birná ki?

 

Én ehelyett kapszulát rendeltem magamnak, egy másik cégtől és szuper, az bevált, azzal fogytam már 5 kilót.

 

www.lhnimternatiomal.com/3029456

 

Itt angolul vannak a termékek, de a Super O2 Green meg a Weight Loss Plus, ami nekem bejött, és ezek nem is olyan drágák. Ékezet nélkül kell beregisztrálni és distributorként rendelni, mert akkor olcsóbban kapod meg a terméket.

Előzmény: eyeshadow (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!