Keresés

Részletes keresés

Lord Sage Creative Commons License 2009.08.03 0 0 134
ez szerintem tanár függő, hiszen lényegében a könyv tartalmát adja át, meg amit hozzá tapasztalt, stb.
viszont ami nekem sokat segített, illetve amiből sokat tanultam, az a tanfolyamtársak munkája volt, az együtt rajzolások, másik munkájának megtekintése ugyanarról a témáról, amin én is dolgozom, ez szerintem mindenképp plussz.
Előzmény: hintalovas (133)
hintalovas Creative Commons License 2009.08.02 0 0 133
sziasztok!

én azt szeretném megtudni, hogy nyújt-e valamilyen pluszt a tanfolyam? mit tud, amit a könyv nem? megéri elmenni egy ilyenre vagy a könyv ugyanolyan hatásos?
Dávid68 Creative Commons License 2009.07.27 0 0 132
www.gyermekvilag.mlap.hu
Július 31-től augusztus 2-ig, 3 napos intenzív,jobb agyféltekés rajztanfolyam lesz kedvezményes áron,Budapesten.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.11 0 0 131
2000 ft-ért elküldöm DVD-n a könyvet magyarul és a filmet is.
karezz@maffia.hu akit érdekel.
Dávid68 Creative Commons License 2009.07.06 0 0 130
Én ezen voltam.www.gyermekvilag.mlap.hu,érdemes megnézni,nem csak gyerekeknek van,felnőtt csoportok is vannak.Árban is kedvezőbb.
Egy-s-ég Creative Commons License 2009.07.04 0 0 129
Na még egyszer utoljára megpróbálom...
http://www.tudatoselet.hu/
Egy-s-ég Creative Commons License 2009.07.04 0 0 128
Asszem rosszul írtam be a linket:)
http://www.tudatoselet.hu
remélem így már kattintható.
Egy-s-ég Creative Commons License 2009.07.04 0 0 127
Sziasztok. Ezen az oldalon még fent van a TV2 Naplós riport.
http://tudatoselet.hu
Mindjárt a kezdő oldalon, csak egy pár másodperc amíg bejön.
stark_100 Creative Commons License 2009.07.04 0 0 126
Sziasztok!
Megszereztem a könyvet, és látom, hogy kell egy-két speciális eszköz hozzá. Igazából a képsík az, amit nem tudom miből tudnám megcsinálni, vagy beszerezni. A tanfolyamon használtátok egyáltalán?
bush54 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 125

Szia, nagyon tetszenek a rajzaid. Megmondanád, hogy melyik tanfolyamon vettél részt?

bokorkata@hotmail.com.

Köszi. További szép napot.

Előzmény: soknyar (111)
nstmoart Creative Commons License 2009.07.01 0 0 124
Ha onnan indulsz gondolatban, hogy a TELESHOP-ot keresztezed az Asztrológiával, akkor nem tévedhetsz már nagyot, meg magadat se csapod be túlzottan.
Azért ilyen drága, mert a mítosz szerint 4 napnál több nem lehet, és a szervező erre osztja el azt amit profitálni szeretne.

A te nézőpontod:
4 nap alatt többet kapsz mint egy "mezei" 2 hetes művészeti táborban, ami viszont semmit se garantál. Neked se rabolják feleslegesen a drága idődet, sőt szivességet tesznek. Így már nem is olyan drága (?).

A szervező nézőpontja:
Mondjuk 10 ember (ez egy tanárnál ideális létszám) négy napra 300 000 - 400 000 Ft, utána pihizünk egy kicsit. Aztán vasárnap este, vagy hétfőn jön a következő turnus. 4 napra van elosztva az, amit rendesen 1-2 hetes táborra kérne, de ezt kompenzálja a szolgáltatás "magasabb minősége".

Rajzolni megtanulni nem könnyű és sosem volt az. Van akinek könnyen megy, van akinek nehezen. Van akinek sehogy se. Senki se szeretne vele annyit vesződni mint kellene (kivéve a művészeket).
Persze "van benne valami" ahogy én az erről olvasottakat a magam számára értelmeztem, de hát a telshop se teljesen használhatatlan dolgokat árul, meg a csillagjós is olyasmit mond ami nagy valószínúséggel megtörténhet.
Hogy egy profi "kóklert" idézzek: az igazi problémáknak nincs megoldása.
(Értsd úgy: amire könnyen találsz megoldást arról csakhamar kiderül hogy nem volt komoly probléma.)
Nekem is volna egy kérdésem: vajon focizni is meg lehet tanulni 4 nap alatt? (Szegény Backham, szegény Zidan, szegény telesport...)
Etana Creative Commons License 2009.05.31 0 0 123
Sziasztok!
Ez a módszer itthon le van védve? Ha nincs, akkor miért ilyen drága a tanfolyam? Vagy van valahol ingyenes is?
Bepipultam :-) ha valaki, hozzám hasonlóan ingyenes vagy nagyságrendekkel olcsóbb Jobb agyféltekés tanfolyamot keres, írjon egy mélt az webvirag kukac gmail.com-ra, megszervezem.
zöldtengerszem Creative Commons License 2009.04.27 0 0 122
soknyar kedves !

A harmadik és negyedik képed csodaszééép !
A párom és a nagylányom már voltak tanfolyamon , ők is hihetetlen sokat fejlődtek rajztudásban, persze nekik eleve volt tehetségük hozzá , de most kaptam kedvet én is a te két rajzod alapján , hogy elmenjek egy ilyen tanfolyamra a nyáron ... :-)
Na nem gondolom , hogy én is tudnék ilyeneket rajzolni , de talán hasonlókat mégis !(?) ...
Előzmény: soknyar (111)
Lord Sage Creative Commons License 2009.03.16 0 0 121
a tematika elvileg mindenhol a www.drawright.com féle Betty Edwards módszer, minden tanár elolvasta könyvet, megnézte a videót és most továbbadja :) Úgyhogy ha valaki volt ismerősök közül tanfolyamon és tudja ajánlani az adott tanárt, akkor ennyi kb. elég a választáshoz szerintem.
Előzmény: volegenyjelolt (120)
volegenyjelolt Creative Commons License 2009.03.16 0 0 120
Sziasztok!

Új vagyok itt ezért elnézést ha olyat kérdezek, amiről már volt szó.
Mi alapján érdemes ilyen jobb agyféltekés rajztanfolyamot választani?
Nekem a www.kreativrajztanfolyam.hu -t ajánlották. Ez a csaj a Sunorange-ban tart ilyen tanfolyamokat, járt már valaki nála? Úgy látom elég sok ilyen tanfolyam van és nem tudom melyikre érdemes menni.
A tematika kb azonos?

előre is köszi a válaszokat

Andor
cserie13 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 119

Szia Soknyar!

 

Mégkérdezhetem, hogy  elmentél-e a színes tanfolyamra is? Láttam a Rajzolás, festés fórumon a pasztel képedet, nagyon -nagyon jó lett. Már egy ideje én is kacérkodom egy ilyen tanfolyammal, talán a nyáron rászánom magam ( meg a pénzt is).Megvettem ugyan a könyvet, s az elméleti részt el is olvastam ( nagyon érdekes volt), de  a gyakorlattal otthon valahogy nem haladok..........Munka, házimunka és család mellet nem tudok úgy elmélyedni a feladatokban, ahogy kéne. Folyton félbe kell szakítanom a rajzolást. Így hát nagyjából feladtam, hogy  otthoni körülmények között ez menni fog..........

 

üdv/cserie13

Előzmény: soknyar (111)
SAndul Creative Commons License 2009.01.24 0 0 118
szia, köszönöm. végül én is úgy döntöttel, náluk végzem el a tanfolyamot, mégpedig februárban.
Előzmény: soknyar (113)
Lord Sage Creative Commons License 2009.01.19 0 0 116
ja a képeket szobafénynél fényképeztem, nem állítottam utána, azért ilyen :) De ha valaki nagyon igényelné, felteszem majd fehérben is.
Előzmény: Lord Sage (115)
Lord Sage Creative Commons License 2009.01.19 0 0 115
Sziasztok,

Most hétvégén végeztem itt: http://www.napfenyes.hu/tanfolyamok/jobb_agyfeltekes_rajztanfolyam.html

Nagyon tetszett, remek tanár segített, igazán érdekes volt.

Sok más mellett ezeket készítettem a tanfolyam alatt: (nem, nem vagyok kínai, egy kicsit hülye, csíkszem röhögős fotó alapján készült, van még mit fejlődni, ott kevésbé ilyen :)





gretili Creative Commons License 2009.01.11 0 0 114

Szia! Tegnap sikerült megvennem a Betty Edwards könyvet, de ne haragudj nem igazán értem a háromnegyedes arc megrajzolását. egy balra néző arcrot szerettem volna megrajzolni. Tudnál nekem segíteni, hogyan kezdjek hozzá? A könyvben nincs megrajzolva az ovális forma,/mármint ebből a profilből/ amiből kitudnék indulni. Gondoltam itt is ez lenne az alapja. Nem tetszenek a könyvbeli rajzok sem. Ti is használtátok azt a kis nézőkét?

Köszi

Előzmény: soknyar (113)
soknyar Creative Commons License 2009.01.09 0 0 113

Szia!

http://www.csendo.hu/

 

próbáltam irni  az emailcimedre, de visszajött a levél.

 

Előzmény: SAndul (112)
SAndul Creative Commons License 2009.01.03 0 0 112
szia
segítenél, melyik tanfolyamon vettél részt? Egy ideje hallottam erről a módszerről és szeretnék is részt venni, de bizonyára nem mindegy, melyiken.
asomogyi kukac vipmail pont hu, ha úgy gondolod, nem tartozik a nyilvánosságra.

Előre is köszönettel.

Andul
Előzmény: soknyar (111)
soknyar Creative Commons License 2008.12.01 0 0 111
Sziasztok! Én is ezen a tanfolyamon vettem részt, és portrét soha nem rajzoltam előtte, és mást is csak ált. iskolában. Az első kép az első napon készült, a második kép a negyedik napon, és a többit azóta készítettem.Az egyik legjobb döntésem volt ez a tanfolyam.első nap
Akinom89 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 110
Ez engem is érdekelne. :)
Én viszonylag szépen tudok rajzolni, de szeretném jobban tovább fejleszteni. :)
Előzmény: miki_ng (109)
miki_ng Creative Commons License 2008.09.01 0 0 109
Pontosan mi a könyv címe?
És könyvből is meg lehet ezt tanulni, vagy kell a tanfolyam? Esetleg van videó is a neten, amiből elsajátítható?
Előzmény: cserie13 (108)
cserie13 Creative Commons License 2008.08.01 0 0 108

Mivel úgy tűnik elég kevés helyen kapható a fórumnyitó könyv, adok egy tippet:

 

A Nagymező u-i ( kb. 40-es házszám) Lira Könyvesboltban most van még 2 db, ár: 3.500,- FT. Állítólag a Nagykerben is csak össz-vissz 6 db volt, ebből most ők "lehívtak" 3 példányt. Szóval, ha valakit érdekel, akkor ott érdemes próbálkozni!

 

üdv. /cserie13

cserie13 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 107

Kedves Lordnazgul!

 

Nagyon tetszenek a rajzaid, megadnád nekem is, hogy hol tanultál,s  mennyibe került a tanfolyam? Előre is köszönet.

 

üdv. / cserie13

Előzmény: lordnazgul (102)
lordnazgul Creative Commons License 2008.06.30 0 0 106

macska

 

 

sundiszno
lordnazgul Creative Commons License 2008.06.30 0 0 105
újabb rajzok...
virag82 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 104

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!