Keresés

Részletes keresés

Bejca xx Creative Commons License 2009.01.31 0 0 37
Köszönöm szépen majd utána nézek.
Előzmény: skipper II. (36)
skipper II. Creative Commons License 2009.01.31 0 0 36
Még egy kiegészítés:

Estenként mindössze 2 (két) dollárt számolnak ügyintézési díjként. Ezt külön emelik le a kártyaszámláról.
(Ha több személynek veszel jegyet, akkor is csak 2 dollár a taksa.)

skipper
skipper II. Creative Commons License 2009.01.31 0 0 35

Foglaj a www.orbitz.com -on. Megbízható, megadhatod a bankkártyaszámot.

Kikeresheted a legkedvezőbb repülőjegyet, szállást. Én sok szállást és a Miami-Mexikócity repülőjegyet is ott vettem.

Kedvezőbb árakat kínál, mintha közvetlenül a szállónál foglalnál.

 

Itthon a fenti repülőjegyre a legolcsóbb ajánlatot 128 ezerért kaptam, az Orbitznál mindössze 49.500 ért. (Minden illetékkel együtt.) Micsoda külömbség!!!

A tisztánlátás végett hozzáteszem, ugyanazon a napokon, ugyanarra a társaságra és járatszámra.

 

skipper

Előzmény: Bejca xx (34)
Bejca xx Creative Commons License 2009.01.30 0 0 34
Ok köszi még sosem csináltam ilyet.Nálam fontos hogy magyar oldal legyen és ez a hotel.com magyar.Lehet akkor ezt igénybe veszem.
volvo s80 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 33
Nyugodtan foglalhatsz a neten ilyen nagy foglaló lapokon vagy a hotel saját lapján
Előzmény: Bejca xx (32)
Bejca xx Creative Commons License 2009.01.30 0 0 32
Voltam a követségen és a portán megállitottak hogy nem mehetek be mert nincs időpontom.Kaptam egy tel számot, meg 3 e-mail cimet.A telefonszámon csak annyit mondtak hogy a weboldalon találok meg mindent. Persze az egész angol semmit nem tudtam ki venni belőle.Az utazási irodába kaptam egy weboldalt ott kilehet valamit tölteni de az is olyan bonyolult hogy már tegnap óta fejtegetem.Most a hotels.com-on néztem egy szállást Nassau Palm Hotel.De még soha nem foglaltam neten és félek nehogy oda megyek aztán szállás meg sehol.
Előzmény: volvo s80 (31)
volvo s80 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 31
Az Angol-követségen tudsz Bahamai vizumot venni 39500Ft www.vizuminfo.hu
Szállások vannak az expedia.com-on 100usd körül is
Előzmény: Bejca xx (30)
Bejca xx Creative Commons License 2009.01.30 0 0 30
Nem vízum kell hanem Esta(Internetes vízummentességi program-ba kell kitölteni egy lapot). Amit ugyanúgy visszautasítanak. És nekem meg is tették. Nem a hajóról akarok leszállni, hanem a szigetről akarok a hajóra FELszállni. Elötte 1 hetet szeretnék a szigeteken tölteni. Tehát a kérdésem, honnan tudok Bahama szigeteki vízumot szerezni? (Mert az utazási irodába is mondták, hogy kell, de ott se tudnak semmit)
skipper II. Creative Commons License 2009.01.28 0 0 29
Bahamákon a hajóról leszállva nem hogy vizum nem kellet, de még útlevél sem.
Előzmény: skipper II. (28)
skipper II. Creative Commons License 2009.01.28 0 0 28
Már nem is kell vizum az USA-ba.
Előzmény: Bejca xx (27)
Bejca xx Creative Commons License 2009.01.27 0 0 27
Sziasztok!

Tudna nekem segiteni valaki abban hogy minnél elöbb találjak Nassauba olcsó (200.000) szállást egy hétre márciusra.Sajnos nem kaptam vizumot usa-ba és befizettünk egy hajóutat ami Miamiból indul.Csak ugy tudtuk megoldani hogy az elsö kikötöben szállok fel a hajóra ami Nassau.És ha már igy kitoltak velem a nagy amcsik eltöltenék ott egy hetet az út elött.
A.Linda Creative Commons License 2008.11.19 0 0 26

Sziasztok!

 

A Bahama -szigeteknek melyik része a legszebb?

Miami-ból indulnak hajók a szigetekre?

musseln Creative Commons License 2008.10.30 0 0 25

NA, nem tudom, hogy sikerült azt betennem, de az lenne a lényeg,  hogy én is nézegetek hajóutakat, Miami indulással, 3-4 napos Bahamai hajózás. A kérdés, hogy kell-e vízum és ha igen, akkor mi az ügyintézés menete és mennyibe kerül? Mertt én most egy irodától azt kaptam, hogy 17e a vízum díj plusz 22e az ügyintézés díja.

 

Előzmény: musseln (24)
musseln Creative Commons License 2008.10.30 0 0 24
Port Canaveral
Előzmény: klandi (23)
klandi Creative Commons License 2008.09.16 0 0 23
Írtam Nassauba a Bahamai Turistikai Hivatalnak és azt válaszolták, hogy ilyen esetben, tehát, ha hajóútról szállsz ki fél napra, akkor nem kell vízum. Szívesen elküldöm a levelet, ha kéred.
Előzmény: skipper II. (20)
klandi Creative Commons License 2008.09.15 0 0 22

Hello!

 

Mi most októberben megyünk ugyanígy egy napos látogatásra a Bahamákra. Három irodát kérdeztem meg, kettő szerint nem kell, egy szerint kell.

Írtam a Miami bahamai követségnek és a Worldbridge-nek is, de egyik sem adott érdemleges választ, pedig ez lenne a dolguk.

Ti megtudtatok valami hivatalosat?

 

Előre is köszi vaami választ, mert nekünk nagyon sürgős lenne, mert csak három hetünk van elintézni.

Zara12 Creative Commons License 2008.08.24 0 0 21
Skipper, ne nagyon várj választ senkitől, nekem sem írtak vissza. De mi már végigjártuk a vízumhoz az utat és meg is kaptuk. Mi 2 hetet töltünk Freeportban, tehát nekünk kellett a vízum. Lehet neked valóban nem kell. Ha mégis, szívesen segítek. Mi csak egy napot leszünk Miamiban, tudsz nekem abban segíteni, hogy mit érdemes megnéznünk? Másfél hét múlva indulunk! :)
Előzmény: skipper II. (20)
skipper II. Creative Commons License 2008.08.12 0 0 20
Sziasztok!
A bahamai vizum engem is érdekelne.
Hajóval megyünk Miami-ból novemberben.
Egynapos szervezet programhoz az iroda szerint nem kell vizum.
Tudtok-e részleteket?

skipper
Előzmény: Zara12 (19)
Zara12 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 19

Lacost28!

Priviben írtam Neked egy e-mailt, de nem tudom megkaptad-e, hibát írt ki!

Szóval!Mi szeptember elején utaznánk innen Magyarországról a Bahamákra, Freeportba. Segítenél nekem abban, hogy pontosan mi a menete a vízum megszerzésének? Tudom, hogy a Brit nagykövetségen kell kérni, de időpontot kell kérni, mint az USA-vízumnál? Azt az 5 oldalas vízumkérő lapot kell kitölteni?
Elég fontos és sűrgős lenne a válaszod!

Előre is nagyon köszönöm!!!

lacoste28 Creative Commons License 2008.04.07 0 0 18
Mi amikor megerkeztunk a Bahamak fovarosaba Nassau-ba a Repterre,azt hittem,hogy rossz helyen szallt le a gep.:) Kerestem a Nassau feliratot,mert nem hittem volna,hogy igy is tud kinezni egy Repter,foleg egy turistakbol elo orszagban,fovarosban.Utolag azt mondom,hogy annak is megvolt a maga "feelingje".
Előzmény: Nophre (17)
Nophre Creative Commons License 2008.04.06 0 0 17
Azért a szépségek mellett a nélkülözést is láttam... Egyiptomban, Indiában..., sok szegény, DE BOLDOG embert láttam!!
Kína nagyon igyekezhet, hogy összekapja magát az Olimpiára... Tisztelem minden országnak a sajátosságait, de fura volt megszokni, hogy Kínában tényleg mindent megesznek aminek 4 lába van és nem asztal vagy szék..., és persze a másik kedvenc mondásuk, a semmit ki nem dobunk... nekik természetes az is, h köpködnek az utcán... Másfél éve jártam Kínában, remélem már jobb a helyzet - Pekingben akkor szinte elviselhetetlen volt szmog...Hihetetlen volt viszont Shanghai-t látni, nagyon komoly fejlődésen ment át az elmúlt években...
Természetesen sokszor utazunk nagyon messzire és közben Európa is tele van gyöngyszemmel (és Magyarország is!!)
Nagy kedvencem Skócia és Andalúzia, meg aztán ott vannak a norvég fjordok...

Az eredeti topichoz visszatérve, sajnos kell USA vízum mindenképpen - tavaly körbejártuk a témát.., de ahogy Te is írtad ez nem lesz gond a jövőben - mi már megvárjuk!

:)
Előzmény: lacoste28 (16)
lacoste28 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 16
Nem rossz felsorolas. :) Gratulalok hozza.Perun En is gondolkozom,erdekelnek az inkak multja.Baratom jart ott,tetszettek a kepei.erdekes vilag...
Előzmény: Nophre (15)
Nophre Creative Commons License 2008.04.06 0 0 15
Háááááát, ahhoz könyvet kellene írnom...., de viccen kívül, ha a nevemre kattintasz, akkor elolvashatod a bemutatkozásnál az eddig meglátogatott desztinációkat... Élmény élmény hátán... persze sok év alatt. Az új csodák (még Peruba el kell mennem :) mellett sok természeti jelenséghez is volt szerencsém... a Namíb-sivatag, szafari a Serengetiben, vagy Dél-Amerikában, amikor átkeltünk az Andokon... Emlékezetes volt még számomra Bali, ahol egy 2 hónapos tigrissel is alkalmunk volt játszadozni, egy szuper "dzsungel-szállodában" laktunk és azon az úton próbáltuk ki a seawalking-ot. Nagy kedvenc Mexikó is, ahol az indiának élete hatott meg...
A legfrissebb élményem pedig Maldív, amikor a hirdoplan-nal landoltunk az egyik bounty szigeten... :)

N.
Előzmény: lacoste28 (14)
lacoste28 Creative Commons License 2008.04.06 0 0 14

Hol jartal,milyen helyeken es mi tetszett?Erdekelne egy elmenybeszamolo.Szerintem,ha "csak"a  Bahamakra mennel,de nincs Usa vizumod,azert meg tudsz menni egyenesen oda.Ha teheted,ne hagyd ki az Usa-t(valszeg januartol amugy is vizummentesseg lesz,remelhetoleg!).Foleg Californiat ajanlanam(Los Angeles,San Diego,San Francisco,Big Bear),s onnan par ora autoval a Grand Canyon,LAS VEGAS!!!,Colorado-folyo stb.Ha mindent egyutt veszunk,akkor a  legjobb hely.Hazafele meg meg lehet allni par napra New York-ban,vagy esetleg Floridaban.

 

:)

Előzmény: Nophre (12)
Nophre Creative Commons License 2008.04.05 0 0 13
a leírhatatlan nagyon hitelesre sikeredett :)
Előzmény: Nophre (12)
Nophre Creative Commons License 2008.04.05 0 0 12
A Bahama vízum rendben van, de nekünk USA vízumunk sincs... Rengeteg helyen jártam már, de valahogy az Egyesült Államokba nem kívánkoztam...
Igen, szerinten sokan vagyunk, akik azt a bizonyos leíratatlan élményt keresik... Szerencsés vagyok, én is sok ilyet megéltem már... :)
Előzmény: lacoste28 (11)
lacoste28 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 11
A vizumot az Angol Nagykovetsegen kell igenyelni,egy het alatt megjon,vicc az egesz.Nem kell hozza semmi,csak utlevel.Kep.Nagyon komoly volt,hogy jet-skivel mentunk a kisebb szigetekrol szigetekre.Eletem legjobb erzese volt ott szelni a hullamokat es nezni vissza a partra.Leirhatatlan.
Előzmény: Nophre (10)
Nophre Creative Commons License 2008.04.05 0 0 10
Szia Lacoste,

a Paradise Island és a Hotel Atlantis biztos tuti hely, nekünk is ezt ajánlotta nagyutazó főnököm, amikor megkérdeztem tőle, h ő hova menne a helyünkben nászútra. Ja és itt forgatták az "Az Utolsó Gyémántrablás" c. filmet...:) Persze kértünk be árajánlatot, de aztán az annyira húzós volt, hogy abból a pénzből elutaztunk Balira, majd Maldívra... Persze a vízummal sem akartunk kínlódni... de idén már ez is megoldódik!

Nophre
Előzmény: lacoste28 (9)
lacoste28 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 9

Sati!

 

Igen ,voltam Miamiban is egy parszor,de hidd el,teljesen mas vilag.Talan a kepek nem adjak ugy vissza,de teljesen mas.

 

Repulojegy,ha idoben lefoglalod,akkor "nevetsegesen"olcso Miamibol,mi 100 dollarert vettuk oda-vissza.Szerintem az egy tuti jo nyaralas,par nap Mimai-ban,at a Bahamakra,majd vissza Miamiba isment par napra.Szeretem Miami-t,de nagyon lehuzos.Olyan arakkal En meg sehol sem talalkoztam,mint ott.Magyaran nagyon draga.A Bahama most "jo arban " tud lenni,mivel lentvan a dollar.Ott a Bahama-i Dollar es az Amerika-i Dollar a fizetoeszkoz.Mind a kettot tudod hasznalni.Volt olyan,h amerikai penzzel fizettem es bahamait kaptam vissza es forditva.Erteke teljesen megegyezik.Ami meg erdekes,hogy a borom miatt En szinte sosem tudtam lebarnulni az eletemben,Bahamak utan ugy neztem ki,mint egy "felneger".

Nem a luxust "vadaszom",inkabb az igenyesebb helyket JO aron.Nagyon jo kis "deal-eket" ki lehet fogni,ha keresgl az ember az interneten. Nezzetek meg ezt az oldalt : www.atlantis.com    Legkozelebb ide szeretnek menni!Ez nem olcso,de ezt ajanlanam,ha naszutra mesz.Ha erdekel,utana tudok nezni egy jo "csomagnak",amiben minden benne van.Meglatogattuk,elkepesztoen jo hely,nezzetek a kepeket es kivancsian varom a velemenyeteket.Amugy vannak kimondottan olcso szallasok is 40-50 dollarert naponta ket fonek.Robogot is vicces,ahogy bereltunk.Lementunk egy kavera es utkozben meglattunk egy utcai motorberlo helyet.Odamentunk es el kezdtunk beszelgetni az illetovel.Angol-brit angol-a hivatlos nyelv.Indultunk 50 dollarrol,majd minden papir nelkul elhoztunk harmat EGESZ NAPRA -50 dollaert,csak teli tankkal kellett visszahozni.

 

holalé Creative Commons License 2008.04.05 0 0 8

 

 

 

ha jól látom te inkább a luxust kóstolgattad...

 

a repjegy mennyi miamiból??

 

lehet szállodán kívül is találni szállást valami cammp félében.

 

Előzmény: lacoste28 (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!