Keresés

Részletes keresés

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.10.20 0 0 216

Megfelelsz a 214-nek?

Előzmény: Gina.svenska (215)
Gina.svenska Creative Commons License 2016.10.20 0 0 215

Sziasztok! 5 évig éltem Svédországban és szívesen vállalok svéd nyelvoktatást skype-on keresztül. Egyébként angol nyelvtanári végzettségem van. 

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.10.18 0 0 214

Svéd legyen, lehetőleg árva milliomoslány.

Előzmény: [fidelio] Pirandus (213)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.10.18 0 0 213

Ismerkedni, anyanyelvezni.

Előzmény: Ecskend-321 (212)
Ecskend-321 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 212

Milyen célból?

Előzmény: [fidelio] Pirandus (211)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2016.10.17 0 0 211

20-21 éves svéd anyanyelvű tanárnőt keresek.

GamT Creative Commons License 2016.10.14 0 0 210

Szia!

 

Az a a kérdés, hogy milyen szinten vagy és milyen szintre szeretnél eljutni.

 

Üdv,

Tamás

Előzmény: Krisi92 (208)
limonade15 Creative Commons License 2016.09.17 0 0 209

Sziasztok! Skype-on oktató svéd nyelvtanárt keresek. Olyat szeretnék,aki hosszabb időt töltött Svédországban. Köszi!

Krisi92 Creative Commons License 2016.08.10 0 0 208

Sziasztok!

Baranya megyében keresek svéd nyelvtanárt,tudtok segíteni?

mila69 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 207

Sziasztok!

Én Svéd nyelvtanárt keresnék Székesfehérvár közelében.

KornelK Creative Commons License 2016.03.23 0 0 206

Ha svéd nyelvtanfolyam, akkor Kunskap Svéd Nyelviskola :) Budapesti tantermi és online Skype-os csoportok is indulnak rendszeresen.

http://www.svednyelviskola.hu

Akos_Szabo1026 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 205

tud valaki svéd nyelvtanárt heves megyében?

Astral_traveller Creative Commons License 2015.08.20 0 0 204

Sziasztok,

 

Svedul szeretnek tanulni, de nem tudom melyik nyelviskolat valasszam.

Ha valakinek van tapasztalata kerem ossza meg velem.

 

Skandinav Hazrol hallott mar vki?

 

Koszonom elore is!

Kriszta1234567 Creative Commons License 2015.08.17 0 0 203

Sziasztok :)

 

Olyan nyelvtanárt keresek, aki vállal svéd nyelvoktatást Skype-on keresztül, korrekt áron.

Elérhetőségem: kriszti1010@gmail.com

 

Üdv.,

 

Kriszta

machoki5 Creative Commons License 2014.11.30 0 1 202

Sziasztok! Svéd nyelvtanár vagyok, anyanyelvem a svéd, Stockholmban nőttem fel. Több éves oktatói tapasztalatom van. Ha a helyes kiejtés érdekel, nyugodtan keress fel! Az oktatás akár Skype kapcsolaton keresztül is folyhat. Elérhetőségeim: noel.daniel.vig@gmail.com illetve 0630 819 08 93

abrakadabra777 Creative Commons License 2014.06.10 0 1 201

Sziasztok!

 

 

Én csak a Svédországba költözés előtti nyelvtanulási tapasztalataimat szeretném megosztani veletek.

A Selyemút Nyelviskolába jártam, és tökéletesen felkészítettek a kinti munkámra, rugalmasak, alkalmazkodnak a diákokhoz, éééésss nem utolsó sorban nagyon nagy tudású a tanárjuk.

 

csak ajánlani tudom :D

svedkurzus Creative Commons License 2014.04.24 0 0 200

.
Mielött Svédországba indulsz, tanulj meg svédül! -
 tekintsd befektetésnek az erre fordított idöt, energiát és pénzt, mely az általa lényegesen hamarabb elnyert munka által az elsö hónapban megtérül.


Ha svédül szeretnél tanulni vagy Svédországban szeretnél állást találni, vállalkozást indítani, szívesen segítünk a tájékozódásban, valamint az intézményekkel, a hatóságokkal s a munkaadókkal folytatandó fontos kommunikációban.

 

Kérdéseidnek, kívánságodnak s a svéd szokásoknak, elvárásoknak megfelelõ információs-csomagot állítunk össze számodra: elkészítjük a svédországi pályázáshoz szükséges svédnyelvű és a svédes formában kialakított munkakeresõ profilodat (CV, motivációs levél, stb) vagy a svéd piacon való céges megjelenésed kommunikációs anyagát (svédnyelvű honlap, blog, facebook-oldal) és a piackutatást.


A svéd nyelv ismerete feltétele a boldogulásnak. Mi személyre szóló online nyelvkurzust kínálunk. A Számodra megfelelõ tempóban, idõben és módon tanulhatsz -  hogy jól felkészülj a svédországi munkavállalásra, letelepedésre. B1 és B2 szintre jutsz, mely elvárás a svéd munkaadók részérõl.


Ha nyelvtanárra vagy kommunikációs szolgálatra van szükséged – vagy kérdéseket tennél fel ezekkel kapcsolatban – kérjük, jelentkezz!

Kompetenciaterületünk: kommunikáció, menedzselés, felnõttképzés és mentorálás (coaching)
 – üzleti-, kulturális-, turisztikai-, oktatási-, s társadalmi projektekben szerzett több, mint tizenöt éves tapasztalattal. Civil és intézményes szinten egyaránt. * Välkommen! SVÉDKALAUZ - STOCKHOLM

Mail:  svedkalauz@delisa.se       Info-blog:  SVÉDKALAUZ        Facebook:  svedkalauz

.

.

szegletg Creative Commons License 2014.02.10 0 0 199

Sziasztok,

 

 

svedul szeretnek chatelni, beszelgetni, Skype-on, vagy Budapesten eloben. A Keves szoval svedul konyvet vegigvettem, hamarosan maganorakra fogok jarni, ehhez kiegesziteskeppen gondoltam. Ha tudsz segiteni, vagy neked is jol jonne a gyakorlas, irj:

 

 

szegletg@yahoo.com

 

 

Udv

Gabor

JuanElVerdadero Creative Commons License 2014.01.27 0 0 198

Az előző hsz-om már nem aktuális, köszönöm!

(csak nem találok törlés/módosítás gombot..)

JuanElVerdadero Creative Commons License 2013.12.05 0 0 197

Svéd tanárt keresnék intenzív oktatásra, 4 fő részére, Pécsett.

Minél hamarabb, akár holnapi kezdéssel is!

 

Ha bárki tud ajánlani bármilyen tanárt itt, kérem minél hamarabb jelezze nekem! 

email címem: johnsantha ::kukkacc:: yahoo.com

 

Nagyon szépen köszönöm!

SzexySvéd Creative Commons License 2013.11.04 0 0 196

Újjra tudok ajánlani Svéd nyelvorak!

 

44 Éves Svéd férfi vagyok, Svéd anyanyelvű, beszélek magyarűl és svédűl is. Nem tanárként vagyok szakképes de valamennyi gyakorlatom van.

Tudok segitenni tanulo igény szerint nyelvoktatás, beszélgetés, kapcsolat hivatalokkal, munkakeresés, űzletkőtés stb.

 

Pilis városba lakok, ide jőhetne tanulo de otthonom nem alkalmas, nyelvora megoldhato pl vendéglőbe, kavézoba.

 

Házhoz megyek utazásikőltségér és kénytelen vagyok kérni relativ kisebb támogatás oránként nehéz helyzett miatt.

 

Alkalmi, állando ill beúgro munkahely minden érdékel ahol esetleg a nyeltudásom hasznos.

 

űdv

nyugatskandinav@citromail.hu

 

machoki Creative Commons License 2013.10.22 0 0 195

Svéd oktatást vállalok. Folyékonyan beszélek svédül. Stockholmban laktam, összesen 9 évig, tapasztalattal rendelkezek, főiskolai hallgató vagyok. Akár Skype-on keresztül! E-mail címem noel.daniel.vig@gmail.com

k.erzsebet99 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 194

Ha Neked is nehezen megy a svéd  nyelvtanulás próbáld ki Gaál Ottó kreatív nyelvtanuló módszerét. Svéd nyelvtanuló anyagom eladó.  E-mail címem krisztina.erzsebet@gmail.com

bibobi Creative Commons License 2013.08.02 0 0 193

Üdvözlet mindenkinek! Ha esetleg megvan valakinek a Harrach Ágnes "Kevés szóval svédül" c. könyvhöz tartozó hanganyag, nagyon örülnék, ha elérhetővé tenné, mert a régebbi freeweb-es link már nem működik. Előre is köszönöm.

joboffers.kata Creative Commons License 2013.06.25 0 0 192

Hi everyone,

For our multinational partner we are looking for new colleagues with the following language skills:

Fluent English and Norwegian/Swedish/ Danish/German IT Customer Service

Fresh graduates are also welcome

joboffers.kata@gmail.com

hajnali lány Creative Commons License 2013.06.18 0 0 191

Ha érdekel Benneteket, hogy is zajlik az élet Sundsvallban: http://sundsvallzsofi.blogspot.se/

A blogot két nyelven írom, magyarul és svédül.

Jencso88 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 190
Ha meg nem talaltal tanart jelentkezz!
Előzmény: surkart (188)
MorovicsJozsef Creative Commons License 2013.05.02 0 0 189

Kedves Érdeklődő!

Morovics (Fehér) Erika vagyok, 28 éves, házas.
Jelenleg egy mérnök-informatikai cégnél dolgozom, mellette pedig legkedvesebb hobbimnak, a tanításnak hódolok.
Pedagógia szakos tanárként végeztem Pécsett, mellette francia szakra jártam 4 éven keresztül.
2008-tól Svédországban éltem két évig és a Jönköpingi Egyetemen tanultam.
Nyelvtanárként Pécsett kezdtem 2006-ban franciával, majd svéddel folytattam, 2010 nyara óta Budapesten tevékenykedem.


Ma már szinte csak online oktatok, így akár reggel, akár este tudunk tanulni.

 

Várom szeretettel ingyenes próbaórára ahol megbeszéljük céljait, Ön pedig megismerheti online oktatási módszeremet, amivel gyorsan és izgalmasan fog megtanulni svédül. 

 

Telefon: 06305735542

E-mail: morovicserika@gmail.com

 

surkart Creative Commons License 2013.04.30 0 0 188

 

Sziasztok,

 

Svéd anyanyelvi tanárt keresek,  heti 2 x 2 órát vennék

 

Jag skulle vilja ta lektioner privat av en svenskfödd lärare

2 gånger i veckan 90 minuter åt gången

 

Előre is köszönöm

 

 

ggg333 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 187

Eladosorba kerult nehány nyelvkönyv: form i focus, goda grunder,  svenska för nybörjare. Érdeklődni emailben..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!