Keresés

Részletes keresés

sarpy Creative Commons License 2007.09.17 0 0 7
Csak az olyan korlátoltak mossák össze a KISZ felső vezetőket és az iskolai KISZ-titkárokat, mind te. Örsvezetői múlttal is Gyurcsánnyal egy szintre lehet kerülni? Mert én örsvezetőként résztvettem a ki tud többet a SZu.-ról vetélkedőn. Akkor én most egy köpönyegforgató áljobbos vagyok?
Előzmény: lesifotos (-)
geszthi Creative Commons License 2007.09.17 0 0 6
A nyugat.hu mint komcsi?
Előzmény: Müller szakaszvezető (1)
syllus Creative Commons License 2007.09.17 0 0 5

Emlékezni és nem felejteni, ez a legfontosabb - mondta Rogán Antal. A polgármester arról beszélt, hogy a kommunista rendszer áldozataira és hőseire mindig emlékezni kell, de azokat sem szabad elfelejteni, akik kitalálták, létrehozták és működtették a diktatúrát.

:)))

 

 

 

Előzmény: méregkeverő (2)
lesifotos Creative Commons License 2007.09.17 0 0 4
Igen. Megkaptuk az utasítást a Pártalapszervezettől, amelynek alapjait Rogán elvtárs fektette le, aki véletlenül kifelejtette önéletrajzából Pártunkban végzett tevékenységét megemlíteni.

Szerintem inkább örvendezzen Ön is, hogy nem merül feledésbe ezen fontos momentum!

Halleluja, elvtárs, halleluja!
Előzmény: Müller szakaszvezető (1)
Wic Creative Commons License 2007.09.17 0 0 3
no, akkor hamarosan kezdhet a baloldal büszke lenni Rogánra... :o)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.17 0 0 2
Mindenkinek joga van feledékenynek lenni....
Előzmény: lesifotos (-)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1
Látom ,eltvársak , gondosan gyüjtitek a kompromiíáló adatokat.
Előzmény: lesifotos (-)
Z757 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 0
hüvelyg0mba
Előzmény: lesifotos (-)
lesifotos Creative Commons License 2007.09.17 0 0 topiknyitó
Rogán Antal "...később megfogalmazza, hogy miközben a KISZ válságba került, az iskolai KISZ szervezet jelentősége nem csökkent. Beszámol az 1988. novemberi Országos KISZ Értekezleten (OKÉ) történtekről, ahol szigorították a belépés feltételeit. Üdvözli, hogy az OKÉ nagyobb szabadságot ad a helyi alapszervezeteknek, és bemutatja az Iskolai KISZ Bizottság programját. Ez utóbbi alapvetően a középiskolás fiatalok igényeire épül a diákszínpadtól a iskolarádióig, de megemlíti a "Ki tud többet a Szovjetunióról" vetélkedőt, az érdekképviselet eredményessége érdekében a tantestülettel és a gimnázum (MSZMP) pártalapszervezetével való együttműködést is...."

Rogán Antal KISZ-vezető volt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!