Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

kavicsos64 szept. 22. Creative Commons License 85335

Nincs test, vagy a biztosíték be van rohadva mert aluminium az olvadó szála.

Előzmény: gjoni1978 (85331)
kavicsos64 szept. 22. Creative Commons License 85334

De hogy lehet közlekedés biztonságból, ilyen szar alkatrészeket forgalmazni, ki a fene engedélyezi az eladásukat!!!

Előzmény: MTZ Betyár (85324)
gjoni1978 szept. 22. Creative Commons License 85333

Nekem is a kormányon van megpróbálom a kapcsoló cserét én is!

Előzmény: shaggy86 (85332)
shaggy86 szept. 22. Creative Commons License 85332

Én sem értem ezt eddig minden jó volt hátul mondjuk nem néztem még meg hogy akkor szól vagy sem csak akartam hajtani a seregélyeket és lám lám a duda meg süket nah szép.

Holnap hozok egy új index kapcsolót mert nekem ott van a dudának is a nyomógombja és ha szól akkor a kapcsoló a ludas.

Előzmény: gjoni1978 (85331)
gjoni1978 szept. 22. Creative Commons License 85331

Nekem is szar érdekes dolog mert hátul a pótkocsidugónál ,ha össze érintem szól a gombot megnyomom akkor nem ! Pedig ad áramot a kapcsoló előre ,de szívat .A duda meg jó ezt én se értem!

Előzmény: shaggy86 (85330)
shaggy86 szept. 22. Creative Commons License 85330

mi okozza leggyakrabban a kürt meghibásodását?

Maga a duda vagy a nyomógomb?

Még sosem fordult velem elő ilyen.

MTZ Betyár szept. 22. Creative Commons License 85329

Üdv!

A nyakas szelepnek nincs köze ahhoz, hogy lassan leereszt.

Az útváltó szelep ereszt át és azért ereszt le. Vagy maga a rakodó munkahenger dugattyúja ereszt át, vagy valahol szivárog a csőrendszer. Ez a 3 lehetőség van, de azt írod, hogy nem folyik és állásába a munkahenger sem ment szét két  hét alatt az is biztos...

Ugyanoda kötötted be a főgémet, ahol eddig volt?

Kosz nem ment be a gyors csatlakozásnál?

Vezértömbben lesz a hiba.

Előzmény: endy 78 (85327)
geryke89 szept. 22. Creative Commons License 85328
Sajnos nem az, de legalább az lenne.... :D
Kicsit túl áras csak :D
Előzmény: MTZ Betyár (85324)
endy 78 szept. 22. Creative Commons License 85327

Sziasztok! A hidraulika rendszerrel   lenne problémám. A homlok rakodom le volt szerelve kb.2hetet ahogy vissza lett szerelve elkezdet engedni lefelé nem tartja meg a gémet szemel láthatóan enged lefelé. olaj folyás nincs, előtte semmilyen problémám nem volt a rendszerrel. Mi lehet a probléma?  A nyakasszelep hibája okozhatja-e ezt a problémát?

Makómiki szept. 21. Creative Commons License 85326

Megoldódott: rámígértek az ebay-n:(

Előzmény: kavicsos64 (85318)
uaz3 szept. 21. Creative Commons License 85325

Sziasztok

Van egy eladó mtz 50 -es piros rendszám ,forgalmival együtt

Árban megegyezünk

06 20 442 5831

MTZ Betyár szept. 21. Creative Commons License 85324

Szép estét!

Ez nem jó vicc, egyik részről sem azt megállapíthatjuk. :-)

Viszont annak nagyon túlárazott az alkatrésze, ahhoz képest, hogy az is rossz minőség.

Az mtz-jé meg amilyen olcsó, az is rossz. Inkább lenne kétszer ennyi nem bánnám, de ne romoljon el fél év múlva.

Előzmény: geryke89 (85323)
geryke89 szept. 21. Creative Commons License 85323
Jó estét! Pro és kontra :D
Ha 8.000 az mtzre, kb akkor 50db kijön ennek az egynek az árából, évente 2 kell az mtz-re, az 25 évig elég. :)
Ehhez sincs semmi javító készlet sajna.
Félre téve a viccet, bosszantó az ilyen dolog legyen az bármelyik traktor márka.
Előzmény: MTZ Betyár (85321)
mtz1221 szept. 21. Creative Commons License 85322

Nem az ár a gond,hanem hogy ezzel a hanyagsággal elmaradhat egy alátét vagy egy sasszeg a váltóból is pl.Amugy ez az én hanyagságom is mert a gépben 17xx munkaóra van és naftafiltereket még nem cseréltem.Az üzemanyag igaz szürve ülepitve van,havonta leeresztettem a filterek alját és mindig tiszta jött,de előbb kellet volna szétszednem őket.

Előzmény: geryke89 (85319)
MTZ Betyár szept. 21. Creative Commons License 85321

Erre most had kontrázzak rá Mtz fronton.

Fél éves korában az új kétvezetékes fékszelep, átereszt ahol nem kéne.

Szétszedtem és a membránt elvágta körbe az alumínium ház....

Jó, 8 ezer forint egy új, javítókészlet nincs... hát így lesz egy kosár fékszelepem, ha mindig újat kell vegyek... Ez a bosszantó.

A habinál nem tudtak adni, bár lehet a központtal kéne beszélni. Keletagrónál is megpróbálom majd, hátha tudnak szerezni.

geryke89 szept. 21. Creative Commons License 85320

*1,5 éves-t akartam írni a fékszelepre :D

geryke89 szept. 21. Creative Commons License 85319

4 év 4 elektromos viszkó kuplung darabja 3xx.xxx ft, az a szűrő ehhez képest semmi. :) 1.5 vadi új wabco fékszelep a traktoron sz@rá kopva(made in poland), eredeti belsejét át szabályozva picivel nagyobb gumi gyűrű bele és működik, ezen még Made in Germani felirat van... meg még sok apró bosszantó dolog :D

Előzmény: mtz1221 (85316)
kavicsos64 szept. 21. Creative Commons License 85318

A gumis megmondja!

Előzmény: Makómiki (85315)
MTZ Betyár szept. 21. Creative Commons License 85317

Az már szép teljesítmény...

Hát én is azt mondom, hogy "elfogyjon minden" a szerelősoron, akkor fogta beledobta és összerakta úgy. Röhejes...

Előzmény: mtz1221 (85316)
mtz1221 szept. 21. Creative Commons License 85316

Ma megint csuklottak a minszki öszeszerelők,volt egy kis időm kicserélgetni a szűrőket.A sivatagiba a durvaszűrő le volt csavarodva és kilukadva az alján.Mondom nem húzták meg rendesen és lecsavaradott.Beraktam újat és most jött a lényeg,nem lehet a poharat feltenni a blokk alakja miatt.1centit kijebb kelet hozni a tartóstól,úgyhogy képesek voltak csak beledobni,garant hogy mindegyik 1221esbe igy lehet.

Makómiki szept. 20. Creative Commons License 85315

Az biztos,hogy nem rávaló engem az érdekel, hogy rá lehet-e mókolni:-)

Előzmény: kavicsos64 (85305)
MTZ Betyár szept. 20. Creative Commons License 85314

Óóó hát nagyon könnyen jön a főtengely a rezonanciához.

Forog, ha kiegyensúlyozatlanság van, akkor az rezonanciát kelt.

550, nincs ellensúly a főtengelyen. Ezért jobban rezonál, mint egy 80-asé amin van.

Én egy hónapja kijavítottam ezt a hibáját, még írtam is ide a fórumba, hogy raktam fel ellensúlyokat és megszűnt az a túlzott rezonálása a motornak. A kormányt sem akarja kirázni már a kezemből....

Előzmény: Mtz 550E (85312)
MTZ Betyár szept. 20. Creative Commons License 85313

Én erre emlékszem a képen az elsőre.

Holnap megnézem, 4 éve pedig levettem a fülkét róla, de megmondom őszintén figyelgette a franc a gumibakot, összeraktam, lebiztosítottam és kész.

Különösebben nem nézegettem.

Előzmény: Mtz 550E (85311)
Mtz 550E szept. 20. Creative Commons License 85312

Igen 550E az enyém is! A főtengely miatt miért rázkódik? Hogy jön a főtengely a rázkódáshoz?

Előzmény: MTZ Betyár (85310)
Mtz 550E szept. 20. Creative Commons License 85311

Ez a kúpos van felül amit bejelöltem az a része megy bele a bak tartóba alulról meg megy rá a kicsi gumibak és az alátét és koronás anya!

Előzmény: MTZ Betyár (85309)
MTZ Betyár szept. 20. Creative Commons License 85310

Valamennyire mindig fog rezonálni, főleg a motorháztetőn a kis ajtó zörögni. :-)

Az Mtz ilyen, nem pontos a muszka ami a kiegyensúlyozást illeti.

Ja a tiéd is 550-es igaz? Na hát az rázkódni is fog.... én egy hónapja megszüntettem a javát az enyémnek. A főtengely miatt rázkódik különben. Evvel akkor nem sokat tudsz csinálni most.

Előzmény: Mtz 550E (85308)
MTZ Betyár szept. 20. Creative Commons License 85309

Annyira ne húzd meg!

Igen ezen a négy ponton, más nem fogja.

Nekem nem ilyen bak van, ahogy emlékszem, hanem olyan tányérosak.

Ilyen a kisfülkésnek van, ez a sima hengeres.

Előzmény: Mtz 550E (85303)
Mtz 550E szept. 20. Creative Commons License 85308

A csavar feje is kint van mert van alá téve alátét meg a kúpos lemezen nem tud átmenni! A bak tartó is rendbe van! Annyi hogy a két hátsónál amit linkeltem kicsi gumibak az meg van kívülről repedezve!

De a motorháztető is rezonál együtt a fülkével bizonyos fordulatnál!

Előzmény: kavicsos64 (85306)
kavicsos64 szept. 20. Creative Commons License 85307

Egy kicsit szoktuk csak meghúzni az anyát ha már lapulni kezd az már elég. Próbálj meg egy cserét lehet a belseje van kikopva ha minden rendben van kivülről. Van olyan gumibak amiben fém cső van és olyan is amiben nincs, de hogy mi a különbség a kettő között ne kérdezd nem tudom.

Előzmény: Mtz 550E (85304)
kavicsos64 szept. 20. Creative Commons License 85306

Igen, és a csavar fej is kint van a fülkére hegesztett lemezből ? A bakkok sincsenek letörve a fülkéről?

Előzmény: Mtz 550E (85303)