Keresés

Részletes keresés

vadi87 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 602
Most néztem meg az eredeti 17-es részt, amit még régebben töltöttem le, és nem vágták meg. Ugyanezt adta le a TV2 is.
Előzmény: Mr_Fusion (589)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.06.21 0 0 601
Fura. Levadásztam a kérdéses jelenetet, és ez ugyanaz, mint az, amit leadtak:
http://www.youtube.com/watch?v=RgTe8pDLBq8

Most vagy kiadtak promózásra egy később fel nem használt jelenetet, vagy mi emlékszünk valami meg nem történt dologra. Ha fordítva lenne, azt mondanám, biztos a NemNéma tehet róla, na de így... :)
Előzmény: csuporka1 (597)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 600
Anélkül, hogy ellent mondanék, miért?
Hány arckifejezés kellene, hogy legyen valakinek pl. a meglepetésre?
Előzmény: johevi (599)
johevi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 599
Szegény Parkman színészi kelléktára úgylátszik véges :-)
Előzmény: Törölt nick (594)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 598
Mondta neki a múltkor, hogy küldetése van, nem? Mondta is az apja, hogy kár vlt neki azokat a meséket olvasnia gyerekkorában.
Talán még azt is mondta, hogy ő "kulonleges".
De, ha nem neki, apuci emberének a kocsiban (szintén perfekt japán) igen.
Előzmény: Shadowrunner (596)
csuporka1 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 597

én egyben néztem meg sok részt, és úgy vettem észre, hogy nem teljesen fedi egymást az egyik vége és a másik eleje. bár ebben most nem vagyok biztos, mert régen volt már. de a következő rész mindig úgy kezdődik ahogy előtte befejeződött. viszont más dolgokat mutatnak, szerintem. nem tudom érthető-e mit akarok írni :))

egyébként nekem úgy rémlik, mintha hosszabban is láttam volna ahogy clairmackó küzd a radioaktív pasival.

Előzmény: Mr_Fusion (589)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.06.21 0 0 596
Biztos kapott az altató pisztolyból ő is egy lövést.
Így hatásosabb volt a jelenet :)

De Hiró apja mit fog szólni, ha a fiát kell majd beadni vizsgálgatni? Egyáltalán tudja, hogy Hiró is különleges?
Előzmény: pikszi (595)
pikszi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 595
Nekem az volt furcsa, hogy rögtön az ezt követő jelenetben leszíjazva fekszenek a rosszarcú laborjában. Mármint, hogy Parkman hogy került oda.
Előzmény: Mr_Fusion (589)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 594
Igen, már észrevételezték lejjeb.
Én azon rötyögtem, hogy a TV2 reklámozta a Heroest:
"Mindjárt a Doktor House után", én meg kiegészítettem, hogy "de, Parkmannt már ide is varázsoltuk Önöknek"
Amúgy, a mozdulat meg naná, hogy ugyanaz, hiszen, ahogy Housenál is mosolyogtam, az EMBER ugyanaz ;-)))))
Előzmény: johevi (592)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 593
Ő akkor még nem volt ott, szerintem.
Előzmény: johevi (591)
johevi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 592

Féloff:

Tegnap a Houseban játszott Parkman és az egyik jelenetben, amikor hozzászóltak közel hajolt az illetőhöz és oldalrafordította a fejét, pont úgy ahogy a Heroesban szokta, amikor várja hogy hallja a gondolatokat. nem tudom direkt volt-e. :-))))

johevi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 591
Nem a haiti "tette rendbe"?
Előzmény: Törölt nick (590)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 590
Én az után érdeklődnék, ha tudja valaki, hogy Clairemackó anyutája mitől lett enynire jól a kórház után?
Ugye, ott még azt mondta a dokinő, hogy nagyon súlyos az állapota, ezen rágott be Clairemaci, SZE, a saját felelősségükre, vagy mi, vitte haza, hazaérve viszont teljesen "ott volt" a nőci. Jó, tarthatta volna a száját, mikor nyiszatolta a zsinórjaikat, de ettől eltekintve, mindenkit megismert, képben volt, reagált, nem úgy nézett ki, mint, aki agonizált a kórházban pár órával azelőtt.
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.06.21 0 0 589

Konkrétan én csak arra gondoltam kivágásilag, hogy a promóban volt egy kb 3 másodperces bevágás, mikor Claire már teljesen meg van égve, úgy néz ki az egész teste mint a tűzben izzó parázs mikor levegőt fújsz rá, látszik, hogy próbálja menet közben visszagyógyítani, ami leég róla, és így erőlködik azon, hogy Ted közelébe jusson az "ellenszélben".

 

Ehhez képest az epizód tv2-féle verziójában annyi volt, hogy apuci a kezébe nyomja a fecskendőt majd elmenekül, Claire vesz egy nagy levegőt, kibújik a konyhaszekrény mögül, a homloka elkezd kicsit megpörkölődni, aztán vágás, ház kívülről, fény kialszik, majd az erősen odakozmált Claire kibotorkál, és elkezd intenzíven regenerálódni.

Előzmény: Spinderella (586)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.06.21 0 0 588

Nem AZ a másik fazon (aki csak a fekete-fehér flashbackekben volt, a Láthatatlan Ember), hanem a harmadik, a "rosszarcú", aki Benneték házában is megjelent erősítés gyanánt.

Szóval legalábbis gyanús, bár abból, amit eddig meg lehetett tudni erről a Lindermanról, abból nem egy ilyen hétköznapi ügyekbe belefolyó, pisztollyal szaladgáló fazon rajzolódott ki. Szóval én nem tartom valószínűnek, hogy ő az.

Előzmény: Spinderella (587)
Spinderella Creative Commons License 2007.06.21 0 0 587
Az a másik fazon nem lehet Linderman, hiszen ő a láthatatlan ember, nagy ellensége most már Benettnek.
Előzmény: Shadowrunner (585)
Spinderella Creative Commons License 2007.06.21 0 0 586
Majd jön valaki, aki már előre látta, és megmondja (remélhetőleg), hogy mit vágtak ki. Kicsit nekem furcsa volt, hogy Benett kijön, Clairemackó elindul, ház meg robban, aztán ennyi, szóval lehet, hogy tényleg megvágták, bár az előzetesből nekem csak annyi derült ki, hogy lelövik Benettet. :D

Mindettől függetlenül nagyon jó volt a tegnapi rész! Parkman figuráját eddig is bírtam, őt mindenki alábecsüli, mert olyan kis teszetoszának néz ki, de azért van esze rendesen. Benett is fifikás, inkább lelöveti magát és amnéziás lesz, hogy a mackókáját oda ne kelljen adnia (kinek?).
Shadowrunner Creative Commons License 2007.06.21 0 0 585
Ez tényleg nagyon állat rész volt!!

Mi ez a titkos szervezet, aminek Benett is dolgozik? Mit csinálnak a különlegesekkel? Meg miért segítenek nekik más különlegesek?
Lehet, hogy Benett az utóbbi időben már belülről küzd ellenük? Hisz már többi hírót nem vitt be a központba, csak a Haitivel megvizsgáltatta.

A másik fazon lenne Lindermann? Még nem szólították a nevén, így ez nem biztos, de ő tünt az egyik főnöknek. Híró apja mellett...

Mr_Fusion Creative Commons License 2007.06.20 0 0 584
Kár, hogy a Claire vs. Atom Anti meccs nagyját szép csendben kivágták. A vicc csak az, hogy a promóban, amit adtak össze-vissza, kilenc előtt, korhatárkarika nélkül is, meg benne volt.
Most ezt valaki magyarázza már el nekem pls...
Előzmény: Traider (583)
Traider Creative Commons License 2007.06.20 0 0 583
Tyű, ez nagyon faja rész volt!
Állat volt, ahogy ClaireMaci leolvadását megcsinálták.
adamec77 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 582
Igen, de más szinkelte, sztem. A Houseban az a csávó volt, aki a Lost-os dagi Hurleyt, itt meg a Numb3rs-es matek proft szinkelő.
Előzmény: Mr_Fusion (581)
Mr_Fusion Creative Commons License 2007.06.20 0 0 581
Loool... Parkman a mai House-ban, és a promó alapján a Hősökben is ő lesz az egyik fő szereplő... :)))
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.06.18 0 0 580
Köszi, ez rendes tőled. És hidd el, enélkül is nagyon csodálunk azért, mert te tudod, felesleges elárulnod :)
Előzmény: cooldoc (578)
mézesmackó Creative Commons License 2007.06.18 0 0 579
remélem őt tényleg hazaküldik... elég volt már belőle :o)
Előzmény: Daily Telegraph (569)
cooldoc Creative Commons License 2007.06.16 0 0 578
Nem rontanám el az örömötök.
Előzmény: Daily Telegraph (575)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.15 0 0 577
És a rendőr felesége?
Néha nem tudni miért is van a porondon, és ráadásul ismert szinésznő játsza.
marcilu Creative Commons License 2007.06.15 0 0 576
Szavaznék Linderman személyére: szerintem is Mafla Úr!
:D
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.06.15 0 0 575

Találgatni nyugodtan lehet, ezért teszem, mert nekem fogalmam sincs. Aki tudja az meg ne írjon, mert az valóban spoiler.

Előzmény: Törölt nick (570)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.06.15 0 0 574
Hiro-ra is gondoltam, de nem tartom valszínűnek. A kinyírt pom-pom lány sem lehet, mert túl rövid szerepe volt, senki nem emlékszik rá, nem lenne nagy meglepi. Még egy tipp: clermackó nevelőanyja. Végülis Bennet "főnöke".
Előzmény: Shadowrunner (573)
Shadowrunner Creative Commons License 2007.06.15 0 0 573
Vagy maga Hiro, aki a jövőből jött vissza mikor már öreg volt, aztán itt maradt.
Előzmény: Daily Telegraph (569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!