Keresés

Részletes keresés

Hintaló Patkoló Creative Commons License 2009.07.26 0 0 93

Szia RP!

Köszi a segítséget előre is----TRANSCAMION képek kellenenének,ahol látszik hogy milyen kamionjaik voltak.A minőség nem baj ha kicsitgyenge,mert igazából a HUNGAROCAMION felíratot kell átszerkeszteni.legjobban a kamion típusok fontosak és hogy legyen benne ponyvás meg fehérdobozos.Ezek közül csak lessz kép az újságaidban--reménykedem:)

Köszike!

Üdv HintalóPatkoló!

Előzmény: Rosszindulatú Pisti (92)
Rosszindulatú Pisti Creative Commons License 2009.07.25 0 0 92
Szia!
Nekem csak régi Camion Magazinok vannak.
Onnan tudnék szkennelni,de nem a legjobb minőségűek a fotók.
Ha gondolod,mondj valami konkrétat a keresett típusról és keresek.
Szép napot!
RP
Előzmény: Hintaló Patkoló (91)
Hintaló Patkoló Creative Commons License 2009.07.25 0 0 91

Szia Gepsys1987!

Sajna még nem találtam TRANSCAMION lépeket.

De ha tudsz vagy bárki segíteni akkor szívesen venném.

Köszi előre is!

Szia Hintaló Patkoló!

Előzmény: Gepsys1987 (89)
dakaros Creative Commons License 2009.07.19 0 0 90
Előzmény: Gepsys1987 (88)
Gepsys1987 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 89
Szia Hintaló-Patkoló!
Sikerült találni Transcamionos képeket?
Én is marha kíváncsi lennék rájuk!
Előzmény: Hintaló Patkoló (83)
Gepsys1987 Creative Commons License 2009.07.17 0 0 88
Hali!
Akinek vannak Rába kamionról képei, az rakjon már be, topikélesztés céljából és azért mert gyűjtöm a képeket (már 1000 fölött tartok).
Addig is: Képtáram
Rosszindulatú Pisti Creative Commons License 2009.07.12 0 0 87
Sziasztok Emberek!
Nagyon kihalt ez a topik!
Man motor meg van csinálva? Nem gejzír már?
Aki a kezelési könyvet kereste, az MAN- hez talált már?
Én is keresnék vagány légkürtöket!
Kettőt. Olyant,mint az Actrosokon van .Egy 55 és egy 65 centiset.
Ha lenne valakinek infója,azt megköszönném!
Ja és egy kompresszoros hűtőm s lenne eladó 70 rugóért.
Ha érdekel valakit, tennék is fel képeket.
Előre is köszi!
itt megtaláltok.
Üdv a Rosszindulatú
villcom Creative Commons License 2009.06.14 0 0 86
Uraim aki tud segitsen, berendeltek 2db actros inditót és közben a cég becsődőlt szeretném eladni. számlaképes
k.spori Creative Commons License 2009.06.13 0 0 85

Olynn problémám lenne hogy a műszerfalon a következő hibaüzenetek jönnek:ffr 03300-06 és ffr 00647-05.A kipufogófék nem működik. Ez egy man tga.Tudjátok mi lehet a hiba?

Hintaló Patkoló Creative Commons License 2009.06.08 0 0 83

Szia Rosszindulatú!

Köszönöm szépen a segítséget,igyekszem megtalálni ezen az úton.

Bár nekem azt mondták hogy a Transcamion a Hungarocamion kizárólag belföldi szállító részlege volt.

Köszike!

Szia Hintaló Patkoló!

Előzmény: Rosszindulatú Pisti (82)
Rosszindulatú Pisti Creative Commons License 2009.06.08 0 0 82
Szia!
Szerintem csak régi újságokban.Pl. eredeti régi Camion Magazinból még a 15 forintos fajtából.Egyébként a HC-től vették át a Rábákat és azt a pár darab csirkelábemblémás
Mercedes kamiont.Nemrég volt egy régebbi újság a kezemben és abban olvastam a cikket miszerint ők direkt a Rábákat vették át,mivel olcsó volt az alkatrész.
De arra nem gondoltak,hogy mennyi kell majd hozzá. 8-(
Ennyit tudtam segíteni.
Üdv: Pisti a rosszindulatú
Előzmény: Hintaló Patkoló (81)
Hintaló Patkoló Creative Commons License 2009.06.07 0 0 81

Üdvözlet az Úraknak!

Tudna valaki segíteni abban hogy TRANSCAMION fotókat hol találnék?

Előre is köszönöm.

Üdvözlettem!

Rosszindulatú Pisti Creative Commons License 2009.06.04 0 0 80
Hi Tájszon!
Hüvelyrepedés és hüvelysüllyedés is okozhat ilyen tünetet.
Volt ez a motor már megbontva?
RP
Előzmény: Tájszon (79)
Tájszon Creative Commons License 2009.05.25 0 0 79

Üdv!

Egy érdekes technikai problémával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni:

Van egy '98-as MAN 12.224-em és több mint 1 éve visszatérő problémám van a hűtőrendszerrel. A tünetek: minden előzmény nélkül a vízhőfokmérő mutatója "kiakad"- ilyenkor elmegy a fűtés, a kiegyenlítőtartályból ömlik a víz. Ha leállítom, a kiegyenlítőtartályból -ami eddig tele volt- eltűnik a víz és hőfokmérő mutatója úgy megy vissza 80 fok alá mintha húznák. Annyira sikerült rájönnünk, hogy valószínűleg valahol levegő kerülhet a rendszerbe és ez miatt a tartályból nem tud lefolyni a víz.Termosztátot már cseréltem, jelenleg nincs is bent, a kiegyenlítőtartály nyomásszabályzós sapkáját is kicseréltem.ezután 3 hónapra megszűnt a hiba. Most megint elkezdte. A kompresszor hengerfejét elvittem nyomáspróbára, de nem repedt. Szerintem ha a motor hengerfejes lenne, akkor az az elmúlt egy évben már kijött volna, de nem folyt össze a víz az oljjal, megy, indul, nem füstöl...így ezt is kizárnám.  A hibajelenség független hőmérséklettől, súlytól, dombprzattól.

Segítségeteket előre is köszönöm: Dávid

 

feher-mercis Creative Commons License 2009.05.11 0 0 78
 

Sziasztok!

HELYESBÍTÉS!!!!!!!!!! a Főspednél kifizettek, csak bejelenteni felejtettek el majdnem egy évig!!!!!!!!!! Mindenki meg tudja nézni az ügyfélkapun hogy mekkortól meddig van bejelentve, csak egy kód kell hozzá az okmányirodából. Már aznap rajta van ha be vagy jelentve.

 

 A Munka van fizetés nincs azt jelenti, hogy már második hónapja nincs fizetés az összes sofőrnek. Minden héten megigérik hogy utalnak, hazudoznak össze vissza az Inter Camionnál, de a főnökök még a telefont se veszik fel, sőt még az sms-re is csak ritkán válaszolnak. Megtűrt személyek vagyunk akiki hozzák nekik a pénzt, de kapni nem kapunk belőle. Pedig csak a sajátunkat kérjük, amiért megdolgoztunk!!!!!!!!!!! Csak a Misit sajnáljuk "irányítót", őt kétoldalról piszkálják.

feher-mercis Creative Commons License 2009.05.10 0 0 77
Sziasztok. Látom itt írjátok, hogy megint sok a sofőr, nálunk is van szabad autó igaz nem szeret fizetni, és most is lessz üresedés mert megyünk innen egy páran. Ha halljátok az inter-camion keres sofőrt ne erőltessétek hogy ott dolgozzatok. 24forintot igér. Hasonló a Fösped is Munka van fizetés az nincs!
Tourismo Creative Commons License 2009.05.06 0 0 76
Hello!

Fontos lenne egy MAN kézikönyv (mindegy milyen) , lehet e valahol letölteni?

Köszönöm!
DAFMAXX Creative Commons License 2009.04.26 0 0 75
Pár tanáccsal tudok szolgálni bár már az analóg írókkal nem foglalkozok de a digitálisakhoz tudok nyújtani némi segítséget.
Előzmény: Törölt nick (65)
poczok1978 Creative Commons License 2009.04.12 0 0 74
hali ooooA3,

a neten nem tom hol lehet megnezni, de ha hallottal mar a Diesel dr. nevu cegrol, akkor hivd oket...mi a kamionjaink alkatreszeit toluk szoktuk rendelni...biztos vagyok benne hogy jo arai vannak

szep napot
Előzmény: ooooA3 (68)
beats_x Creative Commons License 2009.04.08 0 0 73
Hihetetlen, de megérkezett Magyarországra ,,a megbízható megoldás"!
Ha eladó járműved van: www.privatecar.hu
TDI1.9 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 72

Sziasztok!

Van egy ELADÓ Új gumim!

Kis M.A.N.-re való: Continental 245/75 17.5"  LSR Kormányzott kerék!

Ha valakit érdekel, írjon!

jogvedelem Creative Commons License 2009.03.22 0 0 71

Sziasztok!

 

Bizonyára hallottatok a D.A.S. jogvédelemről! Kamionosok körében igen népszerű szolgáltatás Európa szerte!

Ha valakit érdekel, akkor itta web címem, ahol a telefonszámomat is megtaláljátok!

 

www.jogvedelem.info.hu

törökferi Creative Commons License 2009.02.15 0 0 69

Üdvözlet minden "terhesnek"!

A Munkámból adódóan a nyáron Rigába kell mennem kisbusz+lakókocsival.A régi Orosz beidegződésből adódóan kicsit tartok az utazástól.A kislányom is velünk utazik.Hálás lennék valami használható,biztonságos útvonal tanácsért.(BP.-Riga)Sajnos egy nap alatt nem tudom lenyomni az utat,ezért valahol az úton kell aludnunk.DE HOL??

mindenkinek sz..rt a kerekek alá(nem havat!)

ooooA3 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 68

Üdvözel mindenkinek!

Mercedes-Benz 817 kamion fő(dugó,hüvely,gyűrű stb.) motorikus alkatrész árainak hol tudok utána nézni neten? Ha valaki jártas ez ügyben írjon. s.o.s

Dzsoco460 Creative Commons License 2008.11.25 0 0 67

Jó napot minden kollégának!

 

  Mint sokan én is igy kezdem a hozzászólásom most találtam ezt a fórumot és tetszik. régóta kerestem már valami hasonlót ahol az ember fel teheti a kérdéseit a hozzáértő embereknek.  Tehát kérdéssel fordulnék hozzátok. Egy kis cégnél dolgozom ahol mindennel kell menni ezt ugy értem hogy furgon, 7.5, és nyerges is.Megtakaritásra vagyunk fizetve és engem az érdekelne hogy esetleg van e valakinek jó ötlete hogy a 815ös Ategónak hogyan lehet a fogyasztását a leg kevesebbre kihozni!! (Most ez 16-19L ig mozog)  van ebböl 2-3 darab amikkel szoktam közlekedni és elég nagy a fogyasztásbeli eltérés ami ugyan azon az utvonalon min 2L/ 100km jelent. ez nem egyszeri tapasztalat tehát nem a szembe szél vagy a súly különbség eredményezte. Légszürő tisztántartása az alap tudom hogy ezzel lehet spórolni. Jah és szerintetek a téli gumi felrakása (ugyan az a méret mint a nyári csak ez elég recés) növelheti a fogyasztást 1-1.5L el??  Reméllem nem untattam senkit a kérdéseimmel. várom az ötleteket. Előre is köszönöm. Jó utat Mindenkinek!! :)) 

szatima Creative Commons License 2008.11.21 0 0 66
Sziasztok

Gondoltam elküldöm nektek is, hátha valakinek még nincs meg, és keres digitális tachográf letöltést. Éjjel- nappal hívható

http://www.erbage.lapunk.hu

Digitális tachográfok letöltésével foglalkoznak, és vezetői kártya letöltésével is. S.O.S. ügyeletben, a nap bármely szakában, rugalmasak. Üdv szatima
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.19 0 0 65

tahográffal kapcsolatos trükkök,kiskapuk érdekelnének!!

Digitális,és analóg is érdekel!

feher-mercis Creative Commons License 2008.10.15 0 0 63
Sziasztok. Most találtam meg a forumot ahol ugy látom több a kolega. Elég sokan ismernek az úton mostanába Román-Bulgár irányába járok. Remélem van itt olyan Akivel találkoztam már.
parkfentato Creative Commons License 2008.09.18 0 0 62
Petya, mibe kéne, ha vóna?
Előzmény: e.petya (61)
e.petya Creative Commons License 2008.09.18 0 0 61
hello!

tudna nekem ajánlani valami nagyonmegbízható és jó képességekkel rendelkező kenőanyagot?

előre is köszi , addig megnézem hátha találok valami rangsort és részletes leírást...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!